Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.24. 21:07


inkább az övét, na a magadét :wink:
Mondjuk ne felejtsük el hogy a mostani címerünk sem olyan ősrégi - de mégse kéne ezt olyan sűrűn cserélgetni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.04.24. 20:33


Ha logót cserélünk akkor kigyalogolok Rómába és felvágom az ereimet :S
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.04.24. 20:30


Ja és már most csomagolhat,ha neki a farkas nem eladható nemzetközi színtéren.Farkas helyett egészen új a kereskedelmi árukon???????Mi a f...t akar helyette?Maximust a Colosseum elé??????Teljesen kiakadtam ettől a hírtől!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.04.24. 20:19


A hír hallatán is rosszul lettem,ha ezt meg merik tenni nem tudom mit csinálok!!!!!
Mit akar ez a pali kiveszi a farkast és odatesz egy lovat Taddei tiszeletére?????
Hagyjuk kérem a címert, a logót, sőt ha rajtam múlna az Olimpicót is!!Játékos és edző kell ide nem címer váltás,már félek szeptembertől is!Kifutunk majd a pályára Hot-Dogos mezben ,mert az jól eladható Amerikában???!!!!(((((((Na addig voltam én Roma szurkoló)))))))
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.24. 18:47


Hozzányúlni ezekhez nálam olyan szinten TABU, hogy elmondani nem tudom!
Nekem már az is fura hogy van aki nem ugyanígy reagál erre... :(
Ennél a címernél nemhogy nincs jobb, de nem is kell.
Az a majom csak marketing okokból akar hozzányúlni, és hogy legyen mihez kötni a klub történelmében a tulajdonlásának kezdetét. Hányok.
Ha megváltoztatja, nálam azonnal elvágja magát. Mondjuk félig már meg is tette ha ezt komolyan felveti.
Kíváncsi leszek mit szólnak hozzá a helyiek.

Alapjáraton támogatnám a címer újítást. Nem ártana dobni rajta egy kicsit optikailag.
Mondjuk az ezüstcsillaggal? :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.04.24. 12:43


A cimer meg a logo közt azért eleg nagy a különbség..
Cimerröl el a kezekkel, szó sem lehet róla. Egy újabb logo lehet, de a régi kör alapú fekete romolo is alap.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.04.24. 12:32


valóban ez most a legfontosabb...hozzányúlni egy "szimbólumhoz", valamihez ami azt jelenti, hogy As Roma...ez a fickó vagy hülye, vagy csak öngyilkos hajlamai vannak...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2011.04.24. 10:09


El a kezekkel a címertől. Ez így jó ahogy van!
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.04.24. 08:45


Alapjáraton támogatnám a címer újítást. Nem ártana dobni rajta egy kicsit optikailag. A hagyományokhoz, történelemhez azért ragaszkodjunk már!!
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.04.24. 08:23


Na, megtaláltam az etalon példaképeket: http://www.sportslogos.net/league.php?id=9
Hiszen fontos, hogy a hagyományoknak megfelelően válasszunk, itt van nektek az óriási múltra visszatekintő MLS.

Nekem a portlandi favágóké és a columbusi gengsztereké tetszik. A New England a maga egyszerűségében és puritánságában mindent kifejez, amit egy focicsapat logójának meg kell jelenítenie. A Montreal Impact pedig a jövő csapata, amennyiben 2012-ben alapították...

Na figyelitek! Seattle-nek ott A torony. Na akkor lehet ilyen. Szerintem csak az a baj, hogy a világban (értsd USA) nem ismerik Romolus és Remus történetét. Így inkább olyan dolgot kell választani, ami minden egyszerű polgárnak eszébe jut Rómáról. Colosseum? Ó igen! Spartacus portréja (ja, hogy nem is járt ott... hogy a kakas csípje meg...) akkor... Anita Ekberg igen előnyös domborulatai? Egy hatalmas pizza! Az igazi italiano. Egy nagy kör alakú pizza és benne pepperóniból kirakva az ASR felirat! Lájkoljátok ti is!!! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.04.24. 08:03


Akkor hát az új tulajdonos hozzálátott ahhoz, ami a legfontosabb (számára, hisz amerikai) a BRAND építésébe.

Én úgy vagyok vele, hogy egy logó tükrözi legjobban a klub hagyományait: A RÉGI. :)
Ha kiveszi a farkast és a táplálkozó gyerkőcöket, akkor mi kerül a helyére? Csillagos-sávos lobogó? Egy mobil vagy autó márka, aki a legtöbbet fizeti.
Másrészt, ha nincs benne a logóban Róma jelképe, akkor tulajdonképpen csak az ASR jelzi, hogy a csapat római. Ezután már át lehet vinni a csapatot Ravennába, Rennes-be, Reykjavikba vagy Ramallahba. A lényeg, hogy hol eszik többen a terméket, azaz a focicsapatunkat. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.22. 19:35


a fizetése jó, jobbat max a city adhatna neki
ezen a szinten - és pláne Neki - már nem ez a szempont

---> OFF-topic
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.22. 19:18


özillel nagyon-nagyon jól jártak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.22. 16:07


feree80 írta:...aki játékost megkíván, megveszik neki...


Ezt most télen sem kapta meg, akart egy csatárt a sérült Igáin pótlására és a sok név után kölcsönbe megkapta Adebájórt, pedig a real azért igazolhatna jobbat is... ja és a nyáron is mennyire akarta Maicont, már azt tervezgette, hogy Ramosból belső védőt csinál és a helyére jönne a brazil, meg egy balhátvédet is akart Marcelo helyett, egyiket sem kapta meg. Helyettük jött a két "német" potom pénzért, bár azt nemtom őket Murinnyó kérte-e, de gyanítom nem... szóval szerintem pont ez a baja, hogy nem úgy megy mint angliában, ott ő döntene, ezért is akar visszamenni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.22. 14:55


mért hagyná ott a portugál a realt? a fizetése jó, jobbat max a city adhatna neki, aki játékost megkíván, megveszik neki, agyon se nyerte magát a reallal, és idén nem is fogja, szal van/lesz még teendője a jövőre. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.22. 14:50


Én csak egy esetben mondanék le Carlitórol. És ez az eset pont az lenne. Ő a Realba (épeszű ember ilyet sosem utasítana vissza akár szeretett klubjáért se), és Boas jöhetne hozzánk. Jelenleg e két emberen kívül nekem nem kell más.
Mourinho ha megnyeri a BL-t lelép az fix sztem. Ha nem nyeri akkor is lehet, így hogy már van trófeája ott is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.22. 12:23


ez már a sokadik eset, amikor biz. elégedetlen szurkolótársak a játékosokkal szemben követnek el agressziót


nekem biztos nem a szurkolótársaim
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.22. 10:10


Nem tudom, hogyan jött ez a menez-es hír. U.i. szinte csak a lényeg hiányzik belőle.
A dolognak u.i. az volt a kiváltó oka, h. a kedd esti meccs után hazafelé Menez-t és öccsét megtámadták az autójukban. Követte őket egy motoros, majd egyszer csak egy követ hajított feléjük, ami a szélvédőt betörte, de őket szerencsére nem találta el. Menez érthtető módon besokkolt, és másnap nem volt képes elhagyni a szállodáját. Aztán csak bement az edzésre, ahol a késésért persze megkapta a magáét. Ebből lett a vita, Menez kijeelntette, hogy ez egy őrültek városa, és el akar innen tűnni,stb, stb.
(amúgy tényxleg elég örült egy hely, és ez már a sokadik eset, amikor biz. elégedetlen szurkolótársak a játékosokkal szemben követnek el agressziót)

Más: A hírek szerint amennyiben Mourinho otthagyja a Real-t, Ancelotti as kiszemelt utódja, és Carletto menne is. Ezt a managere is megerősítette.
Úgyhogy nekünk marad mondjuk Gasperini
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.04.22. 03:55


Részemről: hullámvölgy, üres kapu mellé lövés stop!
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.22. 00:02


személyeskedés stop!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.04.21. 18:37


Zsozsomessi írta:Ha Borriello marad, akkor KÖVETELEM a kezdőcsapatba Totyi helyére, köszönöm!


A "Totyinak" köszönhetjük, h nem a 12. helyen állunk.Bár nem tudom egy Roma szurkoló,h írhat ilyet!?Nézed a meccseket?Vagy csak a Barcát (nevedből ítélve)?
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.04.21. 16:34


Igen érdekes néha olvasni a fórumot. Mehet. Ő is mehet. Egy nagy lapát... Őt alapból kirúgni. Ki maradna? És akkor ugye ott a várakozás 4-6 játékosra. Elég lenne vajon?

Menez és Vucinic tényleg elég nagy egocenterek. Mintha valami kamaszlányok lennének: "most nem, inkább.. de mégsem, majd meglátom, leülök, nem futok, le akarok menni". Én is úgy gondolom, hogy ez nem profi hozzáállás, viszont lehet, hogy csak a megfelelő ember kellene, aki tudja az ilyen viselkedést kezelni. Őrülten dühös leszek, ha látom jövőre ezeket a játékosokat a Premier Leage-ben nagyon sok gólt lőni vagy asszisztot adni. Mert lássuk be, erre nem is kicsi az esély, senki sem firtatja a technikai tudásukat...

Felvázolom a jövő évi csapatunkat. Mondjuk a jelenlegi hadrendben. A lenti óhajokat figyelembe véve. :-)
GK ?
DR ? DC Burdisso DC Juan DL ?
DMC Pizzaro (?) DMC De Rossi
AMC ? AMC Simplicio (?) AMC ?
SC Totti

Nagyon sok a kérdőjel. Túl sok... Ez 6 játékos a kezdőbe. És a cserék? 1 belső hátvéd kell, legálább még egy támadó középpályás kell, legalább még egy csatár kell (még akkor is, ha Borriello marad). Ez 9! játékos.
És akkor nem is szólva arról, hogy sok játékos a nyugdíj előtt áll (Perrotta 33, Pizarro 31, Taddei 31, Brighi 30, Totti 34).

Az az érzésem, hogy nem csak idén nyáron, de jövőre is ott kell lenni a mercato-n, vagy felhozni fiatalokat, mert különben szépen lassan elfogyunk.

Egyébként Menez és Vucinic nélkül a jelenlegi összes támadó focistánk: Totti, Borriello, Okaka (ha visszajön kölcsönből), Simplicio, Pettinari, Capriari... :D Nem gondoljátok, hogy ez vékony?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.04.21. 15:37


csebi77 írta:Menjen is Menez a pi....ba!!!A rengeteg esésen,önzőzésen és csodálkozáson kívül semmit nem csinál.
Igaza van Montellának,hogy baszogatja.


A többiek mit csinálnak? Őket miért nem ba...tja Monti?
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2011.04.21. 13:59


Menjen is Menez a pi....ba!!!A rengeteg esésen,önzőzésen és csodálkozáson kívül semmit nem csinál.
Igaza van Montellának,hogy baszogatja.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.04.20. 16:11


fradista romanista írta:Ahogí várható volt, tegnap meredeken zuhant a tőzsdén a csapat árfolyama (u.i. mélyen a piaci árfolyam alatti árra vonatkozik a kötelező vételi ajánlat. a kisrészvényesek csak szívjanak.....)


Ilyenkor kell bevásárolni! Előbb, vagy utóbb biztos felmegy az ára! És akkor lehet kaszálni. Minden rossz után jó jön! Tehát, eddig volt úgy pár év rossz, most jöhet a jó:) És Inter Merda:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég