Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.04.11. 08:38


Borist most már tényleg játszathatná Montella, mert Mirko valahogy nincs formában.
Ja, meg JS-t vagy Lobontot.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.10. 13:50


mexes elhagyta a klinikát. Még egy hétig Rómában marad, majd Franciaországban kezdi a fizikoterápiás utókezelést, immár a Milan stábjának a felügyelete mellett. C'est la vie....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2011.04.09. 17:50


Hát sajnos a miénknél jobb...nem is gyengén....de azért FORZA!!!
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.04.09. 12:01


Bizony bizony, Pep mester játszott egy idényt a Romaban, éppenséggel edzőként is lehúzhatna nálunk vagy 3-4 idényt, tudnám értékelni, ha végigjárná játékos pályafutásainak színhelyét edzőként :D
Este győzelem vagy Szibéria!! Nem érdekel milyen jó csapat a Zudinese, a védelmük nem jó, úgyh hajrá :D :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.08. 19:47


CaPy írta:Mármint azt nem tudtad, hogy nem boldogan távozott vagy, hogy nálunk játszott?


Egyiket sem tudtam. Egyébként az fura lenne, ha csak azt tudnám, hogy: "nem boldogan távozott", azt meg nem, hogy nálunk játszott... mivan? :)
Egyébként mit tesz az, hogy "örömmel jött és nem boldogan távozott"?, sokféleképp lehet ezt érteni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.08. 19:23


bigg írta:
ata írta:Guardiola... Játszott nálunk egy idényt, örömmel jött és nem boldogan távozott.


Ezt nem is tudtam.


ha jön, sztem a történelem ismételni fogja önmagát
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.08. 19:09


ata írta:Guardiola... Játszott nálunk egy idényt, örömmel jött és nem boldogan távozott.


Ezt nem is tudtam.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2011.04.08. 18:17


Kik lennének tomm?! Az örökösen sz*rkavaró menedzserek az újságírókkal karöltve.
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.08. 17:19


engem csak az érdekelne, hogy amikor azt Írják, hogy "xy a roma célkeresztjében" akkor konkrétan kinek a célkeresztjére gondolnak? prádé? conti? sensi megbÍzásából? vagy saját szakállukra dolgoznak? netán benibácsi szólt nekik, hogy mielőtt kirúgja őket nézzenek körül? esetleg monti találta ki ezeket a neveket? vagy a célkereszt innenső oldalán csak unatkozó újságÍrók vannak ill. a takarÍtó néni trigoriából
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.04.08. 14:01


Amúgy szerintem azért engedi el a klub ingyen, mert tisztességes klub! 7 év alatt annyit tett a klubbért, hogy most menjen ingyen ahova a szíve vágya.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.08. 13:24


Abból a Barca játékosállományból kis túlzással Egervári is bajnok lenne...

Kjaert csak a Palermoba láttam játszani(Sabatini felfedezett) csak ámultam és bámultam a játékát, szal jöhet...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.04.08. 12:24


Trigoria írta:megint előjött Guardiola neve nálunk? Ugyan már.... :D
Nem jönne ide, nem menne el onnan, nem is kell nekünk

elmenni lehet el fog, de Milánóban emlegetik leginkább Leonardo helyére. Semmiképpen nem szeretném, hogy idejöjjön, nála sokkal jobb edzők is vannak
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.08. 11:30


megint előjött Guardiola neve nálunk? Ugyan már.... :D
Nem jönne ide, nem menne el onnan, nem is kell nekünk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.04.07. 19:11


feree80 írta:ja, az tényleg érdekes mexesben, hogy a szerződését képtelen volt meghosszabbítani, pedig annó Aqui is szerződést hosszabbított, vagy mondjuk Henry és a Roma valamint a gúnárok legalább pénzt láttak az eladásukból...

...ha nem dugnak szerződést az orrod elé, mit írsz alá...?
balfaxok ülnek ott fenn;
simán aláiratok velük szerződéseket, aztán ha bedől a Roma, mint cég, akkor meg Vis Major és már úgyis mindegy... :evil:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.07. 18:41


ja, az tényleg érdekes mexesben, hogy a szerződését képtelen volt meghosszabbítani, pedig annó Aqui is szerződést hosszabbított, vagy mondjuk Henry és a Roma valamint a gúnárok legalább pénzt láttak az eladásukból...

Amúgy ha DiBenedetto bemutatja a garanciákat, és hivalosan is megveszi a csapatot, és kiderülne róla hogy a bőre alatt is zsé van, fel lehet készülni arra, hogy minden klub majd minket akar lenyúlni, szal hirtelen megemelkedik a játékosok ára, egy példa ezt a Lamela gyereket a transfermart 4 millára taksálja, de ha elkezdünk komolyan érdeklődni 10 milla alatt szóba sem állnak a Romával, és a vége vhol 20 milla körül lehet, mondjuk Pastore se lenne olcsó mulatság, de vele nem vennék zsákbamacskát, azt beszélik 35-70 milla közötti összegért el lehet hozni.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.04.07. 18:36


Candelával nagyon egyet tudok érteni. Perrotta helyében meg inkább kussolnék, és a focival foglalkoznék. Két kezemmel meg tudnám számolni, mennyi komolyabb jó megmozdulása volt az elmúlt 2 évben. Jó volna ha valaki már tényleg össze szedné a csapatot. Mexi-nek is ingyé kell távoznia, még véletlenül se hozzon némi pénzt, amiből pótolni lehetne. :evil: Nem mind ha pótolhatatlan lenni. Fúúú, iszonyat kész vagyok már ettől vezetőségtől!!! :roll: :S
Se egy jó igazolás, se komolyabb játékosok megtartása, se eredmények, csak örök igéretek... jó volna már letenni valamit az asztalra!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.07. 17:36


soha nem láttam játszani, de állítólag akkora az arca, hogy nem fér be az ajtón. :lol:

brazil vonalat vmiért? :lol: nem erőltetném, jöjjönek inkább argentinok, agresszívabbak és fegyelmezettebbek a braziloknál....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.04.07. 17:28


Ezt a Neymart szívesen elnézegetném a jövő évi Romában. Állítólag jönne Olaszhonba, igaz a milánói klubok jönnek be neki :(
De majd betörnénk a 19 éves "sokadik messi-utódot".
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.04.07. 13:00


Totti8 írta:
gyuri67 írta:ha annyira szereti a Romát köt egy új szerződést amelyben szerepel hogy egy bizonyos összegért cserében elengedik, és nem lép le ingyen mint CAssano Mancini Chivu Samuel stb. Bár ez talán a klub felelősségét is felveti.

Samuel nem ingyen ment. Ennek ellenére egyetértek.

meg szerintem Cassano sem, igaz leértékelt árú volt, de nem ingyé. Manciniben nem vagyok biztos, szerintem lehet érte is kapott a klub némi alamizsnát, de Samuel kőkemény sok-sok pízért ment el...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.04.07. 11:50


gyuri67 írta:ha annyira szereti a Romát köt egy új szerződést amelyben szerepel hogy egy bizonyos összegért cserében elengedik, és nem lép le ingyen mint CAssano Mancini Chivu Samuel stb. Bár ez talán a klub felelősségét is felveti.

Samuel nem ingyen ment. Ennek ellenére egyetértek.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.07. 10:06


mexes távozásával csak 1 bajom van, amit már korábban is mondtam, 7 év lehet egy játékosnak sok vagy kevés egy csapatnál, simán el tudnám fogadni a távozását ha nem maradna a serie a-ban, de így qrvára nem.
menez távozását meg támogatom, az olasz bajnokság nem neki való, azt is letojom ha máshol, más bajnokságban elkezdtene szárnyalni, max ő lesz a mi henry-n...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.07. 10:02


Állítólag az éjjel volt egy távtárgyalás az Unicredit és Dibenedetto közöt, és a tulajjelölt bemutatta a bankgaranciákat (bár a fanyalgó szerint ez is problémás lett volna)., úgyhogy várhatóan felgyorsulnak az eemények.

Mexes-nek meg sok sikert, remélhjük, tartja a rapszódikus formáját, és majd a Milan-ban is elborul néha az agya. Hét év a mai futballban sok egy léguiósnak egy helyen, érthető, ha elmegy.
Különben nyilván nem Pradé sara, hogy ingyen mehet, hanem a tulajdonosi bizonytalanságé

Lameláért állítólag a lazio is érdeklődik.

ha Menez-nél nyakon felül is rendbe lennének a dolgok, már be kellett volna érnie, egyelőre csak igéret, és félek, hogy az is marad. Egyetlen esélye az lenne, ha egy Capello típusú kemény edző helyre tenné (Raineri-nek azuért voltak etéren bíztató kisérletei...)
Felőlem mehet Isten hírével, csak fizesseek érte eleget. Aztán kvánom neki, hogy fussa be azt a karriet, amit a épességei lehetőpvé testznek, de amire itt láthatólag nem képes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2011.04.07. 10:09-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.04.07. 09:55


Mexynél én már azon csodálkoztam,hogy tavaly itt maradt. Engem a hírekkel kapcsolatban inkább Lamela érdekelne, mennyit tudtok róla? Gondolom az erős,hogy ő az új Messi, már sokakra mondtak hasonlót l,zizu utódja stb., és mégsincsenek sehol. Azt mindenestre pozitívnak tartom,hogy legalább fiatalokról is pletykálnak,nemcsak 30 koruli játékosokról
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2011.04.07. 09:53


ha annyira szereti a Romát köt egy új szerződést amelyben szerepel hogy egy bizonyos összegért cserében elengedik, és nem lép le ingyen mint CAssano Mancini Chivu Samuel stb. Bár ez talán a klub felelősségét is felveti.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.04.07. 09:42


tomm írta:
az nagyobb baj hogy van egy olyan rossz érzésem hogy ha nem érjük el a BLt (ami kb tuti) akkor mégse veszik meg a klubbot - sztem nem véletlen ez a kivárás....


sztem ez hosszabb távú befektetés, mintsemhogy egy bl induláson múljon a dolog. ha ezen múlik, jobb is, ha nem veszik meg.

az meg várható volt, hogy mexes előbb-utóbb elmegy, hacsak nem akar egycsapatos játékos lenni. megértem, nem is nagyon bánom, kiváló védő lenne, ha nem a legrosszabb pillanatokban borulna el az agya


Magam részéről tomm véleményét fogadom el, de ugyanakkor valahogy nem jó a szájízem ezzel a tulajdonos kérdéssel kapcsoatban... Kezd gyanús lenni valami, de nem akarok károgni, majd ha aktuális lesz leírom. Remélem h nem lesz az!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég