Meccsközvetítés TVben és neten #

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.14. 17:38


off
a digi, mint szolgáltató tuti nem szűnik meg. persze aztán bármi lehet, és annak az ellenkezője is.
on
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.14. 17:18


Internet, tv, telefon minden megszűnik vagy csak annyi változás lesz, hogy a digisportnak reszeltek?

Sajnálom, mert a Roma miatt most már 11 éve digisek vagyunk asszem, de így, hogy a Sport tv megvette a jogokat már annyira nem bánom ezt a részét, csak azt, hogy amúgy náluk volt a legolcsóbb és legjobb minden
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.14. 08:16


Na a Diginek hivatalosan is reszeltek. Okt 31-gyel átkerül az összes munkavállalójuk az Antenna Hungáriához. A futó jogaikat (ebből a francia és a PL rész lehet még úgy ahogy érdekes) még viszik tovább, de újakért már nem fognak menni.
Tisztul a piac, de baromira sajnálom az ott dolgozókat. Még mindig vannak 120-an. Jó ha a harmadát meg fogja tartani az AH.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2021.08.26. 18:01


Fb-on perfetto
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.08.26. 18:00

Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.26. 17:54


Nezett mar vki jutyubon eloben meccset?
Milyen a minoseg? Most bejapcsoltam, meg csak varakozas van, de mintha tejuvegen keresztul neznek egy junosz tv-t
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.08.26. 15:04


A mai meccset lehet nézni a Roma Twitter, Facebook és YouTube cstornáján. Kezdés: 19:00!
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.25. 08:44


OFF
ez a kele meg nem tudom ki, de hasonló egrihez, twitteren kezd rohadtk*rvaidegesítő lenni. Amit mondasz fogkefe, mint egy sértődött kisfiú, de még annál is rosszabb.
Egrit meg senki és semmi nem nyomja el ahhoz, hogy neki ilyen megnyilvánulásokat kelljen tennie. Ő már a kicsi jónak sem örül, mindent fikáz, mindent ócsárol.
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.24. 22:37


De gáz, azt hittem simán neten elő lehet fizetni. Streamre kényszerít a magyar valóság...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.24. 22:29


Nekem meg pont a Twitter posztjai miatt lett szimpatikus. Ritkaság ma már, hogy az emberek fel merik vállalni a véleményüket, főleg ha lassan az összes csatorna, cég, iskola "egy kézben" lesz.

Kele meg egy nagyon jó kis szakértő volt, de mióta kitették játssza a sértett kisfiút, ami nekem is sok már.

Ez az RTL most+ nagy királyság. Elofizetek, mondom akkor itt lehet nézni a meccset, de nem tudsz elofizetni csak a telekomon vagy a vodafoneon keresztül... És aki egyik szolgáltatóval sem áll kapcsolatban? Az ő pénze nem kell? Miért nem lehet online nézni?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.24. 11:39


de ha twitteren hülye, akkor miért követitek? Ezt sosem értettem. :))

követi a halál, én legalábbis nem. csak sajnos a twitternek van egy ocsmány szokása, hogy betol arcodba mindenféle számodra általa érdeksnek hitt/vélt tartalmat, és sokszor Egri így csúszik be az arcomba.
Én is azt vallom, egy sportriporter ne politizáljon ennyire kirívóan, és szanics ebből a szempontból korrekt, egyáltalán nem politzál.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.24. 11:00


Trigoria írta:de ha twitteren hülye, akkor miért követitek? Ezt sosem értettem. :))


Ha sportról ír, akkor érdekesek a twítjei. Csak mostanában ha sportról ír, akkor is inkább politizál. Közeleg a kikövetés. Kele Jánost pl pont ezért követtem ki pár hónapja.
És tök mindegy, hogy melyik oldalon állnak. egy sportszakírót nem azért követek, hogy politikai tartalmat toljon. Ömlik az rám nélkülük is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.24. 10:40


de ha twitteren hülye, akkor miért követitek? Ezt sosem értettem. :))
(Egri szerintem civilben pont, hogy nem lehet rossz arc, de letojom.)

Farkas Norbert.... hogy hozzászóljak én is... nekem mindennek a legalja volt mindig is. Az erőltetett spanyolos kiejtések. Tudálékos f.sz. Pfff, összefolyik a nyál a számban ha eszembe jutnak a nevek, ahogy kimondta őket. Köpedelem.
Levettem a hangot anno sokszor meccsről, ha ő tolta.
Hegyi Iván a másik, őt meg ha megláttam, azonnal kapcsoltam el, vagy vettem le a hangot, amíg bezsélt stúdióban. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.24. 09:18


snatch írta:nekem semmi bajom Egri közvetítéseivel, sokkal inkább a twitter posztjaival...


Én kifejezetten szeretem a közvetítéseit és a stílusát. Csak azért írtam, mert tudom, hogy sokan ki nem állhatják. Valószínűleg egy elviselhetetlen ember, de kommentátornak nagyon jó. Azért Roma meccset általában nem néztem vele. :)
OFF
Ja, a twittert nagyon öncélúan használja, amivel persze még nem lenne baj, ha nem csúsztatna nagyon gyakran.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.24. 08:23


nekem semmi bajom Egri közvetítéseivel, sokkal inkább a twitter posztjaival...

de akkor jók voltak a sejtéseim, megérzéseim. csak egyenes kieséstől adja majd az rtlakárhány, és azt láttam is, hogy az rtlmost-ra lehet előfizetni, azt kapsz majd jó sok meccset.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.24. 07:54


Az EL-lel kéz a kézben jár, mert együtt értékesítik a jogait. Idén Mo-on az RTL Klub vette meg, de továbbra is él az MTVA első választási lehetősége az ELre és az Konferencialigára is. Abba mondjuk nem igazán fogunk beférni, így mi vagy az RTL 2-n (de csak az egyenes kieséses szakaszban) vagy az RTL online platfromjain leszünk nézhetőek.
https://www.rtlmost.hu/premium

Amúgy jó hír az Egri Viktor rajongóknak, hogy ő is ide tart, azaz érdemes előfizetni ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.24. 07:48


erre már én is kerestem a választ múlt héten, és ennyit sikerült:
https://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/el ... ncia-ligat

ebből persze nem derül ki számomra, hogy hol, melyik adón találhatóak konferencia liga meccsek, mert végignéztem múlt csütörtökön a műsorújságot, és sehol nem találtam egyet sem, nem csak a Trabzonspor-Romát...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.24. 07:12


Srácok a konfetti liga meccsek jogait mo-n ki birtokolja ? Vicc hogy egy Roma-Trabzon párharcot nem ad a tv.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.23. 22:50


fogkefe1 írta:.... de ahányszor belenézek egy Eibar-Cadiz meccsbe 10 percre Farkas Norbi olyan felkészütséggel nyomja mintha a Barca-Real lenne. Olyan szinten képben van, amire talán senki sem képes a fociban.


Na pont ez az. Ez a látszat. Mert ő ezt akarja elhitetni magáról és ez fő cél minden egyes megszólalásánál. De számomra az nem felkészültség, hogy a meccsekre kiadott guide-ok statisztikáit sorolja, kontextus nélkül. A meccsel alig foglalkozik, a lényeg, hogy a tárgyi tudását csillogtassa, aminek 90%-a papírból jön. Plusz kitalálta magának, hogy utánozza a spanyol kommetárok hanghordozását, mert az autentikus. Szarik rá, hogy a magyar hangsúlyozás és a spanyol tök más. Az ő közvetítései róla szólnak, nem a meccsről. Hidd el, hogy még spanyol vonalon is vannak nála lényegesen felkészültebb és nagyobb tudásbázissal rendelkező kommentátorok. Csak ők észreveszik és közvetítik inkább, hogy egy veszélyes helyzet van kialakulóban, nem pedig sorolják ehelyett, hogy egy Eibar-Cadiz meccsen Puskás melyik csapatnak hány gólt rúgott. Farok Norbiról az marad meg benned, hogy hűdesok adatott tudott, X-ről pedig igazából semmi, de közben pontosan értetted, hogy a meccsen mi és miért történt. Melyik a fontosabb?

Érdemes meghallgatni a Balázséknak adott interjúját Messi eligazolásakor vagy a TT műsorát, amikor minden spanyol meccset ő közvetített egy fordulőban. Szépen lejön, hogy szarik mindenre, az a lényeg, hogy ő hűdefaszának és naggyon bennfentesnek tűnjön. Fú, ő nagyon messze van a jó kommentátortól. Ettől mondjuk még rá is igaz, hogy sokkal többet tud egy random olasz csapatról, mint mi. Kivéve persze a Romát.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.23. 21:38


F.Totti, pont ezért kedvelem én is a fanatikus kommentárokat. NBA, NFL, MLB, meccseken sok ilyennel lehet találkozni, fociban ritkán.
Hányok a spanyol focitól, mert a megye2-ben komolyabb védekezés zajlik mint ott, de ahányszor belenézek egy Eibar-Cadiz meccsbe 10 percre Farkas Norbi olyan felkészütséggel nyomja mintha a Barca-Real lenne. Olyan szinten képben van, amire talán senki sem képes a fociban.
Pont ezért nem kedvelem Petúr stílusúakat, akik úgy vannak vele, hogy Cristante valogatott, meg volt csk, akkor össze rakja magának, hogy ő a Roma vezére meg ilyen hulyesegek. Akik az újságból értesülnek mindenről, meg múltban ragadtak. Meccset nem is néznek.
Van aki erre születik, van akinek erőltetni kell. Például Faragó Ricsi nekem nagy kedvenc, sokan szidják, de a pali annyira érzi mikor milyen hangsúllyal mit kell mondani, hogy az elképesztő.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.23. 11:21


Bármilyen random csapatról többet tud bármelyik sportkommentátor, mint mi (már ha nincs közöttünk olyan aki sportújságíróként dolgozik).
Ismerek kifejezetten szar és nem fociimádó újságírókat. Mivel napi 6-8 órában hivatásszerűen a sporttal foglalkoznak, így mindneképp több infójuk van még nekik is. Kizárólag a saját csapatodról tudhatsz többet, de arról is csak akkor, ha magyartól eltérő forrásokat is követsz. Nekik ez a szakmájuk. Csabi ráadásul a magyar sportújságírók felső 10%-ába tartozik és kifejezettenimádja az olasz focit. szerintem felkészülés nélkül is beszélne fél órát a Salernitánáról, úgyhogy számunkra csak új infókat mondana :) A tényleg jó focis újságírók mindig megdöbbentenek mennyi mindent tudnak, ha csak úgy beszélsz velük. A közvetítések során csak alig-alig villantanak fel ebből... már ha igazán jók. Mert szabály, hogy nem ilyesmivel kell traktálni a nézőt. Csak a Farkas norbi szerű faszfejek élik ebben ki magukat. Eladja magát kib.szott nagy szakértőnek, közben a munkája élvezhetetlen. De elkanyarodtam picit. A lényeg, hogy Szanics fasza volt és az is lesz!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.23. 11:13


Szerintem is jó volt, felkészült volt, nem csak a Romával kapcsolatban, hanem igenis a Fio-val kapcsolatban is tudott ujat, ujdonságokat mondani.
Na ja, nem véletlenül hallgatott Fio-s podcasteket is saját bevallás szerint. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.23. 11:06


Szanics profi, nem kérdés. Volt pár hibája és ha Fio drukker vagyok, akkor valószínűleg idegesített volna, de Roma szurkerként tökéletes volt így :)
A stúdiós calcio titkás srác viszont nagy csalódás. rohadtul nincs képben, ami egy szakértőnél igencsak zavaró. Reméljük inkább Hrutkát és Kemenest kapunk majd a követlező meccsekre. Ők sokat hozzá tudnának tenni az élményhez.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.08.23. 07:47


Szerintem is jó volt, felkészült volt, nem csak a Romával kapcsolatban, hanem igenis a Fio-val kapcsolatban is tudott ujat, ujdonságokat mondani.
Volt alig kihallhatóan pár elszólása ( jobban megy "nekünk" - ilyen jellegüek ) de baromira nehéz lehet átállni egyik pillanatról a másikra "MI" központúból semleges kommentátornak.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.23. 06:23


Szerintem teljesen korrekt volt, bár mikor megadták gólunkat jobban örült mint az egyenlítésnek az tény illetve ahogy előttem is írták 3-1 után már nagyon Roma TV szaga volt :D Ettől függetlenül ha nem tudod hogy hova húz a szíve nem mondod meg szerintem.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég

cron