Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 18:35


Ez a 9x 1000m futás, csak most tűnik olyan soknak? Meg ez a sok ugra-bugra..Vagy máskor is hasonlóan edztek?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.13. 18:18


Fantomasso írta:Na és mióta érdekel minket Pranjic pályafutása ? :lol:
Juant viszont sajnálnám 33 év az még nem olyan vészes, 1 év még lehetett volna benne.


Engem érdekel..... És ezeknek a híreknek nagyon nem örülök!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.13. 18:12


Na és mióta érdekel minket Pranjic pályafutása ? :lol:
Juant viszont sajnálnám 33 év az még nem olyan vészes, 1 év még lehetett volna benne.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.13. 18:04


SportHirado.hu
Záporoznak az átigazolási hírek: Pranjic a Sporting Lisszabonhoz írt alá (hivatalos); Juan szerződést bontott a Romával, és a brazil Bahiában folytatja;
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 18:02


Egy májusi cikkből:

"Destro a nyári mercato egyik felkapott neve lett, elsősorban a Juventus, valamint az Inter szeretné soraiban tudni a fiatal olasz támadót. Ha minden igaz, akkor azonban abszolút a játékos nevelő egyesülete, a Nerazzurri van pole pozícióban, miután a Genoa elnöke, Preziosi és Massimo Moratti között szóbeli megállapodás született a transzferről."
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.13. 17:47


Nemgondolom h pánikolni kéne!!!Július közepe van!lesz még igazolás,nem azt mondom h szupersztár mert tényleg nincs lóvé,de lesz,főleg ha Borini tényleg elmegy...Borinit én is sajnálom de azért aludni még fogok tudni!
Jó játékos,fiatal,olasz de nem pótolhatatlan!!!
Trigoval értek ebben egyet h én is nagyon várom a szezonkezdetet mert tényleg lutri!Jött Zeman már csak azért is...Ő a fiatalokra épít!!!Teljes mértékbe bízok benne!!!
Én Destroba se látok sokat...megmondom őszintén remélem h nem jön!H ki jöjjön???!nem az én dolgom eldönteni,Zeman jobban ért hozzááá! :wink:
Jó lesz ez fiúk!!! :lol:
FORZA AS ROMA!!! 8)
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.13. 17:40


Trigoria írta:tegnapi edzés:
http://www.youtube.com/watch?v=Xadnz-Gp ... e=youtu.be

én megint csak azt mondom, nekem nincsen bajom azokkal akiket hozunk, csak valóban nincsenek összhangban az ígéretekkel és a nyilatkozatokkal
ugyanakkor lehet hogy hülyén fog hangozni, de épp ezért izgalmasabb lesz nekem a szezon így :wink: :)
lutri az egész, nem lehet tudni mit hoz ebből ki ZZ
lehet óriási bukta de akár dobogó is - totál megjósolhatatlan


0:16-nál kérdezné az egykori edzőm, hogy mutassátok már meg srácok mit nyújtotok ott? :D
Más: Egyetértek Trigóval.. Az elején engem is idegesítettek az ilyesfajta igazolások, de már nem húzom fel magam rajta. Majd meglátjuk mire lesz elegendő ez az eddig elég soványka keret. Bízom Zemanba, hátha ki tud hozni valamit a fiatalokból. ,,Kicsivel" jobb edző szerintem mint Lajos. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 17:38


A valencia szerződtetné Angelt.:

"Érdekes húzásokkal operál a Valencia... távozott a közelmúlt több fontos embere is: Mehmet Topal, Aritz Aduriz, Hedwiges Maduro és Miguel Ángel Moya.
Kárpótlásképpen Álvaro Vázquez (Espanyol), José Ángel (AS Roma), Didac Vila (Milan), Kevin Strootman (PSV) és Kévin Gameiro (PSG) érkezhet..." (NSO)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 16:27


Fantomasso írta:Destro jobban illik a csapatba mint Borini, a vezetőség és Zeman se hülye, én speciel sose láttam boriniben semmit.
Tehnikailag 0, egy cselt se csinált mióta itt van, Zemannnak szélre két tehnikás játékos kell.
Nagyon gyorsnak se mondanám, ez ugyancsak elvárás lenne.
ahoz hogy centernek használjuk pedig izmosabb és magasabb kellene legyen, ebben jobb Destro.


Persze.... És akkor összevásárlunk minden évben 567 játékost az aktuális edzőnek? Az előző évben LE -nek, most ZZ-nek.. Jövőben XY -nak? b"szus semmi értelme..

Amúgy én megvilágosodtam! Szerintem Borinit nem akarja a klub eladni, de a Lpoolosok eszik a fejünket, hogy Aqua igazolása eléggé...őőőő... izééé... És akkor legyen fair play az igazolások terén is. (Mert ha nem, úgy-e nagyobb befolyása van a klubbnak meg stb..)
De azt is el tudom képzelni, hogy a Róma lesz a Lpool "ifiakadémiája" .. Ha a liverpooliak nagyot lépnek előre az angol bajnokságban jövőben, akkor lehet ez is.. Mondhatjátok, hogy összeesküvés elmélet.. de van rá esély szerintem. Az első gondolat azt halál komolynak gondolom.. Így logikus továbbadni..

Továbbá GrazieRomanak osztom a véleményét
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.13. 16:21


tegnapi edzés:
http://www.youtube.com/watch?v=Xadnz-Gp ... e=youtu.be

én megint csak azt mondom, nekem nincsen bajom azokkal akiket hozunk, csak valóban nincsenek összhangban az ígéretekkel és a nyilatkozatokkal
ugyanakkor lehet hogy hülyén fog hangozni, de épp ezért izgalmasabb lesz nekem a szezon így :wink: :)
lutri az egész, nem lehet tudni mit hoz ebből ki ZZ
lehet óriási bukta de akár dobogó is - totál megjósolhatatlan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.13. 15:45


Juan ügynöke nyilatkozott, miszerint biztosan távozik a játékos a Romából de azt még nem tudni, hová.

http://www.vocegiallorossa.it/?action=r ... izia=39903
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.07.13. 14:30


Egy nyilvánvaló meg sajnos van: pénz nincs. Tehát el kell adni játékosokat, akiket meg el szeretnének adni (Okaka, Borriello, Pizarro, Juan, Greco, Simplicio...), azok jelek szerint nem kellenek senkinek.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.07.13. 14:24


Szerintem Destro nem lesz sajnos a Roma játékosa.
Ezért nagyon nagy kár volt eladni Borinit. Mert Destro egyik fele a gyakorlatilag Juventus fiókcsapat Sienáé, a másik az Inter érdekeltség és barát Preziosié (Genoa). Mivel az Inter és a Juve is akarja Destrót, érdekes lenne, ha pont a Roma tudná megszerezni... Reméljük a játékos akarata is számít, mert ő nyilván Zemannál szeretne játszani.

Az eddigi nevek valóban nagyon sok optimizmusra nem adnak okot. Valóban névtelen, kevésbé ismert fiatalok neveit olvashatjuk csak az utóbbi hetekben.
De a legnagyobb igazolás Zeman, nincs még egy olyan edző, akinél nagyobb lenne az esélye, hogy ezek az ismeretlen nevű fiatalok sztárok, klasszisok legyenek.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.13. 14:07


Destro jobban illik a csapatba mint Borini, a vezetőség és Zeman se hülye, én speciel sose láttam boriniben semmit.
Tehnikailag 0, egy cselt se csinált mióta itt van, Zemannnak szélre két tehnikás játékos kell.
Nagyon gyorsnak se mondanám, ez ugyancsak elvárás lenne.
ahoz hogy centernek használjuk pedig izmosabb és magasabb kellene legyen, ebben jobb Destro.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.13. 13:51


Na ezaz, vannak új játékosaink, szóval többen is vagyunk :D Én Borinit sajnálom nagyon, de ha idehozzák Destrot, remélem beválik, igaz csak 1 szezonnal van több tapasztalata, mint Borininek. Am elég vicces, hogy elpasszolunk egy játékost 14ért, aki 21éves és eddig 30 profi meccs van a lábában :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 13:43


Na ne már!!! :shock:
Ahogy haladnak a kommentek, lassan elértünk a kieséshez, na ne! :roll:
Azt megértem, hogy az átlag fórumozó nem elégedett, de az nyilvánvaló, hogy tavaly óta nem gyengültünk, akkor meg mi a tökömért esnénk ki? Megjegyzem már erősebbek vagyunk mint tavaly.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.07.13. 12:40


Most komolyan kérdezem, veszünk majd épkézláb játékost is vagy ilyen Dodókkal meg Bradley-kkel lesz kiszúrva a szemünk idén is??? Én el se kezdem nézni a szezont ha ez így folytatódik...
Ne szórakozzanak már velünk ez röhej, kik ezek a no name senkik???
Valahogy nem ez volt ígérve!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.13. 12:07


Aldair írta:Csak kicsit ugy erzem magam, hogy Di Benedetto atkurt minket a palankon mert mas dolgokat igert..


Nem vagy vele egyedül. Még emlékszem, amikor tavaly kijelentette, hogy a szűk elitbe akarja vezetni a csapatot, nagy igazolásokat ígért, új stadiont stb. Azóta sok Roma-szurkolót hallottam arról társalogni, hogy ők sem gondolták ám, hogy ez mind igaz, nem csalódtak. Csakhogy szerintem lényegtelen ki mennyit hitt el ebből, amit megígért, az köszönőviszonyban sincs a valósággal és csak ez számít. Szegény Franco Sensi fényévekkel jobb ember volt amerikai barátunknál...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.13. 11:06


azt birom hogy megint dobálóztak nagy nevekkel a nyár elején aztán most tessék...Bradley, Taschtididis vagy ki a tököm, Lucca ....óriási :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 10:45


Trigoria írta:Arra gondolok Borini eladása ügyében, hogy a mostani mercato-n szerintem a klub tervezett egy nagyobb kaliberű eladást, ami részben helyrerakná a mérleget. Mivel eddig ilyen nem volt, ezért MUSZÁJ kapni az alkalmon és eladni az egyetlent, akit el lehet jópénzért, és a szurkolók nem követnek el harakirit tőle. És nagyon úgy néz ki hogy ez jelen esetben Borini kizárólag. Ez persze csak egy megérzés, de ha Zeman akár csak 80-85%-ban tudja őt pótolni egy tizedannyiba kerülő játékossal pl, akkor igent kell mondaniuk rá.


De bazz.. olyan szar a helyzet, hogy minden centet megnézünk? És 10m helyreteszi a mérlegünket? :roll: Hát nem kell folytassam akkor.. Sensi-DiB cseberből vederbe.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.13. 10:29


Én Destro helyet inkább elhoznám Federico Macheda a Man U-bol kölcsönbe opcióval szerintem jobb lenne mint Destro v Borini csak kérdés hogy jönne mert ugye a bugyi kékeknél nevelkedett
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.13. 09:43


a hírek szerint megvan az egyezség Boriniért 12 millába...érdekes.....benne volt nekünk 9-10 millába xD ez komolyan kib*szott idegesítő azért plusz 2-3 milláért eladjuk? ennyire nincs pénz vagy mi a ....? legalább adtuk volna el vagy 15-16 millióért akkor még valamilyen szinten megérteném

egyébént én még azon is nevetek hogy a Tottenham el tudta vinni az ajaxtól 12 millió euroért Verthongent...nálunk is homoríthatna Sabatini vmi nagyobb nevü játékost
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.13. 09:43


idén nyáron tényleg gazdaságosan igazol Sabatini:

Official: Roma sign Jonatan Lucca from Internacional
The Italian capital outfit have secured the services of the promising midfielder, who had reportedly attracted the interest of several clubs across Europe
The 18-year-old has signed a five-year contract with the Giallorossi after the two clubs concurred on a €700,000 deal.
Már az edzőtáborban van a többiekkel.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 09:30


Osvaldo iránt is érdeklődtek, volt valami espanyolos hír, hogy adnának érte 15 millát, meg mintha a valenciáról is lett volna szó, vagy ezek csak kacsák voltak? Az is lehet hogy Zeman ragaszkodik hozzá, mivel anno játékosa is volt.

Meg mintha arról is lett volna szó, hogy Borini árából megvennénk Destrot, ezzel nem hiszem hogy előrébb kerülnénk.

Am Zemannak megvettük azt a görög gyereket, azt nem mondom hogy Borini ezzel létszámfölöttivé vált, de szerintem Zeman effajta okból nem ragaszkodik hozzá.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.13. 08:32


Arra gondolok Borini eladása ügyében, hogy a mostani mercato-n szerintem a klub tervezett egy nagyobb kaliberű eladást, ami részben helyrerakná a mérleget. Mivel eddig ilyen nem volt, ezért MUSZÁJ kapni az alkalmon és eladni az egyetlent, akit el lehet jópénzért, és a szurkolók nem követnek el harakirit tőle. És nagyon úgy néz ki hogy ez jelen esetben Borini kizárólag. Ez persze csak egy megérzés, de ha Zeman akár csak 80-85%-ban tudja őt pótolni egy tizedannyiba kerülő játékossal pl, akkor igent kell mondaniuk rá.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég