Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.04.07. 09:55


Mexynél én már azon csodálkoztam,hogy tavaly itt maradt. Engem a hírekkel kapcsolatban inkább Lamela érdekelne, mennyit tudtok róla? Gondolom az erős,hogy ő az új Messi, már sokakra mondtak hasonlót l,zizu utódja stb., és mégsincsenek sehol. Azt mindenestre pozitívnak tartom,hogy legalább fiatalokról is pletykálnak,nemcsak 30 koruli játékosokról
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2011.04.07. 09:53


ha annyira szereti a Romát köt egy új szerződést amelyben szerepel hogy egy bizonyos összegért cserében elengedik, és nem lép le ingyen mint CAssano Mancini Chivu Samuel stb. Bár ez talán a klub felelősségét is felveti.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.04.07. 09:42


tomm írta:
az nagyobb baj hogy van egy olyan rossz érzésem hogy ha nem érjük el a BLt (ami kb tuti) akkor mégse veszik meg a klubbot - sztem nem véletlen ez a kivárás....


sztem ez hosszabb távú befektetés, mintsemhogy egy bl induláson múljon a dolog. ha ezen múlik, jobb is, ha nem veszik meg.

az meg várható volt, hogy mexes előbb-utóbb elmegy, hacsak nem akar egycsapatos játékos lenni. megértem, nem is nagyon bánom, kiváló védő lenne, ha nem a legrosszabb pillanatokban borulna el az agya


Magam részéről tomm véleményét fogadom el, de ugyanakkor valahogy nem jó a szájízem ezzel a tulajdonos kérdéssel kapcsoatban... Kezd gyanús lenni valami, de nem akarok károgni, majd ha aktuális lesz leírom. Remélem h nem lesz az!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.04.07. 09:04


Levy ASR írta:B@zdmeg Mexy :(
:( :( :(
mi az isten oka lehet, hogy elmész...?

mint mindig ugyanaz ilyen esetekben, a pénz...
Levy ASR írta:Az alábbi klubokban nem szeretném látni:
Inter
Juve
Milan

akkor már most jobb, ha felkészülsz, mert ezek egyike lesz az új klubja.

Én rohadtul nem sajnálom, sosem volt a kedvencem, eztán sem lesz :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.04.07. 08:47


B@zdmeg Mexy :(
:( :( :(
mi az isten oka lehet, hogy elmész...?

Az alábbi klubokban nem szeretném látni:
Inter
Juve
Milan
( a fosbarna bugyikékeket azért nem írom, mert oda tuti nem megy :) )
tudom, más csapat visszalépés lenne a Csizmán, szval akkor inkább a barca legyen :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.07. 08:14


Hosszabb tavu de DiBenedetto sztem kalkulalt a BL penzzel. Mindegy. Csak egy rossz erzes. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.07. 08:02


az nagyobb baj hogy van egy olyan rossz érzésem hogy ha nem érjük el a BLt (ami kb tuti) akkor mégse veszik meg a klubbot - sztem nem véletlen ez a kivárás....


sztem ez hosszabb távú befektetés, mintsemhogy egy bl induláson múljon a dolog. ha ezen múlik, jobb is, ha nem veszik meg.

az meg várható volt, hogy mexes előbb-utóbb elmegy, hacsak nem akar egycsapatos játékos lenni. megértem, nem is nagyon bánom, kiváló védő lenne, ha nem a legrosszabb pillanatokban borulna el az agya
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.07. 07:44


feree80 írta:Ez a Mexes egy fax, megműtik, a fél csapat bemegy hozzá, együttéreznek vele, majd mikor elhagyja a kórházat, kijelenti hogy távozik Rómából, és így tér vissza rehabra Rómába...


Gondolom ezt beszélte meg a többiekkel:
- már úgysem fogok visszatérni ebben a szezonban, szóval bejelentem még ma... ja, amúgy persze szevasztok, legyetek jók!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.07. 00:47


bámulatos mondatokat volt pofája kinyögni
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... m-2071918/
mindegy, nem lep meg senkit
amúgy nem akkora érvágás mint amekkorának gondoljuk

az nagyobb baj hogy van egy olyan rossz érzésem hogy ha nem érjük el a BLt (ami kb tuti) akkor mégse veszik meg a klubbot - sztem nem véletlen ez a kivárás....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.06. 22:31


feree80 írta:Ez a Mexes egy fax, megműtik, a fél csapat bemegy hozzá, együttéreznek vele, majd mikor elhagyja a kórházat, kijelenti hogy távozik Rómából, és így tér vissza rehabra Rómába...


kicsit több empátiát :wink: . Szerencsétlen hónapokig sunyított.Mmost a műtét okozta megrázkódtatások következtében valahogy kitört belőle az őszinteség. Különben meg őt sem az eszéért szerette sok romanista....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.04.06. 18:07


Ezért kár volt Mexesnek féléve hülyitenie minket, hogy "maradok" vagy később "nem tudom még mi lesz", mikor már nyílt titok volt, hogy megy a Milánba ingyért év végén. Mondjuk én nem sz..tam be a dumáját, régen biztos voltam benne, hogy ő már gondolatban Milánóban jár, csak nem volt vér a p..ájában ezt nyíltan kijelenteni. Ez igen.........ez a Mexes igazi római....... :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.06. 17:13


Ez a Mexes egy fax, megműtik, a fél csapat bemegy hozzá, együttéreznek vele, majd mikor elhagyja a kórházat, kijelenti hogy távozik Rómából, és így tér vissza rehabra Rómába...
Remélem nem viszi túlzásba a stáb a rehabját, uis nincs hova sietni.
Pradéék meg baxák meg, ingyé elveszíteni egy ekkora kaliberű játékost, vaffanculo
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.04.06. 16:48


Nincst mit! Én is meglepődtem, aztán mondom megnézem wikipedián...:D De a srác elég jó. Néztem róla videókat, jól járnánk vele.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.04.06. 16:24


Javítva. Köszi, hogy szóltál. 29 évesen nehezen lenne fiatal tehetség, viszont a Romának pont ebben a korban megfelelő, ide még tényleg fiatal most :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.04.06. 15:59


Van egy hiba a hírben: A 29 éves játékos iránt több élcsapat is érdeklődik Európában, miután az a hír terjedt el róla, hogy ő lesz az új Messi. - a srác még csak 19 éves, nem 29, gondoltam szólok :)
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.05. 17:13


még ne Írjuk le magunkat. ha az udinese ellen nyerünk, akkor nem olyan borzasztó a helyzet. ha nem nyerünk, akkor borzasztó
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.05. 16:50


ugyanúgy nem fogják elérni, ahogy mi sem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.05. 16:39


MNmegvolt mexes műtéte, és a csapatból jónéhányan meg is látogatták a klimikán. A capitano humoránál volt, megkérdezték a firkászok, hogy találta Phil-t. A válasz : fekve. :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.04.05. 16:32


Ha a Juve nem élne opciós jogával(sztem van rá esléy, de ez csak az én véleményem) Aquilani előtt megnyilna az út Rómába....
Ügynöke aszonta a futbalban bármi megtörténhet, szal nem zárta ki... :)

De Rossi mellett Aquilani, előttük Pastore, Mirko csatárba plusz még egy emberke, nagyon fincsi. :D

Marco Storari mindenképp szeretne visszakerülni a Juventus kezdőcsapatába és ennek okán reméli, hogy csapat trénere nem vak és látja, hogy ki nyújt jobb teljesítményt a torinóiak kapujában.

„Csak a vak nem láthatta, hogy mit tettem és remélem, az edző nem vak.”, jegyezte meg Storari. „Hogy Buffon(sztem ez is Juve akar lenni :) ) helyett inkább a Roma-hoz kellett volna szerződnöm? Sohasem rejtettem véka alá azt a tényt, hogy Roma szurkoló vagyok, az igazság az, hogy jól érzem magam a Juventusnál, ahol bizonyítani akarok.”

Luigi Del Neri a következőképpen válaszolt Storari kijelentésére.

„Nem vagyok vak.”, mondta Del Neri. „Storari előtt azonban egy olyan bajnok áll, mint Buffon. Szeretném megköszönni Marconak a Roma ellen nyújtott teljesítményét és nagyon remélem, hogy nálunk marad a jövőben is – még ha kevesebbet is fog játszani.” forrás_juventushungary.hu
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2011.04.05. 16:06


Ne tessék viccelődni a Sandro-val! Nálam az év felfedezettje védekező kp poszton!!! 22 évesen olyat rittyentett a Milan ellen, hogy a "mai" DDR csak sunnyughatna mögötte. Megszerzése nagyjából lehetetlen.
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.05. 16:04


Egy angol felso-kozepcsapat hulladeka (alig jatszik azt irjak) nekunk erosites? Ezt is megertuk...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.04.05. 13:45


Sandro? Mármint Sandro Ranieri? :D Kösz, nem kell még egy Ranieri :D Bár ez csak 22 éves.. jobb, mint a 33 éves Buffon
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.04.05. 08:40


Trigoria írta:A kerdes mar csak az hogy az NSO 4-5 HONAPOT ir nem pedig hetet. Melyik az igaz? Mert nagyon nem mindegy. A par het gyanusan keves, a sok honap meg gyanusan sok.
Ha sok honap akkor szerintem nem viszi el senki tolunk.

Bocsánat, én rontottam el. "Természetesen" hónapokról van szó :oops: . Egy komoly térdsérülés ugye hónapokban mérhető. Még az enyém is, ami elvileg nem komoly...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.05. 08:06


Valszeg nem keresztszalag es nem erezte komolynak. Vagy fene tudja.
A kerdes mar csak az hogy az NSO 4-5 HONAPOT ir nem pedig hetet. Melyik az igaz? Mert nagyon nem mindegy. A par het gyanusan keves, a sok honap meg gyanusan sok.
Ha sok honap akkor szerintem nem viszi el senki tolunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.04. 23:13


de ezt nem is értettem: félidő előtt fetrengett, láthatóan fájt neki, kiskocsival kellett levinni. miért állt be a második félidőben? ha nem is akkor szakadt el a szalagja, valószÍnű köze volt hozzá.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 26 vendég

cron