Primavera bajnokság

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.01.09. 17:52


ma játszunk a Japán u19 válogatottal!
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.01.08. 15:49


Barátságos meccsen ma megvertük a Tottenhamot 2-1-re. Jó látni, hogy pont őket vertük meg. :D :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.15. 14:21


szerintem akit egyszer eladunk azt sose vesszük vissza
vagy volt már ilyenre példa? hirtelen egy se jut eszembe
óriási öngól lenne, és butaságról adna tanúbizonyságot, hogy azt se tudtuk ilyen értékünk van
nem mellesleg jól meg is kérnék az árát
persze ha tényleg ügyes, akkor én örülnék neki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.12.15. 13:22


Nem feltétlenül Primavera, de ismét érik egy saját nevelésű játékosunk, akit talán érdemes lenne visszacsábítani (őt eladtuk és nem kölcsönbe passzoltuk le).
Politano már tavály is helytállt a C-ben, akkor 8 gólt lőtt 28 meccsen. Nyáron eladtuk a Pescaranak ahol eddig 13 meccs, 5 gól, 1 gólpassz a Serie B-ben. 20 éves jobb szélső. A bal lába veszélyesebb, de a jobbat is tudja használni.

http://www.youtube.com/watch?v=EA0hB_1E3XQ

Egy kis gól:
http://www.youtube.com/watch?v=w-Q2hLAcRKg

Egy másik:
http://www.youtube.com/watch?v=lXsE2fU6MC0
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.11.26. 11:18


Ezzel én is egyetértek!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.11.25. 16:21


Valószínűleg azért ilyen gyenge az olasz utánpótlás, mert regionális szinten bohóckodnak 3 osztályú csapatok korosztályos csapatai ellen, aztán a végén van valami komolytalan rájátszás, ahol azokkal játszanak, akik ugyanúgy bohóckodtak a saját régiójukban. Valószínűleg hasznosabb lenne, ha egész évben egymás ellen játszanának a nagy csapatok utánpótlásai.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.25. 13:37


http://www.asroma.it/en/news/november_2 ... d_results/
az utánpótlásunkkal olasz szinten továbbra sincs baj :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.09.30. 15:09


:D :D találó
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.09.30. 14:50


csak mondanám, hogy a felnőttt caspatnál folyik, abban nincs semmi különös: míg a nagyok 6-ból 6-nál járnak, addig a primavera 5-ből 5-nél, az alattuk lévő korosztály pedig 7-ből 7-nél
szóval nem is templom, ami visszakerült a falu közepére, hanem katedrális!!!!! :D :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.29. 11:04


http://www.corrieredellosport.it/calcio ... O+dalle+17

itt lehet nézni majd élőben, nagyon nagy forza, valszeg a tanyán leszek :) szal nem fogom látni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.28. 07:50


Sarà Inter-Roma la finalissima

Si sono disputate oggi le semifinali del campionato Giovanissimi prof. Milan-Inter e Padova-Roma. I, match giocati rispettivamente a San Quirico D’Orcia e Montepulciano, si sono conclusi con la vittoria della Roma e dell’Inter.

Padova-Roma 1-2

Milan-Inter 0-1

Finale Giovanissimi Prof: Inter-Roma
sabato alle 17:00, al Comunale di Abbadia San Salvatore, la finale scudetto Giovanissimi Prof.


döntőt játszik a csapat......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.11. 17:56


vezet a merda, de a bíró nevetséges, nézve a streamet, amikor a merdások a pálya túl oldalán szabálytalankodnak, egyértelmű szabálytalanság, a fax nem fúj semmit, a szöglet előtt is volt egy merdás szabálytalanság, de nem fújta le....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.11. 17:45


ja a primavera alatti bajnokság, de a fase finale elnevezésből ítélve, sztem ez már nem alapszakasz...:S
nem :) play off

CAMPIONATO ALLIEVI NAZIONALI SERIE A E B

FASE FINALE A 8

GIRONE 1
Genoa CFC
FC Internazionale
Juventus FC
AC Milan

GIRONE 2
Empoli FC
SS Lazio
Parma FC
AS Roma

CALENDARIO

1a GIORNATA – Martedì 11 Giugno 2013
GIRONE 1
Ore 18:00 - Genoa CFC vs FC Internazionale - Stadio “Goracci” di San Casciano dei Bagni (SI)
Ore 18:00 - AC Milan vs Juventus FC - Stadio “Santa Lucia” di Cesa di Marciano della Chiana (SI)

GIRONE 2
Ore 18:00 - SS Lazio vs AS Roma – Stadio Comunale di Chianciano Terme (SI)
Ore 18:00 - Empoli FC vs Parma FC - Stadio “B. Bonelli” di Montepulciano (SI)
2a GIORNATA – Mercoledì 12 Giugno 2013

GIRONE 1
Ore 18:00 - FC Internazionale vs AC Milan - Stadio Comunale di Chianciano Terme (SI)
Ore 18:00 - Juventus FC vs Genoa CFC - Stadio “B. Bonelli” di Montepulciano (SI)

GIRONE 2
Ore 18:00 - AS Roma vs Empoli FC - Stadio “Santa Lucia” di Cesa di Marciano della Chiana (SI)
Ore 18:00 - Parma FC vs SS Lazio - Stadio “Mangiavacchi” di S. Quirico d’Orcia (SI)

3a GIORNATA – Venerdì 14 Giugno 2013
GIRONE 1
Ore 18:00 - AC Milan vs Genoa CFC - Stadio “Fossi” di Buonconvento (SI)
Ore 18:00 - FC Internazionale vs Juventus FC – Stadio “A. Fedeli” di Ponte d’Arabia (SI)

GIRONE 2
Ore 18:00 - Empoli FC vs SS Lazio - Stadio Comunale “Lido Gagliardi” di Monteroni d’Arbia (SI)
Ore 18:00 - AS Roma vs Parma FC - Stadio “R. Morandi” di Ponte a Tressa (SI)

SEMIFINALI – Lunedì 17 Giugno 2013

SEMIFINALE 1
Ore 18:00 - 1° Girone 1 vs 2° Girone 2 - Stadio “Santa Lucia” di Cesa di Marciano della Chiana (SI)

SEMIFINALE 2
Ore 18:00 - 1° Girone 2 vs 2° Girone 1 - Stadio Comunale di Chianciano Terme (SI)

FINALE – Mercoledì 19 Giugno 2013

Ore 17:00 - Vincente Semifinale 1 vs Vincente Semifinale 2 - Stadio “B. Bonelli” di Montepulciano (SI)

CAMPIONATO GIOVANISSIMI NAZIONALI

FASE FINALE A 8
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.11. 17:28


Jól gondolom, hogy ez a Primavera alatti korcsoport és régióban rúgják csak? Csúnya kékek nyerték a Primavera bajnokságot... Piszkok!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.11. 17:06


megint derby!!!!
most hirtelen nem tom, hogy sima meccs vagy több tőle?!

http://www.corrieredellosport.it/calcio ... azio.shtml
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.28. 11:07


A Primavera számára tegnap véget ért a szezon, a bajnoki rájátszás első fordulójában 2-0-ra kikaptunk az Intertől. Majd jövőre kicsit jobban!

A kicsiknél viszont (allievi fb elite) rangadót játszottak a Lazioval (mi vezetjük a ezt a regionális tabellát a kékek előtt). Érdemes megnézni: 8-0

Jajj... Mostanában nem vagyunk elkényeztetve. Könnybe lábadt a szemem... :)

http://www.youtube.com/watch?v=7Fx4iDRKs-E
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.21. 13:49


volt egy megnemadott gólunk aztán egy bugyikék gól
ennyit láttam, de 3-1-ről beszélt a végén a speaker szóval valszeg annyi lett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.21. 13:47


1-1nél kacsoltam be, még a 2dik tizi lazio gólt láttam, ott tényleg rosszul írták fel, de a cds főoldalán jó volt az eredmény írva
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.21. 13:46


és bár a kiírás folyamatosan 1-2 a meccs végén is (pedig gól is volt közben), de nyert a Lazio asszem 3-1-re
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.21. 13:36


nem tom, mikor találtam, már ment, már f1et nézek, qrva vettel, szerencsétlen ferrari és alonso.... :(
de lassan streamet keresek a meccshez....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.21. 13:31


mikor kezdődött? nem látom az órát :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.21. 12:27


bexarás :O derby, a primavera alatti korosztály, online, élőben!!!

http://www.corrieredellosport.it/calcio ... azio.shtml
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.04.06. 15:58


Köszi, hogy összeszedted a dolgokat, ezek engem mind érdekelnek, de ahhoz lusta vagyok, hogy utánanézzek... :D
Politano-nak jövőre másodosztályú csapatot kell keríteni, ez a statjából gondolom mindenkinek evidens :D
Én Crescenzit meg hazahoznám, rendes csapatot nem sikerül neki találnunk, akkor mi értelme kölcsön adogatni...
Vivianival szerintem tuti nem fogunk számolni, dolgos kis kp, valszleg rápróbáljuk majd sózni valakire.
Negot meg egyszerűen nem értem, tavaly eléggé kiemelkedett, de nekünk eszünkbe sem jutott beállítani. Neki tényleg jobb lenne ha dobbantana nyáron, nem hiszem, hogy túl elégedett.

Összességében már LE-nél azt vártam, hogy többet játszanak majd az ifijeink, akkor úgy tűnt errefelé fogunk tendálni, de aztán meg jött ZZ és AA, akik szerintem max vészmegoldásként gondolnak rájuk.
Szerintem, akiknek van esélyük beleszokni a Seria A-ba az Romagnoli (belőle nem sokat láttunk, van egy olyan érzésem, hogy nem is fogunk, csak ha nagyon muszáj :( , Florenzi ugyebár játszogat, kifutja a belét, labdaérzéke azért néha inog, de egy szürke-eminenciásnak tökéletes lesz szerintem. Crescenzi: igazából, amúgy sem tudunk a posztjára épkézláb embert igazolni, ő miért nem érdemel egy esélyt??
Aztán itt van még Lopez, hát ha nem akarjuk játszatni, akkor legalább ne gátoljuk már a fejődésben és adjuk el valakinek. Ügyes gyerek, gyors, nála szerintem csak az van, hogy szoknia kellene a légkört (10-20-30 perces játékidők), remélem most már így április végére/májusra belátják, hogy a BL-hely elérhetetlen és akkor gyakorolhat a srác. Én Negot is megnéztem volna, róla így, hogy még csak primavera meccsen láttam játszani nem tudom eldönteni...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.06. 15:03


Merre senyvednek fiataljaink... Valakinél bejön a kölcsönadás, valakinél nem. Nem biztos, hogy a játékos hibája, hogy mennyi játéklehetőséget kap, mindenesetre ezért adnánk kölcsön. Azokat nem vettem számba, akikről nem tudom, hogy most eladtuk-e vagy sem (Florenzit tavaly pl. elvileg eladtuk majd visszavásároltuk, de ezek az olasz kölcsön-feles-opciós szerződések nekem bonyolultak). Szóval akik tuti csak kölcsönben vannak 18 és 21 év között (Bojan nem számít ide... :-) ).

Akiknek bejött vagy kapnak lehetőséget:

Sabelli (jobb bekk) - Bari (Serie B) - Kezdő játékos, bekerült az U20-as válogatottba. Talán ő futotta kölcsönben a legjobb szezont.

Politano (bal oldali támadó) - Perugia (harmadosztály) - 24 meccs/ 8 gól, nem kellene elkótyavetyélni.

Barba (középső hátvéd) - Grossetto (Serie B) - mostanában kezdő. 18 meccsen lépett pályára.

Crescenzi (jobb bekk, most éppen bal) - Novara (Serie B) - Opcióval vette kölcsön a Pescara, de nem játszott, majd sérülés, majd újra nem játszott. Átdobták téltől a Novarához, ahol kezdő, 14 meccse van. Az egyik legnagyobb tehetségünk, jó lenne, ha nem kallódna el. Kinek adjuk kölcsön, ha az uccsó Pescaraban sem lép pályára. Lehet, hogy ennek ellenére élnek az opcióval.

Tallo (csatár) - Bari (Serie B) - Miután padozott fél szezont nálunk a nagycsapatnál kölcsönadtuk a Barinak. Főleg csereként vetik be, de 9 meccsen 2 gólt már rúgott (igaz mindkettőt egy meccsen). Komolyan mondom, hogy annyi gólt ő is rúgott volna nálunk, mint Destro. :-) Jövőre remélem valami jobb csapat viszi el és lehetőséget is kap. Nálam jobb játékos, mint Okaka volt, és ő is befért egy Parmaba...

Viviani (középpályás) - Padova (Serie B) - 17 meccs/ 2 gól/1 gólpassz. Játszik, fejlődik. Tavaly a nagycsapatban is láthattuk. Meglátjuk számolunk-e vele.

Sini (balbekk) - Pro Vercelli (Serie B) - Mostanában padozik, de azért lehúzott 16 meccset, többnyire kezdőként.

D'Alessandro (támadó középpályás) - Cesena (Serie B) - Hol játszik, hol nem. Azért 25 meccs, 2 gól, 7 gólpassz. Idén lejár nálunk a szerződése. Valaki elhappolja szerintem.

Mladen (jobb bekk) - Játszik a román elsőosztályban.

Akiknek kevésbé:

Antei (belső védő) - Sassuolo (Serie B) - Hosszú sérülésből épült föl, Di Francesconak köszönjük, hogy egyáltalán kölcsönvette tőlünk a mostani Serie B éllovas. Nem csoda, hogy eddig egy meccsre állt be csereként.

Loic Nego (jobb bekk) - Standard Liege - Sokszoros U19-es és U20-as francia válogatott, tavaly az egyik legjobb volt a Primaveraban. Sem Lajos, sem ZZ, sem senki nem számol vele legyen bármilyen béna jobb bekkünk (Piris teljesítménye év elején). Sokan követelték legalább a nagycsapat kispadjára, de jobban járna, ha elhúzná a belét valami francia csapathoz, mert itt az életben nem fog játszani. Belgiumban sem játszik...

Scardina (csatár) - Nem írnám le még egyszer. 4 szezon alatt két gólt termelt, pedig játszott vagy 80 meccset a harmadosztályban... Off.

Frascatore (bal bekk) - Sassuolo (Serie B) - csereként kap szerepet.

Leonardi (csatár) - alig jut szerephez a 3-ad osztályban. Ezért kár volt, ő játszhatna a Primaveraban 18 évesen... Tavaly még 20 meccsen 11 gólt lőtt a primaveraban. Jövőre jobb helyet kell neki keríteni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.06. 14:16


Most hogy nézegettem a fiatalokat, utánanéztem néhány régebbi nagy ígéretnek. Miután Petruccit elhappolta a MU - talán emlékeztek, hogy itt még nem lehetett profi szerződést kötni a játékossal, ezt pedig a csúnya angolok kihasználták - még két támadót kiszemeltek: Cicirettit és Scardinat...
Petrucci most 21 éves. Tavaly 21 meccsen játszott a MU U21-ben és 7 gól, 7 gólpassz szerepel a neve mellett. Idén kölcsönben szerepel az angol másodosztályban, csupán 4 meccs és 1 gól.
Ciciretti 19 éves. Tavaly jól játszott - mint mindenki - a primaveraban, idén leküldtük fejlődni a 3-ad osztályba, ahol 14 meccs és zéró gól-gólpassz. A csapata totál utolsó. Legalább játszik, de azért ez nem túl impozáns.
Scardina 21 éves és 4 éve még gólt szerzett a CSKA Sofia ellen Európa Liga meccsen. Utána kölcsönadtuk a 3-ad osztályba többször is:
Como 14 meccs 0 gól/0 gólpassz
Viareggio 29 meccs 1 gól/0 gólpassz
Gubbio 13 meccs 1 gól/0 gólpassz
A Gubbionak nem kellett, úgyhogy most 4-ed osztályú Poggibonsi csapatában szerepel vagy nem.

Scardina biztos, hogy nem lesz élvonalbeli játékos, sőt labdarúgó sem biztos. Ciciretti még kaphat lehetőséget, mindenesetre mindkettőjük pályája meredeken lefelé ível.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég

cron