Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.12.02. 18:29


Szerintem leginkább olaszországban "modell" az hogy az általában Olasz tulajdonos látogatja a mérkzéseket,és szélsőséges esetekben személyesen lép közbe.

De mióta egyre több nem Olasz tulajdonos van,ezért szépen lassan ez a féle "modell" is eltűnik a Calciobol.

Inkább legyen a jelenlegi helyzet,minthogy egy Florentino Prez féle elmeháborodott egyhatalmulag intézzen mindent a klub körül.

Sensi vattene,hányyzor hallottuk?Most meg szinte visszasírják?!,!
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.02. 18:25


Az olasz játékosokra meg szót sem érdemes vesztegetni, olyan a felhozatal, szerintem a válogatott még ebben a klasszisok nélküli mezőnyben sem férne fel a dobogóra.
ez igaz, de lehet, hogy pont fordítva van az ok-okozat nem?
:wink:

amúgy én is azt mondom, hogy nem az elnök kell állandó jelenléttel, hanem elég annak egy kinevezett helyettese, aki teljhatalommal rendelkezik. Igazából lehet hogy Zanzi vagy Baldissoni ilyen nem? Én mondjuk nem tudom, hogy most melyik is áll feljebb. Mondjuk lehet épp ez a probléma :D

a címerkérdést meg lehetet volna úgy, ahogy a ManCity akarja. Megkérdezve minket. Máris más lenne a leányzó fekvése.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.12.02. 17:50


Én is úgy látom hogy abból inkább baj szokott lenni ha a tulaj nagyon beleszól a dolgokba meg bejár az öltözőbe. A pénzt betolta, azért is kaptuk az FFP büntetést, elvileg ennél többet nem kívánhatunk tőle.
A címer ügy sokaknak fáj, de azért nem ez volt az első eset, szerintem a farkasfejes például förtelmes volt. Az olasz játékosokra meg szót sem érdemes vesztegetni, olyan a felhozatal, szerintem a válogatott még ebben a klasszisok nélküli mezőnyben sem férne fel a dobogóra.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.12.02. 15:44


Igazad van, F72. kettőt kivéve.
ami a címert illeti, azt nem értem, mire volt ez anagy felháborodés: komoly klubokkal ellentétben /lásd pld ftc/ :lol: a címernek nincs akkora hagyománya, legfeljebb a cserélgetésének. Ilyen értelemben James éppen , hogy hagyománykövető: átvette a csapatot, lecserélte a címert.....)
és nem a tulaj fizikai jelenléte számít elsősorban. sőt, van, hogy épp akkor van baj, ha beleszó a dolgokba, és nem hagyja az apparátust dolgozni - lásd berlusconi... :lol: . Az viszont valóban baj, hogy nincs egy Gallianink :lol: :lol: :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.12.02. 14:06


mert, mi volt abban a cigiben? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.12.02. 13:41


cejas írta:http://romapress.us/2015/11/30/15997/

Szerintem csak leült Sabatini mellé dumcsizni. :D

emellett meg szépen mindenki elment simán. pedig! én többet be nem állítanám a kapuba, az biztos...nálam a cigizés emberiség elleni bűntett. :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.12.02. 12:49


A legnagyobb baj az AS Románál, hogy nincs egy igazi tulajdonosa. Azaz van, Amerikában a tengeren túl. Néha üzen vagy nyilatkozik. Majd megígéri, hogy na jó, majd erre meg arra a meccsre elmegy talán, aztán mégse… Szerintem minden normális csapatnál egy elnök jelen van napi szinten a csapat életében. Bemegy az öltözőbe, ott van a lelátón. A Románál nincs ilyen, hiányzik a fej.

Most be kellene menni a fejnek az öltözőbe és elmondani az edzőnek és játékosoknak, hogy elfogyott a bizalom, jön egy új edző. Vagy be kellene mennie a fejnek az öltözőbe, s kezét az edző vállára kellene tennie, hogy kedves játékosok, ha tetszik nektek, ha nem… ő marad az edző, s mindenki marha gyorsan szedje össze magát, s küzdjön a csapatért, a szurkolókért, mert nem kevés fizetést tömök a zsebetekbe.

Hiányzik egy igazi csapatkapitány is. Totti nincsen, de ha van is, nem az az igazi kapitány habitusú játékos. Attilio Ferraris volt híres arról, hogy minden csapattársnak a labdára kellett tennie a kezét meccsek előtt, s együtt mondták Ferraris után: "Chi da’ ‘a lotta desiste fa ‘na fine morto triste, chi desiste da’ ‘a lotta è ‘n gran fijo de ‘na mignotta!"

Rossz vége lesz annak, aki kivonja magát a harcból, aki kivonja magát a harcból annak a k...a anyját! Szerintem így kell kimennie egy csapatnak a pályára, egy AS Romának meg különösen. Az AS Roma jelenlegi játékosai nem így mentek ki a pályára sem a Barcelona, sem az Atalanta ellen. Ezért volt gondolom a répa... A szurkolóknak meg ez (is) fáj, nem csak a vereség vagy az eredménytelenség. A Roma sosem volt sikeres csapat, nincsenek fényes nemzetközi kupasikerek, sok bajnoki cím. De számtalan példát tudnék hozni, amikor vereség vagy elbukott kupadöntők ellenére az egész stadion megtapsolta, ünnepelte a csapatot, mert kiadott magából mindent. Emlékszem esetekre, amikor lehetett látni a könnyeket egy-egy játékos arcán, ha küzdött, hajtott, kúszott a pályán, de valami nem sikerült...

A szurkoló a legjobb tükör. Az üres kanyar ide vagy oda, szerintem sosem voltak olyan kevesen ASR bajnoki mérkőzésen, mint az Atalanta ellen. Ahol a kevés jelenlévő is a csapat ellen tüntetett, többen a bergamóiak második góljánál elkeseredettségükben már „ollé”-ztak (ami egyébként nekem nem feltétlenül szimpatikus).

Megváltoztatták a címeredet, a csapatban többször már egy olasz sincs a pályán, s persze el lehet mondani, hogy mit nekünk hagyomány és történelem, lemondunk minderről, mert ez az élet rendje, a foci egy üzlet, kellenek a kínai, amerikai szurkolók. Csak közben a római szurkolókat veszted el, ahhoz, hogy divatcsapat legyél, és eladjál majd 10 000 000 darab Dzeko mezt, meg nem 6-1-re és 7-1-re kell kikapnod a nemzetközi meccseken. Így lesz üres a stadion, mert elmarad a hagyományokat, identitást kereső szurkoló, de nem fog helyette jönni a sikeréhes, bajnoki címekre, nemzetközi sikerekre vágyó sem.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.12.02. 10:46


Amennyiben az alkesz csöves kinézetű AA átveszi a csapatot én magamra tetováltatom a Lazio címert és onnantól inkább nekik fogok szurkolni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.12.02. 10:09


Én emlékszem még azokra a hozzászólásokra, amikor Andreazzoli lett az edző és legyőztük 1-0-ra a Juventust, hogy végre van edzőnk (Zeman utáni időszakról beszélünk), aki nem csak a füvet kapirgálja a kispadon. Na, szóval én azt mondom legyen Andreazzoli az utód. Aztán, ha Garcia máshol bajnok lesz, akkor visszasírjuk őt is, mint a többieket, akiket már egyszer elzavartunk :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2015.12.02. 01:03


bence írta:Pont most láttam NSO-n egy videót, hogy a stuttgarti szurkolók miként vigasztalták 19 éves játékosukat aki "gólpasszt" adott az ellenfélnek. Eszembe jutott, hogy Romában ez nem így megy, sokkal jobban dívik kifütyülni a hibázó játékos, az biztos használ neki.
Aztán ugyanezek az emberek sírnak, hogy miért bukik el mindig a döntő pillanatokban a csapat, miért örök második és miért nincs önbizalma a játékosoknak. Ezért BAZ*MEG!
Volt itt már edzőcsere, elnökcsere, kicserélődött 4-5 év alatt a keret 95%-a, a közeggel van a legnagyobb baj, amelynek több mint a felét a "szurkolók" teszik ki.
Aztán lehet mondani, hogy könnyű innen a fotelból okoskodni..


Először is szerintem azt figyelembe kell venni, hogy a német és az olasz mentalitás más... ebből kiindulva sok mindent meg lehet érteni, akár tetszik nekünk, hogy kinek milyen a hozzáállása, akár nem.

Személy szerint egyetértek Veled, hogy a bíztatás, lelki támogatás sokat jelent, jelentene. De ezt egy elégedetlen, frusztrált tömegnek hiába mondanád.

Azért az hozzá kell tennem, hogy ugye volt tavaly egy Bayern elleni otthoni BL meccsünk... Egy csúfos 7-1. És akkor mi volt a közhangulat? Semmi gond, grazie Roma, van ilyen, szeretünk! A szurkolók kiálltak a csapat mellett, szerették, mert előtte jól teljesítettek.
2014.okt.21.-e után viszont valami megtört. Én nem tudom mi, de nem is az én feladatom ezt megfejtenem. Csak azt tudom, hogy azóta teljesen hullámosan teljesítenek a fiúk. Hol egy szép győzelem, hol egy nehéz szülés, hol egy súlyos vereség akár a "legkönnyebb" ellenféltől, ja és a mutatott játékról ne is beszéljünk. Ennek a folyamatnak már több mint egy éve (!)... miért kell csodálkozni azon, hogy a szurkolók ki vannak akadva?
Az ASR ott van a világ legjobban fizető futballklubjai között (talán még mindig a top20-ban). A srácok kiköpök a tüdejüket a pályán? Általában nem. Tehát megismétlem: miért kell csodálkozni a szurkolók reakcióján? (és akkor most vedd hozzá az olasz temperamentumot ;) )

bence, azt azért elhiheted, hogy ha az a bizonyos 19 éves srác sorozatosan rosszul teljesítene, akkor előbb vagy utóbb már nem lennének vele olyan kedvesek, megértők és türelmesek. Legjobb esetben szép csendben kikerülne a kezdőből, csapatból...
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.12.02. 00:38


Nyilván ha rosszul megy továbbra is akkor menjen Rudi, de talán pont tegnap írtam hogy szerintem nincs nagy baj, Inter ellen ki lehet kapni főleg hogy jó formában vannak, és jól játszottunk, Bologna x kabaré körülmények közt nem mérvadó, Barca meccs várható volt hogy kikapunk, 6 gól sok, oké, aztán az Atalanta meccs azon nincs mit magyarázni rosszak voltunk, tehát becsúszott 1 rossz meccs meg a barca elleni ami várható volt. Előtte azért jól játszottunk a szezon elején lévő pár meccset leszámítva, nem katasztrófa ez még szerintem, ezért nem értem a nagy edzőváltás meg répát trigóriába helyzeteket. Pár meccs és okosabbak leszünk.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.12.02. 00:25


Na ez az LE milyen edző ez jó kérdés, szerintem amúgy jó edző, Garciánál jobb lehet de nem sokkal, itt nem ment neki igazán, én bírtam amúgy, lehet ezzel a kerettel jobban menne az a játék amit akart. Van hogy egy edzőnek nem megy egy csapatnál attól még nyilván nem lesz rossz edző, Garcia szerintem még nem tart ott hogy azt mondjuk, hogy nem megy neki itt már, ahogy írtad itt a lehetőség bizonyítani ez a szezon arra jó. Én még biztos nem küldeném el.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2015.12.02. 00:24


Kedves szuzsolt11!

Számomra is világos, amit az első mondatodban akartál kifejezni - valóban, sokszor ilyen az emberi természet, DE szerintem most ez nem az az eset :)
Én is inkább úgy látom, mint sokan, hogy éppen hogy, kínkeservesen sikerült csak megszerezni az a második helyet, legfőképpen azért, mert a többiek voltak olyan szerencsétlenek, hogy nem tudták kihasználni a lehetőségeiket (pl. Lazio, Napoli).

Ezt alátámasztva egy egyszerű összehasonlítás:
2014/15-ös szezon:
1. Juve 87p, 2. ASR 70p, 3. Lazio 69p
A szintén 20 csapatos angol és spanyol bajnokságban a Juve mindkét esetben (~)bajnok lett volna. (Utóbbi bajnokságnál ne vegyük figyelembe a Realt és a Barcát, azok külön kategória ;) )
Viszont az ASR és a Lazio teljesítménye adott bajnokságoknál csak a 4. és 6. hely valamelyikére lett volna elég.

"most se állunk rosszul" - ebben teljesen igazad van, de ha így folytatjuk, akkor viszont rosszul fogunk állni :) Bár persze én abban reménykedem, hogy ha szoros küzdelemben is, de mégiscsak ott leszünk a bajnokesélyesek között.
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.12.01. 23:23


Hagyjuk már ezt, hogy egy normális csapat nem volt a bajnokságba azért lettünk másodikok, ha jó eredményt érünk el akkor gyenge volt a Seria A, ha nem akkor meg erős. Egy évvel Garcia előtt is gyenge volt, mégis 6. helyen vagy hol végeztünk. Csak csinált valamit, az tény hogy nem változtat a játékrendszerén, kiismerték, de még így is hozott egy második helyet tavaly, most se állunk rosszul. Az hogy Spal idejében mi volt nem annyire mérvadó, végül ő is megbukott, játék jobb volt az biztos, bár azért másfél évig Garciánál is nagyon jó volt a játék ebben a szezonban is volt egy jó időszakunk. Spaletti jobb edző de ez nem azt jelenti hogy Garcia rossz szerintem.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.12.01. 22:50


ahogy f.totti is irta: ha egy francia bajnoki cimet/kupát, meg olasz másosik helyeket összeblöffölnék, akkor csináltatnék helyet a bejárati ajtón az arcomnak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.12.01. 21:59


http://romapress.us/2015/11/30/15997/

Szerintem csak leült Sabatini mellé dumcsizni. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.12.01. 20:27


amúgy ha már mercato, nemcsak januárra, hanem a nyárra gondolva, égetően szükségünk lenne egy vice pjanicsra, remélve persze azt hogy pjanics az elmúlt 1-2 hónapjával nem lőtte el a puskaporát, vagyis ez a formája kitartana az év végéig, és ergó 40-50 milláért el lehetne adni a nyáron, szal sab helyében mindenképpen lépnénk ez ügyben, nekem soriano játéka jön leginkább a calcioból, posztját tekintve ő az, aki közel azon a posztol tolja mint pjanics, szal sabnak mindenképpen bizniszelnie kéne az örült ferreroval, aki meg erősen szimpatizál a romával....
emelett aki még tetszik az saponara, de azért ő nem pjanics poszt, meg el el tűnik a mezőnyben, de nem ügyetlen a gyerek, viszont a legnagyobb "szerelmem" az a fios bernardeschi, akit én kineveztem az új tottinak, ha nem is az, azért ő a fio jokere, vagy florenzie, jobb oldalt gyakorlatilag védőt, kp-t és támadót is tud játszani, ügyes gyerek....
kapuba a jelöltek, scuffet, sportiello, és allison a nyárra....
az biztos hogy januárban kéne belső védő, jó, mert qrva xar a védelmünk, jobb bunkóra aszongyák b.peres szerződést hosszabbít a toroval, szal onnan ki nem fogjuk vásárolni, ergo én vrsajkoval is beérném, meg kellene egy kp, soriano :wink:
iturbéről meg soha többet nem akarok hallani, látni, szal neki végleg lépnie kell, meg vhogy doumbiát, egy jó fél szezon után jó lenne pénzzé tenni, és még vhol el van veszve ibarbo is, hát belőle se kérek, ioago megkapná nálam a maradék fél évét, hátha azt be tudná bizonyítani, hogy még jó csere lehet belőle, ha nem, nyáron őt is eladnám.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.01. 20:04


de 1-2 éveb belül röhögve megéri ezt a zsét a gyerek, és qrva xar érzés lesz azt látni, hogy a milánban klasszissá válik, és válogatottá(stabil)
én azt mondom, várjuk ki a végét, és ha tényleg így lesz, akkor majd aggódunk ezen akkor. :wink:
szerintem nem lesz klasszis amúgy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.12.01. 19:49


váltani kell ,hidd el, megkönnyebbülne a csapat, garcia, és a szurkerek jó része is. :arrow: carlo or capello :wink:

amúgy mercato, egy vmi egyre jobban látszik, romagnoli eladásával qrva nagy bakot lőttünk :( 25 milla most szép és jó pénz érte, de 1-2 éveb belül röhögve megéri ezt a zsét a gyerek, és qrva xar érzés lesz azt látni, hogy a milánban klasszissá válik, és válogatottá(stabil)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.01. 19:19


Na ki szeretné még,hogy snatchcsel együtt megkövezze a fórum? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.12.01. 18:22


tomm nem felejtette el, már akkor is mindig azt mondta, amit most. totál emlékszem, hogy akkor is végig jó eredménynek tartotta a második helyen lévő csapat eredményeit, mert második volt a Roma. és igaza is lett. ő akkor is és most is azt mondja, hogy 2x másodiknak lenni úgy, hogy előtte sehol nem volt a csapat, az bizony nem rossz eredmény.

és közben olvasva F.Totti írásait, teljesen ezt gondolom én is, egyetlen kivétellel. Én nem rúgnám ki Garciát. Vagyis nem tudom, hogy kirúgnám-e :). Annyira nem tudom, hogy nélküle, vagyis mással jobb lenne-e. Rövid távon lehet. De nem látunk a jövőbe. Márciusban senki még csak azt sem hitte, hogy ilyen lesz az idei szezon első 2 hónapja, és pedig nem volt rossz. Szóval vannak azért lehetőségek. Lehet persze, hogy ezt az új játékosok által hozott kis plusznak köszönhetjük és amint beleszürkülnek a csapatba, onnantól megint jön a tavalyi szezon 3-4 hónapos szenvedése. Ki tudja?!

Én biztosan nem és okoskodni sem szeretnék, de kimondom, én kitartok Garcia mellett. Capellót már amúgy sem bírom, Ancelotti meg amúgy sem ülne le ide, mert ez neki derogál, hiába szajkózza sokszor ezt. Egyedül Di Francescót nézném meg szívesen, de nem most. Majd.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.01. 18:18


Tényleg,F.Totti,ezt te mondtad. :wink:
A répa meg jó poén.Legalábbis jobb,mint a gyerekrablás.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.12.01. 17:59


tomm írta:én olyan marha nagy kudarcnak nem éltem meg a tavalyi szezont
jó lett volna megnyerni a scudettot, meg a kupát meg minden... de azért azt a második helyet sehogy sem tudom kudarcnak felfogni, annyira azért még nem vagyunk elkényeztetve..

ejj de gyorsan elfelejtetted, hogy hogyan értünk be másodiknak :) Ott reálisan 4-5. helyre kellett volna csúsznunk, ha nincs a többi csapat balf.szkodása. Szóval igen, 2. hely, és a történelemkönyvekbe ez került be, de én még emlékszem, hogy hogyan... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.12.01. 17:50


zsolti írta:Szaki és F.Totti,titeket össze kell turmixolni,avagy Garciának sokat köszönhetünk, jó fej,sokat tett a csapatért...
...de menjen! :)


Ez nem turmix, ezt én mondom :)

zsolti írta:Régen is így kikezdték a szurkolók a csapatot,ha volt egy eredménytelen időszak? 6-8. hely között ingázva a 80-as,90-es években is ment a terror?


Nagyon régre nem emlékszem, de arra tisztán, hogy bajnoki cím, majd az ezüst után 2002-2003-ban volt tüntetés a stadionban és az edzőtáborban is a cefet szar kezdés után.
Sőt a 90-es évek közepén, talán 95-ben is volt rendszeresen balhé, mondjuk akkor alig végeztünk a kiesők előtt. Bianchival és Liedholmmal a kispadon...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.12.01. 17:25


Szaki és F.Totti,titeket össze kell turmixolni,avagy Garciának sokat köszönhetünk, jó fej,sokat tett a csapatért...
...de menjen! :)
Régen is így kikezdték a szurkolók a csapatot,ha volt egy eredménytelen időszak? 6-8. hely között ingázva a 80-as,90-es években is ment a terror?
F72? :wink:
Vagy akkor még volt olyan romantika,hogy római szív a játékosokban,és meg volt bocsátva a folyamatos 5. helyezés...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég

cron