Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 18:07


Ez a Zaza gyerek szokta megkeseríteni az életünket! És ráadásul jó spíler is... Őt nem lehetne elhozni hozzánk?

2013-as év 39-ből 11 gól. Mi lenne ha nálunk nyomná? Lehet, hogy 20-ig is eljutna...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.06. 18:06


Iturbe úgy néz ki, mint valami szicíliai maffia főnök fiatalon.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 18:03


Még jó, hogy nem a wolfsburg-nak drukkolok.. Ott mi lenne?..... :lol: :lol: :lol: :lol: És Strotmannn az milyen???... :twisted: :twisted: :twisted:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.06. 18:03


Kicsit azért félek, hogy sok lesz ez a sérülésből visszatérő ember egyszerre a csapatban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.06. 18:02


sebastian írta:Az enyém....Le is vertem a monitort az asztalról... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A 3. mondatában is farkasozott egyet xDDDD
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.06. 18:02


Egész héten azt hittem,hogy idegenben játszunk...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11694
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 18:01


Az enyém....Le is vertem a monitort az asztalról... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.06. 18:00


"ha nyernek a farkasok, egy pontra megközelítik a juventus csapatát"

Kinek is a kedvence ez a riporter emiatt? Mert egész jól kezdte, már az első mondatával.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.06. 17:57


Merész kezdő, de meglátjuk....

Mutasd meg Iturbe.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Bandee Dátum: 2014.12.06. 17:13


ROMA (4-3-3): De Sanctis; Florenzi, Manolas, Mapou, Cholevas; Pjanic, De Rossi, Strootman; Ljajic, Destro, Iturbe
Avatar
Bandee
 
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.12. 18:31

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.06. 16:50


Ha minden igaz, Strootman kezd, ha máe végre pihentetve van Ninja akkor jó lenne, ha végig is ülne, tehát ha nem Keita jön majd Strootman helyett a második félidőben, akkor valamelyik fiatal jöjjön.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.06. 14:32

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.06. 13:37


cejas írta:Nehéz eset. Nyomozza a labdát. Ha nem mer ütközni, akkor nincs értelme játszania. Pedig hogy nem mer az fix. Sem a bajnokin, sem a CSKA ellen nem volt test test elleni párbaja. Így labdát szerezni és megtartani is nehéz. Neki pont ez volt a fő fegyvere.

Jó lenne, ha edzésen próbálnák ki játék közben. Ha nem megy, akkor még erősödjön és várjon. Ha edzésen oké, akkor mehet meccsre. De hogy meccsen csak futkosson a labda után... Nincs sok értelme. Ha örökké félni fog, akkor nem lesz belőle focista még harmadosztályban sem.

Nyílván akkor játszon ha már oké :D :lol: De már régóta edz folyamatosan a csapattal könnyítés nélkül, ezért gondolom, hogy lassan itt az idő.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.06. 13:01


Fogkefe: nagyjából én is ezt a forgatókönyvet várom.
Cejas: biztos számtalanszor "kipróbálták" őt edzésen,marhaságot nem fog csinálni Rudi.
Bízzunk benne,hogy faszául visszatér közénk. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11694
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.06. 12:39


Nehéz eset. Nyomozza a labdát. Ha nem mer ütközni, akkor nincs értelme játszania. Pedig hogy nem mer az fix. Sem a bajnokin, sem a CSKA ellen nem volt test test elleni párbaja. Így labdát szerezni és megtartani is nehéz. Neki pont ez volt a fő fegyvere.

Jó lenne, ha edzésen próbálnák ki játék közben. Ha nem megy, akkor még erősödjön és várjon. Ha edzésen oké, akkor mehet meccsre. De hogy meccsen csak futkosson a labda után... Nincs sok értelme. Ha örökké félni fog, akkor nem lesz belőle focista még harmadosztályban sem.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.06. 12:36


Direkt így kérdeztem, mert ebbe benne van, hogy 5 percet vagy 30 percet játszik. Szerintem most már készen kell lennie a játékra tehát egy 30-35 percet simán kapni fog. City ellen pihen aztán legközelebb akár kezdhet is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.06. 11:38


Inkább az a kérdés,fogkefe,hogy meg meri-e húzni Rudi,hogy kezdeti.
Szerintem nem.
20 perc.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11694
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.06. 11:35


Szerintetek hány percet játszik ma Strootman?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.06. 08:32


Erdekes, hogy mostanaban Zemanrol beszelt sokat a media. Nos kozben a zero erdeklodest kapott Sassuolo 7 ponttal elozi meg a Cagliarit. Biztos nem olyan izgalmas jatekkal, de 8 meccse veretlenek. Juve elleni dontetlen, 2 gyozelem, 2 dontetlen es az utolso 3 meccsuket megnyertek. Ideje, hogy veget vessunk ennek a szep sorozatnak!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.04. 15:18


snatch írta:Én Pjanic második gólja után majdnem hangosan üvöltöttem, előtört belőlem minden, ami addig feszültség felgyülemlett, de a család már aludt, így csöndben kellett örülni. Irkálni sem tudtam, mentem gyorsan aludni, de sokáig nem tudtam elaludni, próbáltam magamban feldolgozni. Aztán másnap egész napos oktatás egész péntekig, ami meg is oldotta a problémát, nem tudtam már a meccsel úgy foglalkozni.

amúgy ja, pl egy parma ellen az utolsó percben kiszenvedett győzelem után biztosan többet és jobban pörgött a fórum, mint egy ilyen, tükörsima meccs után :)

nekem az járt a fejemben, hogy de régen volt olyan, hogy egy Roma-Inter meccs előtt a Roma az esélyese a meccsnek magasan és ez tök jó érzés.


Annak ellenére,hogy a szememben a Roma-inter rangadónak számít,meglepő módon nyugodt voltam a meccs előtt,és a szünetben biztos voltam benne hogy nyerni fogunk,nagyon régen voltam ilyen nyugodt egy inter elleni meccsen,Rudi jól mondta,akárhányszor tempót váltottunk,vagy gólt lőttünk,vagy helyzeteket sikerült kialakitani, igazi nagy csapatként játszottunk. Remélem a Sass-t is kitömjük,vagy legalabb 2-3 góllal nyerünk,erődemonstrációt kell tartani a city elleni meccs előtt! :D :D :D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.04. 11:21


Jonak nem jo, de nekem mar tobb, mint 10 eve igy van ez :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.12.04. 11:08


És az jó, hogy egy meccs ilyen intenzíven befolyásolja az érzelmi állapotod?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.04. 10:09


Én állandóan üvöltözök meccs közben és az a helyzet, hogy apám is szóval szegény édesanyám jól megszívta :D
Mondjuk azt mondta, hogy a Bayern elleni első meccs után volt a legrosszabb, mert egyikünkhöz sem lehetett hozzászólni.
Én tényleg nem írok nagyon győzelem után, mert meccsközben kiadom, ami zavar. Ha veszítünk akkor utána is írom a hibákat mi a bajom és satöbbi.
Amúgy én azt mondtam, hogy az inter ellenit hozzuk, a city ellenit nem. Továbbra is így gondolom és már őszintén nem zavar, menjünk az EL-be inkább. Majd jövőre újrapróbáljuk és megnyerjük a csoportunkat :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.12.04. 09:03


Én Pjanic második gólja után majdnem hangosan üvöltöttem, előtört belőlem minden, ami addig feszültség felgyülemlett, de a család már aludt, így csöndben kellett örülni. Irkálni sem tudtam, mentem gyorsan aludni, de sokáig nem tudtam elaludni, próbáltam magamban feldolgozni. Aztán másnap egész napos oktatás egész péntekig, ami meg is oldotta a problémát, nem tudtam már a meccsel úgy foglalkozni.

amúgy ja, pl egy parma ellen az utolsó percben kiszenvedett győzelem után biztosan többet és jobban pörgött a fórum, mint egy ilyen, tükörsima meccs után :)

nekem az járt a fejemben, hogy de régen volt olyan, hogy egy Roma-Inter meccs előtt a Roma az esélyese a meccsnek magasan és ez tök jó érzés.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8160
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.04. 00:21


sebastian írta:
Ferenc10 írta:Amúgy ez hogy van,hogy egy ilyen győzelem után pang a topik,mikor esetleg nem győzünk,vagy gyengébb játékkal nyerünk akkor csúcsforgalom van itt? :D :D


Olyan területen dolgozom, ahol sok területről lévő emberrel találkozom napi szinten és mindenki jelzi, hogy erősen év vég felé járunk. Mindenki dolgozik ezerrel, én is most tudtam leülni a gép elé, és elolvasni a fórum bejegyzéseit. A meccsről sokat írni nem lehet, mert a csapat hozta a kötelezőt szerintem. Egy sima, bírói hibáktól mentes mérkőzést láthatunk vasárnap, viszonylag kevés témát adva a szurkolóknak. Én nem emlékszem, olyan meccset meghatározó történésre, amit érdemes lenne kibeszélni, átbeszélni veletek. Mindenki tudja, hogy szükség van igazolásokra. Mindenki tudja, hogy szükség van egy csatárra. Mindenki tudja, hogy bekkeket kell igazolnunk a télen. Mindenki tudomásul vette, hogy Rudi nem játszatja a fiatalokat így, ezeket a témákat talán lezártnak tekintjük....

Várjuk a hétvégi meccset, hogy láthassuk a csapatunkat, hogyan folytatja a menetelést.

Egyébként, hogy hétfőn a Napoli épp, hogy pontot tudott menteni a Samp otthonában, kicsit rákukkantottam a tabellára. Összevetve a tavalyi gól rúgó eredményeinkkel, azt kell mondanom, hogy jól dolgozik Rudi. a 12. forduló után 8 pont az előnyünk a 3. Napoli előtt. Annak tükrében, hogy rengeteg a sérült, kaptunk egy hatalmas zakót a Bajoroktól, Pontot veszítettünk az utolsó pillanatban Moszkvában...stb...stb...




Így meccs után tök sokan mondják itt hogy ez egy sima és kötelező győzelem volt,de a moszkvai túra másnapján,mikor megtudtuk hogy a csapat sztriptiz bárban volt éjjel,még nagyban megkérdőjelezte mindenki hogy mi lesz így az inter ellen....
Annak ellenére hogy az itner mostanaban milyen gyenge,ez a sípszóig ugyanúgy rangadónak számított...az már más kérdés hogy a vége sima lett.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég