Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.21. 09:09


fogkefe1 írta:Sebastian, ez csak formalitás volt kedvesség. Amúgy nem lesz még egy Totti és ne is várjátok. Mindenki szépen mentse el őt a szívében és az elméjében és midnenhol ahol csak tudja, mert soha nem lesz még egy ilyen játékos. SOHA! Nem lesz mégegyszer ekkora sztár aki mindig a csapattal lesz majd. Totti csak egy van, ezért szeretjük.


Így van. Totti "utódlása" nem megoldható. A szerepét viszont valakinek át kell venni a pályán. Ez jelenleg Pjanic, de kérdés ő meddig marad, illetve képes lesz-e folyamatosan jó játékra. De még ha képes is lesz, akkor sem léphet Totti helyére, mert egészen más mentalitás, nem saját nevelés és messze nincs akkora tekintélye, mint Capitanonak volt akár 10 éve is. De lesz csapat Totti nélkül is. Sőt a nyugdíjba vonulása szabadíthat fel másokban plusz energiákat, így reméljük, hogy nagyon vissza nem esünk. Tavaly óta bizakodóbb vagyok ez ügyben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.21. 00:28


Mondjuk nem annyira örülnék neki ha Unicredit aréna lenne a stadionunk neve.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.21. 00:00


ja, mert focizni akar még - gondolom
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ot-2377739

és valami ilyen kéne nekünk is majd az új stadionnal (turistalátványosság):
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... at-2377729
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.20. 23:44


Ja. azt írják, nem kéne feltétlenül műteni, de ő inkább azt választotta.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.20. 23:39


de hát épp ezért műtik meg nem? hogy ne kelljen ezzel szarakodnia a későbbiekben

Ferenc10:
látod, mondom én hogy lehetetlen látni :D
sorry:
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 0093_o.jpg
erről a képről beszéltem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.20. 23:25


na itt van, mi a baja Castannak:
http://www.nhs.uk/conditions/cavernoma/Pages/Introduction.aspx

agyi érgomolyag, egy érfejlődési rendellenesség. Ettől még teljes életet élhet, sőt még sportolhat is állítólag. csak oda kell figyelni, mert még akár trombózis/stroke is lehet belőle
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.20. 23:16


Trigoria írta:https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10687405_766803716713778_689693287692509352_o.jpg
és idén először és utoljára láttuk képen Curcit :D illetve :(
a fenének jött/hozták vissza



Curcit? :shock:
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.20. 23:07


https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 9352_o.jpg
és idén először és utoljára láttuk képen Curcit :D illetve :(
a fenének jött/hozták vissza
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.20. 21:40


Sebastian, ez csak formalitás volt kedvesség. Amúgy nem lesz még egy Totti és ne is várjátok. Mindenki szépen mentse el őt a szívében és az elméjében és midnenhol ahol csak tudja, mert soha nem lesz még egy ilyen játékos. SOHA! Nem lesz mégegyszer ekkora sztár aki mindig a csapattal lesz majd. Totti csak egy van, ezért szeretjük.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.20. 21:26


Totti:"Jovetic has the right characteristics to replace, although wearing number 10 in Rome isn't easy" to @Gazzetta_it

Hangsúlyozom, ő mondta ezt, nem én találtam ki.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.20. 19:33


Jovetic, mint Totti utódja? Hát nehezen tudom ezt elképzelni...:( Teljesen őszinte leszek. Nem nézek más bajnokságot, mert nincsen TV-m. Illetve van, de nincsen benne adás, mert nem nézek szennyet! DE! Én még nem láttam olyan focistát aki méltóképpen Totti helyébe léphetne. Nem véletlenül ismeri a világ és ismeri el a mai napig. Ám technikai szinten is elmondható, hogy én még nem láttam úgy focizni senkit mint őt! Elképesztő szeme van a pályán, s hozzá a technika is. Ennyi idősen is néha a lélegzetem el áll vagy könnyes lesz a szemem, amikor kiszolgálja egy-egy passzal a többieket a pályán. Nos hát ettől igen messze van Jovetic... És akkor még nem beszéltem olyan dolgokról, hogy Római és klub hűség. Az az én meglátásom, hogy Totti-t kár keresnünk most és máskor is. Lesznek nagy sztárok, talán egyszer a mi neveléseink között is lesz egy klasszis, aki követi Totti példáját, de mivel a világ labdarúgása is változik így biztosan kijelenthető, hogy más lesz ő is. Nagyon fogom sajnálni amikor szögre akasztja a csukáját. Én egy dolgot várok utána a csapatnak legyen egy olyan karaktere amivel kitudják szolgálni a szurkolókat, tehát minket. Most még eléggé kezdetleges ez a karakter, de a csapat elindult Rudival ezen az úton. Hogy ez mennyire látványos? Hol igen, hol az eredmény számít. Én most azt érzem, hogy a csapatba a kreativitást a Capitano hozza meg, amikor jó szériát fut. Egyre ritkábban Pjanic és Strootman volt akiben ezt véltem felfedezni. Ám sok esetben hiányoznak nekem az 5 forintos zsugák egy-egy meccs alatt. Hol Tottitól, hol pedig a "vezéregyéniségektől" akiknek a csapat karakterét kellene megadniuk....

No Totti! No party! Ez egy örök igazság lesz.....:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.20. 18:38


http://www.football-italia.net/58912/ro ... ery-castan?
Az kemény :(. Szerencsétlen Castant se mostanában látjuk a pályán szaladgálni :(. Akkor télen +1 védőt is kell szereznünk. Lehetőleg Nastasic-ot hozzuk el Jove-val együtt. Totti úgyis róla mondta, hogy ő lehetne az utóda
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: e_david Dátum: 2014.11.20. 15:54


Szétszedték a pályát a "szurkolók", és még a játékosokat is haza akarták vinni :lol: :S

http://player.hu/eletmod/sport/botrany-az-afrika-kupa-selejtezon-kepek/

Kép
Avatar
e_david
 
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.09.26. 20:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.20. 14:02


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-megallapodtak-cech-7-millio-fontert-megy-az-arsenalba-sajtohir-2377601
huhhh
vidd vidd Arsene!
Űzzük űzzük! :D :D

Szcsesnyi elé ha odaviszik. :D Ez a sajtó, sajtó sajtó híre. :D Ezt max valami kezdő írta. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.20. 13:47


http://www.insidefutbol.com/2014/11/20/ ... ic/172398/?

Ezaz! Pastore és Rabiot és már fel is ülhet a következő gépre. Bár Rabiot gondolom nem kerülne be Rudi csapatába, lehet jobban járunk a Pastore + egy zsák pénz kombóval.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.20. 13:08


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2377601
huhhh
vidd vidd Arsene!
Űzzük űzzük! :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.20. 12:37


Szegény Castan :( Azért most nem túl jó a csillagok állása ha a Romáról és a sérülésekről van szó...Pedig Castan fontos alappillére lehetett volna a védelemnek a bl meccseken és megtudhattuk volna, hogy mennyire jó benő nélkül.
DDR amikor beállt védőnek múlt meccsen nem voltam lenyűgözve, folyamatosan úgy viselkedett, mint egy vkp. Sokat is szabálytalankodott, de lehet csak meccs közben nehezebb neki az átállás.
Balza szerintem sem fog már játszani.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.20. 12:35


gervinho és keita megy afrika kupázni januárban ls februárban, szal a derbyt biztos hogy nélkülük kerül megrendezésre.... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.20. 07:40


Balzából sajnos már nem lesz játékos szerintem. Vannak olyan sérülések, amelyek nem olyan súlyosak és látványosak - inkább krónikusak, és simán megtörhetik a játékos pályáját.
Balzának ha minden igaz valami ágyék problémája van. Citálhatom ide Stekelenburgot is, aki a világ legjobbjai közé tartozott amikor idehoztuk, majd jött valami váll probléma, amire azt mondták, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, ezzel így kell tovább élni. Szegény azóta sem tud rendesen játszani, mindenhol cserekapus...
Nézd meg Aquilani-t. Csak azért játszik a Fióban, mert minden évben a fele szezont kihagyja. Ott van Rossi. Brutál jó játékos. 10 meccs alatt rúg annyi gólt, mint Destro egy szezonban, ugyanakkor örülnek ha évi 10 meccsre össze tudják drótozni. Rossi világsztár lehetett volna - Di Natale 10 évvel fiatalabb kiadásban - , helyette örül hogy focista még egyáltalán. A pletykák Falcaoról, de akár még Strootman is lehet ilyen visszaeső. Rémes lehet!

Jobb lenne, ha Balza elmenne valami edzőtanfolyamra és átvenne valami junior csapatot, amennyiben érdekli a foci még. Sajnos ez van...

A hírekben szerintem azért is szerepel, egyrészt mert rég nem látta senki, másrészt az ő fizetése az egyik legmagasabb a csapatnál. Szerintem szezon végén el kell gondolkodnia. Az biztos, hogy a szerződése nálunk lejár.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.19. 23:24


zsolti írta:Nono,F.Totti,azért te is felolvadsz lassan a fiatalok pályára követelésének tüzétől. :wink: :)
Viccet félretéve,nagyon korrekt dolgokat írtál te is.
Meglátjuk.


:D
Áh, direkt szeretek árral szemben úszni, vagy legalább merőlegesen rá ;)
Nincs olyan szurkoló aki ne szeretné a fiatalokat a csapatban. Én sem vagyok másmilyen, csak épp Garcia a fétisem :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.19. 23:22


cejas írta:
Biztos, hogy 1-es megoldás lesz. Probléma ott adódhat ha lesérül bárki a hátvédek vagy a középpályások közül. De leginkább ha a Manolas-DDR-Torosidis hármasból valakit le kell cserélni, akkor valakit a primaverából zéró tapasztalattal be kell dobni. És az Atalanta meccs egy dolog, de itt a Moszkva elleni nagyon fontos BL "visszavágó". Hát-hát...


Persze ez nem is annyira kérdés, amíg legalább ők 3an "életben" vannak. Variációs lehetőség nulla. Somma nekem tetszett az amerikai túrán, de lehetőleg ne Moszkvában indítsa a felnőtt karierjét. Alternatíva gyakorlatilag csak Keita visszarendelése lenne. Egy próbát megér. Amikor Yangával voltak hátul, az totál katasztrófa volt, de Manolasszal kettesben még vészmegoldásnak jó lehet.

De ha már védők. Balzarettiről mit tudtok? Rettentő furcsa az ügye, furcsább is mint Castané.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.19. 22:59


Nono,F.Totti,azért te is felolvadsz lassan a fiatalok pályára követelésének tüzétől. :wink: :)
Viccet félretéve,nagyon korrekt dolgokat írtál te is.
Meglátjuk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.19. 22:35


Miután tényleg kiveséztük a fiatalokat és majd nyáron visszatérünk a kérdésre - egy kicsit aktuálisabb kérdéskört hoznék fel. Mi lesz a védelemmel?

Castan szerintem idén nem fog játszani misztikus sérülésével együtt. Astori dec. közepe? Inga-Binga 3 hét... Aszongya hogy van egy Manolas, aki szintén apróbb problémával küzdött még 2 hete. De van. Azaz 1 legény a gáton.

Sakkozzunk:
1. DDR visszalép. Ez a legvalószínűbb. Viszont kpályára marad Pjanic, Ninja, Keita csere nélkül. Strootman bejöhetne csereként, de én a fizikai állapotát max. 70 %-nak mondanám. Kerülte a labdát és az ütközéseket és a társak is csak tiszta helyzetben passzoltak hozzá. Nem gyerebe ő még...
Szóval ha DDR védő, akkor a középpálya is érdekesen nézhet ki, bár ide Florenzit vissza lehet hozni (ja, de ő sérült) és van még 2 játékos a padon is. Akiket kibeszéltünk.

2. Torosidis tolódik beljebb. De akkor ki lesz a jobb hátvéd? Míg balbunkóból van 4 is (igaz ebből 1 talán már soha nem játszik, 1 soha nem fog, 1 sérült, 1 meg menni amerikába hamar), addig jobb oldalon a mostanában állandó sérült Maicon mellett csak a görög van. Ráadásul ez a poszt a primaverában is gyengus. 17 éves, most felkerült gyerekek. Balasa az egyetlen értelmes ide, de ő kölcsönbe került a Crotonehoz. Itt sincs. Ötlet elvetve. Örüljünk, hogy van jobb bekkünk. Max. Florenzi játszhatna itt ha nem lenne sérült.

3. Calabresi, Somma és Capradossi mind korosztályosan erősek. Mindhárman belső védők. Kizárt hogy bedobja őket Garcia.

Biztos, hogy 1-es megoldás lesz. Probléma ott adódhat ha lesérül bárki a hátvédek vagy a középpályások közül. De leginkább ha a Manolas-DDR-Torosidis hármasból valakit le kell cserélni, akkor valakit a primaverából zéró tapasztalattal be kell dobni. És az Atalanta meccs egy dolog, de itt a Moszkva elleni nagyon fontos BL "visszavágó". Hát-hát...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.19. 22:17


Urak, értek mindent és egyet is értek a most elhangzottakkal. Tényleg jobb lenne 10-20 percekre a fiatalokat becserélni. De nem azért mert ettől kevésbé fáradna a kezdő. Ez szerintem teljes tévút. Azt hogy milyen fizikai állapotban vannak a játékosaink, mennyire terhelhetőek éppen a stáb pontosan tudja. Szarrá vizsgálják őket. Erre vannak nagyon objektív mérési módszerek.
Egyszerűen azért lenne jobb a fiatalokat nézni, mert egy 18-20 éves srácot (főleg ha saját nevelés) látni beépülni a nagycsapatba és ott karriert befutni, azt hiszem az egyik legjobb dolog amit szurkoló átélhet. Ennél csak egy jobb dolog van, meccseket és címeket nyerni. Persze a kettő nem zárja ki egymást. Biztos vagyok benne, hogy ezt Rudi is így látja. A szezon első harmadában vagyunk. Lesznek ennél rosszabb állapotban is a nagyok nemsokára és akkor jönnek Ucanék. Lehet hogy hiba Garciától ezeket a 10 perceket nem a kölyköknek adni, de ez eltörpül az érdemei mellett. Én csak azért "kekeckedek" mert túl hangsúlyosan bíráljátok emiatt. Szinte másról sem szól a fórum.

Cejas, ha valakit okos szerződéssel adunk kölcsön, ráadásul presztizsbe a miénknél gyengébb csapatba, akkor az vissza fog jönni. Már ha vissza akarjuk hozni. Történt már ilyen (velünk is) számtalanszor. Ezt teljesen sablontörténet. Jedvaj is visszahozható lenne, akár akarata ellenére is, ha annyira kellene a klubnak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.19. 21:45


Igen, csak sajnos nincs új hír, leszámítva, hogy Boriello felépült!!! :D
Jedvajt 10 millióért eladhatjuk.
Ja és Gervinho és Keita pihentetve lesznek az Atalanta ellen. Majd Január, Februárban is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég