Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.10. 21:14


fogkefe1 írta:. Gersonnál arra gondoltam, hogy végre talán lesz versenyhelyzet a középpályán és Ninjának meg Keitának nem lesz bérelt helye. Bár ha még mindig Rudi lesz az edző úgyse fogja játszatni, mert rutintalan.

Gerzson rettenetesen túlértékelt. És ennél is nagyobb akadály lesz, hogy kicsit sem alkalmas Nainggolan vagy Keita posztjára. Azt sem igazán érzem milyen posztra lenne jó. Talán Pjanic, de leginkább keresni akarunk rajta. Nem Olaszországba való a srác. Vagy inkább nem Európába.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.10. 13:37


aeser írta:Talán a BATE-ra gondolt, megkérdőjelezhetetlen, hiszen megvertek minket.

:-)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.10.10. 13:17


És a Gyirmót mind felett.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.10.10. 13:07


a barca-val meg x-eltünk
akkor most a bate erősebb, mint a barca, ez megkérdőjelezhetetlen...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.10.10. 11:50


Talán a BATE-ra gondolt, megkérdőjelezhetetlen, hiszen megvertek minket.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.10. 11:37


Hogy lenne már erősebb a Lever mint mi?
Igen jelenlegi forma plusz sérülések miatt igen.
Viszont papírom meg jobbak vagyunk. Játékosaink egyesével jobbak.

Vicces amikor Pjanicot meg bem tudom még kiket 40-50 milliókért adnátok el, viszont amikor össze kell hasonlítani valakihez akkor persze gyengébb. :-D :-D

Egy Spalettis Roma ilyen csoportból röhögve jutott volna tovább.

Cejas, télen biztos jön belső védő. Vlaar amúgy jó is lenne. Gersonnál arra gondoltam, hogy végre talán lesz versenyhelyzet a középpályán és Ninjának meg Keitának nem lesz bérelt helye. Bár ha még mindig Rudi lesz az edző úgyse fogja játszatni, mert rutintalan.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2015.10.10. 09:33


cejas írta:"80milka alsó hangon, amennyivel többet hoz a BL az ELnél."

F. Totti nem Garcia végkielégítésére, hanem a BL pénzekre gondolt a 80 millával. Oda is írta.
Egyébként mekkora hurrázás volt néhány hete, mikor a Lazio kiesése révén +10 m EUR-t kaptunk, ráadásul ez több is lehet! A Juve halálcsoportban, nálunk nem olyan vészes. Ha mi továbbmegyünk, a Juve pedig kiesik, akkor még több zsé!
Na ebből az lett, hogy a Juve simán vezeti a "halálcsoportot", mi pedig egy hozható négyesben az utolsó helyet foglaljuk el jelenleg...

Ez soha nem volt egy hozható csoport az álmainkon kívül. Van benne két megkérdőjelezhetetlenül erősebb csapat mint mi szóval nem tudom mit akarunk mi itt az ilyen szólamokkal hogy hozható a csport. Majd amikor BL ellen oda vissza hozunk 1 vagy kevesebb pontot akkor majd rájöttök mire gondolok.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.10.09. 23:11


"80milka alsó hangon, amennyivel többet hoz a BL az ELnél."

F. Totti nem Garcia végkielégítésére, hanem a BL pénzekre gondolt a 80 millával. Oda is írta.
Egyébként mekkora hurrázás volt néhány hete, mikor a Lazio kiesése révén +10 m EUR-t kaptunk, ráadásul ez több is lehet! A Juve halálcsoportban, nálunk nem olyan vészes. Ha mi továbbmegyünk, a Juve pedig kiesik, akkor még több zsé!
Na ebből az lett, hogy a Juve simán vezeti a "halálcsoportot", mi pedig egy hozható négyesben az utolsó helyet foglaljuk el jelenleg...

Gerson érkezése nem oldja meg a jelenleg legfájóbb pontunkat: a középhátvédek fogyását. Castan hiába kapott olasz útlevelet, ha nem játszik. Rüdiger sérült és lehet, hogy sérülékeny. DDR nem egy garancia hátul. Manolas túlterhelt. Gyömbér... Végülis a szlovák válogatott nem szerepel rosszul.

Most gyorsan megnéztem, hogy ki elérhető a piacon.
- Ron Vlaar csapat nélkül. Van egy sérülése ugyan, de novemberre visszatérhet. Szabadügynök. 33x-os holland válogatottként csak jó lehet beugrónak.
- Ignacio Canuto. Argentín 3x-os válogatott. Semmi komoly csapat. Jelenleg csapat nélkül.
ÉS!!!!
- Éder Balanta januártól szabadon hozható a Riverből! 1 éve még nagyon rá voltunk gerjedve. Hát most szabad a gazda!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.09. 23:02


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:Garcia 17 millió.

De honnan jött a 80?

Garcia miért 18? Egy éves bérét kell csak kicsengetni, ami picivel van 4 felett.

A 80 sacc volt. 100milkás differenciát szoktak mondogatni sarokszamkent a Bl es El győzelem között, ami fele-fele arányban jön a pénzdíjból és az egyéb bevételekből. Mondjuk így sok a 80, mert akkor legalább döntőbe kellene jutni. De a BL és EL 8 között is lehet vagy 50M különbség. Az is rettentő nagy pénz.

5,6 milliót keres és 3 éves szerződése van
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.09. 22:53


fogkefe1 írta:Garcia 17 millió.

De honnan jött a 80?

Garcia miért 18? Egy éves bérét kell csak kicsengetni, ami picivel van 4 felett.

A 80 sacc volt. 100milkás differenciát szoktak mondogatni sarokszamkent a Bl es El győzelem között, ami fele-fele arányban jön a pénzdíjból és az egyéb bevételekből. Mondjuk így sok a 80, mert akkor legalább döntőbe kellene jutni. De a BL és EL 8 között is lehet vagy 50M különbség. Az is rettentő nagy pénz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.09. 22:31


Garcia 17 millió.

De honnan jött a 80?

Alsóhangon elmondom h nem vagyunk már kutya sütő csapat, hiába hiszitek azt.

Erősebb keretünk van mint a Leverkusen é, csak van nekik egy jó edzőjük, taktikájuk, de papíron mi vagyunk a jobbak. Bajnokságban második legerősebb keretünk nekünk van. Bukik első helyre várnak. Egy kellően értelmes edzővel meglehet ez.

Azt se felejtsétek el, hogy télen jön Gerson, akivel bőven megleszünk középpályán és nem kell izgulni emiatt. 16 millióért vettük vagy mennyi. Biztos nem kutyaütő
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.09. 22:16


ericcartmen írta:Ranieri jo pelda, de a masik oldalra is lehetne rengeteg peldat talalni. Nem egyertelmu a valasz, szerencsere nem nekunk kell eldonteni. :)
Es nyilvan en is elfogadnek barkit, es a jovo sem erdekelne, ha bajnokok leszunk. Csak ez barkivel nem fog sikerulni.


Hé, te lopod a gondolataimat! :shock:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.09. 22:14


Új impluzus mindig van, de bukott edző is. Völler, del neri, LE, Zeman vagy Montella is kifejezetten jó választásnak tűnt. Mi hoztak ki a csapatból? Nem mondom, hogy nem lehet tutit húzni, de nekünk nincs elég respektünk és pénzünk a tutihoz. Ez a mindegy ki nagyon erős túlzás, szerintem.

Ha lesz csere, annak lesznek komoly kockázatai is. Ráadásul ez nem olyan kockázat ami ellen holni opció védelmet adna. Ugy indulunk, hogy - 4 milla (Garcia pénze) és ha szar az edző, akkor 2 hónapon belül - 80milka alsó hangon, amennyivel többet hoz a BL az ELnél.
Rettenetesen nehéz döntés ez, de Pallottának épp az a dolga, hogy az ilyen kérdéseket jól eldöntse.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2015.10.09. 22:13


Ranieri jo pelda, de a masik oldalra is lehetne rengeteg peldat talalni. Nem egyertelmu a valasz, szerencsere nem nekunk kell eldonteni. :)
Es nyilvan en is elfogadnek barkit, es a jovo sem erdekelne, ha bajnokok leszunk. Csak ez barkivel nem fog sikerulni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.09. 21:20


Ranieri sem volt nagy szám aztán majdnem bajnokok lettünk vele és ő is évközi váltás volt.

Kit érdekel h mi lesz jövőre ha idén bajnokok leszünk. Chelsea 12 éves gazdagsága óta egyszer tudott BL győztes lenni. Egy gyenge edzőnek köszönhetően! Senkit nem érdekel mit hoz a jövő ha Totti utolsó évében megint bajnokok leszünk!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2015.10.09. 20:59


fogkefe1 írta:
ericcartmen írta:
fogkefe1 írta:Nekem bárki jó lenne. :-)

Ez lenne a legrosszabb megoldas. Vagy olyan jojjon, aki egyertelmuen jobb, vagy senki. A talan jobb sem eri meg, tekintve hogy mennyibe kerulne a valtas.
Szerintem.

Mert? Nem akarnál Pisont Pistával bajnok lenni?

Nem mondtam h 1000 évre tartsuk meg a következő edzőt. A lényeg az új impulzus . Szerinted Klopp utódja jobb mint Klopp? Vagy Benítez jobb mint Ancelotti? Vagy ha Mourinhot elküldik jobb edzőt találnak?
Chelsea is kivel lett BL győztes? Ancelottival? Mourinhoval?
Nem! Egy noname edzővel, aki azóta sem híres.

Nem tudhatod mit hoz a jövő. Azt viszont szerintem látod h a közelmúlt és jelen elég gyenge.

De ezen az 5 meccsen majd minden kifog derülni. Bajnokságért megyünk majd vagy dobogóért. BL-ért vagy EL-ért.

Mert a bukmékerek szerint mind a kettőben előbbi.

Es az uj impulzus szerinted meddig tart? Di Matteo tavasdzal vette at a chelsea-t, oszre kifujt, el is kuldtek. AA-val meddig tartott az uj impulzus? Max egy honapig.
Oktober eleje van meg csak, uj impulzusra alapozni ilyenkor veszelyes. Ev kozben edzot valtani amugy is necces.
Ja, es nekunk nem uj impulzus kell, hanem valaki, aki gatyaba razza a vedelmet.
En egyebkent azt preferalnam, hogy ha jon uj edzo, akkor olyan jojjon, akivel hosszu tavra tervezunk.
De abban igauad van, hogy a kovetkezo 5 meccs sok mindenre valaszt ad.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.10.09. 18:25


Ja. A következő szünetben megnéztem a suliban,hogy 46 éves,csak elfelejtettem beírni.Akkor meg írhatnékom volt,oszt' beírtam a hüledezésemet. :)
Mondjuk elég nagy hiba a cikkíró részéről.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.10.09. 17:08


zsolti írta:Lehet én vagyok idióta (simán benne van a pakliban),de Conte 56 éves??? :shock:

amíg ide ezt beírtad, annak a fele ideje alatt google->Conte->megnéz :wink:
(46 éves)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.09. 16:20


ericcartmen írta:
fogkefe1 írta:Nekem bárki jó lenne. :-)

Ez lenne a legrosszabb megoldas. Vagy olyan jojjon, aki egyertelmuen jobb, vagy senki. A talan jobb sem eri meg, tekintve hogy mennyibe kerulne a valtas.
Szerintem.

Mert? Nem akarnál Pisont Pistával bajnok lenni?

Nem mondtam h 1000 évre tartsuk meg a következő edzőt. A lényeg az új impulzus . Szerinted Klopp utódja jobb mint Klopp? Vagy Benítez jobb mint Ancelotti? Vagy ha Mourinhot elküldik jobb edzőt találnak?
Chelsea is kivel lett BL győztes? Ancelottival? Mourinhoval?
Nem! Egy noname edzővel, aki azóta sem híres.

Nem tudhatod mit hoz a jövő. Azt viszont szerintem látod h a közelmúlt és jelen elég gyenge.

De ezen az 5 meccsen majd minden kifog derülni. Bajnokságért megyünk majd vagy dobogóért. BL-ért vagy EL-ért.

Mert a bukmékerek szerint mind a kettőben előbbi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.10.09. 15:17


Ki egyértelműen jobb? Mourinho?

Szerintem az egyértelműen jobb, akivel bajnokok leszünk. De sajnos senki sem tudja azt előre, hogy ki mennyire válik be. Legyen az Ancelotti, Capello vagy más...

Szerintem ezért (is) izzadnak odafönt. Mi lesz ha rosszabb lesz? De tény, ha nem várt eredmények jönnek, akkor nincs min gondolkozni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2015.10.09. 14:27


fogkefe1 írta:Nekem bárki jó lenne. :-)

Ez lenne a legrosszabb megoldas. Vagy olyan jojjon, aki egyertelmuen jobb, vagy senki. A talan jobb sem eri meg, tekintve hogy mennyibe kerulne a valtas.
Szerintem.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.09. 12:36


Nekem bárki jó lenne. :-)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.09. 11:57


Conte nem kell(ene nekem).
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.10.09. 11:29


Miért? Annyira nem kedveli a válogatottat?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.10.09. 11:14


Lehet én vagyok idióta (simán benne van a pakliban),de Conte 56 éves??? :shock:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég