Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.04.09. 14:51


Tuti, hogy a PSG-be megy, de akkor is hosszabbítani kell vele, mert lejáró szerződésű játékosért még ők sem annyira hülyék, hogy 30 milliót fizessenek. Amúgy tőlem is nyugodtan mehet. Ha odaadják érte Pastorét és estleg még pár milliót pluszba, akkor jól fogunk járni.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.04.09. 14:37


Gyerekek, egyelőre Pjanic a mi játékosunk. Majd, ha elmegy akkor kívánjatok neki mindenféle "jót". 23 éves kiforrott játékosról beszélünk egyébként, aki minden nagycsapatnak felkeltette az érdeklődését, csak nekünk nem köll..... Lamelaval azért ne említsük egy lapon. Az argentin egy csiszolatlan, egylábas gyémánt, aki úgy látszik, hogy a PL-ben sem lesz fényesebb.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.04.09. 13:16


Most én is arra hajlok inkább, h menni fog! De nem bánom! Inkább legyen egy kicsivel rosszabb teljesítményű spílerünk akár,de azt hozza minden meccsen, mint ez a kiszámíthatatlanság! Főleg Kp-n necces ez!! Hozzanak egy stabil embert középre, és mehet is Pjanic. Én megmondom nektek a frankót pont úgy fog járni, mint a Lami gyerek! Én ott is mondtam, hogy a fizikuma nem alkalmas a PL-be. Be is igazolódott! PSG-be Ibra le fogja tépni a fejét ha nem passzol neki pontosan és rendszeresen. Barca-ba nem férne be szerintem. Kezdőnek legalább is biztosan nem! MU? Oda most Torghelle is beférne az a kérdés, hogy a hisztis kurafi mennyire tudna abba a légkörbe beilleszkedni...a City esetében ugyanez a szitu, csak oda most viszonylag még nehezebb is bekerülni....Munchen? Álom kategória Pjanic számára kb.....Sebastiant kellene kiütnie a padra, hogy kezdő lehessen....sansztalan....ráadásul oda tüdő is kellene.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.04.09. 12:07


Számomra is egyértelmű ebből a nyilatkozatból, hogy ennek előbb, vagy utóbb távozás lesz a vége és szerintem előbb. Emlékszem, hogy minden végül távozó játékos így kezdte a nyilatkozatdömpinget. Ez a "jól érzem magam, de most csak a Romára koncentrálok, majd a vb végén foglalkoztat csak a dolog" féle nyilatkozat mindig azt üzeni, hogy vannak kérők és ha jó ajánlat érkezik, akkor lépek, meg a Roma amúgy sem hosszabbít velem.
Mindegy, én Pjanic távozását nem sajnálnám annyira, mondjuk az tény, hogy iszonyat fiatal. Nekem mindig kakukktojás volt, mert voltak jó meccsei, amikor csak ámult bámult az ember, de sokszor meg bosszantóan sz*r volt. Megfelelő összegért mehet is, szerintem a vezetőség is ezt választja majd. Csak ugye pótolni kell. Biztos vagyok benne, hogy nagyban megy már a tervezgetés a jövő évi kerettel kapcsolatban.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.09. 11:52


Ez egy üzenet-értékű nyilatkozat volt.
Kiderül belőle, hogy a szerződéshosszabítással kapcsolatos tárgyalások holtpontra jutottak. És az is kiderül belőle, hogy - szemben a korábbi hűségnyilatkozatokkal - ha úgy alakul, ő is szívesen távozna.
Ki tudja, mik a valódi szándékok, de nagyon úgy tűnik, h. ezzel az interjúval főleg üzenni akart a vezetőségnek . És valahol igaza van: nem neki sürgető a hosszabbítás.
Szerinbtem különban a dolog elsősorban azért késlekedik, mert még a vezetőség sem jutott dűlőre abban, hogy mit kezdjenek vele, és mire "optimalizálják" a szerződést: megtartsák-e vagy inkább érékesítsék a nyáron.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2014.04.09. 11:18


Pjanic el fog menni szerintem is , de nem bánom, főleg ha adnak érte annyit , amennyit nem is ér. Nekem túl hullámzó a teljesítménye, plussz ha Rudi elengedi, akkor fognak helyette hozni jobbat
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.08. 20:15


padra valamelyiket muszáj lesz felhozni, de véleményem szerint egyik sem fog játszani. Úgy fogunk felállni, hogy Ljajic, Gervinho, Bastos, cserének meg majd jön Florenzi, Taddei és Dodo.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.04.08. 19:30


Totti izomprobléma miatt kihagyta az edzést. Bizonytalan a hétvégi játéka.
http://www.calciomercato.it/news/270920/Roma-ansia-Totti-problema-muscolare.html

Na akkor eljött Ljajic és Bastos ideje. Most meg lehet mutatni!
Tippek - felhozza-e Berishát vagy Vestenicky-t padra? Vagy esetleg a kis Ferrit?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.08. 17:28


Egyetértek, hogy Homlok önző, csak az oka más szerintem. Nem nagyon tud felnézni, nagyon a labdát figyeli folyamatosan, és hogy hogy csinálja amit csinál. Tehát nem tudatosan önző szvsz.

Fellebbezünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.08. 17:01


tomm írta:nekem a legjobban gervinho önzősége tetszett a gólpassz-lista 1. helyén :D

Hát pedig tényleg önző. Örülök, hogy van 10 gólpassza ez azt jelenti, hogy sokszor jókor van jó helyen meg nem rossz játékos, de, hogy jó passzoló legyen. No way. Strootman, Pjanic jó passzoló igen. Totti a passzolás mestere. De ha más bajnokságokból nézem a legjobbakat, Özil, Di Maria közelében sincs Gervinho. Szoktam nézni statisztikákat, kb meccsenként 10-15 passza szokott lenni, ami legtöbbje hátra megy. Sokszor indíthatná a többieket, de ő valamiért maga akarja megcsinálni a helyzet. Kb olyan az esete mint Destroé. Ha 80%-os usg-al dolgozik meccsenként akkor nem nehéz valamit felmutatni. Persze tudom el kell kérni a labdát, ott kell lenni, meg kell csinálni, de az biztos, hogy ha Gervinho kicsit többet passzolna akkor több gólt szereznénk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.08. 16:13


Hát ez a Destro megmozdulás tényleg gusztustalan volt. Nem néztem volna ki belőle. Nagyot csalódtam benne. Intelligensebbnek tűnt ránézésre, mint a capitano vagy DDR, de ilyet még ők se csináltak.

ettől függetlenül mintha nem lenne egyenlő a mérce. Lásd: http://www.repubblica.it/sport/2014/04/08/foto/juventus_livorno_manata_chiellini_emeghara-83055659/1/?ref=HRLV-1#1

Gondolom, fellebbezünk, és majd nagylelkűen egy meccsel csökkentik, mondván ez az első eset, azaz nem egy notórius durváskodó játékosról van szó.

(Di Livio azt mondja különben, direkt azért tiltották el ennyire, hogy aztán ne menjen a VB-re.. ha nem is ez volt a szándék, a következmény tényleg lehet ez is........)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.04.08. 15:53


én arra akartam rávilágítani, hogy nem kell egy csapatromboló csúcsfizetésű játékos... :)

sokkal inkább Kalou
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.08. 15:43


nekem a legjobban gervinho önzősége tetszett a gólpassz-lista 1. helyén :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.08. 15:26


De Sanctis potyakapus.
hááát, ezt idén merész lenne rámondani Morgóra :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.08. 15:11


Nem győztél meg a focitudása még mindig ottvan a szeren.

Destro is egy nagy hiszikirálynő.
De Rossi meg iszákos, aki nem tudja kontrolálni magát.
Maicon meg már csak rutinból nyomja, kb nem is érdeke semmi.
Bastos meg kb többet posztol instagrammra mint amennyit a focival foglalkozik.
Totti öreg és csavarokkal a lábában játszik.
Ljajic meg szemtelen volt az edzőjével aki megütötte, ja és lusta disznó.
Pjanicnak meg olyan erőnléti állapota van mint az öreganyámnak. Kinek a feladata lenne összekötni a középpályát a csatársorral? Inkább ezt Ninjánál látom többször, ja és a passzai 80% kb 2 méteresek.
Gervinho meg olyan egydimenziós, hogy azt le se lehet írni, önző és ráadásul még technikátlan is, csak a testcseleiből és a sebességéből él.
Boriello nem tud focizni.
Taddei egy ló, Dodo meg egy kacsa.
De Sanctis potyakapus.
Torosidis szereti a gyrost és a joghurtot.
Garcia meg meccs közbe az önéletrajzi könyvével foglalkozik nem is a játékkal. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2014.04.08. 15:44-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.04.08. 14:49


Nani egy nagyképű túlfizetett, túlsztárolt nagyképű, hisztis, hangulatjátékos majom.... mint ahogy a man utd játékosai általában... nem kell ide
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.08. 14:39


Corso22 írta:
fogkefe: Szerinted Rudi szereti a feketéket?

Miért nem? Gervinho, Bastos, Kalou. Alapból szóba se jöttek volna. Amúgy remélem érted azért a viccet.

mcsabi írta:A MU állítólag zsozsót és Nani-t adná Pjanicért. Szóltak már ennek a szerencsétlen Moyesnak, hogy április 1. már elmúlt? :lol: :lol: :lol:

Ebben csak én nem találok semmit nevetségeset? Nani lehet, hogy nem kell a MU-nak, de alapból ez Moyes hibája, mert simán beférne. Kegyvesztett lett ennyi, Ibrával is megtörtént a Barcában. Akkor ha őt ajánlamák plusz zsozso akkor röhögünk? Szerintem meg az év üzlete lenne, mert Nani pályája csúcsán van és akkora rutinja van mint amennyi kevés focistának.(PL, BL, válogatott) Nani +10 milla felőlem oké. Akkor van egy értelmes szélsőnk aki bármikor megtudja bontani a védelmet, eléggé technikás, tud passzolni, futni minden, plusz ha Ljajicot eladjuk mondjuk 8 millióért, akkor lesz 18 millió (+amennyit hozzátesz Pallota) igazolni valakit középre. De felőlem a Kalou történet is oké. 1-1-ben Kalou Ljajic és Pastore Pjanic. Úgy érzem rosszul nem jöhetünk ki az átigazolási szezonból. Strootman védeve van. Ninját most fogjuk megvenni. Pjanic felőlem mehet. A többieket a kutya nem érdekli. Egyedül Benátiát kell valahogy magunkhoz láncolni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.08. 14:00


http://www.paolo65.com/gif/destrosuastori.GIF
http://calcio.fanpage.it/prova-tv-destr ... ad-astori/
hát vazze, azt kell mondjam teljesen jogos az eltiltás! Az első, jobbkezes saller még célt tévesztett, a bal már ült :)
Megérdemli. Ostobaság volt.

mondjuk nem is az eltiltás ténye és mértéke a gáz, hanem hogy egy juvésnak ezt elnézik simán
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.04.08. 13:55


Virga írta:
a Roma szeretné megtartani egyiptomi játékosát.

Szegény benő nem marokkói?

de, igazad van, javítottam. Nem szeretném ezzel megsérteni :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.04.08. 13:23


így kell csúnyán zárni egy szép sorozatot...bár úgy is nézhetjük, hogy a csúcson (mesterhármas) kell abbahagyni :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.08. 13:05


Pofozkodott és műesett elvileg. Max Totti több góllal vagy gólpasszal zárja az évet...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.04.08. 13:02


Destrot már csak az utolsó 2 meccsen láthatjuk :// biztos ami a biztos kiraktak minket a versenyből....


http://www.azzurri.co.hu/4-meccset-hagy-ki-roma-csatara/
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.08. 12:40


Giudice sportivo, squalifica di 4 giornate per Destro. Un turno a Florenzi e Pjanic
????
http://romanews.eu/it,a127043/Giudice-S ... nzi-Pjanic
jól értelmezem? 4 meccs Destronak? MI is történt Astorival szemben pontosan?

ennyire féltik a juvét????
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.08. 12:31


a Roma szeretné megtartani egyiptomi játékosát.

Szegény benő nem marokkói?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.08. 06:54


benatia sérülése kb. 1 hónap, a giuve ellen már játszhat talán
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 36 vendég