Meccsközvetítés TVben és neten #

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.20. 20:38


Persze, mindennap megveszem az újságot, és a meccsközvetítést még soha nem írták el.
De Lőrinc ezt is elintézte. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.20. 20:22


És tuti, hogy nyomtatott nemzeti sport...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.20. 20:12


de mit számít mit ír az nso?
sport365.live és ott azonnal látod ha van magyar stream
na mindegy, te dolgod
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.20. 19:54


Digi 3! Tényleg!
Köszi, Trigo!
A Nemzeti Sport bas.ott leírni. :evil:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.20. 19:52


digi 3 adja, én magyarul tolom a streamen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.20. 19:47


Ki lesz az a vérprofi, aki digihiány miatt dob nekünk egy atombrutál linket ? :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.19. 14:02


Baumstark Tibor
5 órája ·
Egy Udinese-Genoa mérkőzéssel kezdődött 2010. augusztus 28-án. Az volt az első Serie A-mérkőzés, amelyet én kommentálhattam, egyben az volt az első olasz bajnoki a DIGI Sport történetében. Mai szemmel nézve már érdekesnek tűnhet, hogy a hazai csapatban pályára lépett mások mellett Samir Handanovic, Kwandwo Asamoah, Juan Cuadrado, Alexis Sanchez vagy Antonio Di Natale, míg a másik oldalon az azóta a Bayern Münchennel mindent megnyerő Rafinha, valamint Luca Toni és Rodrigo Palacio is játszott; az első fordulóban Rudolf Gergely még nem került a meccskeretbe. Nem tudom elfelejteni, pedig finoman szólva nem volt lenyűgöző csata, a csereként beálló Giandomenico Mesto 81. percben szerzett góljával alakult ki a 0-1-es végeredmény.
Számomra egy hosszú és nagyon élvezetes utazás kezdete volt az a meccs, csak bajnokikból még 397 követte. A szám nem biztos, hogy pontos, de a saját archívumom szerint ennyire készültem fel, akadhatott közte olyan, amelyet elhalasztottak, és az új időpontban már nem nekem jutott, de megesett olyan is, amikor valamelyik kolléga helyére kellett beugranom az utolsó pillanatban, annak meg nincs nyoma a jegyzeteim között.
Szóval vasárnap nagyjából a 399. Serie A-mérkőzésem következik, 18 órától, a DIGI Sport 1-en közvetítem a Milan-Fiorentina mérkőzést, de bármikor átkapcsolhatunk a Cagliari-Atalanta találkozóra is, ha ott történik valami érdemleges.
Egyelőre nem tudom, nem is tudhatom, lesz-e négyszázadik, de ennek most nincs is jelentősége. Nagyon keveseknek adatik meg, hogy az álomszakmájukban azzal foglalkozhatnak, amit gyerekkoruk óta a legjobban szeretnek, nekem az olasz futball ilyen volt. Hálás vagyok a sorsnak és persze mindenkinek, akik ezt biztosították nekem, és nem kevésbé Nektek, akik rendszeresen olvastátok, hallgattátok, véleményeztétek, dicsértétek, kritizáltátok a munkáimat.
Köszönöm!
erőteljesen búcsúüzenetnek tűnik
(és milyen jó kis Udinese volt az valóban)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.05.11. 07:05


Eddig a Digin hétvégén kb. 7-9 meccsből lehetett válogatni. Én akkor is bekapcsoltam egy meccset, ha dolgoztam közben. Ment a háttérben és ha volt valami érdemleges, akkor odapislogtam. Kíváncsi leszek, hogy mennyi olasz bajnokit láthatunk majd a spíleren... és akkor a politikát nem mostam bele ebbe az írásba.... Én nem örülök neki.. :oops:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.10. 06:24


Phoenix100 írta:
Hunszi írta:
Phoenix100 írta:stream se a régi már..


Ezt nem teljesen értem...szerintem manapság vannak, amióta streamen nézem a meccseket a legjobb streamek. Régen egy kis ablakban kellet nézni, mert ha kinagyítottad hányinger volt, manapság pedig simán tolom ki a 80-as TV-re és tökéletes.

Inkább a választékra értem.. múltkor alig találtam egyet ami ment , régen a banok-on meg szezám tárulj.. de valószínű én vagyok a béna..


Sport365live és a reddit erre vonatkozó fórumai csodákra képesek, banok után én is kicsit lelombozódtam, hogy akkor most mi lesz, de hamar került utód.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.09. 12:28


azaz több eszközre is kiteheted így akár 3 meccset is nézhetsz párhuzamosan.
ezt én megteszem most is simán :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.05.09. 12:08


Nekem inkább kicsit a régi idők élménye hiányzik.. én 2001 után lettem Roma szurkoló miután bajnokok lettek , az első foci VB-m amit néztem a 98as volt.., na itt egy- két évig lehetetlen volt Roma meccset nézni itthon( internet se volt) , minden hétfőn vettem a focivilágot ( kívül színes - belül fekete fehér ) h tudjam mit játszott a csapat hétvégén , tabellák stb.. aztán jött a sport 1 és elindult valami nagyon különös , lehetett európai focit nézni , mivel még mindig nem volt netem volt valami varázsa leülni , meghallgatni a szakértőket , inni a kommentátor szavait és még ha nem is hétről hétre de elég sűrűn lehetett látni a Romát.. és itt a meccs nézés tényleg a műsorkezdéssel kezdődött , arról nem beszélve h a himnuszt is leadták.. tényleg egy élmény volt...
csak szép lassan odalett a varázs... sportklub belerondított ( Kokoval az élen , meg botrányos képiminőség , 0 stúdió stb )..na itt volt h inkább stremaen néztem egy olasz meccset.. utána/ közbe ugye bejött a net és gyors eljutottunk oda h felkészültebb egy néző mint a szakértő vagy a kommentátor.. egy két kivétellel ( pl Faragó Ricsi NFL.. )
Aztán pont akkor került a seria a a digi re mire elég jól felfejlődtek , HD ba jöttek a meccsek, a 3 csatorna miatt közvetítettek is mindent ( Egri Viktor azért mumus maradt,de épp kibírható )
Erre most megint jön a pofon... nem tudom milyen gárdát raknak össze , de még egy értelmes stúdió sincs ( azért a sport tv-sek nagyon ott vannak.., vagy az m4 is nyugati szintű) a hétközi műsorokról nem is beszélve ( a spileren konkrétan favágók meg top gun sorozat megy napközben ) azért a digi és a sport tv agyonveri a mezőnyt ( trash talk , heti helyzet még a szélkakas is..:) )
Szóval úgy néz ki újra oda a varázs h leülünk a kanapéra egy jó kis meccset megnézni minőségileg, felvezetéssel mindennel együtt..
És számomra legnagyobb példa a Forma 1 ! Értelmes felvezetés , értelmes interjúk a helyszínről , értelmes és hiteles szakértői gárda.. , jól működő kommentátor páros.. mindenki felkészült és tudnak érdekeset mondani.. külföldön ez megy a focinál is.. de itthon nagyon nem
Bocs ha hosszú volt de ez most kikínvánkozott..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.05.09. 11:46


Hunszi írta:
Phoenix100 írta:stream se a régi már..


Ezt nem teljesen értem...szerintem manapság vannak, amióta streamen nézem a meccseket a legjobb streamek. Régen egy kis ablakban kellet nézni, mert ha kinagyítottad hányinger volt, manapság pedig simán tolom ki a 80-as TV-re és tökéletes.

Inkább a választékra értem.. múltkor alig találtam egyet ami ment , régen a banok-on meg szezám tárulj.. de valószínű én vagyok a béna..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.09. 11:46


egyébként lesz mozgás a kommentátorok és szerkesztő között is. Páran át fognak kerülni a Digitől a Spílerhez. A szakértők nem hiszem, mert az mindenhol csókos meló.
Egyébként az sem feltétlenül dőlt még el, hogy a Digin nem marad olasz. A rangadók persze nem lesznek náluk, de a spíler nem biztos hogy el tud indítani még két csatornát augusztus-szeptembertől. A Spíler 3 lehet, hogy csúszik.

szakértők? Kemenes, Sallói és Bede nekem tudott újat mondani. Nem okvetlenül a mi csapatunkról, de a többiekről, meg úgy általában a fociról az ért gyakran. Bánki Dodónak meg az igazi focista humorát bírom. Ebben a kategóriában a legalja a Sport tévé nyugdíjas szekciója. De rajtuk meg röhögni lehet jókat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.09. 11:38


tomm írta:Szakadjanak meg!
Es meg mindig nincs olyan lehetoseg, hogy elofizetek egy netes oldalra, ahol jo minosegben tudom nezni a meccseket?


Ha az angol nyelv nem zavar, akkor van. Én a magyar helyett is elég gyakran angolt nézek, mert a BL-t nem tudtam eddig sem elviselni.
Angolul az ESPN és a BT Sport is adja a meccseinket. Mondjuk az ESPN inkább csak a rangadókat, de a BT mindent. De jók a kommentátoraik és a szakértőik is. a BL stúdióműsoruk pedig baromi informatív és érdekes.
Én a live247tv-t használom. Havi 10 Euró és ad rengeteg angol és német csatornát. 90%-uk HD, de lebutíthatod SDre is, ha a net azt bírja csak. Multiuser, azaz több eszközre is kiteheted így akár 3 meccset is nézhetsz párhuzamosan. Amerikai focinál nálam ez is gyakran előfordul. Ott a sok holtidő miatt ez baromira megdobja a meccsnapok élményét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.05.09. 11:48-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.09. 09:50


ja, idegesíteni én sem. még csak nem is bosszant, ezen is túlléptem egy ideje, sokkal inkább keresem a lehetőségeket a jövőt illetően. azért kicsit szomorú vagyok digi miatt, jó kis összefoglalóik voltak, ezt nem hiszem, hogy bármelyik másik csatorna ugyanúgy prezentálni fogja :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.09. 09:35


Szamomra is. De mar nem idegesitem magam ilyeneken...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.09. 09:21


tomm írta: csak, hogy tudjam rendesen nezni a meccset.

szerintem itt a legtöbbünket ez érdekli, engem is. de most ezzel a spíleresedéssel éppen ez veszik el számomra.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.09. 09:15


Szakertok.... haha. maximum szagertok...
Sose erdekeltek ezek az un szakertok. Meg sose mondtak olyat, amit en ne tudtam vagy itt a forumon ne olvastam volna.
Ja, de. Egyszer. Mikor dardai volt bent. O mondott erdekes dolgokat.
Meg a kommentatorok sem erdekelnek, csak, hogy tudjam rendesen nezni a meccset.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.09. 08:47


Phoenix100 írta:stream se a régi már..


Ezt nem teljesen értem...szerintem manapság vannak, amióta streamen nézem a meccseket a legjobb streamek. Régen egy kis ablakban kellet nézni, mert ha kinagyítottad hányinger volt, manapság pedig simán tolom ki a 80-as TV-re és tökéletes.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.05.09. 08:45


Én a szakértőktől pont amiatt nem félek, amit Trigo is írt, hogy okkal került ez pont Vajna bácsi kezébe, gyanítom a félidőben javarészt nem elemzések lesznek, hanem inkább társadalmi célú hirdetések.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.09. 08:41


én néztem néha bundesligát. néha. de akkor az eurosporton mi marad az amerikai socceren kívül?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.05.09. 08:35


Sport tv a Bundesligát és a portugál bajnokságot vette meg( nem is tudom néztem e valaha német bajnokit ) .. és ha jól tudom még az Euroliga nem kelt el..valamint néhány kupa ( Fa, olasz stb ) de a sport tv még csak csak elevickél a kézi bl , amerikai sportok , jéghoki , válogatott meccsek stb. de h a digi mit rak 3 csatornára ? ( egyébként pont ezt csinálták ők is amikor színre léptek..)
De a legszörnyűbb az egészben , h van itthon vagyis lesz 11 sportcsatorna!!! plussz szüksége esetén még több ( M5 , RTL 2) és talán az Invitelen ( egyébként itt HD a spíler ) kívül nincs olyan szolgáltató ahol mindet lehetne fogni valamint az h a lényegeseket csak a spíler birtokolja ebből megint az lesz h csomó mindenről le leszünk maradva.. stream se a régi már..

A kommentátorok azért nem izgatnak , mert egy két kivétellel eddig is fosok voltak , a szakértők meg kivétel nélkül..( jó Szaniszló Csaba :) )

Egyébként a török bajnokságba lehet még belenéznék.. hamarabb mint egy belga , francia , angol trióba..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.05.09. 08:31


Nem lepődnék meg, ha újra próbálkoznának a dél-amerikai ligákkal. Én bírtam a Horti féle közvetítéseket, az egyetlen baj hogy ezek sajnos későn vannak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.09. 08:24


Ideje akkor átváltani más társaságra vagy...hagyni az egészet a fenébe s kiköttetni. Nekem nincs behúzva egyik társaság se, TV csak filmezni van, a neten pedig szerencsére odakerültünk, hogy minőségi streamek vannak, nem úgy mint régen (magyar digis streameken nézem a meccseket mindig). A legnagyobb lehúzás szerintem ebben a világban a sok idióta TV csatornáért fizetni, amikor lassan a tartalmak 90% meglehet kapni neten. Akkor érné meg szerződést kötni, ha nem ilyen sz*r csomagok lennének, hanem én válogatnám meg darabszámra milyen csatorna kell nekem, hogy ne kelljen fizetni teljesen feleslegesen csomó 0 csatornát és egy film alatt végignézni 30 perc reklámot.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.09. 08:18


ezzel a sporttv és a digi is becsukhatja a boltot. sporttv-nek volt a spanyol bajnokság és a bl, ez mindkettő jövőre a spíleré. nekik semmi nem marad, nem tudom mit bugáznak, de semmi komoly nem valószínű. diginek marad a francia meg a belga, de ezek eddig sem érdekelték a kutyát sem. vagyis bocs, valakiket biztosan, de minimális az érdeklődés itthon ezek iránt. és digim van, így nincs spílerem, f*sza...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég