Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.05.04. 16:03


Rossz hír: a németek szerint már megegyezett a bájern és pjanic. amiből az következik ugyebár , h. hajlandók leperkálni 38 milliót! Jó hír :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2016.05.04. 07:20

F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2016.05.04. 06:57


Állitólag a pénzügyi fair play miatt bajos lehet Sári szerződtetése. A csapat kérte a Milant, hogy Június 30 után fizessenek, hogy az új átigaozlási időszakba essenek bele a fair playt illetően, de Gallianiék nem nagyon akarnak ebbe belemenni, így mivel a Ljajicot és Iturbét tuti nem fogja megvenni senki a kölcsön lejártával minuszba mehet a csapat, főleg, hogy még Rüdiger s Digne kivásárlása is képben van.

Komolyan...kiakadnék, ha e miatt buknánk őt.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.05.01. 16:10


a kutya meg a macska rúgja meg, állítólag Strootman holnap kezdeni fog :!: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.05.01. 06:51


ha Róma nyerné a rendezést, tán tényleg lenne a stadionból így valami.
Még egy ok, hogy drukkoljunk, nehogy Bp. nyerjen. Bár asszem ez a veszély nem fenyeget....
Igaz, Rómát se nagyon..... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2016.05.01. 00:07


Ez a terv:

http://www.stadiodellaroma.com/

magyarul még nincs, írok is nekik...
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.29. 14:54

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.04.29. 13:24


mcsabi írta:Nekem erre a Totti kérdésre az az elméletem, hogy a nagy csend azért van, hogy hátha ettől többen kijönnek a mérkőzésekre utoljára megnézni a legendát. Ha bejelentik márciusban, hogy aláírt még egy évre, a sztrájkot tuti nem törik meg. Megfordítva viszont ha Totti ebben az évben visszavonulna, akkor azt már régen bejelentették volna és 3-4 hónapig a hazai mérkőzéseinken annyi ember lett volna kint mint egy vb döntőn.
Szerintem az utolsó hazai meccsünk után bejelentik a +1 éves hosszabbítást.

Vajon a lottószámokat nem írtam fel azon a héten? Amúgy van ennek egy szomorú része is. A Capitanoval együtt búcsúzhat De Rossi is. Szegénynek ez olyan távozás lenne amilyen a karrierje volt, minden Totti árnyékában. Így viszont minden áron be kell húzni a scudettot. Lehet a Juve erősebb, de egyszer egy őket is elérheti egy olyan balszerencse hullám, mint ami minket ver évek óta. Amúgy meg a Juve pontjait inkább Buffon hozza, mint Pogba és ő se mai gyerek már, sokáig már nem fog ilyen szinten védeni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.29. 12:53


tomm írta:attol fugg mit akarunk. ha bajnoksagot nyerni akkor max padra jo. ha eleg a masodik hely vagy annal lejjebb, akkor johet a kezdobe


Szar ügy ez, főleg ha a Juve tényleg megtartja Pogbát és még hoznak 3-4 top játékost. Gazdaságilag agyonverik a teljes mezőnyt kínaistul, amerikaistul, thohirostul. Okos és szerencsés meló kell Sabatinitől és stabilan zseniális Spallettitől, ha őket meg akarjuk verni. Minden évben várom, hogy leeresztenek, de eddig hiába.

Ezt a Spalletti lesz a Conte utód dolgot is az ő firkászaik szellőztették, hogy zavart keltsenek. Legalábbis remélem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.04.29. 08:45


Húspiac

Állítólag már meg is szereztük caserest,akinek a guivénél lejárt a szerződése.- Állitólag Rüdi helyére jönne, akit megvennénk végleg, majd továbbadnánk a cselszíjnek (remélem, ez azt is jelentené, hogy ezek után után manolas marad - pláne, ha a másik két komolyan piacképes játékosunkat /pjanic, naingolan/ amúgyis pénzé tesszük)

Dzeko távozása esetén meg álltólag Icardi a kiszemelt. neeeeeeeeee!

supermercato roma: Ancelotti 40-árt vinné pjanicot a bájernbe
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.04.29. 08:41


attol fugg mit akarunk. ha bajnoksagot nyerni akkor max padra jo. ha eleg a masodik hely vagy annal lejjebb, akkor johet a kezdobe
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.29. 08:06


Borja Valero szerintem az egyik legjobb Serie As játékos a posztján. Mármint azok közül, akik nem nálunk játszanak és elérhetőek :) Én nagyon bírom a játékát. HA nem rúgjuk agyon a 10. percben, akkor nem lett volna ilyen sima a Fio meccsünk. De igazából csak akkor lenne szükségünk egy ilyen játékosra, ha Pjanic távozik. Padra sok, Pjanic mellett meg nem jó. Látszik hogy Spalletti karakterekben tükrözni akarja a korábbi Romáját. Valero egyértelműen Pizarro lenne. Oké, a chilei mondjuk 27-28 éves volt csak amikor hozzánk került, de a 30 éves Valero is messze gyorsabb, mint David barátunk volt.

Paradest csak 3-4 meccsen láttam játszani, de szerintem kicsit nagy lenne rá a római kabát. Ügyes, sokat mozog, egész jól passzol, de nekem a lendület és a kreativitás hiányzik a játékából. Vainqueurnél mondjuk klasszisokkal jobb, de kib.szás lenne vele, ha egy ilyen szerepkörbe kényszerítenénk. Az idei középpályára nem fért volna túl gyakran be. Jó döntött, amikor lelépett. Ezt Ucan is tudja már. Kérdés, hogy mi lesz jövőre. Van az az opció, hogy helye legyen nálunk is, de ha egy Bruno Peres üzletbe okosan bevonható, az valószínűleg win-win.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.04.28. 22:04


Főleg h Borja szerintem nem is jó játékos, ellenben Paredes parádés szezont fut! Paredes, meg a brazil srác itt jövőre jó lenne, aztán Keita, NInja mehet is. Rabiot nagyon álom. (évek óta)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.04.28. 20:52


Etalon a mai két hír egy oldalon.
Cairo állítólag annyira akarja Paredest, hogy még Bruno Perest is bevonná az üzletbe. Nyaminyami.
http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/mercato-roma-arriva-bruno-peres-se-paredes-va-al-torino/

Másik hír néhány órával korábbról: Spalletti nagyon szeretné Borja Velerot, cserébe kölcsönvenné a Fio Paredest.
http://www.forzaroma.info/gazzanet/fiorentina/mercato-roma-paredes-come-contropartita-per-arrivare-a-borja-valero/

Szerintem gyorsan klónozzuk a srácot! Mindenhova jó. Általános egyenértékes, legyen Paredes az árupénz. Egy Paredest adok Bruno Peresért, három Paredesért elhozzuk Kazettát, de Borja Valero fél Paredesből is megvan már. Közben azért adjuk el Dzekot két Paredesért. :D

Ui.: Borja Valero 31 évesen? Hagyjuk már! 30 éven felül max. Ibra vagy valami védő ingyen. Ne tréfáljunk! Itt van egy pedofil sportigazgató és erre mindig kifogunk egy gerontofil edzőt. :roll:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.04.28. 20:47


OFF
Jaja, az ajtó mindenki előtt nyitva áll! Ahogy az öreg McBride papa mondta.

És tök könnyű az admin felület, jól kezelhető. Szóval? Valaki?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.28. 18:14


off
ráadásul hírfordítókat/szerkesztőket időtlen idők óta keresünk
ne csináljatok úgy, mintha ez újdonság lenne :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.04.28. 12:47


off
Neeem. Ebben az a szép, hogy ha kedvem van napi 50 kommentet eresztek meg, de ha nincs időm vagy mással foglalatoskodom, akkor a fórum felé sem nézek. Tudom, ez utóbbi nem szép dolog. :D
Szerintem jól van ez így. Naponta lehetne híreket kitenni a külföldi pletykalapok böngészése után.
Egy bringalapnál segédkeztem és kérdezte a tulaj, hogy milyen gyakran olvasom a hírek rovatot. Mondtam, hogy semennyire mert egy nappal előtte olvasom ugyanazt a hírt ott, ahonnan átveszitek. :-)
Respekt a híreket fordítóknak/szerkesztőknek, mert vannak itt sokan, akik nem akarnak idegen nyelven olvasni vagy gugli fordító előtt ülni.
Én személy szerint a fórum fórum részét szeretem és bevallom a kezdőlap híreit ritkábban böngészem. Ezeket azért írom ide, mert mellé vésem a véleményemet azzal a célzattal, hogy bólogassatok, egészítsétek ki vagy oltsátok le. Híreknél csak objektív infónak van helye.
on

Ricci azért érdekes csak mert arról volt szó, hogy Spal a kölcsönadott legényeket júliusban szemrevételezi és eldönti, hogy kell-e ide vagy sem. Florenzinél még az volt, hogy ha valaki jól teljesít kölcsönadottként, akkor megnyílhat előtte a nagycsapat ajtaja. Azóta viszont azt látjuk, hogy pénzt lehet csinálunk belőle. Nem vérezne a szívem, ha nem tudnánk felsorolni 5-6 nagyon béna igazolást, akikre felesleges volt ezt a pénzt elkölteni.
Nem mintha nagyon hiányozna Romagnoli vagy Bertolacci... De mégis rossz látni, hogy kinevelünk valakit és utána itt bénázik egy Spolli vagy Gyömbér.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.04.28. 09:19


Ninja helyére még Rabiot és F. Vazquez is kiszemelt, nem csak a mikrofonfej. Így már tőlem mehet Ninja is, meg a Palermo is a B-be és jöjjön egy újabb "olasz" tag Vazquez személyében.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.28. 09:19


cejas írta:Nagy sóherek vagyunk ha az összes fiatalunkat elbizniszeljük. F. Riccit Stuttgartba csak hogy olcsóbb legyen Rüdiger. Ha eladjuk akkor nem mindegy? Szerintem 27 milla azért elég arra, hogy annak a feléből kerítsünk egy másik védőt.
http://www.forzaroma.info/rassegna-stampa/il-tempo/il-baby-ricci-a-stoccarda-per-uno-sconto-su-rudiger/
Remélem kácsa. Hogy fogja vajon Sab olaszosítani ezt a csapatot?


Sajnálom Riccit. Azt hittem helye lesz nálunk. De mindig van ilyen ügyeletes kedvenckém: D'Agostino, Cerci, Marsili... vagy újabban Matteo Adamo. Sajnos egyre kevesebbre viszik :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.04.28. 09:00


Nagy sóherek vagyunk ha az összes fiatalunkat elbizniszeljük. F. Riccit Stuttgartba csak hogy olcsóbb legyen Rüdiger. Ha eladjuk akkor nem mindegy? Szerintem 27 milla azért elég arra, hogy annak a feléből kerítsünk egy másik védőt.
http://www.forzaroma.info/rassegna-stampa/il-tempo/il-baby-ricci-a-stoccarda-per-uno-sconto-su-rudiger/
Remélem kácsa. Hogy fogja vajon Sab olaszosítani ezt a csapatot?

Geronimo Rulli. Mi ez a kapuspletyka mostanában? Minden cikkben azt hozzák fel, hogy Alisson EU útlevele miatt esetleg... Múltkor leírtam - csak Sab nem olvassa a fórumunkat - hogy legalább 4 nem EU-s hely felszabadítható a padon ücsörgő slepp értékesítésével. Az EU státusz max ál-indok lehet. Semmiben sem biztosak? Most maradjon Csecsnyi még egy évet? Jó lesz ez az Alisson? Vagy legyen a Hannover kapusa? Vagy ez az argentín-olasz srác a Deporból? Nem mellesleg kölcsönben is van két kapusunk. Nem mintha a lengyel vagy a litván srác sokat érnének, de padozni ők is tudnának.
Nem is tudom mikor volt igazán jó kapusunk. Talán ezért is félnek...
http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/mercato-la-roma-su-rulli-portiere-argentino-del-real-sociedad/

José Luis Gaya - ne ezt felejtsük is el gyorsan. Más kávéház.
http://www.transfermarkt.de/jose-luis-gaya/profil/spieler/221322

Gyenge a reggeli felhozatal...

Ja azt majdnem kifelejtettem, hogy Sadiqot 6 meccsre meszelték el egy teljesen jól elhelyezett könyöklésért. Azért ilyen súlyos, mert a földön is még piszkálta egy csöppet. Nem értem, hogy mi a baj ezzel, ha az áldozat világoskék mezben van? Ezzel nigériai barátunk nem játszhat a maradék bajnokin és a döntőben sem. Azért arra kíváncsi lennék, hogy miért pöccent be, mert eddig nem nagyon csinált ilyet.
Két dolgot tudok elképzelni:
1. El akar innen mindenféleképpen igazolni és ezt jelezni szerette volna.
2. Beszólt valamit neki a laciálés, amit szintén büntetni szoktak. Persze Primavera meccsen nincs annyi kamera...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.04.28. 08:44


Florenzi nem jó jobb bekk. Volt ő ZZ alatt középcsatár is és szélső. Szerintem talán középpálya lenne a helye.
Rudi kezdte jobb bekként használni, de láttuk, hogy nagyon sok a védekezésbeli hiányossága. Aztán valamikor télen véletlenül középpályán játszatta és nagyon jó volt. Conte ki is jelentette, hogy Florenzire mint középpályásra számít. (Ma ez a kijelentés kevésbé lenne meglepő, miután az olasz válogatott középpályája egységesen lesérült.) Aztán Spal alatt szintén jobb bekk...

Tényleg igazán nem jó sehol. Nagyon ingadozik a formája. Vagy csodagólokat lő vagy csak azt látjuk hogy rohangál a pályán épkézláb megmozdulás nélkül - esetleg egy lecsúszott beadás, csak a hogy megmutathassák a futástól vörös képét. Azt ne felejtsétek hogy jobb bekként játszotta végig majdnem a teljes szezont és ha jól emlékszem 7 gólja van. Hiányozna az a 7 gól nagyon. Csináljunk neki egy "free role" posztot. :D

Talán én is középpályára tenném. 4-4-2-ben jobb középpályás. Bár ez a felállás mostanában nem dívik. Ebben a 3 középpályás rendszerben nehezebb a dolga.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2016.04.28. 08:20


Ugyan alapvetően fél ember hátrány, de romanista és időnként van egy-egy megmozdulása ami megdobogtatja a szurkolók szívét. Szóval ha Tottival hosszabbítunk akkor Florenzi helye is vitathatatlan. Valószínűleg jövőre sem lesz eredmény, komoly játékos miért is igazolna ide, belenyugodhatunk.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2016.04.28. 07:11


Már csak az a kérdés, hogy ha jön egy jobb bunkó, akkor a kisherceg hol fog helyetkapni a csapatban??? Mert az elmúlt meccseken láthattuk, hogy feltolva nem túl eredményes a játéka.... Szélsővédőnek pedig gyenge. Vagy majd azt játszuk, hogy nem hozunk arra a posztra védőt, mert Florenzinek nem lesz helye?? Esetleg a kispadon fogja tölteni a meccsek nagyrészét??? Majd meglátjuk....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.04.27. 23:33


rendben :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.04.27. 23:07


Trigoria írta: Most jöhet az a kérdés, hogy mit nevezünk lövésnek. :D :D Én a telirüszttel ellőtt bombákat. :wink:

:D :D
Nem egyszerű veled. Egyezzünk ki egy döntetlenben, Fekete Lovag.
:D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 60 vendég