Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2015.08.30. 12:07


Legutobb azt olvastam hogy Iturbe 1 millio kolcson + 20 milla opcioval kerult a Genoa-hoz, ez azert joval realisabb mint mondjuk az 5+ 15.

En attol felek hogy a nagytakaritasnak szuk keret lesz a vege, amivel atesunk a lo tuloldalara. Egy seruleshullam eseten jol fog jonni ljajics, ucan vagy ibarbo.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.08.30. 11:20


cejas írta:Nem értem innen az Ibarbo üzletet.

Sok minden változott azóta. Lehet hogy ő lett volna a "ha ló nincs, szamár is jó" - bol a szamár, Salah meg a ló
Abban mondjuk biztos vagyok, hogy Ljajic, Iturbe, Gervinho, Ibarbo sorrendben akarunk eladni vagy kölcsönadni. De ha az első 3 marad és őt viszik, akkor így járt. Őt kifejezetten sajnálnám.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.08.30. 11:14


ibarbo bizniszben tuti van vmi susmus, csak arról szólnak a pletykák, hogy ki vinné, jobban mondva sztem a roma mindenképpen meg akar válni tőle, most épp a sampba tart, és iturbe is :lol:
iturbe dolog is több mint érdekes, hány ház annyi szokás, szal a vhol azt írják hogy a genoa 5 milla kölcsönért plusz 15 milla opcióval vinné, de láttam olyat is hogy ez 6 plzsz 20 millla :lol: ezek annyira jól hangzanak, hogy kizárt hogy igaz, én még az előbbi verzáért is odaadnám, ha nem válik be, akkor vinnajönne 5 milla, de még1x mondom, annyira jól hangzik, hogy kizárt hogy igaz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.08.30. 10:54


Igen. Paredes Empoli azt hiszem hivatalos. A többieket még meg kell győzni.
Nem értem innen az Ibarbo üzletet. Eleve drága volt a kölcsön tavaly, erre még drágábban újra kölcsönvettük. Tényleg csak akkor racionális, ha ez része volt az Iago Falque-Bertolacci biznisznek.

Mondhatjuk, hogy lecseréltük a tavalyi támadósorunkat.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.30. 06:50


Cejas,pont erre gondoltam cunamiként:amikor 5-6 játékos oda-vissza sorsa eldől. :wink:
Azért nálunk a kimeneteli oldalon vannak kérdőjelek.
Nem lepődnék meg,ha a Gervinho,Iturbe,Ibarbo,Ljajic,Paredes,stb. csoportból hárman is távoznának.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.08.30. 04:43


Garcia elvileg blokkolta Ucan kölcsönadását, remélem akkor számol vele. Egy év után már tuti perfecto olasz. :-D

Manikűr pedig erre az évre jött padot melegíteni Strootman helyett. De ha jó lesz akkor.megragadhat a visszavonuló(?) Keita helyén.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.08.29. 23:03


Corso22 írta:Vainqueur = Győztes

Szóval ő lesz a másik húzóember Ibarbo mellett.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.08.29. 22:20


Vainqueur = Győztes
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.08.29. 21:54


F.Totti írta:
zsolti írta:Az Inter csak behúzza Perisicset,a Juve meg Draxlert,így mindkét csapatnak lesz valódi irányítója.Allegri lassan elfelejtheti a 3-5-2-t.Bár ő simán megoldja ezt a problémát.

Azért Draxler nem egy Pirlo. Mármint irányítóként hozzá képest gyengusz, de sok mindenben jobb. Nem érzem nagy fogásnak. Perisicset sem.

Szerintem jók és még nekünk is erősítés lett volna
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.08.29. 21:50


zsolti írta:Az Inter csak behúzza Perisicset,a Juve meg Draxlert,így mindkét csapatnak lesz valódi irányítója.Allegri lassan elfelejtheti a 3-5-2-t.Bár ő simán megoldja ezt a problémát.

Azért Draxler nem egy Pirlo. Mármint irányítóként hozzá képest gyengusz, de sok mindenben jobb. Nem érzem nagy fogásnak. Perisicset sem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.08.29. 21:13


feree80 írta:amúgy ez a ponce csak orvosira érkezik holnap? vagy marad is....
ja, sab kinézett 3 meszikói játékost is, hisz nincs elég külfökdi a romában


Lejjebb kiveséztük, de összefoglalva: állítólag marad, hogy a felépülésést jobban követhetssük és mert az Old Boysnál már nem számolnak vele. Fél évet még lehúzott volna ott. Primavera lesz fél évig egyesek szerint, amíg nem 100 %-os.

Szerintem kacsa ez a sok mexikói. Egy csapatból 3 játékos? Furcsa lenne. Ráadásul az egyik már 24 éves. Kinek sóznánk el kölcsönbe? Lassan már a többi klub non-EU helyeit is telepakoljuk.


Transzfercunami? Max. 3 játékos távozása és max. 2 érkezése. De egyik sem lenne meglepetés.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.29. 20:08


Fasza,hogy majd nálunk is hétfőn lesz a nagy transzfercunami.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.08.29. 18:46


Iturbe valószínűleg jobb lesz megint egy olyan csapatban ahol kontrázhat. A megvétele alapvetően taktikai hiba volt nem pénzügyi. Falque inkább olyan beadós szélső, Dzeko mellett hatékony lehet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.08.29. 16:21


Az Inter csak behúzza Perisicset,a Juve meg Draxlert,így mindkét csapatnak lesz valódi irányítója.Allegri lassan elfelejtheti a 3-5-2-t.Bár ő simán megoldja ezt a problémát.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.08.29. 14:08


csak úgy mint gyöbmérnél róla sincs egy normális jutub videó, nézem a statjait, se gólokban, se gólpasszokban nem erős, szal ha csak annyit tud mint egy lebutított ddr akkor kár volt leigazolni

amúgy szép lassan eljutunk oda, hogy szét lehet választani a keretet kezdőkre, meg a közelébe tartókra, meg a padmelegítőkre

amúgy ez a ponce csak orvosira érkezik holnap? vagy marad is....
ja, sab kinézett 3 meszikói játékost is, hisz nincs elég külfökdi a romában

off
darder a lyonba tart
dexler meg egyre közelebb a juvéhoz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.08.29. 13:16


Lövésem sincs milyen ez a francia. Gondolom Holebas szint. Padon elfér, néha okkz majd kellemes meglepetést, de semmi több.

JJ-Ljajic csere még és mehetünk is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.08.29. 12:52


Nekem nem gond. Megint csak helyeselnem kell: inkább üljön valami noname vagy egy kölcsön srác a padon folyamatosan, mint egy saját nevelésű gyerek, akiben lenne perspektíva. Gyömbér is pont erre jó. 5 perc/év.
Capradossi meg húzzon játszani B ligába...

Likőr Ninja, DDR és Keita mögött lesz tartalék. Casasola pedig... Hmmm... Állítóla sehol, hanem megy kölcsönbe Comoba. Az U20-as argentín válogatott kapitánya szabad igazolás - legutóbb a Fulhamnél volt. Van olasz útlevele.

Távozás oldalon lesz még móka. Nagy dolgokra nem lehet már számítani.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.08.29. 09:46


érkezik
William Vainqueur alle 13 a Fiumicino, dalla Francia: operazione da 3 milioni
Roma, arriva Casasola: il difensore oggi a Fiumicino, poi andrà in prestito


azért azt hittem, azért ettől komolyabb neveket igazolunk. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.08.29. 09:43


Ő is DM-CM transfermarkt szerint. Amúgy sosem láttam játszani és nem is ismerem.

Korábban kellene lefeküdnöm. :D
De legalább a Juve meccset családi banzáj miatt biztos nem látom. Az összefogalalóban sok Roma gólt szeretnék látni. Csalódjunk pozitívan Garciában! Csak a kétkedőknek...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2015.08.29. 08:53


fogkefe1 írta:Di Marzio szerint garcia azt mondta iturbénák hogy nem kívánja a csapatban látni erre iturbe elkezdett sírni.

#Garciaout
https://twitter.com/fogkefe1/status/637 ... 46816?s=09


én meg Garciát nem kívánom a csapat közelében látni, csak ez sajnos senkit sem érdekel. Neki is van szerepe abban, hogy Iturbe gyengén teljesített. Iturbe-ban óriási potenciál van, csak ő tipikusan ilyen lelkis srác akihez egy jó pedagógus kell hogy kihozza belőle a maximumot.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.08.29. 08:16


F.Totti írta:
cejas írta:Vajon Dinnye játszik majd hétvégén a Juve ellen vagy Torisidis-szel állunk ki?

Ha Dinnye játszik, akkor szívesen utánanéznék, hogy vajon mennyire tud olaszul. Ucan 10 hónapig nem lépett pályára, mert nem beszél olaszul. :D

Hát az nagyon meredek lenne. Ibarbot és Doumbiát is megfektettük az azonnali kezdéssel. Digne az elmúlt fél évben alig játszott meccset. Éles meccset meg egyáltalán. Ha rajta megy el egy ilyen meccs, rendesen összetörheti az önbizalmát. Új csapatban, új országban pedig pont erre lenne a legnagyobb szüksége. Digne>>>>>Torisidis, de most inkább a görögre szavaznék.


Hát szerintem meg kezdeni fog, méghozzá Maicon barátunkkal együtt! Gyorsan meglepjük őket egy góllal és vissza állunk kontra játékra! Vagy!

...............Dzeko..............
....Homlok.................Salah
...Ninja.......Pjanic......Maicon
Digne..Manolas..Castan..Ibarbo

:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.08.29. 08:09


cejas írta:Likőr a Dinamoból? Ez komoly érdeklődés lenne?
Épp örvendeztem, hogy végre MC-DM játékosok kerültek elő, mint pletykák: Darder, Hojberg, Guarin stb.
Erre egy támadó középpályás. Nem hiszem el! Szerencsétlen Paradest szivatta középpályás poszttal és védekező feladatokkal Garcia. Minek AMC? Ott van Ucan, ott van Flo, ott van visszalépve Totti, Salah, Ljajic ha szervezni kell a támadásokat.

Egy nagy teherbírású, jól helyezkedő, agresszív középpályás kell cserének különben megint valaki nem a posztján fog rossz teljesítménnyel kirukkolni.

Ő is DM-CM transfermarkt szerint. Amúgy sosem láttam játszani és nem is ismerem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.08.29. 00:12


Állítólag vasárnap érkezik egy végső aláírásra Romaba a tavalyi év legjobb igazolása :D , Ezequiel Ponce.
Úgy volt, hogy marad argentínában januárig, de a sérülése után néha-néha kapott csak játéklehetőséget, ráadásul kisebb sérüléseket (most valami izom) is összeszedett. Klubbja egy másik csatárt nézett ki a helyére.
Sab állítólag úgy döntött, hogy csatlakozzon akkor már most a csapathoz. Időközben lett egy olasz útlevele, gondolom a fejlődését is követni tudják és néha játszhatna a Youth League-ben vagy a Primaveraban.

Ha felépítik fizikálisan ezt a srácot akkor nagy spíler lehet. Ennyire vadállat csatárt ritkán látni. Gyors, erőszakos, csak a labda és a kapu érdekli. Lő mindenhonnan, nem érdekli, ha ketten lógnak rajta - csak megy a kapu felé. Kíváncsi vagyok! Régen vártam ennyire játékos érkezését. (Igen, még Dzekoét sem. :lol: )
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.08.28. 23:44


Likőr a Dinamoból? Ez komoly érdeklődés lenne?
Épp örvendeztem, hogy végre MC-DM játékosok kerültek elő, mint pletykák: Darder, Hojberg, Guarin stb.
Erre egy támadó középpályás. Nem hiszem el! Szerencsétlen Paradest szivatta középpályás poszttal és védekező feladatokkal Garcia. Minek AMC? Ott van Ucan, ott van Flo, ott van visszalépve Totti, Salah, Ljajic ha szervezni kell a támadásokat.

Egy nagy teherbírású, jól helyezkedő, agresszív középpályás kell cserének különben megint valaki nem a posztján fog rossz teljesítménnyel kirukkolni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.08.28. 23:32


Még jó hogy egy 20 millás játékos kitűnik, egy 8 millás pedig szürke egér. Ezért kerülnek annyiba amennyibe. Az már gázabb volt tavaly, hogy egy 20 millás játékos (Iturbe) csak futni és felrúgatni képes magát. Lassan tényleg annyit ér, hogy kicserélhetnénk Iago Falque-ra. Szerencsére a Genoa opciója 20 milla körül lenne - amit gondolom akkor használna csak, ha jövő nyáron véletlenül kelendő portéka lenne a paraguayi.

Iago Falque kiegészítő ember, de ha 5-10 gól között termel és kisegíti a csapatot néhány szenvedős meccsen, akkor megérte (ne felejtsük, tavaly valahogy sikerült neki 13 gól a bajnokságban). Gondolom Gervinho-Ljajic és a spanyol fognak harcolni Dzeko és Salah mellett a kezdő pozícióért. Tottit azért nem írtam ide, mert szélsőként ő már nem nagyon alternatíva, inkább Dzeko helyén vagy más játékrendszerben (lepjen meg a francia...).

Iago Falque színtelen-szagtalan igazolás, de remélem jobb, mint Iturbe vagy Ibarbo. Jövőre egy jó szezon után várnám vissza Verdét. Remélem összejön neki!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 99 vendég