Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.04. 10:30


Nem akkora hülyeség, csak ők nyílván nem látták minden meccsen. Spursnek van két csatára, egy lassan kiöregedő Adebayor és a gólképtelen Soldado, a Chelseanél, meg van egy kiváló kezdő, egy jó csere, meg egy kiöregedő csere. Loic Remy mellé, mögé simán jó lehet Destro, ha Drogba idén nyáron elmegy. Papíron simán megvenném az olasz második házi gólkirályát, aki ráadásul még csak 25 éves. Papíron jól mutat, nem hülyeség a kacsa. Valaki olvassa ezt külföldről, aki nem látja játszani Destrot, simán elhiszi, hogy lehetséges. Ezt csak mi tudjuk, hogy Destro gyenge lenne oda, meg gondoom a SPurs és a CHelsea is tudja, hogy hülyeség lenne, de papíron nem az, ezért leírták az újságok, mivel Destro nyilatkozott egy szépet, hogy annyira nem érzi itt jól magát.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.03. 23:36


mcsabi írta:A chelsea és a spurs csatázik Destroért :lol: :lol: Ekkora kacsát.

epic fight :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.03. 16:07


Legalábbis még biztosan nem
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.03. 14:57


A chelsea és a spurs csatázik Destroért :lol: :lol: Ekkora kacsát.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.03. 13:25


Ha a MU ACL/MCL szakadás után, játék nélkül veszi meg Strootmant, akkor vagy szerencsejátékosok, vagy szimplán lúzerek. 30+ így fizetni egy elsősorban a fizikumából élő játékosért elég meredek. Az alatt meg majd csak nem adjuk el. Strootman a csapat valószínűleg legpiacképesebb játékosa még így is. Ha a tendenciákat nézzük, akkor menni fog. Kár lesz érte :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.02. 20:13


Kérdés hogy mennyi időt és pénzt kap még Van Gaal. Eddig gyengébben teljesít mint Moyes. Azt azért nem ggondolom hogy őt is olyan hamar lapátra tennék, arra viszont van esély hogy megálljt parancsolnak a pénzszórásnak. Ez esetben vagy marad Strootman, vagy van egy olyan rosszabb forgatókönyv, hogy tesznek egy nevetséges ajánlatot és úgy járunk mint Benatiaval.

Tényleg nem fair tőle hogy most jelenti be hogy menne, de nem tudhatjuk hogyan érett benne ez a dolog, elképzelhető hogy a Bayern elleni sokk hatása ez is, talán most esett le neki hogy mostanában nem leszünk európai élcsapat.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.11.01. 15:08


Lehet akkor hogy máshogy ítéljük meg hogy mit kell csinálnia egy irányítónak :) szerintem amikor Pjanic nem volt a pályán Stroci tökéletesen helyettesítette irányítóként. Csak arra akartam rávilágítani hogy ha együtt játszana Keita Ninja és Stroci akkor a holland játékában lenne fantázia is. Nem vitázni akartam :)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.01. 14:50


Így van Krissz. Jól emlékszel....:D Gólok és passzok fűződnek a nevéhez.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.11.01. 14:25


Strootman nagyon is tud játékot szervezni. Emlékszem tavaly amikor Pjanic a pályán volt mellette akkor szűrő box to box szerepkörben játszott, de amikor Rudi lekapta a bosnyákot Stroci azonnal átment irányítóba és sok sok fontos passzt és gólpasszt adott és mozgatta a csapatot.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 14:04


Nem nagyon deffenzív a Stroci, Keita, Ninja névsor? Az igaz, hogy mindent megszűrnek, de igazából az előrejáték egyiknek sem az erőssége.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.01. 14:00


És egy Keita Ninja Stroci közép???? Nem gyenge....:D Stroci maradni fog...Rudi elmondta, hogy ráépítette a csapatot.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.01. 12:17


Menjen ha akar, csak innentől kezdve hiteltelen a Juve elleni mutogatása.

Más: https://www.facebook.com/officialasroma ... =3&theater
Van köztünk valaki, aki hasonlít valamelyik játékosra? :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 12:07


Ha 25ért adjuk el akkor béna a klub. :D 40 a minimum. Amúgy meg nem kellene eladni. Ninja jó védekező középpályásnak is, tehát Strootmannal elférnek a pályán. MEddig van a szerződése? Max elmegy majd ingyen mint MExes és utálni fogjuk, de 25ért ne menjen el. Előtte nyerjen velünk bajnoki címet, mert idén ha velünk van és Strootman és NInja egyszerre van a pályán, plusz Pjanicnak jó napja van, akkor szerintem van olyan jó a középpálya mint a Vidal-Pogba-Pirlos, talán még jobb is, sőt, akkor világszínvonalú a középpályánk.
HA Rudi nem meri bedobni a fiatalokat, akkor évvégére megint kifogunk fingani ezzel a csapattal, egyszerűen Keita már idős, NInja túl van játszva. Pjanic formája ingadozó, De Rossi? Hát ő róla jót se de rosszat se tudok mondani, tehát kellene Strootman, mert láttuk, hogy tavaly egyik legjobbunk volt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 11:44


http://www.givemesport.com/518148-kevin ... utoplay=on
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... /5671901/-?

Ettől a hírtől féltem :(.
A következő amitől tartok, hogy hosszas hiszti után bejelentik, hogy 25 m-ért távozott a unitedhez. Benatianál is valahogy így kezdődött. Lesz még pár maradni akarok nyilatkozat is talán, aztán... Nem mintha a ninja nem helyettesítené, attól még ez így szívás
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 10:49


Csak meghosszabbították a szerződését, hogy ha elmegy, ne ingyen tegye. Ahogy mi Strootmanét. Kötve hiszem, hogy ha a MU elénkrak 60 milliót nem mondjuk rá azt, hogy nem. De alapjáraton nem akarjuk eladni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 09:23


Vicces, hogy tegnap még lenyilatkozzák, hogy Rabiot el akarja hagyni a PSG-t és Romába szeretne menni, erre ma meg kint virít a kép, hogy 2019-ig meghosszabbította a szerződését. Mindegy, legalább ezzel már nem kell többet foglalkozni (bár azért ucan példáját nem tudom felhozták-e neki hogy meggyőzzék a maradásról).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.01. 07:27


ja, láttam, h. szó volt róla, csak azt nem észleltem, h. az volt az apropója, hogy ő maga kibeszélt. Bocs
Egyébként volt hasonló afférje annak idején Montellának is Capello idején, amikor odahozták neki Batigólt....
(kiváncsi lennék, akkor mit szólna, ha /viccnek is rossz/ leigazolnánk mondjuk még Tevezt... :lol: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.31. 22:11


aktuális meccs topikban ezt már idéztük/beszéltük
azt nem szoktad olvasni fr? :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.31. 19:20


Destro beszólt Rudinak, úgy láccik, megelégelte, h. csak a kisebb meccseken kap főszerepet.
Azt mondta, a Mister is meghozza a maga döntéseit, és ő is meg fogja majd hozni a sajátját.
nem hinném, hogy ezzel sokra megy 8)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.31. 18:14


"Az egyik erősségem, hogy Amerikában nagyon jól ismernek és ki tudok állni az emberek elé különösen olyan alkalmakkor, amikor a Roma Amerikába megy."
:D :D :D Micsoda erősség :D Persze értem én, hogy Amcsiba való marketing miatt alkalmazzuk. Jól is van ez így.
Mia Hamm elárulta, hogy még nem találkozott Francesco Tottival, a Roma ikonjával.
"Sajnos még nem találkoztunk, de nagyon nagyra tartom őt, mint játékos."
Ilary letiltotta a talit valszeg :D Nem kell a bravúr :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.31. 15:31


Inga-Binga maradt az egyetlen egészséges védőnk?

Amúgy pont, hogy amég jöttek az eredmények csöndben voltam, de most egy kicsit megakadt. Szerencsére a Cesena nagyon gyenge volt és sikerült megvernünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.31. 15:23


Astori 3 hét szünet. Nincs más hátra, mint egy 3-5-1-es hadrendben harcba szállni, aztán győzzön, aki több gólt ver :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.31. 13:53


Milyen amikor valaki készül lesérülni? Áll az első és éppen leakar ugrani? :D Mano ne tedd! :D
Jó, hogy végre hallani castanról
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.10.31. 12:39


Jók ezek a Bleacher listák, csak semmi közük a valósághoz. Szerintetek hány meccsen nézték meg ezt a 100 fiatalt? Kétlem, hogy átlagosan 1nél nagyobb szám jönne ki. Igazi kis bulvár-sport oldal. Jól nyomják, de ha nem gond én jobban bízok az edzőkben. Még a szar edzőkben is.
Garcia tudja mit akar és tudja mivel érheti el. Idén bajnokságot akar nyerni, nem csapatot építeni 2-3 év múlvára. Egyébként a csapatépítés is csak az FM-ben megy úgy hogy bedobsz 2-3 fiatalt egyszerre a kezdőbe és fejlődnek tőle mint a zállat. Túllihegitek ezt a "miért nem játszanak a fiatalok?!" dolgot. Ha elég jók lesznek, játszani fognak. Egyetlen edző sem a saját maga ellensége. A csapat teljesítménye különben sem bontható le egyéni teljesítmények összegére. Hiába mozog és passzol nagyon jól egy ifjú, ha rázós helyzetekben nem találja a helyes irányt. Azt meg hogy a sokat játszó embereink mennyire fáradtak és mennyire terhelhetőek képernyőről eldönteni elég meredek vállalkozás. szerencsére vannak erre sokkal objektívebb, mérhető mutatók. A fiziostábunk nem teljesen szar, úgyhogy Garcia gondolom hallgat rájuk.

Persze én is szívesen látnám sokkal többet pályán Ucant vagy láttam volna tavaly Riccit, de amíg ilyen eredményeink vannak, addig nincs okunk garcia döntéseit vitatni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.31. 11:01


feree80 írta:mennyi cselzi játékos van a listán, gondolom veszik őket, mert a cselzi nem tipikusan az a nevelő klub, bár kitudja

OFf, de a Chelseabe pont ezt szeretem, hogy emgveszi az összes fiatalt, majd nem megrohasztja őket a padon, hanem kölcsönadja őket. Majd amikor beérnek jönnek vissza. Erre jó példa a kapus. De Lukaku is, csak hát fiatal csatár nem kell MOurinhonak, de más edző örömmel fogadná, harmadik jó példa Zouma aki, francia 1 második legtehetségesebb védője ;)

Amúgy Bentaleben mit nem tudnak megállapítani? Tavaly végig játszott a SPursben, plusz ott volt a VB-n. Ugyanez a helyzet Dembelével és Benziával.
Na megnézem a listát.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: buka valamint 99 vendég