Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.07.04. 16:27


fogkefe1 írta:
MajerKriSSz írta:hát nem nekik köszönhettük a tavalyit..... :roll: :roll:

Ergo tökmindegy h vannak vagy nincsenek.


hát nem mindegy mert pont az ő helyükre tudnánk hozni alternatívát/megújulást
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2015.07.04. 15:42


fogkefe1 írta:
MajerKriSSz írta:hát nem nekik köszönhettük a tavalyit..... :roll: :roll:

Ergo tökmindegy h vannak vagy nincsenek.


Minden éven nem lehet elvárni azt a a többi csapattól, hogy megnyerjék nekünk a második helyet szóval ergo nem mindegy :)
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.04. 15:32


MajerKriSSz írta:hát nem nekik köszönhettük a tavalyit..... :roll: :roll:

Ergo tökmindegy h vannak vagy nincsenek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.07.04. 15:26


a destro-doumbia-gervinho-ibarbo kvartettből én is ibarbo-t tartottam volna meg.
ha pjanicot eladjuk, nem tudom mi lesz. minden meccsen, mikor le- vagy becserélték érezhető volt a különbség a csapat játékában. rohadtul sajnálnám, ha elmenne
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.07.04. 13:51


:D
Azt mondja, hogy 11 meccs, 0 gól, 1 assziszt. Labdavesztésben a csapat legrosszabja (2.1/meccs), de ez nagy javulás a tavalyi teljesítménye után (3.2/meccs). De magas és gyors - még akár csatár is lehet! :D :D

És it a lényeg:
2.5 m EUR a kölcsönért februárban
5 m EUR a jövő évi kölcsönért júliusban + 1 m EUR bónusz.

Ha nem vesszük meg, akkor 8.5 m EUR-ba fájt.
Ha megvesszük, akkor 16.5 m EUR lesz a vége.

Na kiről van szó?

http://www.chiesaditotti.com/2015/7/3/8890187/official-victor-ibarbo-loan-extended-through-2016

Az, hogy ZZ az emlékképeiből vetetett játékost még oké, de Sab is kezd butulni.

Összehaverkodhatnak Iturbéval (27 meccs, 2 gól, 2 gólpassz). Még mindig nem látom, hogy mi dobná fel a támadójátékunkat... Az egész csapat fog annyi gót rúgni, mint a negyven éves Di Natale egyedül.

Ezért rágnak be a fiatalok is. Mert suta Ibarbo, Iturbe, Astori játszanak és ezért nincs nekik hely. Szerintem jobban megértenék, ha Batistuta és Aldair lenne a helyükön. Kellene egy nagy pofon nekünk jövőre!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.07.04. 12:01


hát nem nekik köszönhettük a tavalyit..... :roll: :roll:
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.04. 11:49


mcsabi írta:
feree80 írta:
mcsabi írta:Mitrovic egy lépésre a Spurstől, már csak a Sevillának kellene beelőzni minket Dzeko témában. Onnantól egy megoldás van számunkra: Lacazette.

nem, a megoldás itt hever előttünk :arrow: doumbia, destro, gervinho :lol: :lol: :lol:

A bennmaradás a cél?

Mert az elmúlt két évben nem lettünk velük másodikak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.04. 11:19


feree80 írta:
mcsabi írta:Mitrovic egy lépésre a Spurstől, már csak a Sevillának kellene beelőzni minket Dzeko témában. Onnantól egy megoldás van számunkra: Lacazette.

nem, a megoldás itt hever előttünk :arrow: doumbia, destro, gervinho :lol: :lol: :lol:

A bennmaradás a cél?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.04. 10:53


mcsabi írta:Mitrovic egy lépésre a Spurstől, már csak a Sevillának kellene beelőzni minket Dzeko témában. Onnantól egy megoldás van számunkra: Lacazette.

nem, a megoldás itt hever előttünk :arrow: doumbia, destro, gervinho :lol: :lol: :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.04. 10:50


Mitrovic egy lépésre a Spurstől, már csak a Sevillának kellene beelőzni minket Dzeko témában. Onnantól egy megoldás van számunkra: Lacazette.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.04. 10:45


ez nálam max 13-14 milla, de nevetséges, itt lesz 1 évig min5 milláért max6ért, ilyen agyatlan, ostoba is csak a roma lehet, de vajh mért nem lep ez meg engem. :wink: :bah:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.04. 00:40


21,5 millió Ibarboért???? Csávó kb 7-9-et ér. WTF
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.07.03. 23:20


amit ki tudtam venni belőle nagy vonalakban (majd javít aki jól tud olaszul :) )

- Gervinho marad mivel meggondolta magát és a maradás mellett döntött
- Ibrával bajnokságot lehetne nyerni de összeomlana gazdaságilag a klub így nem opció
- Holnap oldódik meg a Holebas incidens
- Destro-t rá akarja venni hogy fogadja el a Monaco vagy a West Ham ajánlatát
- Dzeko nincs közel a klubhoz de próbálkoznak
- Meg hogy a 2013-as kupadöntő után megállapodtak Bielsával de végül Garcia jött
- Részletezte az Ibarbo transzfert ami végül 21,5 millára jön ki a végén
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.03. 23:11


Nem tudok olaszul sajnos.
De ez tuti jó interjú Sabatinivel.

http://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/R ... 9530.shtml
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.07.03. 23:06


itt van az Ibarbo szerződés, viszont nem tiszta hogy mit és mikor fizetünk merthogy három összeg is van ami összesen 19 :!: :!: millát tesz ki

http://www.asroma.it/pdf/corporate/operazioni_di_mercato/2015-07-03-Ibarbo.pdf
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.03. 22:27


Nyílt titok volt h Neto Juvéba megy, nem is volt hír róla amióta vége a szezonnak.

Szaki44, mi az h átadólistára tette a Roma Pjanicot. Nem is létezik ilyen. :D Azért mert volt egy kóbor hír, hogy két csapatot érdekelne, Sabatini pedig 45 millióra rakta a kivásárlási árát? Ez mióta átadó lista??? :D Meg mi az h átadólista? :D
Meg lehet nem is érdeklődik kutya se, meg lehet 25-ért is eladnánk, meg lehet 40-ért se.
Senki nem tudja az igazat, a híreknek sose higgy. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.03. 18:54


Inter,Kondogbia,30 körül.
Milan,Bertolacci,20.Bacca,30.
Hát én erre csak egy tapsgombot tudok nyomni.
Egy gúnyosat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Szaki44 Dátum: 2015.07.03. 17:15


Azért sajnálom Holebast, ha ez igaz, lehet nem Roma szintű, de azért szívvel lélekkel küzdött tavaly. Ő és Torosidis voltak csak akik elfogadható motiváltsággal játszottak a tudásukhoz képest, meg esetleg Verde, de lehet neki csak mázlija volt.

Aztán meg ez, hogy a csapat legértékesebb játékosát csak úgy átrakják átadólistára, az megint elgondolkodtató. Akkor ki számít itt alapembernek ha nem Pjanics? Még Dzekot is fűzte, szerintem nem szarja le a Romat, ha a teljesítménye ingadozó is volt. Tavaly a már összeállt csapatból az utolsó napokban kipaterolták Benatiát, mert nem akarták megadni neki az előre beígért fizetésemelést. Castan aztán megsérült, Bayern elleni 7-1 alkalmával láttuk is milyen aczélos is a védelem... sajna nagyon nem jó irányba mennek itt a dolgok.

Viszont az igaz h egyenlőre nem a csatárposzt a legégetőbb, csak akkor miért nem érkeznek már a szélsőhátvédek? A végére csak a selejtje jut, vagy lehet licitálni, de abban általában nem mi nyerünk.
Szaki44
 
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015.06.04. 17:36

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.03. 16:35


- A Milan múzeumában 2 perc alatt több trófeát láttam, mint a Romáéban, pedig ott kétszázszor is jártam.
Bertolacci

Ha ezt komolyan képes volt lenyilatkozni, akkor ezúton is gratulálok neki.

Ami pedig Dzekot illeti, szurkolok a Sevillanak, hogy vigyék el előlünk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.03. 16:23


Igazából ő nem is kell hozzá. Másik sportágból példa. Dwanye Wade a Miami Heat kosarasa úgy hosszabbított, hogy közben nyaralni volt. :D Ő se látta a papírt mégis hivatalos. Gondolom az ügynöke elintézte. Viszont ha se az ügynöke se ő nem tud róla, akkor ez csak annyi, hogy megegyezett a két csapat, de még a játékosnak is meg kell.
Ilyen volt már Al-Jazira és a Roma között is és a Roma és a Monaco között is. Gervinho és Destro nem akart eligazolni, de a két klub már megegyezett. Ilyet lehet csinálni.
Olyat nem lehet csinálni, hogy egy játékos kezd el tárgyalni a csapata bele egyezése nélkül amikor még több mint 6 hónap hátravan a szerződéséből.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.07.03. 16:11


Nahh akkor ezt a tendenciát folytatva mehetnek a többiek is...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.03. 15:30


Na ezt a módszert kellene alkalmazni Destro,Gervinho,Ljajic,stb. esetében is,aztán másnap már lehetne osztani-szorozni. :)
Mondjuk itt valami bűzlik.
Lehet Holebas volt a próbababa. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.07.03. 15:06


GrazieRoma írta:Vegleges: 2,5+0,5 millio EUR (utobbi bonusz) eladtuk Holebas-t a Watfordnak.

Nekem nem fog hianyozni, januarig rendben volt, utana viszont kritikan aluli.

Egy emlekezetest peodukalt az Inter elleni goljaval, azon kivul szerintem senki nem fog ra emlekezni.



őőő mivan? :shock:

Holebas a következőt nyilatkozta: "Az egyezséget az én megkérdezésem nélkül hozták létre. Még semmit sem írtam alá, előbb a szerződést kellene látnom. Nem tudom, miért történt ez, amit tudok, hogy mind a Roma, mind a Watford bejelentette a transzfert, de mindenekelőtt a menedzseremmel kellett volna beszélniük. Sohasem mondtam, hogy el szeretném hagyni a Romat. Azok után fogok eligazolni, hogyha előbb elfogadom a szerződési feltételeket. Nem értem, mi történt, visszajöttem Dubaiból a nyaralásomról és mindenki azzal fogadott, hogy az átigazolásom hivatalosan be lett jelentve. Jelenleg Németországban vagyok, hogyan tudhattam volna egy szerződést is aláírni?"
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.03. 13:16


corriella de le sport vagy mi az oldal neve szerint 20 milliót beajánlottunk Peresért és Darmianért.

Amúgy én is úgy vagyok, hogy a védelmet raknám össze elsősorban, két szélső védő (de akár három is) Mivel Torosidis jó csere, de balra még cserénk sincs, tehát inkább három. Plusz egy kapus. Morgó nálam már nem az a szint. Tud nagyon jól védeni, amikor tényleg BL döntőt lehozná gól nélkül és Messi sem rúgna neki gólt, de sokszor hülyeséget csinál és ez a gyakoribb.

Középpálya szerintem megvan, kivéve ha Pjanicért jön ajánlat, de akkor Wijaldumra vagy Pastoréra úgyis rámozdulunk.

Csatárból van bőven, szerintem nem fogunk addig csatárt venni amíg Destro, DOumbia és Gervinho még a csapat része, mert belőlük, kb 35-40 miliót ki lehet szedni. Mert mondjuk az bazi nagy luxus lenne, ha megvennénk Dzekot, aztán egy sima Seria A meccsen úgy állnánk fel, hogy TOtti-Falque-Ibarbo, közbe Iturbe, Dzeko, Gervinho, Doumbia, Destro ülne a padon. :D Kb 90 millió ülne padon. :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval szerintem amíg háromból kettőt minimum el nem adunk addig nem lesz csatár.

És ismétlem, nálam is a védelem élvez prioritást, oda várnám már az ebereket.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.03. 12:38


cejas írta:
Az a helyzet, hogy ha Pallotta azt mondja, hogy igazolunk egy igazi gólvágót, akkor nem kellene Iago Falque-ékat igazolni. Mert szélsőnk van egy rahedli - hasonló képességű is van, mint a spanyol.


Pallotta fasz. Nem tudom ilyet minek kellett belengetni. Duplán böszmeség. Egyrészt ne áruljuk el mi a prioritás, másrészt így ki is röhögteti magát (a klubot) ha nem jön össze.

cejas írta:Még Ibarbonál rezeg a léc. Hasznosnak hasznos - de nálam egy támadó akkor igazán jó ha gólokat rúg, nem az a lényeg, hogy mennyit jön vissza és hogy mennyi szabálytalanságot követnek el ellene.

Én Taddei esetében papoltam folyamatosan, hogy oké hogy támadó létére 6/10-es védőmunkája, de a támadó munkája is ugyan ilyen. Ez meg nem FM ahogy a 6-os támadás és a 6-os védekezés, az 12-es szint. Ezerszer többet ér egy 10-es szintű támadó, aki nullásra védekezik.
Ibarbo annyiban más nekem, hogy ő támadni tud, csak gólt nem lő. Gáz ez is, de gólpasszokkal jól kompenzálható. Meglátjuk mit mutat ősszel. Az lesz az értékmérő.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm, Zsolti valamint 36 vendég