Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.25. 21:29


slider írta:Piris vérgyenge, mehet ahova akar. Pjanic technikás, de nem tud állandó jó formát mutatni, ha jönne érte érte valami mega-ajánlat, elengedném. A helyére egy fizikálisan erősebb és univerzálisabb játékos kellene, aki védekezni és támadni is jól tud. Marcost viszont mindenképp meg kell tartanunk!

Ha mindenkihez így állunk hozzá, akkor megint ott tartunk amit Trigoria írt. 3 ember kivételével mindenki mehet. De szerintem amit írsz nem reális. Szal Sebastian írta, hogy inkább játszótárs kéne melléjük, mert arra kb 0 az esély, hogy Pjanic elmegy 20 milláért és jön helyette egy sokkal jobb játékos. Persze ez lenne a szép, de nem lehet megcsinálni. Amikor a német bajnokság virágzik és az oroszok akárkit túlfizetnek egy olasz 6. helyezetbe 0 világsztár, sőt sztár fog igazolni. Szerintem maradjon Pjanic és inkább a selejtek, Taxi, Bradley, Marquinho menyjen, aztán lehet folytatni Pjaniccsal is, persze. De nem sokkal lesz jobb, mert nem lesz kivel játszania. Szerintem az lenne a járható út, amit elkezdett a klub, csak a selejtek ideigazolást sosem értem. Szal Lamela jó, tovább lehet passzolni, elfér majd 5 év múlva is egy BL menetelésnél. Pjanic, dettó, Marquinhos is, Destro is, mind 10-15 milla körül volt, Marcos 4,5. De akkor minek nekünk 500 000 meg 200 000 eurókért, Dodo, Piris, Taxi, Bradley féle játékosok. Ezt nem értem. Ennyiért a Vidi igazol játékosokat. Helyettük lazán játszhatna egy fiatal is. Hiába nem szeretem a németeket, de muszáj felhoznom őket példának. Bayernen kívül meg lehet nézni, hogy építkeznek. 10-10-10-10 milláért vesznek sok sok játékost. És a sok jó játékos és a jó edző meghozza az egységet. Azt nem értem, hogy minek közé rossz játékos? Most lehet azt mondani, hogy nem lehet tudni előre. Dehogynem. Azért van kismillió játékosmegfigyelő, hogy erre rájöjjön.

Tudom, hogy már hosszú lesz, de a ROmáról mindig szívesen beszélek :) Aki nem akarja nem olvassa, de számomra úgy nézne ki egy ideális csapat, hogy
Destro-Lamela-Totti, DDR, X, Pjanic, X, Marcos, X, X, Stek.
Az ikszeket kéne feltölteni és ha ez megvan, eladni azokat akiket megfizetik és újabb ikszeket hozni, mint ahogy a Dortmund is csinálja vagy ahogy a Gladbach. Első x-re tökéletes lett volna, Sissoko, de Eriksen is kiváló lenne. Csakúgy mint Anderson vagy Xhaka, van Buyne. JHV: van der Wiel lett volna a legjobb, de micah richards tökéletes lenne, de ha nincs jó üzlet akkor Cresenzit bőven lehetne játszatni, mert még ha kicsivel rosszabb is mint Pirisék mait nem hiszek, legalább RÓmai és fiatal. Harmadik x. itt már nem muszáj a fiatal tehetség jelző, egy belsővédőnél jól jön a tapasztalat. Rolando, Lovren, Dougles ideális lenne. Balszélső poszt, ami igazán lutri, nem is tudom ki számít itt jónak annyira aki elérhető és fiatal(van valami Beneque vagy ki, kb 22 éves francia 1-ben játszik ő nem rossz vétel lenne. Egyenlőre egy Balzeretti, Loic Nego párossal kiegyeznék. De idővel kén valaki oda.

Tehát először a lyukakat tömné be és nem elfelejtve, h Tottinak helyettest keresni, pl. Chadli, vagy egy KK, és akkor Pjanic venné át a helyét.
Szerintem sokkal szinpatkusabb csapat lennénk ha saját játékosainkre épülve építkezénk és folyamatosan cserélnénk a keretet mint a nagyok, és ilyenkor jönne képbe DDR-Verratti csere vagy Pjanic eladása, de így hatalmas probléma lenne, ha eladnánk és hoznánk valmi hasonlót.

Kár, h nem vagyok játékos igazoló, mert biztos úgy csinálnám, hogy sok több 10 millás játékost hoznék fiatalon, ameddig vannak lyukak, addig pedig fiatalokat játszatnék. Abból is jönne pénz, plusz be is lehetne építeni őket.

Gondolom mindenki játszott már fifával. Ha átlagban 75-ös a csapat, senki sem fog 24 éves 68-70-es játékosokat igazolni, akik csak viszik a pénzt. Akkor inkább a saját nevelésű 65-ös de gyorsan fejlődő és később akár értékesítendő, akár majd megtartani cserének, mert később hozni egy rendes 75-80-ast elé.

Na mind1, gondolom nem mondtam nagy igazságokat, csak fájó nézni, ezt a jenlegi korszakot. Valahogy Spaletti korszakban minden fessül ment és megszokott volt, hogy nyáron jön egy két nagyobb spíler jobbá tenni a csapatot, de senki sem ígérgette. Most pedig mindenki ígérget és gyenge játékosok jönnek, többnyire. Úgy meg nem lehet építkezni, hogy hozol 6 játékos össz 10 millláért, és jövőre elengeded őket összesen 2-ért, mert pocsékok voltak. Akkor inkább már hoznék egy játékost 8 ért és a lyukakat fiatalokkal tölteném be. Nyáron mi lesz? Taxi, Goiko, Piris, Torosidis esetleg Dodo elmegy 1 év után és megint, hoznak valakiket, csak nem tudatosan. Rossz ezt látni, de remélem rám cáfolnak már.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.04.25. 19:56


Piris vérgyenge, mehet ahova akar. Pjanic technikás, de nem tud állandó jó formát mutatni, ha jönne érte érte valami mega-ajánlat, elengedném. A helyére egy fizikálisan erősebb és univerzálisabb játékos kellene, aki védekezni és támadni is jól tud. Marcost viszont mindenképp meg kell tartanunk!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.25. 19:38


Maradhat mind a 3, de akkor Torosidis menyjen.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.04.25. 19:33


azóta meggondolta és mégiscsak maradni akar mert jól érzi már jól érzi magát
http://romanews.eu/it,a110969/Marquinho ... ce-Roma-Br
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.25. 18:56


http://forzaitalianfootball.com/2013/04/roma-duo-want-to-stay-but-star-defender-hints-at-exit/

Aszongyák 3 külön életút:
- Piris - kérője nincs, maradni szeretne - mi szeretnénk?
- Pjanic - kérője van, maradni szeretne - mi szeretnénk?
- Marcos - kérője van, menne - mi nem szeretnénk

Ez a baj. Hiába vadászol le tehetségeket, ha nem jönnek az eredmények, akkor a legjobbak elvágyódhatnak és marasztalni hülyeség lenne, ha csak elkedvetlenedne. Ha - mert ez persze csak háp-háp - menne Marcos, akkor 20 alatt ne nagyon. (A szerdai meccs után nem csodálnám, ha pont védő kellene nekik a leginkább, nem is egy...)
Olvastam valahol, hogy a Valencia 15-ért egyben vinné Steket és Osvaldót. Elsőt 6,3-ért, Oszit 15,7-ért vettük. Ez elég bukó...

Meglássátok nagy kiárusítás lesz itt nyáron! Lesz itt emberkereskedelem.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.25. 16:04


Látva a BL elődöntőket a németek sikere nem kis részben fizikai formán múlt. Így szezon végén mindenki fáradt már, bár úgy látszik, hogy németek még simán sprintelgetnek a 90. percben is. (Amikor a T-mobile kiszállt a kerékpárból néhány éve a doppingesetek miatt, akkor egy volt Bundesliga-edző nyilatkozott, hogy bizony a bundásliga 70 %-a nyomott szereket már a 90-es években is... De ezt most hagyjuk. Szerintem az egész foci kicsit kihúzza magát ez alól - lást Fuentes doktornál teniszezők, labdarúgók stb. vére is a lehűtött zacskókban volt, őket mégsem vizsgálta senki.)

Na és végre a költői kérdés. Látva, hogy a fizikai készenlét mennyit számít, vajon nálunk kijön-e ZZ brutális nyári emberkínzásának eredménye? Vagy nem, mivel mentálisan nem akarnak a játékosok, ezért esélyünk sem lesz ennek megítélésére?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.04.24. 20:18


A Fio elleni május 4-i meccs elvileg esti lett volna, de a szövetség fokozottan veszélyesnek minősítette a szurkolók rivalizálása miatt így vszínűleg átteszik délutánra.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.24. 20:06


feree80 írta:érdekes, sky szerint FilipJankovics(hányszor hozták velünk szóba? hú sokszor) állítólag a Parma játékosa lehet 450000 juróért...

emellett Crescenzit a Fio figyeli, plusz csak számomra érthetetlen, hogy Marcos mért nem vettük még meg a Corintianstól, jobban mondva véglegesítettük :?:


Jankovicot addig édesgettük, amíg télen elhajtottuk az ügynökét, mert rájöttünk, hogy kevés a nem EU-s helyünk (akkor már valami nagyobb spílert igazolunk ha már szűk a kintről igazolhatóak száma). Más kérdés, hogy ekkora blama is csak velünk eshet meg.
Mellesleg mivel olaszban vagyunk az sem lepne meg, ha leigazolná a Parma és mi onnan hoznánk el 1-2 év múlva, ha beválik: a Parma nyerne, mert kap marzsot (vagy valami fiatalt), mi pedig olaszból igazoltunk, amit lehet (más olasz csapattól igazolt nem EU-s nem számít).

Majd 5 év múlva, amikor Caprari, Piscitella, Verre, Crescenzi közül valamelyik válogatott szintű játékot mutat majd főhet a fejünk, hogy miért nem építettük be. Ráadásul idén nem úgy néz ki, hogy a fiataljaink brillíroznak: a primavera 5. helyen szerénykedik (Frediani, Ferrante és Bumba is csak egy-egy meccsen jó), a még kisebbek most kaptak ki 3-1-re a Laziálétól. Szóval nem az az aratás, mint ahogy az elmúlt években hozzászoktunk.
Magyarul nem évente, kétévente teremnek nálunk sem a tehetségek, ha akad, akkor tényleg szívesen látnék valakit a csapatban az egy szem visszahozott Florenzin és a 10 meccsenként beálló Romagnolin kívül.

Marcos szerződése szerint június 30-ig van nálunk kölcsönben 1,5 milláért és utána 3 milláért megvehetjük, mivel játszott elég meccsen. Hova szaladgáljunk? A szerződés él, júniusban perkálunk. Ha lenne 3 milla juróm én is inkább fialtatnám amíg lehet. Bizta nem adnám korábban...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.04.24. 18:11


Nekunk lessz tobb nezonk :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.24. 14:25


azért ennek a mazarrinak is voltak olyan homály meccsei hogy nem igaz, és nem is rég, volt egy elég hosszú nyeretlenségi szériája, ha jól emléxem, maga az ember nem szimpatikus ránézésre, szal én nem örülnék neki, persze szubjektív.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.24. 14:25


AA-nál nem is a gólgyártás a para, hanem hogy képtelen feltüzelni a játékosokat kisebb csapatok ellen. Pescara, Palermo meccseken 1 pontot szerezni halál ciki. Oké, hogy legyőztük a juvét, de mire megyünk vele így. Ilyen csapatokon sajnos nincs mese, át kell gázolni még ha előtte 3 hétig minden nap meccset játszottak akkor is. Amúgy amennyire szkeptikus voltam vele szemben, kellemesen csalódtam, de ahhoz, hogy jövőre a dobogón végezzünk nem ő lesz a mi emberünk.
A következő egy hónapban azért remélem tényleg sikerül egy normális edzőt kukáznia a vezetőségnek, nem pedig ilyen Piolikat (először persze Poli-t olvastam és már kezdtem örülni).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.24. 12:57


Trigoria írta:elvileg visszavonul
de a világ vicce lenne, ha más csapathoz menne ezek után
Én Guardiola helyében visszmondanám az állást. Még jól is jönne belőle ki. Gáláns lenne.
És jöhetne hozzánk. :D

Mazzarit kedvelem. De erőskezű edző kell? Zeman nem volt az elvileg? :)

Nem, mert nem kommunikált a játékosokkal és mentek a saját feje után. Aki már sportolt versenyszerűen, vagy most sportol tudja, hogy az edzőnek milyen nagy a feladata. Igaz, hogy sohasem fociztam, de én máig rendesen kosarazok és nálunk az edző végig kommunikál mi legyen a figura mire figyeljünk oda, az ellenfél mit játszik, stb... És igen olykor olykor, megy a lebaszás is. A háttérinfokat nem tudom, de egy játékosnak nem lehet nagyon zsír, ha azt sem tudja, hogy most jól csinálta e a Zeman féle taktikát, ha ő csak ott ül 90 percig. És hiába az edzés. A meccsen fejlődik a legtöbbet az ember.

Guardiola jó is lenne ha idejönne, ugye játszott is itt, remélem jól mondom, csak sajnos a sport biznisz is, és kb 3-4 éven át kb rengeteget fog keresni. Utána lehet. MOurinho mondta azt, hogy nála a péz már nem számít, Totti is lenyilatkozta, hogy Mourinho lenne az edző aki alatt még szívesen játszana, ezért örülnék neki.

Más: A gólszerzés csak addig volt erős amíg fel lett adva a védelem, mióta Andreazzolinál kicsit hátrébb játszik mindenki, már nem jön annyi gól. Zemannál kb 2-es átlagunk volt. Mazzari nem rossz, de szerintem lehet majd nála jobb is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.04.24. 12:53


szerintem Guardiola nem lenne jó olaszba, de sztem a Bayerne is le fog szerepelni. azért Robben meg Ribery nem 1 Xavi vagy Iniesta ők ha ugy van simán vissza fognak pofázni neki. szerintem két évnél tovább nem lesz ott első évbe behúzza majd a bajnokságot amit nem lesz nehéz, és adnak neki még 1 évet hogy hátha jön megint a BL győzelem, aztán rájönnek h kár volt eltikitakázni amit 3-4 év alatt felépítettek :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.23. 22:44


elvileg visszavonul
de a világ vicce lenne, ha más csapathoz menne ezek után
Én Guardiola helyében visszmondanám az állást. Még jól is jönne belőle ki. Gáláns lenne.
És jöhetne hozzánk. :D

Mazzarit kedvelem. De erőskezű edző kell? Zeman nem volt az elvileg? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.04.23. 22:00


heynkesst úgyis kirúgják, még nem olvastam, hogy vki lecsapott rá, el kéne hozni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.23. 21:53


fradista romanista írta:
CaPy írta:Mazzarriról pletykálnak, na számomra most már egy olyan edzső kéne aki hosszabb ideig bizonyított egy élcsapatban és Mazzarri ilyen, most már ne kísérletezzünk, inkább ne költsünk annyit igazolásokra, de fizessünk meg egy Mazzarri szintű edzőt.


A repubblica azt írja, Ímazzarri azért került képbe, mert a vezetőség rájött, hogy ia csapattal elsősorban hozzáállásbeli, fegyelmezési problémák vannak, ezért egy érdes és keménykezű edzőt akarnak , aki majd ráncbaszedi a bandát. Úgy legyen

Biztos az a legjobb, hogy meglopjuk a riválist? Mazzari=Napoli Roma=who? Viszont az már jó hír, hogy látják kellene egy jobb edző.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.04.23. 21:46


CaPy írta:Mazzarriról pletykálnak, na számomra most már egy olyan edzső kéne aki hosszabb ideig bizonyított egy élcsapatban és Mazzarri ilyen, most már ne kísérletezzünk, inkább ne költsünk annyit igazolásokra, de fizessünk meg egy Mazzarri szintű edzőt.


A repubblica azt írja, Ímazzarri azért került képbe, mert a vezetőség rájött, hogy ia csapattal elsősorban hozzáállásbeli, fegyelmezési problémák vannak, ezért egy érdes és keménykezű edzőt akarnak , aki majd ráncbaszedi a bandát. Úgy legyen
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.23. 21:31


érdekes, sky szerint FilipJankovics(hányszor hozták velünk szóba? hú sokszor) állítólag a Parma játékosa lehet 450000 juróért...

emellett Crescenzit a Fio figyeli, plusz csak számomra érthetetlen, hogy Marcos mért nem vettük még meg a Corintianstól, jobban mondva véglegesítettük :?:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.21. 10:56


tegnap megnéztem a merda meccsét, ha már ismét előhozakodtak a firkászok bastával, hát nem tom, nem volt rossz, de igazából azt se tudom mi a posztja, sztem romába ő keves lenne, és már 28 éves, szal a fejlődésében se hiszek....
emellett pedzegtnek vmi jeant, brazil, nálam a köv. marquinho :) ugyanabban a csapatban tolja, ahol elődje, vagyis fluminesében, de ha jól láttam nagy előnye hogy talán 2lábas, és ugyanúgy 26 éves mint marquinho...S:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.21. 08:25


feree80 írta:úgy tom, lobont hosszabbítana, stek meg bármennyire jó kapus, én a kirohanását nem felejtem, szal ha jó pénzt kapnánk érte, és tudnánk vmi hasonló képességű kapust venni, nem tartóztatnám, csak egy szalagcímet láttam a tmwn állítólag a valencia érdeklődik iránta, persze kacsa...

krul tuti nem, ennyit kapusért nem adunk, különben azt se tom hogy kicsoda

Newcastle kapusa 5x-ös holland válogatott. 5 évvel fiatalabb, mint Stek. Szvsz. 2014-es VB az első számú kapus lesz. Simán lecserélném Stekre, de szerintem is felesleges, inkább már akkor más posztra kéne igazolni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.21. 00:20


úgy tom, lobont hosszabbítana, stek meg bármennyire jó kapus, én a kirohanását nem felejtem, szal ha jó pénzt kapnánk érte, és tudnánk vmi hasonló képességű kapust venni, nem tartóztatnám, csak egy szalagcímet láttam a tmwn állítólag a valencia érdeklődik iránta, persze kacsa...

krul tuti nem, ennyit kapusért nem adunk, különben azt se tom hogy kicsoda
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.20. 22:33


Virga írta:
mcsabi írta:A Krulról szóló pletykákat viszont nem értem. Lobont visszavonul? Vagy miért már megint olyan posztra akarunk igazolni, ahol éppen rendben vagyunk?

ez a hobbink :D igazából ez a megkerülős hadművelet, elhozzunk soldadot a valenciától, meg jön ez a zielinski is csatár posztra :D

A Valenciát ne fosszuk le annyira, a második kedvenc csapatom :). Mondjuk Guita jöhetne csere kapusnak :P. No meg ha nem lenne ilyen sérülékeny Canalest még elnézném farkas mezben.

(szerk3)Üsse kő ha Rami hozza a tavalyi formáját ő is jöhetne :P.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.04.20. 22:23


mcsabi írta:A Krulról szóló pletykákat viszont nem értem. Lobont visszavonul? Vagy miért már megint olyan posztra akarunk igazolni, ahol éppen rendben vagyunk?

ez a hobbink :D igazából ez a megkerülős hadművelet, elhozzunk soldadot a valenciától, meg jön ez a zielinski is csatár posztra :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.20. 21:57


A Krulról szóló pletykákat viszont nem értem. Lobont visszavonul? Vagy miért már megint olyan posztra akarunk igazolni, ahol éppen rendben vagyunk?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.20. 21:48


http://forzaitalianfootball.com/2013/04 ... -defender/

ha levetkőzte üveglábúságát, akkor óriási vétel lenne..(legalábbis úgy rémlik, hogy bitang faxa játékos volt)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 97 vendég