Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.27. 21:05


te jó ég, most nézem, a barcanak 21 meccsen 71 rúgott gólja van...
mert azt akartam irni, zemannak a barcaban lenne a helye, ahol nem bradly meg florenzi érkezik, hanem xavi meg iniesta.


legnagyobb sajnálatomra azt hiszem, most már világossá vált, hogy semmi köze a futball-maffiának ahhoz, hogy zeman "eltűnt".
egyszerűen egyik normálisabb klub elnöke-tulaja sem kivánja, hogy egy ilyen ripacs-csapatot csináljon belőlük a jó cseh. mert ez ripacskodás: hangosak vagyunk de nagyon (legtöbb rúgott gól a bajnokságban) de tartalom az lényegében nincs mögötte...

nem az a baj, hogy x-eltünk egy kiesőjelölttel, mert becsúszhat egy-egy ilyen, hanem, hogy mindenkivel, de tényleg mindenkivel abszolút reálisan 3 esélyesek a meccsek (kivéve a jobb csapatokat, ahol esélyünk sincs)

és őszintén szólva nekem nem tetszik ez a fajta foci. én a taktikus focit szebbnek látom, mint ezt a rohangászást
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10362
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.01.27. 20:35


Hát srácok. Most először vagyok mérhetetlenül csalódott. Végig Zeman mellett voltam lélekben, de ma nálam is elszakadt a cérna. Egyáltalán nem élveztem a meccset, végig azon tűnődtem, hogy egy kiesőjelölt akkor rúg kb gólt, amikor akar, ez pedig minden, csak nem szórakoztató. Ja és közben elől sem az van, hogy bármikor gólt szerzünk...
Persze a kezdetektől Zemant szapulók most mondhatják a magukét, de kérdem én, ettől jobb lesz bárkinek? Nem szapulom továbbra sem, de lássuk be, ez harmatgyenge. És nem lesz itt feltámadásos szezon második fele, folytatódni fog ez, amit most megy. Kár érte.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8150
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.27. 20:21


nos, tévedtem az én focim se volt jobb, mert ki is ment a bokám :(

a keret gyengesége valóban relatív
igazából nem is a nevekkel van a baj

bár
Stekelenburg, Castan ???, Balzaretti ???, De Rossi, Bradley, Burdisso, Totti, Osvaldo, Lamela ???, Pjanic (7-10 játékos)


castan nem kiemelkedő
balza sajnos pláne nem
bradley nagyon kevés
burdisso már nagyon nem kiemelkedő


nekem igazából az a bajom, hogy minden szekcióban van jó játékosunk, de mégsem működik együtt az egész
épp a középpályán vagyunk a leggyengébbek, ami a kapocs
ha ott erősek lennénk az jobban elbírna egy gyengébb védelmet és egy gyengébb csatársort is, mert ide oda besegít
de így hogy a védelem nem erős/nincs összeszokva és nem kap hatékony támogatást a középpályáról, vagy hogy a támadásokhoz hiába érnek fel Taxiék, kb mintha hülyegyerekek próbálnának segíteni, így nem megy
de ez se biztos hogy jó okfejtés - egyszerűen nem tudom mi a baj a csapattal, de azt igen hogy a középpályánk halálgyenge szerintem

és bár továbbra is mondom hogy nem idén kell a nagyot alkotni, de úgy érzem Taxikkal és Ufokkal jövőre sem fogunk
hiába szeretjük ezeket a játékosokat, hiába mondjuk pl hogy Lamela mekkora tehetség, mégse nyújt hétről hétre maradandót
Pjanictól sem látok csodákat csak nagyritkán (az ő korában Totti..... bahh)
Osvaldot szeretjük, de hol van még egy öreg Klosehoz képest is
DeRossi jelen pillanatban egy nulla
Kapuskérdésünk megint problémás lett (hagyomány :) )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.01.27. 19:48


Mindenkinek más az elfogadható játékos, de a transfermakt nem szubjektív, tehát lehet azt kéne megnézni, ha nem csak a kezdő a fontos, hanem a teljes keret. Persze annak is oka van, melyik csapatban hány db játékos van.

Juve: 316 m
Napoli: 202 m
Lazio: 127 m (legidősebb keret)
Inter: 197 m
Milan: 191 m
Fiorentina: 154 m
Catania: 58m
Roma: 159 m
Udinese: 89 m

Persze ez csak egy viszonyítás, de több értelme van, mint annak h veszekedni Palacio jó játéko e vagy nem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.27. 19:30


a lazio épp tegnap bukott el egy tuti meccset, a napoli meg csak egy cavanival jobb mint a másik 5 csapat.
mondjuk ilyen torisidis-félékkel mit akarunk?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10362
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.27. 19:28


Teljesen felesleges és irreális számolgatni,hogy kik számítanak "nagy névnek" az egyes csapatok kereteiben.De mivel én kezdtem ezt a marhaságot,ezúton előveszem a holovitázó képességemet, és reagálnék GrazieRoma listázására. :wink:
No,nézzük.
GrazieRoma!Nem volt fair részedről,hogy ezen felsorolásba beleraktad Castan,Burdisso és Bradley nevét.Még Castan hagyján,ám mivel ezen a fórumon is többen "szidják" a két bé betűs játékost,őket kihúznám a listáról.Mert ha fennhagyom,akkor az 1-6. helyezettek összes védőjét és középpályását fel lehetne venni a sorba.
A Juve- és a Milan-névsoroddal maximálisan egyetértek.
Az Interből kifelejtetted Álvaro Pereirát,Javier Zanettit és Rodrigo Palaciót.Őket beszámítva 11-re ugrik a veretes játékosok névsora.
A Napolihoz nem kanyarítottad oda De Sanctis,Paolo Cannavaro és Pandev nevét,velük 8-9-re emelkedne a létszám.
A Lazióból kapásból kihagytad André Diast és Candrevát,emígyen 6-7-re emelkedik a névsoruk.
A Fiorentinából pedig hiányzik Pizarro és Cuadrado neve,velük 4-7-re nőne a lista.
Határozott véleményem szerint csak a Lazióval és a Fióval vehetjük fel a versenyt a "számolgatás" alapján.
De ez mind egy oltári nagy baromság,hiábavaló időtöltés.
Úgyhogy Grazie,nem vagyunk mi olyan erősek papíron sem.
Ettől még nincs harag. :wink:
Mindketten jobban szeretnénk szerintem,ha a listanevek helyett a pontjaink gyűlnének...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11679
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.27. 19:07


ilyenen még nem gondolkoztam, de látva a csapatokat, sztem egy fioval ezzel a milannal illene a lépést tartani, aki megfoghatatlan, azok a bundások, a napoly, meg kiegyensúlyozott idáig a merda, az inter meg épül le, sztem ezzel a csapattal nem érik el a blt, hacsak a merda ki nem pukkan.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.01.27. 18:44


tomm írta:de, hogy a bologna és a catania kereténél erősebb a miénk, az hótziher

a kerettel szerintem sincs különösebb baj, tele vagyunk válogatott játékosokkal, és fiatal tehetségekkel. Én még a juve keretét sem látom sokkal jobbnak, posztonként nem biztos hogy túl sok játékost szívesen elcserélnék 1-1 ben
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.27. 18:35


de, hogy a bologna és a catania kereténél erősebb a miénk, az hótziher
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10362
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.01.27. 18:30


Vinicius írta:Igen, szórakoztassanak. De ne rajtunk szórakozzanak.

az igaz, hogy általában szórakoztató meccseink vannak, (bár szerintem inkább a semleges vagy Lazio szurkolóknak) 85 gól 22 meccsen közel 4 gólos átlag és most kapcsiból beugrik 9 meccs ahol 5-6 gól volt de ezek közül csak 2-t nyertünk mi. de nézzük a mai meccset: 6 gól, helyzetek, kapufák, izgalom, de sajnos megint nem nyertünk és az a Bologna amelyik az ellenünk szerzett 4 pont nélkül kieső helyen állna 20 meccsen rúgott 23 gólt (1,1-es átlag) nekünk a két meccsen 6-ot rúgott.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.27. 17:58


abban igazad van, hogy önmagában nem túl erős a keret, de nézd meg a többiekét. a juven kivül egyik sem jobb...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10362
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.27. 17:30


No,megint felültünk a hullámvasútra.
Bolognában nem szégyen az iksz,így nem értek egyet azokkal,akik szerint itt SIMÁN nyerni kell.Hazai pályán simán nyerni KELLETT VOLNA ellenük,de idegenben tényleg nincs könnyű meccs.
A keretünk pedig tényleg nem jobb az 5-6. helynél.Nálunk hány olyan játékos van,akire kívülállók azt mondhatják,hogy ütős focista,vagy jó formában van?Számoljunk:Stek,Marquinhos,Balzaretti,De Rossi,Pjanic,Totti,Osvaldo,Lamela.Ez nyolc.Egy kis túlzással.Ez nem elég a dobogóhoz.Maximálisan egyetértek Trigoriával:az elithez képest gyenge a keret,de még ez sem hozza ki magából a maximumot.Most többen kérdezik,hogy miért hozunk ide ilyen Piris- meg Tacsi-féléket,és miért nem inkább Marquinhoshoz hasonló tehetségeket veszünk.De könyörgöm,ki tudta előre,hogy PONT Marquinhos fog beválni?Én rá számítottam a legkevésbé.
Meg hogy fiatal tehetségek padoznak,és ezt miért nem látja be Zeman.Hát a pályán kik vannak?Öreg nyugdíjasok?Nem.Fiatal tehetségek.
Számomra nem minden meccs szánalom,amelyiken nem nyerünk.Egyértelmű szánalomkategória:Roma-Bologna 2-3.Roma-Udinese 2-3. Roma-Sampdoria 1-1. Juve-Roma 4-1. A többi nem.
Félreértés ne essék,Zeman egyáltalán nem hozza az elvárható eredményt eddig.Ebből a szempontból lehetetlen őt megvédeni.Nem is akarom.
És abban is igazatok van (ellentábor :wink: ),hogy a keret kialakítására elég sok pénz ráment két év alatt.Nincs kézzel fogható eredménye a súlyos millióknak.Ezzel is nehéz lenne vitatkozni.
A kapuskérdés egyre kellemetlenebb.
Diamanti ku.va jó játékos.Tipikus tízes.Tipikus régi-Totti.Tipikus fantasista.
Nem nagyon látszik a kiút a Zeman-labirintusból,de ez az év már ilyen lesz.Nekem jó.De hogy mi lesz jövőre?Remélem Zeman.
Természetesen mindannyiótok felháborodását és reményvesztettségét meg tudom érteni.A tények makacs dolgok.
Bízzunk...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11679
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.01.27. 16:34


Igen, szórakoztassanak. De ne rajtunk szórakozzanak.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2013.01.27. 15:41


Mondjon bérkibármit én élvezem az idei Rómát :) ilyen izgatottan tán még sose vártam meccseket, az meg hogy nyerünk e valamit vagy nem nekem ugy sem oszt vagy szoroz semmit. Ugyanugy szeretem a csapatot ha 100 bl kupa van a vitrinbe vagy egy sem, csak szórakoztassanak :asrflag8:
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.27. 15:27


jaja péntek, gondolom cellino ahol tud keresztbe tesz......nincs rögbi meccs, vagy vmi?!?!
de különben vért fognak inni a cagliarisok, amúgy meg igazából mindegy, hogy mit játszuk, ez már a senki földje ahol vagyunk, szal európába :lol: a kupán keresztül juthatunk ki, ha kijutunk
pedig a szezonunknak annnyi, zz mondhat akár mit is :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.27. 15:14


gojko az elején jónak tűnt?
nem is tudom mikor védett először, de nekem a lazio elleni bakija ugrik be, mint meglehetősen rossz rajt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10362
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.27. 15:12


fradista romanista írta:A keret olyan, amilyen (szerintem egyáltalán nem gyenge egy dobogóűs helyhez a serie-A-ban). Ahhz képest viszont az eredmény még olyanabb. . És ez bizony az edzőnk értelmetlen, érthetetlen választásai miatt van.

baxki osztom, gojko az elején tényleg jónak tűnt, de manapság egyre inkább tűnik vmi doni reinkarnációjának, szal egyszerűen érthetetlen mi alapján véd gojko stekkel szemben, ha kiállnának és azt mondanák, hogy kevesebbe kerül, még csak csak elfogadnám, de nem mondják ezt, szal zz látja a nagy "jót" gojkoban, csak azt nem tom mi az.
de amilyen ügyet kreált nem kerált stek maga körül, bizony nem tenném vissza, én eladnám az összest, na jó lobontot talán nem, és tényleg hoznám perint. :wink:

de különben az is érthetlen hogy úgy tűnik sok sok idő után meg van az ember aki orvosolja a kapus gondokat, de ez nekünk nem jó, aki mi a jó?!?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.27. 15:08


zeman nem a roma, hanem a liga edzője. mindegy ki jön szembe, játékoskerettől, edzőtől függetlenül szinte biztosan egy jó iramú, fordulatos, látványos és ami fő, 3 esélyes meccs várható.
igaz, hogy üde szinfolt a csapat, de nekem kezd sok lenni ez a hullámvasút. szép lassan eljutunk oda, mint lajossal, hogy ranieri alatt sokkal izgalmasabbak voltak a meccsek...
tulajdonképpen egy mai győzelemmel csak annyit értek volna el, hogy röhögve nem tetszene ez a lóti-futi agyatlan angol labdakergetés

viszont még inkább rohadt nagy mázlistának érzem magam, hogy sikerült kifogni pont a milan ellenit.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10362
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.27. 15:07


és még vmi ami hihetetlen, oszi, asszem ma CSAK kaput talált, ez mindeképp pozitívumnak könyvelem el.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.27. 15:06


A keret olyan, amilyen (szerintem egyáltalán nem gyenge egy dobogóűs helyhez a serie-A-ban). Ahhz képest viszont az eredmény még olyanabb. . És ez bizony az edzőnk értelmetlen, érthetetlen választásai miatt van.

Azt hiszem, most már elmondhatjuk, hogy Zeman a z összes rá vonatkozó negatív előítéletet beteljesítette a Rómánál. Ráadásul ahogy öregszik, méginkább merev, fafejű, paranoiás és monomániás lett. És ebben nemcsak az a bosszantó, hogy ennek pont a mi csapatunk látja a kárát, hanem hogy itteni teljesítményével hitelteleníti a korábbi ügyeket is, amikben igaza volt. A Moggi-félék meg csak önelégülten és kárörvendően röhögnek. :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: dagattroma Dátum: 2013.01.27. 15:05


[quote=ja, kapusok, módosítanék, már most hozznám perint, és a többi mehetne amerre lát. :wink:[/quote]
Mattia Perinnek énis örülnék
dagattroma
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.26. 19:19
Tartózkodási hely: örkeny

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.27. 15:04


igen, az igazolásokba bele lehet kötni
Stek padozásába is
és Zemanba is

de a keret ettől még nem erős, de nem cserélném el az említett keretekkel, érzelmi okból a kérdést sem tudom értelmezni :)

lehet egy másik edzővel jobb lenne, nem tudhatjuk

és hivatalból is bízom a 2. helyben :D :D :D
na mentem focizni, hátha az én meccsem nagyobb élményt nyújt :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.01.27. 15:02


mcsabi írta:Tehát akkor végleges: 6 meccsen 18 pontból 5-öt sikerült szerezni. Ezzel minden nemzetközi helynek pápát inthetünk és ma este már a fio-nak kéne szurkolnunk, nehogy visszaessünk a 8. helyre. Elég nagy a tömörülés mögöttünk, ha így folytatjuk 8-12. hely között leszünk a fináléban, szóval ideje lenne összekapni magukat a srácoknak, mert ez így szánalom.

Akik elvesztették ZZ-ben a hitüket: kit látnátok a kispadon a jövő évben? Mindenesetre jó lenne, ha támadó focit játszató edző jönne, hogy ne 0-ról induljunk ismét.

Bárkit akinek van egy kis esze a focihoz. Zeman... nem találok jelzőket, ilyen játékosokat kért: Gojko, Taxi! Csapat gyengeségeik ők. Sabatini is hibás eléggé, mert ő meg Marquinho és Pirissel töltötte fel a csapatot. Akik érnek valakit azok: Marcos, Pjanic, Lamela! Meg talán Osvaldo. Bárki aki jön és DDR-t játszatja és Stekelenburgot, Pjanicot, Marcos-t és nem kevergeti a posztokat, jöhet edzőnek!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.27. 14:55


igazából nem is értem, min parázok, a cél avolt, hogy szórakoztasson a csapat idén, szórakoztat is, csak nem engem :( :( :(
azé durva hogy egy bolgonával kell az év meccsét játszani, na ez tényleg bexarás......

toroszidisz, na megkaptuk, nyilván nem írom le ennyiből, de látszik hogy nem tud ő sem védekezni, igazából ha vissza is zár, köbö 3 méter távolságot tart az ellentől, hogy nehogy véletlenül is akadályozza a beadásban :lol:
beadni ma nem tudott, majd legközelebb, de mondom ennyiből nem írom le. :wink:
ez az el/lefojtott dodo meg nekem nem kell, zz vagy vki rászólt a fülére, hogy ne merjen annyit támadni, előre menni, meg is látszik a játékán, nem is ezért láttam benne a nagy jót.
marquinho meg vmi hihetetlen, egyszerűen el se hiszem, hogy ez az ember padozik, na jó félelmetesen egy lábas, de amilyen jól, amilyen gyorsan be tud szállni a játékba, felveszi a ritmust, az félelmetes.

ja, kapusok, módosítanék, már most hozznám perint, és a többi mehetne amerre lát. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.27. 14:51


Trigoria írta:gyenge ez a keret és ez nem Zeman hibája
ő abból választott amiből anyagilag megengedhettük magunknak

az más kérdés hogy még ez a keret se teljesít úgy ahogy kéne

Én is ezt mondom, Trigo, hogy gyenge a keret, nincsenek támadók..
De arra van pénz, hogy Destrot leigazoljunk 12 millió euróért?
Van a keretben 13 védekező, és 5-6 támadó szellemű játékos.
Stek helyett helyett olyasvalaki véd akinél minimum 3 jobb kapus van az NB1-ben Bogdán Ádám meg egy isten hozzá képest!
Nem értem..
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég