Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.06.02. 08:29


És vannak ismert edzők, akik nem bírnak megküzdeni a feladattal. LE
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.02. 07:19


fradista romanista írta:sajnos akiket írtál, egyik se "Roma-szintű". :(

Garciát sem ismertem amikor jött. Felőlem hozhatnak noname edzőt. Először mindenki nonane. Csak valaki BL-t nyer a Portoval.valakit meg leiskoláz Montella csapata.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.06.02. 07:12


sajnos akiket írtál, egyik se "Roma-szintű". :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.02. 06:59


Azért volt csak meg a második hely, mert első félévben még jó volt a csapat. Ha az nincs akkor 5-8. helyen végzünk. Fiorentina alázta a Romát. A Fio. Csak szólok. Ez minden csak jó szezon nem.
Megtéveszt sokmindenkit a második hely. Ez ilyen kiscsapatos felfogás. Mindegy h hogyan de legyünk másodikak. Azt már nem nézi.senki h a tavaszi tabellán kb 10-ek lennénk...
Aztán most még nemis mentem beke jobban a hibáiba, mert sosem végzek a kommenttel.

Nincs jobb edző? Ki mondta h csak a nagy név a jó edző? Lehet h a Basel edzője is van olyan szinten h ezt a teljesítményt megismételje. Lehet még jobb is. Van kismillió edző a világon, csak vannak jók akik nonamek. Amúgy meg van híres edző is akit lelehetne igazolni. Klopp, Ancelotti, Emery.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.06.01. 23:01


Szerintem Rudi maradásának oka az, hogy nem tudnak jelenleg nála jobb edzőt szerződtetni. Amint lesz jobb szerintem váltani fogunk! Aztán lehet,h az jön, hogy mindent meg kap Rudi amit kér, és bizonyítson! De ha így sem lesz eredmény, akkor mennie kell!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2015.06.02. 08:28-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.06.01. 22:56


Nem ertem ezt a lazio drukkeres dolgot. Miert ne ertekelhetnenek maskent? Miert lennenek ezzel lazio drukkerek?
Mondom ezt ugy, hogy szerintem is gaz volt a szezon. Nagy remenyek, es a korulmenyekhez kepest egy nem is olyan nagy blama. En a jatek kepet nezem, az nem tetszik. Az edzo hozzaallasa sem tetszik. Szurkolokent ez persze ok a kirugasra, DE szerintem mindig nagyon nagy fejtorest okoz a klubvezetoknek a rossz jatek, de "jo" eredmeny. Most pedig az edzo marasztalasa tunkk szamukra a kisebb kockazatnak.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.06.01. 22:24


Amennyire szeretem Tottit most sajnos "utálnom" is kell, mert ha marad Garcia akkor még néznem KELL a meccseket miatta. Legjobb forgatókönyv lenne, visszavonul. Ninja, Ibarbo és Astori visszamegy a Calgiariba és jövőre Calgiari drukker lennék. Inkább nézném a seria B-s meccseket, mint Garciát a padon, mert az felér egy vér pisálással. Komolyan undorító, nem tudom miért nem rúgják már ki. Szerintem akik szerint ez a szezon jó volt, azok igazából Lazio drukkerek, csak Roma rossz felébe születtek. Igen valljuk meg a Lazio egy jó középcsapat. Nekik ha 1-4-ig végeznek az egy jó év. Mi egy jó csapat vagyunk Olaszaroszágban, Spaletti alatt folyamatos BL továbbjutás, harc a scudettoért, kupagyőzelmek. Most mi van?
Kupát ezer éve nem nyertünk, első hely álom, BL továbbjutásra nincs sok esély. HA nagy csapat akarunk lenni akkor gondolkodjunk nagy csapatként és rúgjuk ki a bukott edzőt. Lásd Chelsea, Real. Ha nincs kupa akkor repül az edző. Én még kupát sem kérek Garciától csak egy kis realitást...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.06.01. 21:18


Én még mindig ott látom a gondot, hogy nincsen normálisan kikommunikálva, hogy mi a hosszútávú terv! Én elhiszem, hogy Rudiék Sabbal együtt hisznek a tervben és még talán meg is fizetik őket, de ez az amibe nem láthatunk bele.... Én mindenesetre ott kezdeném Jenő helyében, hogy a kettőjük viszonyát rendezném! Mert az nem megoldás, hogy Sab hozza a fiatal tehetségeket, Rudi pedig nem játszatja őket. Rudi érett embereket akar, ami egyébként nem fér össze a hosszútávú projekttel. Itt komoly differencia van a fejekben... Ezt kell megoldani legelőször, különben megint egy elbaxott mercatonak lehetünk a tanúi....:( És nem bánnám ha Sab találna megint egy Marcost vagy egy Lamelát... :wink:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.06.01. 20:41


Nyilván sok minden múlik a következő szezon első 5-6 meccsén,de nehogy az legyen,amit F72 jósolt,hogy onnantól már az újabb kört várjuk.
Mit bánom én,kezdje Garcia a bajnokságot,de kőkeményen lépjenek közbe a vezetők,ha ugyanezt látjuk,mint decembertől.
A BL-t meg hagyni kéne a pic.ába.Majd megint az fog minket padlóra vágni egy jobb bajnoki sorozat kellős közepén.A Jóisten mentse meg a csapatot attól,hogy egy Bayernnel,Barcával vagy Reallal kelljen játszani.Pedig kinéz egy ilyen nekünk.
Én Walter helyében lépnék innen.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.06.01. 19:55

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.06.01. 19:40


van egy ilyen cikk football-italia-n, aminek ez a címe, de maga a cikk egy rohadt ilyen utalást nem tartalmaz szerintem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.06.01. 17:36


Ezt az interjút elolvasnám magyarul... Balaki tudna ebben segíteni? THX!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.06.01. 17:31


Walter azt mondta 100% hogy Rudi képét nézzük jövőre is a kispadon. Még egy hajszálnyi reményt se adott.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.06.01. 11:11


megtámadták Yangát éjszaka egy szórakozóhelyről kijövet - ha jól fordít a google :)
http://romanews.eu/2015/yanga-mbiwa-agg ... -notturno/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.05.31. 23:22


Pjanic szerintem marad. Senkit nem tudnánk a helyére hozni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.31. 15:38


Nézd! Azzal van a legkevesebb gond, hogy realista! Az nagyobb baj, hogy a klub gazdasági helyzetét teregeti ki a médiába, még ha igaz is! Valljuk meg a bundások hatalmas előnyben vannak anyagilag, stadionilag és játékosállományban is! Ez eddig rendben van. Úgy kellett volna folytatnia, hogy mindent elkövetünk annak érdekében, hogy ezt a hátrányt minél hamarabb ledolgozzuk! Nem kell neki beszélnie olyan dolgokról, amelyek nem rá tartoznak... de mindegy is.... Remélem hamar dűlőre jutnak edző kérdésben a vezetők és megindul egy új csapat építése! Ha valós a hír, akkor Digne szerintem nagy fogásnak mondható, Ayew sem az a suta ember ahogy láttam. De megmondom a frankót! Én annak örülnék, hogy ha pont úgy járna el a vezetőség a mostani sutákkal, mint ahogyan eljárt a "kiöregedett, magas fizetésű" játékosainkkal. Ha záros határidőn belül nem lehet őket eladni, akkor egyoldalú szerződésbontás és menj ahova szeretnél!!!

Nálam ez a kategória...

Skorupski

Astori
Cole
Maicon

DDR? (Ha megy)
Homlok (2DB GÓLJÁVAL NEM KÉRDÉS)
Pjanic? (Nem tudom hova tenni az ingadozó teljesítményét. A sérüléseinek köszönhető? Vagy tényleg ennyire bele§2arok néha?)
Ljajic (Nem tett le semmit az asztalra és nem tudott felnőni a Róma mezéhez) Ettől több kell!
DESTRO (NO COMMENT) (Nálam labdaszedő kategória) :twisted: :twisted:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.31. 14:26


sebastian írta:Hát erre nem gondoltam, de egyáltalán nem bánom, hogy nem hozzánk jön! Rudi eléggé lerombolja a maga képét ezekkel a nyilatkozatokkal.

Az oké, hogy a maga képét lerombolja, de a csapatét is, miután bejelentette, hogy a szakadék a juve és a roma közt jövőre tovább nő és hogy nekünk először eladni kell, ha igazolni akarunk. Ehhez képest valahol azt lehetett olvasni, hogy a BL-ből befolyt 50 m-t igazolásokra dobják. Persze távozni is fognak játékosok, de gyanítom javarészt inkább amiatt, mert nincs rájuk szükség. Szóval Pallottaék leginkább emiatt vannak kiakadva rá, hogy a klub gazdasági helyzetét teregette ki.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.31. 13:45


Hát erre nem gondoltam, de egyáltalán nem bánom, hogy nem hozzánk jön! Rudi eléggé lerombolja a maga képét ezekkel a nyilatkozatokkal. Ennek ellenére sem örülnék sem Montinak sem pedig Mihajlovicsnak. Egyre inkább én is hajlok arra, hogy Rudinak mennie kell, de ki lesz helyette? Carlo szinte biztosan nem. Én csak Vicente-nek tudnék örülni, de ő szerintem megszerezhetetlen..... Spal nagy kérdőjel.... Viszont ha edzőváltás lesz, akkor a lehető leghamarabb meg kéne tenni, hogy ne vakon igazolgassunk. Ami viszont pozitív, hogy nem Sab elmeneteléről szólnak a hírek, hanem Rudiéról....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.31. 13:17


Szerintem ez a keret egyértelműen nem esélyes arra,hogy nyerjen valamit.Max az olasz kupát.
De akkor is.Ebben a nyilatkozatban minden benne van.És ha Klopp tényleg Nápolyba megy,akkor tökön szúrom magam.
Nekünk miért nem akad a horogra egyszer egy ilyen???
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.31. 13:09


Úgy fest James és Walter még emlékszik rá, mert állítólag eléggé zabosak lettek Rudira. Szerintük ugyanis ez a keret alkalmas arra, hogy valamit nyerjen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2015.05.31. 12:43


F72Quadraro írta:...
Ki emlékszik már a februárban is rendszeresen erőltetett, akkor is bajnokok leszünk, még minden nyílt, nem jobb a Juventus nyilatkozatokra...

Reméljük, h szinte mindenki emlékszik majd / még rá ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.05.31. 12:39


Én nem akartam említeni ezt a tegnapi sajtótájékoztatót, pedig elég jól felhergeltem magamat rajta.
Na de most megtettétek Ti...

Tehát hibás mindenki, szurkoló, közeg, újságírók... s mit akarnak, amikor bajnokok lettünk,
hiszen a Juventus egy másik világ, ő nem ennek a bajnokságnak a tagja.
Egy hibás nincs a 6 hónapon keresztül mutatott nézhetetlen játékért, a rekord döntetlen-sorozatért,
az idő előtti búcsúért a kupákból (Garcia, a Fiorentina akkor a listád szerint nem sokkal gyengébb, mint a Roma?): az edző.

Ki emlékszik már a november végi nyilatkozatra:
"Meglio di noi solo Real, Chelsea e Bayern! La Juventus? Tutti sanno perchè è a +3…"
Csak a Real, a Chelsea és a Bayern jobb nálunk. A Juventus, tudjuk miért van hárommal több pontjuk...
Ki emlékszik már a februárban is rendszeresen erőltetett, akkor is bajnokok leszünk, még minden nyílt, nem jobb a Juventus nyilatkozatokra...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.31. 11:01


Akkor ezek szerint megvan! Tudtam,hogy részese leszek,míg élek! Istenem,mennyire vártam ezt a pillanatot!
Pedig csak a BL-indulás volt deklaráltan a cél! És olyan nehéz volt az Olimpicóban játszani,nehezebb,mint idegenben!
De így is megvan! Ez egy utánozhatatlan érzés!
Megnyertük a saját bajnokságunkat!
Zsebben a SCUDETTO!!!
Na mi van,Napoli? Hol vagy,Lazio? És te,Milan? Inter,merre jársz? Fio,hol busongsz?
Csak a miénk!
BAJ-NOK-CSAPAT! BAJ-NOK-CSAPAT!!!
Köszönöm,Istenem!
Köszönöm,Rüdi!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.29. 09:42


Ezt nem a bl topicba akartad?

Kép
Ez a kép mindent megmagyaráz, hogy miért nem akar idejönni. Fél, hogy Walter lehúzza cigivel :lol: :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.05.29. 00:09


Szánalmas ez a juventus, bármilyen jó a csapat:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/baj ... sites.html
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég

cron