Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.05. 21:30


hát nem tom ennek a gaboni gyereknek csak kellett játszania a Milanban, mert rögtön beugrott hogy néhány éve a játékosuk volt, szal ha nem ugrik be, az azért lenne, mert nem játszott, így nen tudnék mire emlékezni. :)
vhol meg az láttam hogy a NU 12 millát adna érte, de a Szentek 18at kérnek érte... :)

állítólag jövőre védelembe komolyabban számolnának Romagnolival, jönne Pezzella, és ingyé Douglas a Twentéból, persze kacsa...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.04.05. 20:55


feree80 írta:kicsit közben kalandoztam a serie b-ben, és van egy meglepetés kölcsönadott római gyerek, aki egyelőre versenyben van azért a címért amiben tavaly Florenzi 2dik lett Insigne mögött, vagyis a serie b legígéretesebb tehetsége, játékosa, ő nem más mint Barba, tavaly a primaverában játszott, olyan nagyon sok dolog nem is maradt meg vele kapcsolatban, de a serie b-ben, eddig nagyon jól teljesíthet, ha ebbe a szavazásba bekerült, és nem mellesleg egy szintén rómait, Pettinarit győzte le az első körben.....

Barba középhátvéd. Hozzátehetjük, hogy párja - Antei U20-as válogatott - szintén játszott a lengyelek ellen néhány hete. Azon a meccsen játszott még Sabelli (jobb bekk) - Crescenzivel már ki is állíthatnánk egy utánpótlás hátvédsort.

Szintén a lengyelek ellen szerepelt Politano (bal középpálya), miközben Piscitella és Caprari - egykori játékosaink - csereként léptek pályára. Frascatore, Bertolacci és Viviani U21-es; Verre és Frediani U19-es kerettagok.

Tehetségek vannak, szerintem nem nagyon fognak szerephez jutni, hacsak nem lesznek nagyon komoly pénzügyi nehézségeink. 5 évente tudunk egy igazi játékost beépíteni (Totti, De Rossi, Aquilani - Florenzi remélhetőleg - Rosit, Grecot, Curcit, Scurtot és többieket nem veszem ide....), pedig az utánpótlásunk az egyik legjobb Olaszországban. Ez még messze van az Ajax vagy a Barca nevelési politikájától, hiszen ott rendszeresen építenek be fiatalokat az első csapatba.
Úgy tűnik, hogy a pénzügyi nehézségek elharapódznak Itáliában, ami abszolút jól tenne a saját nevelésű fiatalok kiemelkedésének. A játéklehetőség hiánya miatt sokan eltűnnek, pedig a potenciál bennük van.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.05. 20:28


Nagyon örülnék ha jönne, jó spíler lehet, de tipikus csatár és 75 kg. Ha így nézzük van egy tehetséges Destronk. Ha jön tele leszünk csatárral és Tottit és vhova el kell helyezni, annyit nem ér az ipse h a kapitány padozzon. De később Destro-Abumeyang(?) páros erős lehet. Mögöttük Pjanic Lamela. Csak sokat kell mélg aludni ehhez.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.04.05. 19:24


Gondolom megpróbálják Oszit elpasszolni és a helyére jönne (az érte kapott zséből). Pjanic miatt azért aggódom, ha ő is elmegy, akkor a középpályánk kb használhatatlan.

Trigoria:
A francia bajnokságban ez a srác rúgta a második legtöbb gólt (17-et egész pontosan)

Megnézve a videót, el tudnám képzelni, hogy Totti kioszt neki pár gólpasszt. Ráadásul életkorban szerintem jobb, mint 20-21 éveseket idehozni.
Ha sikerülne megszerezni, Lopezzel nők bálványai lesznek évek múlva :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.05. 19:24


ki az úristen ez? :shock: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.04.05. 19:23


Virga írta:Most olvasom, hogy Aubamayangért ÁLLÍTÓLAG hajlandóak lennénk 12-15 millát fizetni. Mennyit is adtunk anno Osziért? 17-et??

Én is most olvastam :)
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... ert_-72624
Itt van a cikk.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.04.05. 19:08


Most olvasom, hogy Aubamayangért ÁLLÍTÓLAG hajlandóak lennénk 12-15 millát fizetni. Mennyit is adtunk anno Osziért? 17-et??
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.04.05. 11:31


feree80 írta:vhol olvastam, hogy Pjanicsot a németeken más is keresi, de az a qrva nagy igazság, hogy bármennyire is erőltetem, nem ugrik be hogy melyik csapat :) talán a cselzi?! ?!


Én még a Barcára emlékszem akik érdeklődnek iránta.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.04.05. 10:50


Trigoria írta:lerabolnának minket


Áhh, ne légy ilyen negatív. Pallotta úr lenyilatkozta, hogy nincs szükség játékosok eladására a tartozások kiegyenlítéséhez. Gondolom azért mennek majd el, mert nem passzolnak a klub által támasztott fényes jövőképhez. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.04. 22:53


vhol olvastam, hogy Pjanicsot a németeken más is keresi, de az a qrva nagy igazság, hogy bármennyire is erőltetem, nem ugrik be hogy melyik csapat :) talán a cselzi?! ?!
amúgy ez a 15 milla amit írnak, nevetséges......
jah, és Lamela ügynöke meg olaszba tart vagy már van...

Ilicsicsról írnak most épp, biztos azt akarják hogy rosszat álmodjak :) iszonyat lassú és darabos egy játékos sztem
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.04.04. 22:29


lerabolnának minket
ami nem lenne akkora baj ha draftrendszer lenne, tele lennénk ezekért a játékosokért első körös pick-el, és éppen nagy rebuild lenne a csapatnál (és akkor is pár év mire megtérül)

de ezekből itt egyik sem igaz, így ha ezeket eladják akkor vegetálás következik további évekre.
Mert személy szerint elengedném ezek közül akármelyiket vagy akár mind is, de nem hoznánk helyettük ászokat, hanem a pénz miatt adnánk őket, így meg további gyengülés lenne az eredménye.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.04.04. 22:21


http://football-italia.net/32676/bayern ... bid-report

Nagyon remélem, hogy ez csak kacsa. :|
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.04.04. 22:07


Osvaldo valszeg menni fog a nyáron. én igy nem tartok attól hogy eladnánk mind a két gól lövőnket. sztem Lamela nem fog menni sehova. Igazából én azt sem tartom kizártnak hogy Osvaldot elpasszoljuk, és Boriello meg visszajön a kölcsönből és nálunk marad, igazából Boris is kb ugyanazt tudja mint Oszi, meg msot jó szezonja is van neki. sztem a Totti, Boris, Lamela, Destro, Lopez is elég lenne..nagy nevet nem várok mert ugye első a stadion Pallotta szerint, bár sztem fogunk 2 embert igazolni.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.04. 21:47


feree80 írta:http://forzaitalianfootball.com/2013/04/manchester-city-and-barcelona-eye-roma-starlet/
egyre inkább hajlok rá, hogy nem tudjuk megtartani a nyáron :(
már a psgről is pletykálnak különben... :S

Kötvehiszem, hogy pont a három pénzeszsák érdeklődik iránta, tény h fiatal, fejlődőképes és tehetséges, de eszméletlen nyers. Egy lába van, cselezni nem igen tud csak ha le kell futni vkit és hosszabb passzokta képtelen. Asszem 15 ér lett hozva és mivel Pallottáéknak kell a pénz tuti eladják. 30-ért nem sajnálnám, mert akkor okos üzlet volt. Az alatt inkább tartsuk elvileg csapatot építünk nem?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.04. 12:42


http://forzaitalianfootball.com/2013/04 ... a-starlet/
egyre inkább hajlok rá, hogy nem tudjuk megtartani a nyáron :(
már a psgről is pletykálnak különben... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.04. 03:40


egy játékosügynök (Canovi) szerint katasztrófa volt Pallotta nyilatkozata, ha jól értem, tán 3 v 4 újságíró jelenlétében(mindezt úgy hogy a bundások pont bl meccset játszottak, holott az egész sajtó előtt kellett volna beszélnie, mondjuk én ezt lexarom), de ettől húzósabb hogy az ügynök azt mondta, hogy igazából nem a reménykedésről, meg a csodálatos jövőképről, hitről kéne neki beszélnie, hanem tiszta vizet kellene öntenie a pohárba, és kimerítő válaszokat kellene inkább adnia a szurkereknek a tényleges tervekről, meg hogy hogyan is állunk jelenleg....meg ez a befektető kereséses dolog se tiszta neki......

ja és van egy újabb kácsa, ehhez annyi dolognak kéne összejönnie, hogy kizárt hogy igaz legyen, szal ha a napoly eladja cavanit 60 millióért vagy mennyi a kivás.ára, ebből megvennék oszit, damaiot és hernanest. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.04.03. 23:50


A klub amerikai tulajdonosai célja, hogy a Roma nemzetközileg is elismert név legyen és James Pallotta szerint a klub jó úton halad ebbe az irányba.

Állítólag van vagy 70 milliós adósságunk, amit az elmúlt két év alatt szedtünk össze, ez tényleg nemzetközileg is elismerhető teljesítmény. Arról nem is beszélve, hogy a BL-helyezések közelében sem vagyunk, és a tulajdonosváltás óta már a harmadik vezetőedzőnket fogyasztjuk. Ezeket a tényeket figyelembe véve megnyugtat a tudat, hogy jó úton járunk.

Sokszor felébredek éjszaka amiatt, mert egyszerűen nem értem, hogy egyes meccseken hogyan tudtunk kikapni.

Ezen ne múljon a nyugodt alvása, megpróbálom szemléltetni a problémát. Ha a szürke Fiatját Ferrari-vörösre festi és lángnyelves matricát ragaszt az oldalára, majd gyorsulási versenyre viszi, az attól még egy vörösre festett-felmatricázott Fiat marad. Aztán a versenyen megeshet, hogy menet közben nemcsak a Ferrarik, Volkswagenek és Audik hagyják le, hanem egy-két feltuningolt Citroen is néha borsot tör majd az orra alá. Érdemes lenne azon is elgondolkoznia, hogy vajon jó ötlet-e a volán mögé egy kezdő, vagy egy középszerű pilótát ültetnie egy bizonyított klasszis sofőr helyett.

Több tanácsadónk is ajánlotta őt. Minden szükséges kutatást megtettünk és komoly lehetőségnek tűnt. Aztán ami történt megtörtént.

Pontosan mi is történt, Pallotta úr? Lehet, hogy rosszul tudom, de mintha kiderült volna, hogy a sejk barátunknak mégsincs pénze, vagy nem tud fizetni. Ha ez igaz, nem tudom ki a nagyobb zseni, a tanácsadói, vagy Ön, aki alkalmazza őket.

Nagyon sok európai, amerikai, ázsiai és Közel-keleti cég van. 75 millió euróról van amúgy szó, annyira lenne szükség

Az eddig mutatott teljesítményét, szakértelmét figyelembe véve biztos vagyok benne, hogy cégek százai ölik egymást a kiváltságért, hogy befektesse a pénzüket. Azért hadd kérdezzem meg, az a 75 millió véletlenül nem az adósságunkat fedezné? Mert azt gondolom, hogy van különbség aközött, hogy 0-ra hozom a befektetőktől kapott pénzből a költségvetést, vagy a keret megerősítésére költöm. Ettől függetlenül bizakodóvá tesz, hogy ilyen pozitívan látja az eddigi teljesítményüket és a klub jövőjét.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.04.03. 20:53


feree80 írta:azt írják DDR hétfőn 20dik derbyjén fog részt venni, de még gólt egyszer sem lőtt a kékeknek....


Egyet fejel, illetve kezelt, amit a bíró meg is adott, de DDR mint a becsület bajnoka szólt a bírónak, hogy kéz volt, az meg érvénytelenítette. Jó, ez azt jelenti hogy tényleg nem. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.03. 17:36


Virga írta:Stek szerintem jobb, de mindegy :D Hernanest miért pont DDR-el? :D Miért nem Tottival? Bár nem mintha nem lenne tök mindegy, ugyanis az éppen aznap kifogott forma a lényeg. DDR az őszi derbin többet ártott, mint használt. Reménykedem benne, hogy Miralem játszik


Nem akarok senkit sem megbántani, de szerintem Marchetti az egyik legbiztosabb pontja a Lazionak, nem egy meccsen mentette már meg a töküket, Stekről meg mit mond egy átlag ember? Jó kapus de betlizett az EB és a Romában is második számú kapus lett, bár már visszajött a formája. A többi stimmel.

Fiatalokról meg annyit, hogy hiába van tehetség a csapatba, sosem kap lehetőséget. MIndig kölcsönadjuk vagy megreked a pad végén. Kíváncsi lennék, hogy Lopez mit is tud. Mert kb annyit tudok h korosztályában ontotta a gólokat. a Romában pedig az első félidőben 2 perc alatt pontot mentett és egyszer kapott 20 percet.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.03. 15:49


most akkor az amcsiknak csak nincs pénzük :?: :!:
eddig is furcsáltam, hogy szezon közben bedobják az ilyen kacsákat, hisz nincs mercato, de ez baxott keves pénz, jobban mondva vmi 9,5 millió juróról írnak az olaszok, de ez a cikk forrása....
meg vmelyik nap meg azzal jöttek, hogy oszi elutasította vmelyik moszkai csapatot......

http://www.standard.co.uk/sport/footbal ... 58069.html

kicsit közben kalandoztam a serie b-ben, és van egy meglepetés kölcsönadott római gyerek, aki egyelőre versenyben van azért a címért amiben tavaly Florenzi 2dik lett Insigne mögött, vagyis a serie b legígéretesebb tehetsége, játékosa, ő nem más mint Barba, tavaly a primaverában játszott, olyan nagyon sok dolog nem is maradt meg vele kapcsolatban, de a serie b-ben, eddig nagyon jól teljesíthet, ha ebbe a szavazásba bekerült, és nem mellesleg egy szintén rómait, Pettinarit győzte le az első körben.....

http://sport.sky.it/sport/speciali_spor ... _2013.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.04.03. 12:44


Stek szerintem jobb, de mindegy :D Hernanest miért pont DDR-el? :D Miért nem Tottival? Bár nem mintha nem lenne tök mindegy, ugyanis az éppen aznap kifogott forma a lényeg. DDR az őszi derbin többet ártott, mint használt. Reménykedem benne, hogy Miralem játszik
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.03. 12:14


azt írják DDR hétfőn 20dik derbyjén fog részt venni, de még gólt egyszer sem lőtt a kékeknek....
(na azért akad egy pozitívum a palermo meccsről :) az eszemet nem tudom, szal nem emléxem hogy DDR mikor talált ezelőtt kaput, de a palermo ellen egyszer összejött neki :) hátha hétfőn folytatódik a sorozat)...
emellett elképesztő marhaságok vannak még, hogy Donadoni iránt érdeklődünk, meg hogy már vagy 2 éve szemezünk Sorrentinoval, ás tán ismét érdeklődünk iránta, holott azért szépen megöregedett......(igazából nem is értem, eddig se hoztuk el, akkor most mért hoznánk ? :) ).

ki a jobb, még ilyen is van, sztem a többi az elkövetkező napokban várható
http://www.ilpagellone.it/faccia-a-facc ... e=paramurl
http://www.ilpagellone.it/faccia-a-facc ... e=paramurl
http://www.ilpagellone.it/faccia-a-facc ... e=paramurl
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.04.02. 19:41


fogkefe1 írta:15 milla és nem sírnék utána.


ismét egy deficites játékos lenne akit eladnánk....
igaz hogy Lamelánál az utóbbi időben dadog a játéka, de a pletykák csak nem hagynak alább, barca, real, man.city.....ami durva hogy tegnap a cityvel hozták össze a hiv.forrás oldalán semmit nem találtam, de a a gugli egészen a mac.sziti honlapjára vitt, ilyet még nem láttam, hiv.oldalon jelennek meg a napi pletykák, hírek...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.04.02. 13:42


15 milla és nem sírnék utána.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2013.04.02. 11:49


még 1 kis osvaldo ...
http://forzaitalianfootball.com/2013/04 ... a-striker/?
én elengedném. nem tudom milyen formában lesz ősszel, de a jelenlegi alapján mehet.
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég