Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.12. 22:04


Corso22 írta:
Bradley a 63. percben viszont korszakosat alkotott: előre passzolt!!!

Többször passzolt előre a meccs folyamán. A kaputól 30-35 m-re nem szeret előre passzolni, de most öcsém, legalább ő tudja magáról. Lamelának 80 eladott ladbádja volt kontra közben, ő se és Oszi sem tud előre passzolni, Marquinho joystickjában és túl sok a kör. Ők 3-an nem passzolnak vagy eladják azt, az mennyivel jobb?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.05.12. 22:00


Iszonyúan kiakadtam, olyan nem lehet, hogy 10 ember ellen 7-8 védekező Milan játékosra 3 (3!!!!) , három játékossal támadunk!!!!
Mi a ló... akartunk, öngólt lőnek, vagy mit? Lamela a félpályáról indul?? Akartunk egyáltalán nyerni??? (Előre persze a döntetlennek örültem volna, de így!!!)

Bradley a 63. percben viszont korszakosat alkotott: előre passzolt!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.12. 22:00


mcsabi írta:
fogkefe1 írta:Ha nem hiszel benne, miért vagy Roma drukker? A játék tényleg fos, a sötétebb Ranieri korszakot idézi. De 0-0 a San Siroban nem rossz. +A Milan sem volt jobb. Az elkeserítő az, hogy még emberelőnyben sem voltunk jobbak és nem támadtunk.

Nem a hittel van baj, hanem hogy iszonyat felcsesztem az agyam ezen a meccsen. Amilyen pocsék formában vagyunk, jelenleg nem magunkat tartom esélyesnek. Bár Totti kiállításával azért felcsillant a remény :D. Ennek azért örülök a végén.

Szerintem sem mi vagyunk az esélyesek, de minden meccs elé úgy ülök le h a győzelmet várom és ha nem jön össze csalódott vagyok. Napoli meccs sem lesz más és a döntő sem. Láttam a meccseket tudom h ez trágya, de fio-milan otthonából elhozni 4 pontot. hmmmm... Persze másik oldalon ott van, hogy aki a tabella második felén van, attól meg ne számítsunk a döntetlennél többre.
Jöhet a döntő, lehet, hogy nem mi vagyunk az esélyesebbek, de nekünk jobban kell a győzelem. Egy Totti elég a győzelemhez, de akkor ne beszéljek a City álltal hívott, Lameláról, A világbajnok DDR-ről. A bosnyákok királyáról. Az olasz tehetségről, és a brazil szupertehetségről. Kifognak egy jobb napot és meglehet. 1 meccs. Ott még a Pápának is lenne esélye. lásd Wigan.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.05.12. 21:58


bence írta:
francesco írta:Tizenhárom éve követem figyelemmel a csapatot de még sohasem láttam ennyire színtelen-szagtalan Romát mint idén.

Csak nem a bajnoki cím csalt be téged is a csapdába? :D
Nekem mentségemre szól, hogy akkoriban még nem volt identitásom, nem tudtam mibe kezdek bele :)
Én a 13 év alatt először kapcsoltam volna ki a tv-t a vége előtt... Még a manchesteri 1-7-et is végigszenvedtem, hát nem lefújja hamarabb a bíró?


A manchesteri meccset én is végigszenvedtem szóval azóta edzőttem már valamicskét :wink:
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.12. 21:56


Jobbak: Bradley, Marcos (már csak 2 meccs van, hogy élvezzük a játékát)
Voltak jó megmozdulásai: Marquinhos, Dodo ( legalább akart és a lényeg, előre játszott, mégha felállt védelemnél sokszor ötlet nélkül löbbölte be)

AA mehet ezzel a taktikával a Leccéhez. Kíváncsi vagyok egyáltalán a nyilatkozatára?

Láttunk-e már ennyire színtelen-szagtalan Romát? Igen, Ranieri alatt.

Lehetne egy dinamikusabb csapatot építeni? Totti ezzel a tötyörgős focival nem sokáig lesz kezdő. Csodálatos szezonja volt, de elfáradt. Sok ez neki már. És nem a piros miatt, hanem az elképzelés nélküli szabadjai, a lassított felvétel megindulásai és a tötyögései miatt. Passzolni még tud, kicsiben is játszani, de ma le kellett volna már korábban cserélni.

A meccs nem rajta ment el, pedig a lehetőség megvolt. Ez AA sara. Az 1. félidő oké, de hogy ő is annyira tud váltani, mint ZZ az ziher!
Nem is akartunk játszani. 1 csatár a 4-es falban és 35 m-re a kaputól 3 támadó középpályás 10 ember ellen. Számított volna, ha megpróbáljuk legalább?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 21:55


fogkefe1 írta:Ha nem hiszel benne, miért vagy Roma drukker? A játék tényleg fos, a sötétebb Ranieri korszakot idézi. De 0-0 a San Siroban nem rossz. +A Milan sem volt jobb. Az elkeserítő az, hogy még emberelőnyben sem voltunk jobbak és nem támadtunk.

Nem a hittel van baj, hanem hogy iszonyat felcsesztem az agyam ezen a meccsen. Amilyen pocsék formában vagyunk, jelenleg nem magunkat tartom esélyesnek. Bár Totti kiállításával azért felcsillant a remény :D. Ennek azért örülök a végén.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.12. 21:53


mcsabi írta:
bence írta:
mcsabi írta:SZÁNALOM!!!! AA kezdheti felvarrni a Lazio jövő évi mezeire az olasz zászlót, mert ezzel a mentalitással a most formába lendülő Lazio nekünk is verni fog egy hatost. Sajnálom azokat a szerencsétlen Roma szurkolókat, akik jegyet vettek a döntőre. Bármennyi pénzt felraknék most egy Lazio győzelemre, mert képtelenség, hogy mi nyerjünk ott...

Megnyugtatlak nyerni fogunk, mint ahogyan a Dortmund is megnyeri majd előző nap a BL-t :D
Megérzés.

Mégis hogyan? AA megengedi egy játékosnak, hogy átlépje a félpályát?

Ha nem hiszel benne, miért vagy Roma drukker? A játék tényleg fos, a sötétebb Ranieri korszakot idézi. De 0-0 a San Siroban nem rossz. +A Milan sem volt jobb. Az elkeserítő az, hogy még emberelőnyben sem voltunk jobbak és nem támadtunk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.05.12. 21:52


5. helyig van EL.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.12. 21:52


A kapitány újabb kapitális baromsága. Még 36 évesen se nőtt be a feje lágya.
ráadásul egy ilyen meccsen, amin 1 pőercig se látszotz a játékunkon, hogy olyan nagyon fel lenneénk pörögve.

Marquinhon és Dodón kívül senkin nem látszott, hogy komolyan akar ma valamit. rajtuk legalább látszott...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 21:52


fantasista76 írta:Jól sejtem, hogy ezzel a döntetlennel ősszel tuti az EL? Ugye a kupát csak a Lazio, vagy mi nyerhetjük, a 6. helyre is ezek a csapatok érhetnek csak oda....

Nem sejted jól, mert mi a 7. helyen vagyunk, a Lazio meg simán be fogja húzni a döntőt, amennyiben így játszunk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.05.12. 21:52-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.05.12. 21:49


Jól sejtem, hogy ezzel a döntetlennel ősszel tuti az EL? Ugye a kupát csak a Lazio, vagy mi nyerhetjük, a 6. helyre is ezek a csapatok érhetnek csak oda....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 21:48


bence írta:
mcsabi írta:SZÁNALOM!!!! AA kezdheti felvarrni a Lazio jövő évi mezeire az olasz zászlót, mert ezzel a mentalitással a most formába lendülő Lazio nekünk is verni fog egy hatost. Sajnálom azokat a szerencsétlen Roma szurkolókat, akik jegyet vettek a döntőre. Bármennyi pénzt felraknék most egy Lazio győzelemre, mert képtelenség, hogy mi nyerjünk ott...

Megnyugtatlak nyerni fogunk, mint ahogyan a Dortmund is megnyeri majd előző nap a BL-t :D
Megérzés.

Mégis hogyan? AA megengedi egy játékosnak, hogy átlépje a félpályát?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.12. 21:48


Én is azt érzem, h azt behúzzuk.....És kell egy jobb szezon...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.05.12. 21:47


mcsabi írta:SZÁNALOM!!!! AA kezdheti felvarrni a Lazio jövő évi mezeire az olasz zászlót, mert ezzel a mentalitással a most formába lendülő Lazio nekünk is verni fog egy hatost. Sajnálom azokat a szerencsétlen Roma szurkolókat, akik jegyet vettek a döntőre. Bármennyi pénzt felraknék most egy Lazio győzelemre, mert képtelenség, hogy mi nyerjünk ott...

Megnyugtatlak nyerni fogunk, mint ahogyan a Dortmund is megnyeri majd előző nap a BL-t :D
Megérzés.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.12. 21:46


Engem egy dolog vígasztal. Ennél már csak jobb jöhet!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 21:46


SZÁNALOM!!!! AA kezdheti felvarrni a Lazio jövő évi mezeire az olasz zászlót, mert ezzel a mentalitással a most formába lendülő Lazio nekünk is verni fog egy hatost. Sajnálom azokat a szerencsétlen Roma szurkolókat, akik jegyet vettek a döntőre. Bármennyi pénzt felraknék most egy Lazio győzelemre, mert képtelenség, hogy mi nyerjünk ott...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.05.12. 21:45


francesco írta:Tizenhárom éve követem figyelemmel a csapatot de még sohasem láttam ennyire színtelen-szagtalan Romát mint idén.

Csak nem a bajnoki cím csalt be téged is a csapdába? :D
Nekem mentségemre szól, hogy akkoriban még nem volt identitásom, nem tudtam mibe kezdek bele :)
Én a 13 év alatt először kapcsoltam volna ki a tv-t a vége előtt... Még a manchesteri 1-7-et is végigszenvedtem, hát nem lefújja hamarabb a bíró?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.12. 21:44


a qrva anyját a sopcastba meg a többi xar ócska, gennyes sztreambe, a 2dik félidőből sokat nem láttam, de ha xarabbak voltunk 10 ember ellen mint 11 ellen, már az is valami
:-DDD

megint elbaxtam 1,5 órát erre a xarra a semmiért... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.05.12. 21:44


En meg nem lattam ilyen szart.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.12. 21:44


Pedig nem is Lazioval játszunk...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.12. 21:42


Defend! Defend! Csak húzzuk ki. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.12. 21:41


Egyetértek. Lassú volt és körülményes. Az első félidőben volt egy ziccer, de nem az ő gyorsaságával.

Láttuk idén magas szinten játszani, de lassú víz partot mos...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.05.12. 21:41


Totti!A mi IQ-bajnokunk.Ne cipeld már azt a kurva labdát,hanem passzoljál.Emberelőnyyben voltunk,te meg pizarrózol ott,baz'meg! :twisted:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11732
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 21:41


Őszintén szólva, azon filózok, hogy kb. 30 perce azért szurkolok, hogy a milan rúgjon egy gólt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.12. 21:41


Hát ez még kellett.....Nem Mario, hanem Mexes....De miért????
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron