Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.29. 23:06


Hunszi írta:Pellegrinit elengedtem...mert rövidtávú megoldás kell most gyorsan.

Hunszi, ezt ha jól emlékszem már másodszor írod. Kifejtenéd miért kell rövid távú megoldás? Tényleg érdekel. Te is úgy látod, hogy a béka segge alatt vagyunk. Úgy gondolod, hogy innen van gyors (rövid távú) visszaút? És pont Spinazzolával kulcsszerepben? Mert akkor értem, de amúgy nem igazán.

Reálisan inkább jöhet egy 3-4 éves építkezés. Rossz esetben pedig vegetásás és elérhetetlen célok kergetése. A gyors megoldások szerintem inkább a második felé tolnak. Mármint az ilyen csóró gyors megoldások. Neymarr, Hazard vagy Mbappe felé gyors megoldásra pedig nincs pénzünk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.29. 22:20


Virga írta:
Trigoria írta:
pontosan azért amit Trigo mondott néhány hete.
mit is mondtam?:) :oops:


Én bocsi, kevertertemm valakivel.
A lényeg, hogy nekem az, hogy valaki római nevelés néha fontosabb annál, hogy mennyire jó játékos. Pl DDR-el ezáért kellett volna hosszabbítani. Nem az a bajom, hogy Spinazzola nálunk nem válhat be. A lényeg az, hogy ha valaki kötődhet a klubhoz azt nem kell azonnal elpaterolni, hanem alakuljon ki a kötődé, ami majd itt tartja. Ninja is ezért is fájt tavaly. Ő a 90. percben is rohant, ahogy bírt, szeretett itt játszani.
Ezt nehéz "megvenni".

jaaa, ezt akár mondhattam én is :) MIvel maradéktalanul ezt gondolom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.29. 21:15


Augustus C. írta: Spinazzola egy jó játékos. Jobb, mint Pellegrini. Ő

Nem ez az alapvető bajom a transferrel, de még ez sem igaz. Spinazzola egy közepesnél kicsit jobb játékos. Pellegrini lehet sokkal jobb, akár egy éven belül is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.06.29. 20:18


Trigoria írta:
pontosan azért amit Trigo mondott néhány hete.
mit is mondtam?:) :oops:


Én bocsi, kevertertemm valakivel.
A lényeg, hogy nekem az, hogy valaki római nevelés néha fontosabb annál, hogy mennyire jó játékos. Pl DDR-el ezáért kellett volna hosszabbítani. Nem az a bajom, hogy Spinazzola nálunk nem válhat be. A lényeg az, hogy ha valaki kötődhet a klubhoz azt nem kell azonnal elpaterolni, hanem alakuljon ki a kötődé, ami majd itt tartja. Ninja is ezért is fájt tavaly. Ő a 90. percben is rohant, ahogy bírt, szeretett itt játszani.
Ezt nehéz "megvenni".
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.29. 19:52


Ha képesek vagyunk felülemelkedni az amúgy teljesen érthető és jogos dühön és félretenni a frusztrációt: azt azért be kell látni, h Spinazzola egy jó játékos. Jobb, mint Pellegrini. Ő is olasz, ráadásul válogatott. :) Pellegrini meg tökmindegy h oda igazolt, mert nem sűrűn fog játszani a Juventusban. Vagy csak komolytalan meccseken, mint ahogy nálunk tette volna. Asszem volt már ilyen, h Roma játékost lerabolt a Juve... Jövőre nem a Juventus lesz a legnagyobb riválisunk. Úgy látszik, ez egy megosztó üzlet. Sztem jól jártunk vele. :)

Két újabb pletyka:
Gerson – aki 17 millióért jött 4 éve – 10 millióért a Dinamo Moszkvába igazol. Hívták a Genoához is, de nem fogadta el az ajánlatot, állítólag olaszon kívül képzeli el a jövőjét. Óriási tehetség volt, még Sabatini embere, korosztályos brazil irányító. Belőle se hoztuk ki nálunk a maximumot, nagyon sajnálom. Így kb. 4 középpályást kell igazolni ezen a nyáron. Aztán majd számolgassuk, hányan jönnek. :)
Steven "alibikirály" Nzonzi, aki 30-ért jött, de most, 1 szezonnal később már 20-ért is eladná a klub. :D Durva h ennyire nyilvánvalóan bukunk rajta, de most kell tüzet oltani. A Lyon és a SEVILLA hívja. :D Olvastam Sevillás véleményeket a lehetséges transzferről főleg a Facen, a Redditen meg a Twitteren: "omg pls no", "not again", "no. thank you, next". Nagyon visszavárják. :D

A Florenzis hírt nem is kommentálnám. KACSAAA! :D Azt már ezek után tényleg nem tudom elképzelni, h őt is eladják, ráadásul pont most, Totti kijelentései után. Bár itt mindig olyan érzés, mintha tudatosan hoznának egyértelműen rossz és unszimpatikus döntéseket. De azért: Pallotta takarodj! :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.29. 19:44


Naneee. Ne vagdoss. Tedd el szepen, jon meg kutyara szalonna, lesz egy jo tulajvaltas es akkor remelhetoleg megint lesz focicsapata romanak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.29. 19:42


pontosan azért amit Trigo mondott néhány hete.
mit is mondtam?:) :oops:

Na de most kapaszkodjatok meg.
már hárommal alattad tomm hszénél megkapaszkodtunk :wink: :D

Szerintem most nagyobb szükség lenne rá, mint bármikor, de ez a hajó sajnos elment...)
az hagyján, hogy elment, de inkább a Viking Pallotta elsüllyesztette a Hableány Dánielt


amúgy ha Flot eladjuk, akkor a két éve folyamatosan hordott Roma karkötőmet miszlikbe vágom :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.06.29. 19:20


Azt hittem ezen csak én húztam fel magam. Egyáltalán nem érzem ezt jó dealnek, pontosan azért amit Trigo mondott néhány hete.
Oké, hogy még messze nem kész játékos, de mindenki igéretesnek tartja. micsoda mercato kezdés...

Pallotta vattene
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.29. 19:18


Pellegrinit elengedtem...mert rövidtávú megoldás kell most gyorsan.

Na de most kapaszkodjatok meg. Állítólag piacra tettük Florenzit is :shock: Totti másképp megmondta, "rómátlanítás" folyik.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4010
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.29. 18:43


Pertachi is lemehet így kezdésként az anyukájában. Spinazzola semmire nem jó. Ha Pellegrini egy jottányit sem fejlődik, akkor is meg kellett volna tartani. Faszság a köbön. Saját nevelész adunk el a JUVÉNEK! Rohadjon meg mindenki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.29. 16:32


Hunszi írta:Azért mert nincs pénz emberek...egy hatalmas bukta éven vagyunk túl, a kassza üres s jövőre írtó kevés pénz fog bejönni, ez az átigazolási szezon az áldozatokról fog szólni. Jelenleg rövidtávú megoldás kell, erre pedig Pellegrini nem volt megfelelő, Spinazzola viszont annál inkább, így vállalható veszteségként odaadtuk érte, ez van. Semmi értelme, hogy Pellegrini egy szezonon keresztül üljön a padon, amikor vállalható kezdő emberünk nincs.


Tavaly meg rekord jo bevetel volt, megis sikerult 3 kulcsjatekost elpasszolni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.29. 16:31


Hahahaha
Persze. Minek is ide a sajat neveles?
https://app.football-italia.net/?referr ... u=news-all

Florenzit is adjuk el. Persze...
Forza roma, hurraa!!! Lengessuk a zaszlot, eljen-eljen!
Ez a legcsodalatosabb klub a vilagon, mert... na.. hat azert...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.29. 16:17


Nem az ő végleges eladása fogja megmenteni a büdzsét. Ki kellett volna csak kölcsönözni, hogy játsszon, és kész.
(gondolomn, a merda is ezt fogja tenni)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.29. 16:13


Azért mert nincs pénz emberek...egy hatalmas bukta éven vagyunk túl, a kassza üres s jövőre írtó kevés pénz fog bejönni, ez az átigazolási szezon az áldozatokról fog szólni. Jelenleg rövidtávú megoldás kell, erre pedig Pellegrini nem volt megfelelő, Spinazzola viszont annál inkább, így vállalható veszteségként odaadtuk érte, ez van. Semmi értelme, hogy Pellegrini egy szezonon keresztül üljön a padon, amikor vállalható kezdő emberünk nincs.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4010
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.06.29. 16:10


1. Mert annyira romanista, mint Romagnoli.
2. Mert a Juve kimondottan őt kérte.
3. Mert kábé csak akkora focista lesz belőle, mint Romagnoliból.
Üdv.: a vezetőség
Zsolti
 
Hozzászólások: 11695
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.29. 15:58


AZ OKÉ, H. KELLETT EGY TAPASZTALT BALBUNKÓ, DE EZÉRT A HELYBÉLI, SAJÁT NEVELÉSŰ MI FIÚNKAT MI A F@SZÉRT KELLETT PONT A GIUVÉNEK ELADNI????? :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.29. 11:19


Elvileg ennek a Petrachi csávónak van esze. Lehet mégsem megy el Manolas?
Ugye elvileg 42 milliót kell leraknunk, erre a faszi eladja 22ért Pellegrinit és 29ért megveszi Spinazzzolát. Valljuk be nem ér egyik se ennyit, de szerintem okos.
Másik hír h a Cagliaritól 55 millióért vennénk Barellát, amit megcsinálunk, ha 20 millióért megveszik Defrelt.
Ergo mindenkire ráraktunk 10-10 milliót, hogy meglegyen az FFP.

Véleményem szerintem ennek csak akkor van értelme ha Manolas marad, mivel akkor gondolom jövőre majd az 55 és a 29 milliót kell kompenzálni bevétellel, ami nehéz lesz. Ez csak akkor éri meg ha nyerünk rajta egy Manolast...

Ja és ezeket Facebookon olvastam korán sem biztos, de ha igaz, akkor nagyon vicces, hogy a pár meccses Pelle 22 millió, a pados Spinazzola meg 29. :D :D

Szerk: azt se se higgyétek el, ha valaki Róma sálban mutatkozik, láttam én már Schicket Juve mezben, mégis két éve minket boldogít.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.06.29. 11:01


Kimaradt:

Mano:
Már korábban is írtam, hogy ezt a záradékot meg lehetne oldani, de a pillanatnyi érdek (spórolás) felülírja a jövőbelit (pénzügyi bukta).
Amikor ilyet kér az ügynök, ilyenkor lehet azt mondani, hogy dobunk neked +20% jutalmat, meg a játékosnak is plusz 10% fizetést ajánlunk, csak vedd azt a záradékot ki belőle. ...vagy ha nagyon ragaszkodik hozzá (van az a pénz, hogy ne tegye), akkor felemeltetni 4x-5x-ére némi bónuszért cserébe.
Ha rövid távon nem megoldható a fizu +10% (spórolni kell idén), olyan szerződést is lehet kötni, hogy évenként +5% fizu pl. Sok megoldás lehetséges.


Monchi utolsó hónapjai:
Gyakorlatilag nem csinált semmit, télen nem igazolt, pedig nagyon kellett volna, az égető hosszabbítások közül egyet sem rendezett el, aminek most isszuk a levét. Mintha már készült volna a távozásra, és beleszart volna az egészbe.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.06.29. 10:45


Tudom, már alaposan megrágott csont, amiket írni fogok, remélem nem gond.

Kicsit olyan érzése van az embernek, hogy Pjanic megvétele csak az egyik lépése volt a Juve aknamunkájának, emellett a stadion projektet fúrják folyamatosan a háttérben, és kegyelemdöfésként ránk küldték Moncsit. :D

Ezzel a mocsai összeesküvés-elmélettel arra akartam csak kilyukadni, hogy Moncsi amit csak el lehetett rontani, elrontott.
Ha nem adtunk volna el senkit, és nem igazoltunk volna senkit, milyen csapatunk lenne most?

Monchi:
Alisson, Skorupski - Emerson, Mario Rui - Rüdiger, Mano normális szerződéssel - Parades, Nindzsa, Stroci, Frattesi - Salak. Többek között ezektől a játékosoktól sikerült megszabadulni... Van olyan poszt, ahol erősödtünk, vagy csupán nem gyöngültünk ezek közül?
A pénzügyeket semennyire se tette jobbá, ugyanúgy utólagos átigazolási díjak kifizetésével, emiatt eladásokkal kell kezdeni a szezont.
Akiket drágán hozott, nem váltak be, nem hiányposztra igazolt (gondolhatunk AM posztra), sőt a hiányposztokat hanyagolta (LB, DM, bal lábas RW). Most télen, amikor égett a ház, akkor az istenért se akart a hátsó fertályba igazolni senkit, mer' akkor elismerném, hogy elsz.rtam a nyári mercatot, olyan meg nincs.
A keret leamortizálása nélkül is rendbe lehetett volna tenni a pénzügyeket 1-2 vezéráldozattal, neadjisten csupán a selejtek kiszórásával, és ifikkel való feltöltéssel. Ehelyett, most már úgy látom, a pénzügyeket nagyon nem akarta rendbe tenni, csupán erre hivatkozva pénzt csinálni, és ebből saját emberekkel feltölteni a keretet.

EDF:
Szó volt róla miért nem volt határozottabb igazolásoknál stb. Amikor egy edző ideigazol, lehetnek feltételei, pl hogy mennyire szólhat bele az igazolásokba, mennyit legyen a klub hajlandó a keret erősítésre fordítani. Amikor aláírt ide EDF, nem hinném, hogy voltak ilyen feltételei, örült, hogy jöhet ide. Aláírt egy szerződést, utána csak akkor ugrálhat, ha annak a szerződésnek -legyen akár csak szóbeli- nem felelnek meg a körülmények.
A mostani edző se hiszem, hogy nagy feltételeket támasztott a szerződéséhez, szóval továbbra sem az edző fog diktálni, ez garantált... Nekünk nem kellenek olyan edzők, akik bele akarnának szólni dolgokba, inkább építsenek sz.rból várat helyette.

Ranieri:
Teljesen elégedett vagyok vele, nem vártam tőle jobb szereplést. EDF maradhatott volna a szezon végéig.

EL:
Mi miért nem mondjuk azt, hogy nem indulunk mi sem, de cserébe azt mondjuk, nem vagyunk hajlandóak eladni senkit, sőt kiköltekezünk most?
Ez csak költői kérdés, én örülök az EL-nek, sőt még annak is, ha betartunk értelmetlen szabályokat. Nyerjük meg az EL-t, és gond egy szál se. :) Fiatalok beépítésére kiváló lehetőség, anno Alisson is EL-meccsekkel kezdte.
A minket ért károk miatt, a Milant ilyenkor nem lehetne perelni az UEFA-val karöltve? Vagy lapuljunk és örüljünk a csoportkörünknek?

DDR, Totti:
Számomra homályos az egész ügy, így nincs véleményem, csupán annyi, hogy DDR még egy szezont megérdemelt volna, már csak azért is, MERT NAGY SZÜKSÉGÜNK LENNE A JÁTÉKÁRA.

Idei mercato:
Moncsi utószeleként Mano olcsón már elment... ezt mentettük valamennyire Diawarával, ami akár be is jöhet. (Fiatal fekákkal szemben mindig van némi fenntartásom, mivel ők ilyenkor fizikálisan erősebbek, mint a fehérek, ezért jobbak korosztályuknál, viszont később ezt az előnyüket részben elveszítik. Igaz ez a norvég csodaifikre is.) Viszont egy fiatal DM tapasztalattal jól jön, ez volt a maximum, amit kihozhattunk ebből.

Dzeko, Kolarov felőlem mehet, jöjjenek a fiatalok, ahogy máshol is ránk férne a fiatalítás. Ez egy jó szezon lenne arra, hogy egy teljesen új csapatot építsünk. (Visszatérve DDR-re, ezért is jó lenne itt még egy szezonig, hogy a sok csikónak legyen egy főnöke a pályán és azon kívül is, aki megmutatná nekik, hogy milyen hozzáállással kell viseltetni ebben a mezben. Szerintem most nagyobb szükség lenne rá, mint bármikor, de ez a hajó sajnos elment...)

Ez a Pellegrini+10 milla üzlet számomra érthetetlen. Mikor fiatalítunk, ha nem most??? Miért adjuk el a tehetségeinket középszerekért cserébe? ...és még mi fizetünk is ezért?
Ez azért mutatja az irányt, semmiből nem tanulunk. Jó lesz Spinazzola, de hosszú távon kétlem, hogy ez az üzlet megérné. Ne legyen igazam, és robbantson egyet Spinazzola.
Egyébként a keretben 4 helyet a saját nevelések foglalnak el a szabály szerint (persze lehet szűkebb kerettel tolni), szóval ezért is kellenek a rómaiak.


Jelenlegi állás, amibe elvileg belement a Cagliari. 35m + Defrel = Barella.
Hol kell aláírni? Viszont nem arról volt szó, hogy most Csajágaröcsöge is vonzóbb a Romanál? :D
Nem hinném, hogy jönne, de lepjenek meg. ...de akkor kiket fogunk eladni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jazon 2019.06.29. 11:07-kor.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.29. 10:09


A tavalyi kapkodásból kiindulva idén tuti nem fogjuk elsietni a mercatot, szóval én simán kinézem, hogy az igazolásaink többsége az "ablak" végefele lesz.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4010
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.29. 10:05


Ja, szóval Spinazzola reggel megérkezett Rómába, AS Romás sállal ment az orvosira. Kíváncsi vagyok mi lesz a kicsi Pellegrinivel - Juvénál 100%, h nem lesz kezdő.
Azt írják h Ionut Nedelcearu 23 éves román középhátvéd jön 4 millióért tartaléknak. A román ifik jók mostanában. :) El Shaarawy elvileg meg szerződést hosszabbít. Eddig még tűrhető a mercato. Viszont ha tényleg képesek vagyunk Zaniolot Higuainra cserélni meg még pénzt is adni, akkor jó nagy hülyék vagyunk. :( Annyi hír van ilyenkor, h az ember nem tudja eldönteni, h melyik a kacsa. Az a tuti, ha már Romás sálban látod a szóban forgó játékost. :mrgreen:
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.29. 09:50


Amilyen hirtelen jött a Spinazzola üzlet, annyira gyorsan hivatalos is lett, már orvosin van Rómában. Állítólag nem csak sima csere volt. Szóval Pellegrini + 10m ment (gondolom ez is ilyen részletekben történő fizetés, ahogy az lenni szokott).

5 éves szerződés 2,5 millió fog keresni. Pellegrini 5 éves szerződés 1,3 millió.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4010
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.29. 09:38


Ha Barella jön, akkor szerintem Torinoban elkezdhetik nyomtatni a Zaniolo mezeket, mert cash + higanyért távozni fog
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.29. 09:28


Lehet naiv vagyok, vagy csak ROMA szurkoló :D :D ,

Csak naiv vagy....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.29. 09:26


Nem lesznek sokan a középpályán már megint? Örülnék Barellának, mert végre egy normális játékost vennénk aki előre viszi a csapatot, de Diawara - Pellegrini - Cristante - Barella - Pastore - Zaniolo, hatos, 3 posztra nekem sok. Jöjjön Barella és adjuk el Pastorét, mert nekem ez zavaros így. Cristante szerintem rosszabb mint Barella, de ettől függetlenül nem szeretnék 25 milliot a padon unafkoztatni. Ugyanez Diawara, 22 éves de nem padozni jött. Szerintem ez a Barella kacsa, mert már sokan lennénk vagy akkor valaki még megy. 3 posztra nem kell 6 ember, főleg h ha nagyon félnek a sérüléstől Coric is be tud szállni.

Az még h elcsetéltük kis Pellegrini Spinazzolára mindent elmond. A csapat akkor cseréli el a jövőjét a jelenre, amikor a jövőt kellene építeni, mert nincs jelene.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég