Meccsközvetítés TVben és neten #

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2009.05.18. 14:48


Horti először idegesító, de ha az ember hozzászokik egész türhető :D bár én úgy vettem észre hogy nagyrészt nem a meccsel foglalkozik....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.05.18. 14:13


biztos van valami olyan benne, hogy ha mégse adták le a meccset élőben, akkor lehet kevesebbe került vagy egyáltalán nem került végül semmibe, és ebben az esetben érthető ha nem adják le éjszaka sem.

calderoni: Szaniccsal mi bajod?
snatch: Horti Gábor :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.18. 09:29


nekem bárki közvetíthet (úgy is csak Roma meccset nézek...), csak az az idióta ne, amelyik poénosnak hiszi magát a sportklubon bundesliga 2-es meccsek közvetítésekor. Az nagyon kikészít kb 20 mp alatt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.05.18. 06:41


Levy ASR írta:De az már a bunkóság teteje, hogy amikor be van írva a műsorban: vas. 03 25 Roma - Catania ism.
beállítom a dvd felvevőt és akkor is a kézimeccset adják... :szek:

Hát ez azért már tényleg kemény...Még ismételni se képesek, de az rsg az jöhet. Lassacskán csak lejár a közvetítési joguk. Inkább kiabáljon Léderer, de az legalább nem riki kákázik, remélhetőleg. Vagy az eurosport 2 is közvetítheti, sőt még a duna tv is, Knézyvel. A sport tv-nél amúgy is csak Fülöp és Méhes a 2 értékelhető kommentátor. Méhes ritkán közvetít attól, hogy laziale nagyon jó szakember, az orgánuma közvetítésre lett teremtve.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.05.18. 06:27


De az már a bunkóság teteje, hogy amikor be van írva a műsorban: vas. 03 25 Roma - Catania ism.
beállítom a dvd felvevőt és akkor is a kézimeccset adják... :szek:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2009.05.17. 23:12


dettó...vártam hogy djoko behúzza e a 2. szettet, de mivel elbukta tudtam, hogy a mi meccsünk ugrik. az meg hogy a bajnoki kézidöntöt élőben adták, nyilván annak nagyobb a nézettsége, több embert érdekelt.bár nekem veszprémi létemre nehéz lett volna a választás :P
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.05.17. 22:03


Ez nem az a topik srácok!
(calderoni: egyedül vagy ezzel a hokisokat túlsztárolták dologgal asszem. Távolról sem volt ez a helyzet. Vagyis a magyar média, a nép, mindenki helyén kezelte a dolgokat, csak végre volt minek örülnünk ebben a kis hazában. Ha te ne örültél neki, az a te bajod :( )

Neten nem kezdtem el nézni, mert arról volt szó, hogy a tenisz után leadják. De amikor a tenisz után jött egy biztos nagy nézettséget produkáló kézilabdameccs (vajon a helyszínen lévők közül mást is érdekelt?), az már kicsapta a biztosítékot...
Erre meg azt tudom mondani, hogy meg kell nézni a sporttv műsorát amikor látod hogy elmarad/csúszik a meccsünk közvetítése. Mit láthattunk ekkor? Kézimeccs jön 8-tól ÉLŐben (bnőmet pl érdekelte), másikon asszem fél7-től valami rögbidöntő. Gondolom a rögbidöntő miatt maradhatott el a meccsünk. Viszont az fix hogy a kézimeccset adni fogják. Ergo a mi meccsünk kb abban az esetben kerülhetett volna félig képrenyőre ha a tenisz két szettben lemegy. Mivel ez nem történt meg, már teljesen nyilvánvaló volt hogy nem lesz leadva egy perc sem belőle. Ezeket végiggondolva simán néztem neten... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.05.17. 13:43


A magyar válogatott se lett túlértékelve az olaszok és a németek elleni győzelem után, mert mindenki tudta, hogy mennyit ért ez a két diadal és, hogy ettől még nem jutunk ki a következő világversenyre. A hokisokat meg már hasonlat se jut eszembe, hogy milyen magasra emelte a média, aztán mi van most? B csoport. Majd ha huzamosabb ideig az A csoport tagjai lesznek, akkor kezelje őket média és szurkoló úgy, hogy elértek valamit. Lásd férfi vízilabda válogatott. Ez persze a médiának és szurkolónak teljesen természetes. Kásásék mindig jók, de azon senki sem gondolkozik, hogy mekkora erőfeszítéssel jár folyamatosan a csúcson lenni, Sokkal nehezebb, mint bekukkantani egy hétre az A csoportba.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2009.05.17. 13:29


OFF
de úgy kell helyén kezelni a dolgokat, hogy ez a csapat kb 8 éve még a C csoportban volt és onnan kűzdötték fel magukat a legmagasabb osztályba, szerinted ha a focválogatott kijutna a VB-re az nem lenne ugyanekkora szenzáció?már magában az is csoda lenne ha ott lennénk, és ez is csoda volt h a hokiválogatott ott voltu. és minden sikert igen a helyén kell kezelni, de a szurkoló már csak szurkoló és örül ha látja a csapatát a legjobbak között játszani. a Kanada elleni 9-1-et is úgy kell kezelni mintha labdarúgásban a brazilokkal játszottunk volna tétmeccset és kikaptunk volna 5-0ra.nem egy szint de attól még ha ott lennénk, mindenki boldog lenne.szerintem legalábbis. sokszor van az hogy egy olimpián mondjuk egy esélytelennek hitt csapat vagy versenyző nyer.attól még az ő érdemei ugyanakkorák. lehet hogy utána sosem fog nyerni semmit.de akkor nem érdemli meg a neki járó elismerést és szurkolást akkor amikor nyer?csak akkor ha 3szor teszi ezt?ezt te sem gondolod komolyan.én így látom, sry
ON
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.05.17. 11:58


ForzaRoma24 írta:Ajjajaj ezt most mért kellett?? Nem hogy örülnél h volt egy jégkorong-válogatottunk ami 70 év után a legmagasabb osztályban játszhatott.... Komolyan mondom birom az ilyen embereket....

Én meg azt bírom, hogy minden minimális rész siker után agyon ajnározunk minden magyar sportolót, vagy csapatot. Mi magyarok nem tudunk a helyén kezelni semmit. Az egekig magasztalunk mindenkit, akinek 2x egymás után kijön a lépés...A kollégám szokta azt mondani, hogy akkor lehet sikerről beszélni, ha az egy folyamat, ami több éven keresztül folyamatában tart, nem csak villan egyet, mint a vaku. A 4 éves unokaöcsémet is tudom fényezni, hogy itt az új Puskás, mert a guruló labdát már ballal is el tudja találni, de ettől még nem világsztár.....
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2009.05.17. 11:02


Engem az dühít fel igazán, hogy egy változatos, lehet, hogy az idei év legizgalmasabb mérkőzése volt, amiről lemaradtam két balfasz külföldi teniszező és egy brancs tornász miatt. Neten nem kezdtem el nézni, mert arról volt szó, hogy a tenisz után leadják. De amikor a tenisz után jött egy biztos nagy nézettséget produkáló kézilabdameccs (vajon a helyszínen lévők közül mást is érdekelt?), az már kicsapta a biztosítékot...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2009.05.17. 10:14


calderoni írta:szarják össze magukat. Eljutottam arra a szintre, hogy elvből nem fogom nézni őket. Sőt azt kívánom a Sport Klubnak, hogy mielőbb szerezzék meg a Serie A közvetítési jogait. A sporttv meg közvetítse a fantasztikus jégkorong válogatottunk összes produkcióját télen nyáron élőben és más hasonlóan színvonalas eseményt.


Ajjajaj ezt most mért kellett?? Nem hogy örülnél h volt egy jégkorong-válogatottunk ami 70 év után a legmagasabb osztályban játszhatott.... Komolyan mondom birom az ilyen embereket.... és amugy meg teniszt közvetített Nadal-Djokovicot, nem a jégkorong-válogatottat.... Irjál bármi mást, de hogy mér pont a jégkorongot kellett felemlitened....
amugy egyetértek veled, csak ne a hokisokat ironizáld már ki máskor lécci :( :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2009.05.16. 19:33


Még jó, hogy a tenisz utánb a mi meccsünket adják.. Nyomorékok... :szek:
Szanics monnyonle ! :gyigyigyi: :lol:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.05.16. 18:34


és van arcuk 15 perccel a meccs vége előtt, még reklámozni hogy 6-tól élőben.... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.05.16. 17:49


szarják össze magukat. Eljutottam arra a szintre, hogy elvből nem fogom nézni őket. Sőt azt kívánom a Sport Klubnak, hogy mielőbb szerezzék meg a Serie A közvetítési jogait. A sporttv meg közvetítse a fantasztikus jégkorong válogatottunk összes produkcióját télen nyáron élőben és más hasonlóan színvonalas eseményt.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2009.05.16. 17:20


Most minden létező szitkot elmondtam a sporttvről. köszönjük a ritmikus sportgimnasztuikát a meccsünk helyett! A Győr bukása után még ez is....remek :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2009.05.16. 17:13


Akkor nyomorodjon meg a Sport1, Djokovic meg Nadal együtt :laziomerda: (+ Sport1 merda)
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2009.05.13. 05:20


Szombat 18:00 SPORT2, ROMA- Catania
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2009.05.11. 15:21


Levy ASR írta:
snatch írta:Akit érdekel:
A Sportv-nek 2011 nyaráig van szerződése az olasz bajnoki meccsekre.

Egyszerre kötötték Mexes szerződésével?! :D

Vagy Spáéval.
Köszi Snatch hogy megkérdezted.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.05.11. 14:19


snatch írta:Akit érdekel:
A Sportv-nek 2011 nyaráig van szerződése az olasz bajnoki meccsekre.

Egyszerre kötötték Mexes szerződésével?! :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2009.05.11. 13:56


Akit érdekel:
A Sportv-nek 2011 nyaráig van szerződése az olasz bajnoki meccsekre.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2009.05.10. 09:14


bet365 adja :)
jobb nem is kell...
Nekem még sose jött be igazán jól az atdhe linkje :(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: acelka Dátum: 2009.05.03. 14:18

Avatar
acelka
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.06.06. 14:33

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2009.05.03. 14:03


basssszus...nincs semmi link...tudja nézni valaki???
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2009.05.03. 13:59


A Justines link az egyedüli, ahhoz meg jelszót kér :x
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron