Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.10. 01:05


reaosns(Roma bella) írta:http://granderoma.blog.nepsport.hu/archives/2011/06/09/Zsakbamacska_Barcelonabol_-_Luis_Enrique_a_hazban/
elég jol sikerült...:D



az utolsó pár sorra Írtam
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.06.09. 21:35


tomm írta:hogy a lényeget kiragadjam: egyszÍnű flopon az ász drillt nem eldobjuk, hanem keményen meghÍvjuk, visszahÍvunk...

ebből én semmit nem értettem :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.09. 19:51


hogy a lényeget kiragadjam: egyszÍnű flopon az ász drillt nem eldobjuk, hanem keményen meghÍvjuk, visszahÍvunk...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.09. 18:55

reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.09. 17:18


Kösz Dorotea, már én is látom, hogy vmi csak lesz holnap.
Közben Montella a catania edzője lett(és minő meglepő a csatania hivatlos oldalán jelentették be!), a csapatának nem, de neki sok sikert kívánok, inkább Chievoba ment volna.
(amennyire vártam a Roma új honlapját, annyira a halál f#szára kívánom, semmit nem találok meg rajta, meg ha kattintgatok nem nyilik meg semmi, pokol)

Tényleg iszonyat hogy a csapból is a spanyolok folynak, Miközben a Lamela, Alvarez és a többi kacsa meg elhallgatott.
Cristito sztem nem ér 12 millát, én annyira nem bánom hogy elment a Nápolyikhoz, mondjuk minek azt ő sem tudja, Maggio vagy az exudinesei is uarra a posztra van, de az ő dolguk.
Nemtom mennyire igaz hogy Storari az öblítőkékekhez kerülhet, de odamegy, akkor nyilván vmi nagyobbacska névre vadászunk...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.09. 17:04


F72Quadraro írta:Aldo Agroppi nyilatkozta, sajnos én is nagyjából ezt várom...

"Ha Luis Enrique az Albacete edzője lett volna, senki nem kereste volna meg őt, de mert nála Guardiola volt az ajánlólevél, mindenki azt gondolja, hogy egy nagy edző, és a Roma is úgy fog játszani, mint a Barcelona. Mivel a Barcelona jelenleg a csúcs, így minden velevaló kapcsolat csak ráerősít erre. Szerintem rizikós őt választani, mert sosem edzősködött még klubcsapatnál, nem ismeri a játékosokat, nem beszél olaszul, nem ismeri a római környezetet. Élve fogják őt felzabálni."

Azt hittem, hogy egyedül vagyok ezen a véleményen. Mindenki bizakodik, szerintem halott ügy ez a Luis Enriqués bohózat. Én speciel nem akarok itt látni barca b játékost. Nem vagyok kíváncsi rájuk, ők játszanak spanyolországban, ott a helyük. Itt már nem azt fogják nyújtani, mint otthon. Itt majd lesz jó pár Felipe Melo- féle vadparaszt, akik nem hagyják majd trükközni a kis fiatal spanyolokat. Egy b csapat edzőjét egy olaszhonban meghatározó csapat élére...januárban távozik.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.06.09. 15:31


Tessék feree csak reklamálnod kellett, ha minden igaz, holnap Sabatini tart egy sajtókonferenciát, ahol jól elmond mindent. :wink:
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.06.09. 15:29


Úgymond "semmi különös", DDR-hez hasonlóan Őt is bele akarják rángatni ebbe a bundabotrányba... :|
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.09. 11:56


Nekem továbbra is hiányoznak a Roma hivatalos komünikéi, SAbatini itt van, tudjuk hogy a Romához tartozik, de semmilyen hivatalos dolog nem jelent meg vele kacsolatban, vagy itt va LE, a sky kürtöli világgá hogy aláírt hozzánk.
Gyakorlatilag júl.elejéig így fog ez menni? van egy régi vezetés, amely már nem kompetens, vagy egy új vezetés amely még nem kompetens, köztük meg az unikredit embere, aki fel van hatalmazva hogy rábolintson a dolgokra, nem semmi nyűglődés lesz júliusig, játékost kellene hozni, venni, eladni, de ki is adja rá az áldását? vagy ki mondja hogy nem? ez ám a bürokrácia, és az idő csak telik múlik.... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.09. 11:43


mivel a barca azért olyan amilyen, mert a világ legjobb játékosállományú csapata
erről azért lehetne vitatkozni... de kár lenne, és nem is idevaló. Csapatként de főként játékban a legjobbak az tuti. Érthető hogy ha egy LE vonzó lehet nekünk, hisz muszáj hogy lássa, tudja, érzezze mit játszik jelenleg a nagy Barca. A keze alatt a B is kb azt játsza, és ha elhoz belőle egy két főembert, akkor reális esély van arra, hogy valami távolról hasonlót itt is tudna csinálni. Legalább többet lenne nálunk a labda. Manapság ez is valami.

Amúgy Vincze Ottót is felkérhetnénk edzőnek - ő is tudja milyen (volt) a Barca B... :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.09. 11:13


Trigoria írta:Amúgy a Barca B gyenge lenne? Tippem szerint oda vissza vernének minket.

Hát őőő... valamiért én is így gondolom.. Bármelyik cserejátékosuk ütné a mi drága Taddeiünket, aki mellesleg mindig kezdő nálunk! (Mondjuk tavaly neki is volt pár hónapja, amikor jól ment neki..=>és ezzel kiérdemelte, hogy 1 évig stabil kezdő legyen? :roll: )
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.09. 11:02


noname0302 írta:A Barca a kedvenc csapatom, de a Romá-val is szimpatizálok. Mivel eléggé otthon vagyok az ifijeinkkel kapcsolatos infókban, ezért gondoltam örülni fog itt a nép egy kis tájékoztatónak. :wink:

Nagyon jól teszed!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.09. 10:58


mindenki azt gondolja, hogy egy nagy edző, és a Roma is úgy fog játszani, mint a Barcelona.


sztem aki ezt gondolja, az buta mint a föld.
én speciel szemléletváltást, csapatépÍtést várok tőle,( minden további eredményt grátisznak tekintek) de semmiképp nem a barca-játékát, mivel a barca azért olyan amilyen, mert a világ legjobb játékosállományú csapata
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2011.06.09. 11:02-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.09. 10:56


Aldo Agroppi nyilatkozta, sajnos én is nagyjából ezt várom...

"Ha Luis Enrique az Albacete edzője lett volna, senki nem kereste volna meg őt, de mert nála Guardiola volt az ajánlólevél, mindenki azt gondolja, hogy egy nagy edző, és a Roma is úgy fog játszani, mint a Barcelona. Mivel a Barcelona jelenleg a csúcs, így minden velevaló kapcsolat csak ráerősít erre. Szerintem rizikós őt választani, mert sosem edzősködött még klubcsapatnál, nem ismeri a játékosokat, nem beszél olaszul, nem ismeri a római környezetet. Élve fogják őt felzabálni."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.09. 09:29


jöhet pár fiatal a barca B-ből de csak olyan aki előrelépés, csak azért ne hozza ide mert ő szereti amugy meg egy középszerü játékos. egyébként nem értem az átigazolási taktikánk most se hiába Sabatini a főgóré...bugyikékek leigazolták Klose-t, évi 2 millás fizuval nem tudom hogy csinálták mikor a Valencia éls több török klub is érdeklődött iránta. vagy ott volt Criscito, őt meg a Napoli vitte el felesbe 6milláért, a másik 50%ra meg opciós joguk van év végén. azért Criscitoval mi is jol jártunk volna és ha már van pénz azt a 10 millát kirakhattuk volna egybe a Genoának tuti rábólintottak volna...ehelyett csak dobálóznak a nevekkel, szédítik a népet azt majd idehoznak ilyen montoyákat...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.09. 01:56


Trigoria írta:Amúgy a Barca B gyenge lenne? Tippem szerint oda vissza vernének minket.


Szerintem is, játékban meg biztos "szebbek" de a Barca az a Barca még ha a B csapat is.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.09. 01:12


molly01 (Krisztián): Üdv nálunk!

noname0302: Nem olvasol privát üzenetet? (Tedd meg!) :wink: Kérlek azt a Messis képet az aláírásodból vedd le! Köszönöm!

Alberto, drága jó Alberto, gyere vissza! :wink:
Egy kölcsön Bojannal azért nem járnánk rosszul. De nem akarok egy kölcsöncsapatot, viszont potyára sem jó igazolni a B-ből. Jöjjenek, nézzük meg őket opciós szerződéssel.
Amúgy a Barca B gyenge lenne? Tippem szerint oda vissza vernének minket.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.08. 20:41


próba szerencse, nagyot nem lehetne vel bukni..


remélem ezt a prade-conti féle felfogást egy életre elhagyjuk. Így került ide pista, adriano meg még jópár játékos.
de kétlem, hogy rögtön az elején ilyen bakot lőnének.

azért játszott ennyi meccset, mert csak a pályán volt, nem pedig játszott. nagyon sajnálom albertot, de ez van. nem ő az első a történelemben, valószÍnűleg nem is az utolsó :(
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.08. 20:31


Nyilván elfogult vagyok vele, meg az is igaz, hogy nem volt egy nagy szezonja a nálunk is nagyobbat égő Juvénál, de egy valamit azért elért, folyamatosan játszott, 33 meccset, és ha már annyi név merül fel, bosszantó hogy Aqui neve még csak fel sem merült, ha megvenni nem is, azért kölcsönbe el lehetne hozni, márha annyira nem akar vissza menni angol földre, próba szerencse, nagyot nem lehetne vel bukni...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.08. 20:24


feree80 írta:Bázz, tényleg meg lehetne szánni, mielőtt az ügynöke elkezd kilincselni a milánnál, intrnél, napollyal, még a végén egy ribi lesz belőle. :(
http://www.football-italia.net/jun8aa.html


ennyi ha van hírneve valakinek, semmi szezonnal is ilyen csapatok állnak érte sorban
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.08. 20:24


nem lesz belőle ribi. az állandó sérülései miatt már alig mer játszani. emiatt érthető, hogy örömmel fogad minden lehetséges megoldást. ezz azért más, mintha kapkodnának utána, neki meg csak a pénz számÍtana
csak mi ne találjuk ki maginknak mr üveglábat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.08. 20:23


noname0302 írta:Bojanról: nem igazán számol vele már a klub. A rangsorban már a télen érkezett 3 milliós és beilleszkedési problémákkal küzdő Afellay is megelőzte.
Mondjuk a szukrolók szeretik(én a kisebbséget erősítem, aki örülne ha már egyszer lelépne).
Az ára valahol 10-15 millió körül lehet.
A Barcában sztem sose megy semmire, de ha bekerül mellé egy csatártárs h ne nyomják el fizikálisan, akkor remek megoldás lehet. Az a probléma h egyedül egyszerűen gyenge, felőrlik, aztán meg görcsös lesz.


kb mint Menez villan néha de soha nem elég nagyot...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.08. 20:17


Bázz, tényleg meg lehetne szánni, mielőtt az ügynöke elkezd kilincselni a milánnál, intrnél, napollyal, még a végén egy ribi lesz belőle. :(
http://www.football-italia.net/jun8aa.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.08. 18:49


Bojan is azok között van akiket szeretne hozni, főleg most, hogy az Udinese elutasította a Bojan - Sanchez cserét bár igaz 100millás kivásárlási ára van így sztem ha jön is kölcsön lesz belőle.

közben meg egyre valószínübb, hogy Doni menni fog bár igaz csak 1,5milláért...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.08. 18:25


:shock: A hírek szerint Enrique néhány játékost magával hoz Spanyolországból.

"A legjobb játékosokkal fogok dolgozni, azokkal, akik már Rómában vannak és azokkal, akiket a Barcelona B-től el tudok hozni."

Jeffren Suarez, Jonathan Soriano, Oriol Romeu és Martin Montoya neve is szerepel a lehetséges érkezők között :oops:



Max. 1-2 embert hozzon a Barca B-ből. Nem akarom, hogy ősztől mi is "inter" legyünk, és 11 spanyol-katalán rohangáljon Roma mezben a pályán.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég