Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.16. 10:04


tehát te ittál :D
aztán így születnek a legendás mondatok :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.04.16. 09:30


terrific, ez volt az angolban, csak mivel a "félelmetes"-t már elsütöttem előtte a formidable-ra, nem akartam szóismételni, és láttam hogy ezt is jelenti, mondom csuda klassz lenne ezt írni :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.16. 09:21


sn: te voltál bebafva vagy Sabatini ennél a nyilatkozatnál (vagy a fordításánál)??? :shock: :D :D :D :D
de Osvaldo egy csuda klassz csatár."
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.15. 21:20


Örülnék Abu-nak (legalább még egy Disney figura lenne a csapatban), de továbbra is azt mondom, hogy ha lopezt elveszítjük, hatalmas érték csúszik ki a kezeink közül. Valaki nem lő véletlenül 8 u20-as meccsen 6 gólt. Szerintem Oszit adjuk el, erősítsük meg a középpályánkat és adjunk Lopeznek lehetőséget. Még így is van Lamela, Totti, Destro hármasunk + még Dodo és Pjanic is játszott már támadó poszton. A gaboni csak akkor jöjjön, ha esetleg Destro is távozna.

http://www.youtube.com/watch?v=iGHztcj1w8o Ha ezt Destro 10-ből 1x megcsinálja, megeszem a sapkám...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.15. 20:55


Tottika84 írta:Szep jo napot minden kedves ASR szurkolonak :D :tottiluv:
Itt Kellene kezdeni: egy normalis edzo aki meg regulazza a bandat Bertolacci-t vissza szerezni kpalyara,Crescenzi jobb hatvednak vagy leggalabb cserenek.
A Bayernbol el vagyodo Gomez-t csatarnak,es ezen felul a tavozokat potolni.


Nem láttam még Bertolacchit és Cresenzit játszani, itt hallottam róluk először elhiszem neked, hogy hasznosak. De bárki csak Gomez ne jöjjön ide. Ribery, Müller, Robben, Swein, etc... olyan helyzetbe tudták hozni amit még Destro is belő. Sőt Nonda vagy a 40 éves Montella. A csávó dribblingje -5!!!! 2x nem tud már labdához érni. Tiszta Shaq fétis az nba-ben. 1 érintős gólokban a legjobb, de mást nem tud. 8 milláért jöhetne max. Osvaldoval csere. De elhiheted, hogy semmivel sem lenne jobb mint Lopez. Szerintem the most overrated player of the year nyertese. 30-ra becsli a transfermakt pedig tizedét ha éri. Inkább jöjjön Abuameyang, ő legalább gyors tudja vezetni a labdát. hasonló mint Lamela, de középcsatár. Lehet h kihagyna 2 helyzetet. De a harmadikből amiből gólt lő azt magának teremti meg. Gomez meg ott álldogálna és várná a jó passzokat Tottitól, mert másnak nem megy az ívelés. Gomez = Osvaldo. Annyi az előnye, hogy Gomez magatartás szempontjából előnyösebb.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.04.15. 19:28


Szep jo napot minden kedves ASR szurkolonak :D :tottiluv:

Sok mindennel dobalozik a media Ogbonna-nak volt egy jo meccse ellenunk de attol nem er 20 millat de szerintem meg a felet sem 10 ert johet mert amugy nem ugyetlen.
Allegri hulye lenne eljonni a Milanatol amig ok Balotelliket vesznek neki itt addig Tachtsidis-ekel akkarnak BL-be jutni vicc az egesz.
Amiket irnak az ujsagban kik mehetnek nekem a leggtobb nem hianyozna akik ertekeink az TOTTI,Lamela,Marquinhos,Talan meg Pjanic,DDR,Stek (ha ugy ved mint az elmult hetekben).
Akik hasznosak Castan,Burdi,Osvaldo (bar o nagyon kozosseg rombolo meg nekem nagy kepu is), Florenzi.
A Tobbi nem igazan az a szint Bradley egy csupa sziv munka gep de meg sem uti a szintett,Desttro meg nekem egy hatalmas csalodas 10 nagy helyzet kell neki hogy egyszer be talaljon es ha labdat veszit setal vissza fele amig Totti 36 evesen rohan vissza hogy szereljen a sajat 16 hatosunknal.El kenne adni a Liverpoolnak vagy 15 ert :D
AA meg nem lenne rossz de valahol lentebb kellene kezdenie.Meg mar az is unalmas hogy nalunk probalkoznak a zoldfulu Edzo jeloltek. Egyszer elmegy de harom mar tul sok.

Itt Kellene kezdeni: egy normalis edzo aki meg regulazza a bandat Bertolacci-t vissza szerezni kpalyara,Crescenzi jobb hatvednak vagy leggalabb cserenek.
A Bayernbol el vagyodo Gomez-t csatarnak,es ezen felul a tavozokat potolni.

Ennek a szezonak mar ugy is annyi tok mindegy hogy 5-8 helyen vegzunk csak a kupat huzzuk be valahogy.
Nem tudom Sabek miert nem probaltak meg egy ket olyan jatekost igazolni akinek lejar a szerzodese szezon vegen biztos lettek volna jo huzasok.

Na de barmi is legyen fel a fejjel es elore a Scudettoert
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.15. 19:28


feree80 írta:amúgy még egy kácsa, állítólag 3 éves szerződést tolnának allegri orra alá romában, kérdés hogy igaz és hogy ki, mert állítólag sab aahoz ragaszkodik, míg baldini új megoldást akar......


Árnyalja a képet az a sokadik vélemény (Corriere Dello Sport) miszerint Sab AA-t marasztalná és Baldini ragaszkodik Allegrihez.

http://www.forzaroma.info/2013/04/15/allenatore-roma-sabatini-vuole-confermare-andreazzoli-baldini-vuole-cambiare/211906

Én örülnék bármiféle váltásnak, mert ez a mostani foci nézhetetlen. 1 percben össze lehet foglalni, ami játék, a többi a labda rugdosása elképzelés nélkül.
Én AA-t éppen ezért nem kedvelem. (A Chievo örülne egy ilyen edzőnek.) Montella nekem szintén nem tetszik: nálunk a bratyók játszatása, aztán a Cataniával nagy eredmény (nem értem, 3 szezon óta a középmezőny elején végeznek, nem tudom tavaly mi volt a pláne), a Fio most önmagához képest jól áll, de ZZ úgy fenekelte el őket a Romaval, hogy nem is értettem, hogy mi a jó abban a csapatban.
AA nézhetetlen focija helyett engem érdekelne Di Francesco vagy Panucci, mint edző.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.15. 18:36


feree80 írta:végülis vhol érthető allegri favorizálása, azért mi vertük el őket utoljára, és ki gondolta volna akkor hogy xarból képes várat építeni....

hát miután elvertük őket, nem gondoltam volna, hogy áprilisban így fog kinézni a tabella...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.15. 17:48


ogbonha kacsa, gondolom a meccs előtt jelent meg a kacsa, ilyenkor így szokott ez lenni, ettől nagyobb is van azon az újkeletű angol oldalon, ami a romával foglakozik, az nem más mint diakite a lazióból....

amúgy ami most nekem leginkább feltűnik a kacsákkal kapcsolatban, kölkökről írnak, de leginkább portugál származásúakat pletykálnak....

amúgy még egy kácsa, állítólag 3 éves szerződést tolnának allegri orra alá romában, kérdés hogy igaz és hogy ki, mert állítólag sab aahoz ragaszkodik, míg baldini új megoldást akar......
végülis vhol érthető allegri favorizálása, azért mi vertük el őket utoljára, és ki gondolta volna akkor hogy xarból képes várat építeni....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.15. 16:49


Ha 15 gólt lő szezononként, akkor jöhet! :D
10 millió fölött csak csatár vagy valami épkézláb középpályás. Ne nevettessenek már. Csak vigyázzák évek óta és srófolják felfelé az árát. 20 millióért Sab bácsi vesz 5 hátvédet, amiből 2 béna, 2 megüti a színvonalat egy pedig klasszis.
Arról nem is szólva, hogy ennyiért a kinézett brazil kontingensből 4-5 játékos már jönne is. Majd pont egy örök tehetségre költjük a kevés pénzünket. Ne is beszéljünk róla...

Ki az ügynöke? Biztos jóban van vele Sab, aztán segít neki drágán elpasszolni...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.04.15. 16:21


És hogy hol állnak... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.15. 13:59


Remélem ez valami április 1-ről maradt hír. Ogbonnáért 20m-t :lol: Biztos jó játékos, de azért ennyiből több hasonló képességűt vehetnénk. (pl szerintem a newcastle egész téli bevásárlása nem került ennyibe és nézzük meg kik érkeztek...)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.14. 22:33


Amíg mi itt számolgattuk az 5-6 távozót a lista egyesek szerint sokkal bővebb is lehet...
http://forzaitalianfootball.com/2013/04/roma-readying-themselves-for-large-summer-revolution/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.14. 12:58


Az a baj, hogy amilyen a mi formánk, ha Sab elmegy a kékekhez akkor tuti olyan igazolásokat csinál, h főhet a fejünk. Marcos és Lamela amúgy szerintem igen is jó igazolások voltak, taxi és goiko meg ha jól emlékszek ZZ külön kérései. Castannal se értem mi a bajod, az addigi "legjobb" burdinál fényévekkel jobb. De felhozhatjuk még Borinit is, akit 8 körül hoztunk, volt egy jó szezonja nálunk és eltoltuk 13-ért aztán nem is ér semmit. De Pjanic igazolását se mondanám tragédiának. Aki kudarc volt az Angel, Gago, Kjaer



Akárhányszor nézem ezt az Aubameyang videót mindig az jut eszembe, hogy el fogjuk szúrni Lopezzel a dolgokat, holott ilyen kvalitású játékos simán lesz ő is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.04.14. 11:36


cejas írta:Jajj, ez még szívás is nekünk most, hiszen 12 milkát nyáron szurkolunk érte, a pízt pedig csak jövő év elején látjuk vissza. :S


Ezért sem értem, hogy miért magasztalják, marasztalják sokan Sabatinit, szemmel láthatólag agyára ment a sok nikotin. Az indián haverjai pedig... Most komolyan srácok, el tudjátok képzelni, hogy Crescenzi rosszab játékos, mint Piris? Jó ötlet volt elküldeni Bertolaccit és Taxit a görög Ronaldinho-t hozni a helyére? Hogy lehet ilyen hülyeséget csinálni?! Marquinho csak cserejátékos volt már Brazíliában is. Castan lehet, hogy olcsó volt, de ő is csak egy középszerű játékos, tényleg nincs senki, akit beépíthetnénk a helyére? (Romagnoli) Annyira nincs az utánpótlásban kapus, hogy Goiko a megváltó? Persze nem lenne fair, ha nem említeném meg Marcost, Ő tényleg jó igazolás volt, de ezzel Sab nem tudja ellensúlyozni a hülyeségeit. Lamela sem a hidden gem kategória a majdnem 20 milliós árával. Dodóból talán lesz valami, de egyelőre csak a gyorsaságával tűnik ki, semmi extra. Ha rajtam múlna, akkor izléses csomagolásba tekerve adnám át Sabot az Internek, és adnék ajándékba egy csomag labdát is. Játszassuk inkább az utánpótlás játékosokat, ha már pénzünk úgy sem lesz rendesen igazolni. Florenzi sem egy labdazsonglőr, de szívesebben nézem őt a pályán, mint egy hasonló tudású, vagy rosszabb indiánt.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.14. 10:25


Meggyőztél, de az összes magyar oldal így írta, visszakerestem és úgy van ahogy emlékeztem. Ami a legviccesebb, hogy a 40m-t is egy csomó helyen írták, holott ezek szerint a bárkának minden esetben ki kellett volna fizetnie a 13m-t, tehát akkor 27-ből jöttünk volna ki végül. Egy nullával kevesebbet se adnék ezért a srácért, nem is értettem a milannal mire gondoltak amikor megszabadítottak tőle. Szerintem amúgy felejtsük el a 13-at, küldjék helyette Sanchezt és Villa-t, nem kell annyit utalgatni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.14. 08:26


mcsabi írta:
cejas írta:Ezt a Bojan üzletet benéztem. Szóval idén nyáron kell érte fizetnünk 12 millát és kapunk 13-at.

Ebben biztos vagy? Én úgy tudom a 12 m-t már leperkáltuk és idén vagy még csúsztatunk 28at (így lenne összesen 40m) vagy a bőrszalonnások utalnak 13at a számlánkra. Igazából amekkora üzletnek harangozták ezt be Barcelonában, olyan jól jöttünk ki belőle. Végül ők fizettek 1m-t azért, hogy nálunk legyen egy komoly tehetségnek ígérkező (aztán végül sajnos szinte semmit se mutató) játékosuk. Ha adnak 2m-t, jövőre nálunk játszhat Villa és A. Sanchez is, de üsse kő 1-ért is jöhetnek.


A hivatalos tájékoztató: http://www.asroma.it/pdf/corporate/operazioni_di_mercato/2011-07-23_acquisizione_a_titolo_definitivo_dei_diritti_alle_prestazioni_sportive_del_calciatore_bojan_krkic_perez.pdf

Taljánt nem beszélem, de a fordító alapján nekem ez jött le: megvettük (2011-07-23 a kelte a doksinak) Bojant a Barcától 12 millió juróért, amit 2013 július 1-én kell fizetni. A Barcának visszavásárlási opciója van 2012 vagy 2013 év végén 17 és 13 m juró értékben (én ezt úgy értelmeztem, hogy ha első év után, akkor 17-et fizet, ha második év után, akkor 13-at) 2 egyenlő részletben (2014 jan. 1-én és május 1-én). 2. év végén kötelező a visszavásárlás a Barca számára.
Blabla... a többi érdektelen, mert úgysem fogunk érte 28 millát pluszban letenni. Annyira nem vált be...

Szóval megvettük, de csak idén nyáron perkálunk 12 m EUR-t, és ha nem kell, akkor kötelező jelleggel megy vissza Barcába és a Barca perkál nekünk jövőre 2 részletben 13 m EUR-t. Ez zéró összgű játék nagyjából. Majdnem olyan, mintha ingyen adták volna kölcsönbe, de így legalább a jogászok melóztak vele egy csomót, és jó sok pénzt hazatalicskáztak.
Mindkét klub bebiztosította magát: ha jól játszik Bojan, akkor a Roma elég sokat fizet, ha nem, akkor ingyen volt.

Na közben megtaláltam ángélus nyelven: http://bleacherreport.com/articles/832947-barcelona-transfer-news-bojan-to-roma-deal-sets-precedent-for-future-transfers

Jajj, ez még szívás is nekünk most, hiszen 12 milkát nyáron szurkolunk érte, a pízt pedig csak jövő év elején látjuk vissza. :S
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.13. 16:36


cejas írta:Ezt a Bojan üzletet benéztem. Szóval idén nyáron kell érte fizetnünk 12 millát és kapunk 13-at.

Ebben biztos vagy? Én úgy tudom a 12 m-t már leperkáltuk és idén vagy még csúsztatunk 28at (így lenne összesen 40m) vagy a bőrszalonnások utalnak 13at a számlánkra. Igazából amekkora üzletnek harangozták ezt be Barcelonában, olyan jól jöttünk ki belőle. Végül ők fizettek 1m-t azért, hogy nálunk legyen egy komoly tehetségnek ígérkező (aztán végül sajnos szinte semmit se mutató) játékosuk. Ha adnak 2m-t, jövőre nálunk játszhat Villa és A. Sanchez is, de üsse kő 1-ért is jöhetnek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.13. 15:21


és drukkolhatnánk majd Suhanó Krokodilnak, Égbenjárónak, Erős Ökölnek stb :D

Ivan Piris és Pablo Osvaldo letöltötték eltiltásukat, így újra a keret tagjai, azonban az elmúlt órákban az olasz sajtó szerint Osvaldót kioktatta az öltözőben Nicolas Burdisso azzal kapcsolatban, hogy miként kellene viselkednie.

"Ha azt mondom, hogy az öltözőben nem történt semmi, akkor azt mondják rám, hogy hülye vagyok. Bizonyos dolgok mindenhol megtörténnek, még a családokban is, csak a családok utána nem kürtölik világgá a dolgot. Ez mindössze a jó magatartás alapelve."
Valszeg nem pont így mondta, de ha igen akkor most mi van??????? Mosta akkor megtörtént vagy nem történt meg?
Meg megint honnan tudja a sajtó mi történik bent az öltözőben?

Amúgy mindig van megoldás ezekre: Trigoria teljes lezárása külsősök,menedzserek és egyebek elől. Az öltözőbe pedig játékoson és edzőn kívül senki nem léphet be. Ha ezek után igaz pletyka lesz az újságban öltözőben történtekről, akkor biztosra vehető, hogy játékos volt a szivárogtató.
Ja és sajtócsend a szezon végéig, azt csókolom. (Ja hogy amcsi tulajok miatt ezt nem lehet? Bocs)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.13. 07:51


Trigoria írta:aztán majd elküldjük Sabatinit a dél-amcsi őserdőbe, hátha talál pár tehetséges Amazonas-menti indiánt ingyen


Ezzel azért óvatosan. Pletykák szerint az interes Moratti bácsinak kellene nagyon Sabatini. Ők sem úsznak a pénzben és Sab ingyen indiánjai neki is kellenének.
A végén még kell egy indiánt szereznünk, hogy a többi indiánt levadássza nekünk... :)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.13. 02:57


fradista romanista írta:OFF szerintem borzalmas, ahogy affektál, és még angolul se tud rendesen ON

befognám a száját :wink:

már ott tartok lelkileg hogy Tottin kívül vihetnek tőlünk akit akarnak
még Marquinhost is de őt mocsok drágán

aztán majd elküldjük Sabatinit a dél-amcsi őserdőbe, hátha talál pár tehetséges Amazonas-menti indiánt ingyen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.12. 19:26


Ezt a Bojan üzletet benéztem. Szóval idén nyáron kell érte fizetnünk 12 millát és kapunk 13-at. Szóval semmi.

Már értem miért keresünk annyira befektetőt. Ha stadionba beleölsz 80 millát, az 80 milla bevétel és máris oké a Fair Play. Ha nem jutunk ki, akkor van 1 év haladék. Egyébként pedig 58,4 millát DDR, Osvaldo és Pjanic eladásával sem keresnénk (ha Lamelát is bevesszük a buliba, akkor oké).
Vagy lóvét kell megint tolni a klubba, de mindenféleképpen ócsóba igazolni (méginkább Bosmann - jöhet a PSV védője...).

Egyébként meg nem értem. A Juve 11/12-es szezonban (elvileg innen indul a számolgatás) -72 milla, 12/13-as szezonban -27 milla egyenleggel zárta a mercatot. Mi -55 milla és -17 milla. Azaz a Juve 27 millával többet költött az utolsó 2 évben. Nem tudom, hogy ők hol vannak a Fair Play listán, de gondolom jól állnak, mert a cikkben szó sincs róluk. Ennyit számít a stadion? Vagy a BL?

Ez lenne a Fair Play?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.12. 15:18

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.04.12. 13:00


fradista romanista írta:OFF szerintem borzalmas, ahogy affektál ON

ezek szerint ez idegesített annyira akkor engem is...:)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.04.12. 12:52


OFF szerintem borzalmas, ahogy affektál, és még angolul se tud rendesen ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron