Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.29. 20:56


Ha Ricci tényleg a Sassuoloba megy, akkor egy kis-Roma kezd alakulni: Antei, Mazzitelli, Pellegrini, Politano, Ricci.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.26. 19:08


obiang és moutinho, 2 remekbe szabott név a kpályára
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.26. 12:19


Dehogy felesleges.
A lényeg az igazolás, nem? Spolli, Norbi, akárki... Minden évben veszünk egy ilyen hulladékot és aztán 1-2 év múlva elengedjük féláron vagy ingyen. Most mondd meg, hogy mit nem értesz ezen? :roll: :)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.26. 12:08


Ferenc10 írta:Sabatini hogy is mondta? Nem befolyásolja a BL kiesés a piaci tevékenyégeket?

Azért kezdtünk már Valero helyett Stambouli és Rudy után futni? :D

Comedy hogy palira veszik a szurkolókat,és felelőtlenül nyilatkozgatnak :(

Igazat mondott, egy középpályást ígértek és egyet fognak is igazolni. Az más kérdés, hogy Venkőrt így felesleges eladni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2016.08.26. 11:31


Sabatini hogy is mondta? Nem befolyásolja a BL kiesés a piaci tevékenyégeket?

Azért kezdtünk már Valero helyett Stambouli és Rudy után futni? :D

Comedy hogy palira veszik a szurkolókat,és felelőtlenül nyilatkozgatnak :(
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.25. 21:43


:D
Köszi. A Parades kérdés pedig fél-egy éven belül eldől. De az már most látszik hogy sűrűn visszatérő topiktéma lesz.
Ahogy az egy vérbeli Pjanic-pótlóhoz illik is ;-)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.25. 10:20


Én azt se értem, hogy Sadiqot miért akarjuk mindenáron vasvillával elkergetni. Dzeko nem fog végigtolni 45+ mérkőzést, ez az idei év ideális lenne arra, hogy pár fiatalt beépítsen a csapatba a Mister. Főleg, hogy jövőre DDR és Totti nyugdíjba megy, Manolas távozni fog és a bosnyák éveinek száma se lesz kevesebb.

fradista romanista írta:Paredesről azt mondta Spal, hogy jobb, mint Pjanic. :lol:

Mindannyian tudjuk miért mondta ezt, jó nagy butaság volt. Pjanic szerintem azóta is ezen röhög. Vagy valaki elhiszi, hogy jövőre csak padozott volna Paredes mögött és inkább ezt megelőzve a bundentuszhoz ment (padozni :lol: )
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2016.08.25. 10:16


Paredesről azt mondta Spal, hogy jobb, mint Pjanic. :lol:
Igaz, azt is mondta a BL-bukta előtt, hogy "karrierem során még sosem edzettem ilyen jó csapatot" (sic!) :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.08.25. 09:40


nekem nem volt vele bajom az Udinese ellen sem. Én is hiszek benne. Főleg, hogy mondjuk először játszott kedden kezdőkén a BL-ben kb 30 percet? Én nem ennyiből fogom megítélni
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.25. 08:23


Corso22 írta:
F.Totti írta: Parades tényleg gyenge volt tegnap, de játszatni kell.
.
Ebben a mondatrészben az a tökéletes, hogy hit alapú. Láttad másként játszani?


Teljesen igaz. Hiszek benne, meg azokban az emberekben akik szerint ér 25 milkát. Van néhány ilyen.
Láttam-e másképp játszani? Ja. Az Empoliban többször is, de az nagyon nem Roma. A játék mondjuk ugyanaz, gyakran az ellenfél is, de a teher más. A felkészülésiken is tetszett. Ucannak szorítottam 2 éven át, úgyhogy csak ulibulimeccsen láttam. Van pár dolog, amit ilyen meccseken is meg lehet ítélni, meg pár másik, amit nem. Parades technikailag képzett, jól lát a pályán, sokat fut és elég gyorsan, illetve az önbizalma is rendben van. Az ütemet jól érzi, ezért védekezni is tud. A többiek megbíznak benne. Ugyanakkor pontatlan és gondolkozásban lassú, egy-egyet nem vállal és sokszor eltűnik, kivonja magát a játékból, meg sokat szabálytalankodik. Én ilyennek látom. Lehet belőle stabil kezdő a Romában és lehet középszer is. DDR vagy D'Agostino. Nem tudom melyik lesz, de az biztos, hogy ha most nem játszatjuk, akkor csak a rosszabbik verzió következhet be. És tekintve hogy nincs alternatíva a posztján, szerintem játszatni kell.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.25. 07:33


Így van. Hozzuk vissza Verrét és slussz.

Sadiq-ot is kölcsön + opció + kontraopcióval adnánk. Nem értem. Miért nem jó a sima opció? Ezzel a szerződéssel most 2 dolog lehet:
1. Bologna olcsón vesz egy jó csatárt, ha nem élünk a kontraopcióval.
2. Csengetünk a Bolognának, hogy ott játszott Sadiq.
Vicc! Sadiq-ban van potenciál. Ha nem kell sima kölcsönnel a Bolognának, elvinné a Crotone vagy más csapat. Nem hiszem, hogy Serie A kérő nélkül maradna.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2016.08.24. 23:21


F.Totti írta: Parades tényleg gyenge volt tegnap, de játszatni kell.
.
Ebben a mondatrészben az a tökéletes, hogy hit alapú. Láttad másként játszani? Mert az Udine ellen biztos nem, de nagyon jó lenne, ha nem egy eladáscentrikus: "Roma-ban játszik - 17 millió" típusú - augusztus végéig eladandó probléma lenne.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.08.24. 20:08


Ha Ninját vagy Manolast eladják az amcsik, azzal saját kudarcukat nyilvánítják ki. Bár már felesleges mert hát ez az. Ez a project ez egy nagy kudarc. Se stadion, se szponzor, se előrelépés. Spaletti első edzősködése alatt is hoztuk a dobogókat és a BL-t pénz nélkül. Akkor más volt gyenge nem a Milan vagy az Inter. Ranieri papa is mjdnem villantott egy bajnoki címet 0 pénzből.

Ebből egy pozitívumot lehet csinálni, ha hátralépünk egyet hogy majd később kettöt előre tudjunk. Totti kapja meg idén a szép búcsút ő ér valamit. Gerson, Paredes kettőst tessék beépíteni. A lengyelt lehet elfelejteni, feleslegesen csinál itt hülyeségeket horribilis összegekért. A kölcsönöket is ellehet felejteni. Inkább valami fiatal (nem muszáj saját nevelés) koptassa a padot mint Fazio. És amit legjobban szeretnék. Jöjjön vissza a 2007es játék. Európa legszűkebb focija. Az a gyönyörű taktika. Nem érd kel ha ez a szezon kuka lesz, de ezek után lehet építkezni. Amúgy szerintem semmi nem fog változtoni, miért is változna. Tolunk egy détárit és szevasz "dolgozunk tovább."
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.24. 12:17


Szorítsunk a Milannak, hogy jó pénzért eladják Romagnolit, ugyanis a 25 m feletti rész 30%-a a miénk :D. Tehát ha 40 m-ért útnak indul, akkor 4,5 m csörren a kasszába.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.24. 10:39


Nem tudom eldönteni, hogy a tegnapi miatt van-e ez az érzésem, de elgondolkodnék azon hogy a csk karszalagot innentől kezdve Ninja viselje. Nem az első mérkőzés, amikor látványosan ő húzza vonja a csapatot magával és bármi konflikt esetén az elsők közt van aki próbálja rendezni a szitut.

F.Totti írta:Az exmilanista Umberto Gandiniről mit kell tudni? A footballitalia szerint őt szeretnék CEOnak. Zanzi súlytalan volt, Pallotta meg távol van. Jó lenne egy tökös vezető, mert így kicsit fejetlen és vezetetlen a klub. Mondjuk jelzi a poszt értékét, hogy június óta betöltetlen.


Nem járunk vele rosszul, Zanzinal azért komolyabb embernek tűnik.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.24. 10:05


Az exmilanista Umberto Gandiniről mit kell tudni? A footballitalia szerint őt szeretnék CEOnak. Zanzi súlytalan volt, Pallotta meg távol van. Jó lenne egy tökös vezető, mert így kicsit fejetlen és vezetetlen a klub. Mondjuk jelzi a poszt értékét, hogy június óta betöltetlen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.08.24. 08:34


heh. ja. oruljunk ha iden nem csereljuk el paredest valami nehanymillios 27-8 eves valakire.
jovore meg viszlat manolas es nainggolan
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.24. 08:04


Az gondolom változik, hogy Valero így már nem kell.
Azok a meccsek elmúltak, ahol fontos lett volna. Diawara ha jól követtem az eseményeket, akkor a Napolié, Tielemansról pedig most nem beszélnek. Marad az (és ez is tetszik a legjobban), hogy fel kell építeni Paradest és Gersont. Az olasz mezőny eleje ezzel a középpályával is meglehet, ha Spalletti nem engedi most szétesni a srácokat. Parades tényleg gyenge volt tegnap, de játszatni kell. Most ő az az egy lap, akire fel kell tenni "mindent". Reménykedjünk, hogy nem nézte be a szakma. Én bízom benne, hogy Ricci is marad a csapatnál, mert ha Iturbét sikerül eladni, akkor kaphat játéklehetőséget. Sajnos akkor sem sokat, de lesz egy csomó EL meccs, ahol csak-csak. Ha Florenzit a középpályán és Peres alternatívájaként használjuk majd, akkor előre kell 2 csere. SES és Ricci lehetnek azok, mert Gerson inkább a pálya közepén használható... már ha a hírek igazak, mert látni nem láttam.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.24. 01:13


Sab: "A vereség nem változtat a játékospiaci stratégiánkon."
Az idein nem, de a jövő évin...

http://romapress.us/2016/08/23/sabatini-the-loss-wont-change-our-transfer-market/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.23. 19:19


villareal vinné iturbét, 2 milla kölcsön plusz 12 milla opció, utálom hogy nem végleg, de iturbéból minden pénz ajándék, úgy hogy menjen...
venkört belgiumból keresik andrelecht és a standard
toroszidiszt a bologna kerülgeti..
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.08.23. 14:42


Szerintem sem fog Iturbe itt már labdába rúgni. Volt egy nyara bizonyítani az edzéseken, látszik h Spalnak ő nem kell.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.08.23. 09:06


ja, én is tartok a meccstől. a szakértő valószínűleg nem volt Roma drukker...:D

Iturbe? megy a süllyesztőbe...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2016.08.23. 08:43


Én azért félek kicsit a mai meccstől , belül bízom a továbbjutásban ,
de szerintem ugyanolyan idegőrlő lesz mint az 1.
Óriási a tét , az önbizalom megvan 4-0 után , cask nehogy túlzásba vigyék és könnyelműsködjenek .
És persze nem szabad ráülni az eredményre .

Most az a tippem , hogy Iturbe lehet még a meglepetés ember , ha beállítja a meccs végefelé , amikor már teljes erővel kontrázhatunk.
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.08.23. 08:23


a fogadooldalak 1.3ra teszik a mi tovabbjutasunkat es 3ra a portoet a porto
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.08.23. 08:16


reggel valami info rádión elkaptam valami szakértő elemzését a mai BL meccseket illetően és toronymagas esélyesnek mondta a Romát :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég