Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.22. 15:30


Állítólag pallotta hozzájárul pjanic szerződéshosszabbításához és a 4 milliós fizuhoz. Rudi szerződéshosszabbítását is jóváhagyja, és vele a fizujának megduplázását (1.3-ról 2.6 millióra)
amúgy az eddigi állítólagos érdeklődőkj: PSG, francia szövetség (szöv. kap.-nak), Arsenal. MU, Barcelona .....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.22. 14:20


Hunszi írta:
tomm írta:nem akarlak elkeseriteni, de az 55.-ek vagyunk és ahogy elnézem, még egy bl-győzelem esetén is necces lenne a 3. kalap 2015-ben


Igen, 55.-ek vagyunk, de ha végignézed az előttünk álló csapatok fele sem lesz ott a BL-ben jövőre...így előbbre kerülünk a kalapok beosztásakor

elsőre gyorsba kb 20 csapatot számoltam, akik nem lesznek ott, de ez tényleg csak gyors átnézés volt (és nem is lesz komolyabb :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.04.22. 14:03


tomm írta:nem akarlak elkeseriteni, de az 55.-ek vagyunk és ahogy elnézem, még egy bl-győzelem esetén is necces lenne a 3. kalap 2015-ben


Igen, 55.-ek vagyunk, de ha végignézed az előttünk álló csapatok fele sem lesz ott a BL-ben jövőre...így előbbre kerülünk a kalapok beosztásakor
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.21. 17:25


abban biztosak lehetünk, hogy tényleg szanaszét kapnák a csapatot edzőstül, játékostul
de én abban is biztos vagyok, hogy Garcia marad nálunk. 99% nálam. Így halál nyugodt vagyok, és majd ráérek aggódni és anyázni, ha bejön az 1% :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Lami90 Dátum: 2014.04.21. 17:17


Kicsit már kezd felb*szni, hogy kb. egész Európa, vagy az egyik játékosunk, vagy szakvezetőnket akarja "elvenni" (persze tudom, hogy a hírek 90%-a kacsa, de akkor is :D ).....
Lami90
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012.12.02. 15:26
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.21. 17:05


Na itt a kisértés, amit boritékolni lehetett: kijött a hír, miszerint a PSG Garciárt akarja Blanc helyére......
De én azért bízok Rudiban!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.04.21. 16:38


A halálcsoportnak legalább van egy olyan előnye hogy komoly nézettséggel és reklámértékkel bír.
És szerintem bármilyen csoportból van esély leglább egy 3. helyre, onnan pedig még jöhet egy-két kör az EL-ben is. UEFA-pontokat még könnyebb is onnan gyűjtögetni.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.21. 16:37


a poolos störlinget el tudnám viselni roma mezben! :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.21. 16:00


tomm írta:nem akarlak elkeseriteni, de az 55.-ek vagyunk és ahogy elnézem, még egy bl-győzelem esetén is necces lenne a 3. kalap 2015-ben

bizony bizony
én sem értem Hunszi ezt hogy hoztad össze
ha nyernénk egy BL-t jövő szezonban, akkor kb 25-30ezer pontot vagy mi a szöszt kapnánk kb ahogy elnézem
míg a legrégebbi eredményünk hullik ki, ami 12ezer (a 2. legjobbunk ebben az időszakban), ergo nagyon nagyon max 15ezer körül "keresnénk", amivel sehol se lennénk továbbra sem :)
persze nem biztos hogy jól értelmezem a táblázatot

viszont!
megálltam egy pillanatra a számolgatás közben, és végiggondoltam, hogy mit is csinálunk! :wink:
nos:
:scarf:
igen, még emészteni kell, de újra a BL-ben leszünk bizony!

mondjuk azt én nem értem, hogy még szezon közben már kalapokat nézegettek :shock: :)
persze nyugodtan, de engem pl. TOTÁL NEM ÉRDEKEL, hogy hanyadik kalapban leszünk! 0%-ban. Tényleg.
Pont úgy gondolom ahogy Virga. Örülök hogy végre a BL-ben tolhatjuk ismét, és kb. letojom, hogy épp hogyan végzünk.
Nem nagyon fog számítani, hogy két vagy három erősebb csapat lesz még a csoportban - papíron. Szerintem senki ellen nem leszünk rosszak. És így is kijöhet a lépés és a továbbjutás. De ha nem, az se fog zavarni semennyire sem.
Boldog vagyok, hogy visszatértünk. Ennyi.
:flagbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.21. 13:14


nem akarlak elkeseriteni, de az 55.-ek vagyunk és ahogy elnézem, még egy bl-győzelem esetén is necces lenne a 3. kalap 2015-ben
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.04.21. 11:39


Kapaszkodhatunk talán egy nagyon vékony hajszálba a 3. kalapot illetően és pedig azért, mert idén sok nagy csapat nem kerül be a BL-be, MU, Inter, Valencia s ha esetleg, az Everton szívességet tesz az Arsenal sem és így tovább, de attól tartok még ezek a meglepetés kiesők miatt se fogunk beleférni a top 24be (25. már 4. kalapos). Ennek tudatában a jelenlegi BL selejtezőt érő csapatok közül legalább 4-5nek kellene kiesnie a selejtező során, hogy 3. kalaposak lehessünk, mivel per pillanat a 28. hely körül mozgunk...ez meg nagyon nem valószínű, szóval elég jó esélyünk van arra, hogy belefussunk egy halálcsoportba.

Egy kis esély latolgatás...

Anglia - Az Arsenal kiesik vagy nem végez BL-t érő helyen
Oroszo. - Zenit nem nyer bajnokságot, és a selejtezőt elbukja
Spanyolo. - Bilbao elbukja a selejtezőt
Portugália - Porto elbukja a selejtezőt
Svájc - Basel elbukja a selejtezőt
Ausztria - Salzburg elbukja a selejtezőt
Franciao. - Lille elbukja a selejtezőt
Németo. - A Wolfsburg megelőzi a Leverkusent, vagy a Leverkusen elbukja a selejtezőt
Olaszo. - Napoli elbukja a selejtezőt (persze ezt azért egyikünk se szeretné)
...és nem utolsó sorban persze, ha minél több meglepetés bejutó lesz

Ha ezekből a lehetőségekből bejön legalább 4, reménykedhetünk a 3. kalapban.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.21. 11:35


Én nem bánkódom emiatt a Bl miatt. Ti vártok mást a csoportkörön kivűl? 3 év után újra a BL-ben nézhetem a csapatom és emiatt nagyon boldog vagyok :)
Ha meg onnan tovább mennénk a legjobb 8ig, akkor most is el tudjuk ezt érni nem? Max annyiban lenne jó, ha valahol a közelünkbe lenne meccs és ki lehetne menni :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.04.21. 11:29


fogkefe1 írta:Na hányadi kalapból fognak kihúzni minket a főtáblára? Harmadikat tippelek.


Sajnos egyértelmű 4. sokba van nekünk az a 3 év nemzetközi kihagyás...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.20. 14:51


http://romanews.eu/it,a127552/Mercato-R ... u-Gervinho
a Pool figyelte tegnap Gervinhot???
Hát Londonban nem volt rá idejük megnézni??? :D :D :D :D

off:
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... tt-2330197
nagyon szeretik most odaát Fabiot
csak azt nem tudják, hogy kettős ügynök ő, és mi építettük be oda. de psszt! :) :wink: (mi a célunk ezzel? titok :) )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.19. 22:12


Na hányadi kalapból fognak kihúzni minket a főtáblára? Harmadikat tippelek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.04.18. 20:46


tomm írta:
Paredes videót láttam és egy szakértő azt mondta, hogy Totti utódát nem kell keresni, mert azt már megvette a Roma az argentín személyében.


lehet tudni, ki volt a szakértő?


Úgy emlékeztem, hogy Di Marzio, de Durante volt:
http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?action=read&idnet=dm9jZWdpYWxsb3Jvc3NhLml0LTY4NTU2
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.18. 19:57


Paredes videót láttam és egy szakértő azt mondta, hogy Totti utódát nem kell keresni, mert azt már megvette a Roma az argentín személyében.


lehet tudni, ki volt a szakértő?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.18. 19:46


Ha már tized annyira jó lenne mint Totti már sokat nyerhetünk rajta. :D

Amúgy én mindenkit szívesen visszavárnék. AA nagy kedvencem volt. Menez is ügyes gyerek mind a ketten jöhetnek. Cercit sosem kedveltem, de nem is játszott sokat, nem is csinált sokat, de ő is jöhetne mert már látszik h jó. Lamelát sosem szerettem, de most miután megcsinálta Sab bácsi az év üzletét, felőlem visszajöhetne. Csak rá kell majd jönnie, hogy ez már nem az a 6. csapat, tehát itt már nem lesz húzóember. Viszont egy 15-20 meccsre, BL-el együtt jó lenne. Menez simán kezdő, Cerci is. AA középpályára backupnak tökéletes.

Na most pedig komolyan.
Martinez jöhet csatárnak, szerintem össze is jön. Aubameyang kamu szerintem.
Szélsőnek, Iturbe és Kalou jött szóba, jöhetnének.
Középpályára: Mindegyik spurs játékos. (Most már megbékéltem mindegyikkel), Pastore (jöhet)
Szélsővédőnek, Santon és Rodriquez a Wolfsburgból (ők is jöhetnének)
Pár napja meg olyat olvastam, hogy még kapus is jöhet.

Távozók: Pjanic(simán eladnám bármennyiért, akár 18 millióért is) Ljajic. Más nem.

Pont ahogy én is csinálnám fifában.
I LOVE ROMA!!! MUCHAS GRAZIE SAB!!! doboz malbi karira megy! :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.04.18. 18:23


Paredes videót láttam és egy szakértő azt mondta, hogy Totti utódát nem kell keresni, mert azt már megvette a Roma az argentín személyében. És valóban, tempó, távoli lövések, szabadok, cselezés, passzolás - borzasztó tehetség a srác. Reméljük rendben felépül.

http://www.youtube.com/watch?v=v8o2Z7TbuMc

Lamela szerintem még lesz jó. Kis önbizalom kell, meg az, hogy ne a szélen játszon. Beskatulyázták. Ő is inkább középen, irányító szerepkörben mozgott jól. Egylábas, de akkor is... Ez a fussunk és adjuk be vagy fussunk és cselezzünk befelé sematikusan - nem az ő focija. Sajnos ezt az edzői nem ismerték fel.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.18. 18:03


fradista romanista írta:Én se. Se őt, se AA-t., se Menezt, se senkit. Még Cercit sem, még ha ő kivételesen tényleg kikupálódott mióta (jó indokkal) leépítettük.
(amúgy én a nyári mercato-vaél már akkor is itökéletsen elégedett lennék, ha nem igazolnánk senkit, de az idei csapatot sikerül hiánytalanul egybentartani)

aquilanit én se, menezért is csak azért kampányoltam korábban mert ingyé lett volna, de máskülönben ő sem kéne, hisz nem is kedveltem....

amúgy keves lenne a csapat a blre és a bajnokságra, ha csak egyben tartanánk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.18. 13:42


Én AA-t és Cercit bármikor (de ennek inkább érzelmi okai vannak).
Lamela ügyben meg annyit, hogy én ezekután nagyon kiváncsi leszek az ugyanennyire beharangozott Paredesre. Remélem benne több lesz, mint Lamelaban. Én sem akarnám, hogy visszajöjjön. Sokkal többet vártam tőle
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.18. 13:13


Én se. Se őt, se AA-t., se Menezt, se senkit. Még Cercit sem, még ha ő kivételesen tényleg kikupálódott mióta (jó indokkal) leépítettük.
(amúgy én a nyári mercato-vaél már akkor is itökéletsen elégedett lennék, ha nem igazolnánk senkit, de az idei csapatot sikerül hiánytalanul egybentartani)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.04.18. 12:48


csak én nem akarom vissza Lemalát? :D én most is úgy látom hogy csak visszavette a csapat jobb szélét az önzőségével és a gyenge helyzetkihasználásával. az évtized üzlete volt hogy eladtuk.. Isten ments hogy visszajöjjön....

Destrot meg ne adjuk el... jó helyen van itt! olasz, fiatal, helyzetkihasználásban eddig jó (ami nagy érdem ilyen sérülések után)... jól fog még nekünk jönni egy saját nevelésű olasz játékos a bl nevezésnél... (tudom nem itt kezdte de 23 éves kora előtt itt töltött 2 évet és így annak számítható).. a szélsőink meg kiszolgálják ahogy eddig
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.18. 12:47


nem tudom menyit akarnak érte kapni de 10 millánál többet azért nem adnék érte.

egy eltűnt emberért nem fizetnék 10 millát sem :D
majd ha megtalálják, adnék érte olyan 4-5-t nagyon maximum
de ha sose jönne vissza se bánnám
Cerci, AA - őket akarom mindig :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.18. 12:28


lamela visszahozatalát én is támogatom, mondjuk nem tom mennyire lenne vele csapat a csapat, mert most nélküle tényleg nagy betűs csapat vagyunk, bár azért elkéne 1-2 egyéniség, pláne hogy totti sem lesz már sokáig....(na most meg jólmegaszontam, magamnak mondtam ellent, de nem baj! :) )
állítólag a dzsuve megveszi oszvaldot, remélem becsöcsöl náluk, de qrvára.

amúgy meg a monti féle fio nem fogott sok pontot rajtunk, (maradjon is így)szal természetesen győzelmet várok......(sztem a cataniával több pontot gyűjtött a roma ellen mint a fioval, de ennek utána kéne nézni, hát nézzetek utána!)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 96 vendég