Primavera bajnokság

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.04.30. 10:37


Mindegy. Olyat NEM. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.04.30. 09:52


Ugy erted vonásat :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.04.26. 21:42


Na azt nem.
Terry Black-est nem játszunk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.26. 20:56


na tudod mit tegyen be neked inkább... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.04.26. 20:46


F.Totti, tegyél be juvés fantomfejeket kétnaponta, és mi kitaláljuk, ki vagy. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.26. 20:27


off:
cejas, megtettem amit mondtál, nálam a mi oldalunknak semmi baja az ablak méretváltozásánál sem, felxibilis. Mobilról is.
de továbbra sem érted amit mondok szerintem: nekem a nagy és különböző méretű képekkel van bajom, és azzal hogy végeláthatatlanul görgetheted lefelé a főoldalt. És ez nem felxibilitás-függő, mert képek nélküli szöveg is lehet az.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.04.26. 14:27


Nem volt 2 napom rá. Már rég kickelt volna Trigo, ha nem módosítok :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.04.26. 14:03


Főleg ha kétnaponta váltogatja. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2017.04.26. 12:47


off: ne haragudj cejas, ha te nem minimum 22 colon nézed az asroma.hu-t akkor nem is érdemes fórumoznod :mrgreen: :D :D Zsolti is biztos a kicsi képernyő miatt nem ismeri fel F.Totti profilképeit.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.04.26. 11:48


Off: Nem rossz a miénk sem, de hasonlítsd össze a kettőt. Tedd ki teljes képernyőre a monitorodon, majd fogd meg a böngésződ szélét és kezd el beljebb húzni. A hivatalos AS Roma honlapon mindig teljes képeket és szövegeket fogsz olvasni más elrendezésben és méretben. A miénkben apróbb hibák adódnak, bár mondom ez sem rossz.
Ma erről szól minden: flexibilitás. Mert nem tudod, hogy milyen eszközzel nézik a honlapot: 22 colos monitoron, tableten vagy okostelefonon - és mindegyiken eltérő lehet a felbontás és mindegyiken jól kell kinéznie.
On.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.26. 01:36


Igen nagy képek, mert vizuális világban élünk. Ha odaraknál egymás alá 15 mondatot, ami 15 hírt rejtene - az a múlt.
esküszöm nem hazabeszélek, de a asroma.hu főoldalának hírelrendezése számomra átláthatóbb. De tényleg csak érdekességnek mondom, nem győzködésből :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.04.25. 23:29


Snatchnél a pont. A dizájn egy dolog. Valakinek tetszik a mozaikos megoldás másoknak nem. Ami tény, hogy elég átlátható az oldal, napi több hírrel és információval. Látszik, hogy egy profi csapat kezeli technikai és tartalmi oldalról egyaránt.

Ha már primavera, akkor ide kötném. Vannak fent meccs összefoglalók, időnként élő stream. Rendszeres De Rossi interjú. Tavaly volt egy sorozat, ahol a primavera összes játékosával interjút készítettek ugyanarra a sablonra. Meg lehetett tudni, hogy mi Soleri kedvenc étele és hogy Marchizza melyik tantárgyat utálja a legjobban. Egy fiatal drukker számára az idolteremtésnél ez egy fontos lépcső - tud azonosulni. Ugyanúgy mint nálad, ha a csapat mezére Barilla van írva, akkor otthon nincs helye a Gyermelyinek.
Igen nagy képek, mert vizuális világban élünk. Ha odaraknál egymás alá 15 mondatot, ami 15 hírt rejtene - az a múlt. Hozzá kell szokni, tény, de nagyon friss és nagyon széles körű információ van fent.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.24. 21:16


az egymás alatt nagy képekkel odarakott , lefelé végtelenségig görgethető hírek armadája nekem nem jön be. De mondom, tudom, hogy ez a trendi, és ettől ez még nem rossz. Csak nekem nem tetszik spec. Ez van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.04.24. 20:36


szerintem Cejas a jó lett az oldal alatt azt értette, hogy tartalmilag. Szinte mindenre figyelnek, mindenről van infó. Ez az asroma.it-s időszakban elképzelhetetlen volt, az egy nagy f*s volt. Ez egy profi oldal és szerintem amúgy nem csak tartalmilag, de kinézetre, szerkezetre is jó. Vannak benne hibák, találtam itt-ott, de azok nagyon eldugott helyeken. Én elég jól átnéztem a mi oldalunk miatt is és sok dolgot átvettünk onnan és ezért tudom, hogy akadnak apró szépséghibák, de szerintem ez egy nemzetközi viszonylatban is jó oldal. Sokat megnéztem más nagy csapatokét is, és na...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.24. 19:04


hát nekem nem tetszik cejas az oldal, de ez egyéni probléma:))

annyira szép a primavera meze
Olyan IGAZI. Szponzor és bajnoki pajzs! Vajjh a nagyoknak mikor lesz ilyen párosításuk újra? :wink: :)
mert cefet jól mutat az a pajzs ott középen :wink:

sn: köszi a cikket
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.04.24. 10:18

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.04.24. 08:20


Az elmúlt években hozzászoktunk - vagy kupagyőzelem vagy bajnoki cím. Meg az a helyzet, hogy a hivatalos honlap nagyon jó lett és képzeljétek el, hogy már a Primaveraval is foglakloznak. Vannak hírek és meccsösszefoglalók is. Be kell vallani ez a fajta profizmus ráfért az online jelenlétre.

Azért öröm, hogy fel tudták szívni magukat a Virtus Entella elleni visszavágóra. A bajnokság lebonyolítása új és az első meccsen otthon megcsaptkodtak minket még szeptember elején (vagy még aug volt?). A YL kiesésig meneteltünk a kupában és bajnokságban is. Aztán jött egy olyan hónap, mi visszavetett minket a bajnoki csoport harmadik helyére (ami már nem jelent automatikus 8-as döntőt). Egy mázlink volt, hogy az odavágó még januárban volt és az ott elért 1-1 kecsegtetőnek tűnt.

Örülök, hogy behúztuk, de aki látta az összefoglalót is, az tudja, hogy a meccs nagy helyzeteinek többsége a Virtus Entella előtt adódtak. Crisanto ismét mesterien védett. Az elmúlt években rohadt jó kapusai vannak a Primaveranak.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.04.23. 23:43


amúgy megnyerték a kupát a srácok :wink:
csak mondom... nagy a csend :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.02.09. 00:34


Csak szólok, ha valaki lemaradt volna, hogy a Youth League kalandozásunk idénre befejeződött. A Monaco győzőtt 2-1-re Romában egy 3 pirossal tarkított meccsen. Crisanto fogott egy büntetőt 1-0-nál, majd a Monaco második góljánál a beadást a monacoi csatár elé tálalta. Sebaj, majd egyszer!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.01.26. 23:18


Azt azért sajnálom, hogy ezt nem mindenki látja így :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.01.26. 14:21


cejas írta:Kit is sztároltok itt? Ja, igen, Palvin Barbarát most nem vontam bele az összevetésbe...

Barbi minden összevetésben alul marad, annyira gagyi...:D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.01.26. 14:14


Nincs nekem annyi időm...
Valahogy mégis nekem Soleri az, akiben a következő Daniele Corviát látom. Aki képes 20 gólt lőni a Serie B-ben, de az A-ban halott.
Soleri lehet, hogy képes passzolni is - hiszen argentínában még irányítónak készült - , Tumminello pedig egy vérbeli befejezőcsatár... Nekem mégis hármójuk közül Sadiq-ban látom a legtöbb potenciált. Sadiq a higanymozgásával nagyon jól variálható. Gyorsabb, mint az előbb említettek, ezért kontránál is megállja a helyét és a labdával is jobban bánik.

Öt év múlva visszatérünk erre a kérdésre.

Egyébként érdekes, de a pletykák szerint a Defrel üzlet kapcsán Luca Pellegrini és Marchizza neve forog. Azaz a Sassuolo őket vinné - a Roma kontraopciót szeretne. Tumminello nem kell a Sass-nak.
Most vagy tele vannak jó csatárokkal vagy nagyobb tehetségnek tartják a két védőt. Én inkább ez utóbbit gondolom. Néhány napja írtam pont, hogy Tumminello-Marchizza kettősből nálam Marchizza a befuto. Kit is sztároltok itt? Ja, igen, Palvin Barbarát most nem vontam bele az összevetésbe...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.01.26. 11:15


Nézte egyébként valaki a meccset?
Én csak bele, bele néztem. Tumminello neve forog a legtöbbet az ifjoncaink közül és nem is rossz, de nekem Soleri sokkal érettebbnek tűnik. Sőt még Sadiqnál is felnőtt-kompatibilisebbnek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.01.26. 09:41


Az Inter ellen megnyert második kupa találkozó után a döntőben a Virtus Entella ellen küzdhetnek a fiatalok.

Mostanában szerencsétlen Intert a Primavera csapat folyton elkalapálja. Egyébként valamit mutat a bajnoki csoportunk nehézségéből, hogy a kupában a négy elődöntős csapat közül 3 csapat is a C bajnoki csoportban vitézkedik. A bajnoki csoportot egyébként az Inter vezeti, a Virtus Entella előtt. Mi a harmadik helyen csücsülünk - egy-két váratlan vereség miatt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.01.20. 21:42


Visszavágtunk a Virtus Entellának a váratlan őszi vereségért:

https://www.youtube.com/watch?v=6AnYD8w_Y7c
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég