Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.04.07. 10:12


De emiatt hiába mérgelődik bárki is, ez egyszerűen benne van. Minden csapat, még a Barca is botlik kisebb csapatok ellen, vagy lásd Bayern, igaz ezek anélkül is bajnok lesznek :). A jó oldalát kell nézni a dolgoknak, én idén egyáltalán nem mérgelődtem a Sassuolo-féle döntetlenek miatt, mert ez a szezon úgy csodálatosan szép, ahogy van!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.04.07. 09:12


Annyira jó lenne ha szezon végén nem a nyerhető, de elvesztett meccsek miatt hiányzó pontokat kellene számolgatnia csapat drukkereinek!!! Ettől már évek óta kivagyok. Mert ha úgy végeznénk 6-al a Bundik mögött, hogy kétszer elp'csáztak bennünket, akkor azt aláírom. De évek óta olyan meccse miatt fáj a fejünk, amiket simán hozni kellet volna!! És ez fáj...:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.04.06. 19:37


Komolyan az Eurobarca.hu-n olvasol egy hírt a Barca elnökétől és azt hiszed, hogy valami olyat fog mondani ami miatt bűnösnek tűnne a Barca? :D Barátom valahol valamit nagyon benézhettél :D Ezzel együtt én sem hiszem hogy a Barca nagyon bűnös lenne, de hát ez majd kiderül. Meghát még ha bűnös is, most komolyan ez mi már hogy tíz ifijátékosért akikből La Maisa ide vagy oda valószínűleg nem lesz Meßi, ekkora büntetést nonszensz...
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.04.06. 18:34


Nem tűnik bűnösnek a barca:
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... tett/15856

Vicces lenne, ha a nagy PSG két Róma belső védővel és Pjaniccal álna fel, akiket összesen 120 millióért +Pastoreért vettek :wink:
Még egy kicsi pénzt ráraknának, s az egész klubbot megvehetnék
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.04.06. 17:40


Nem vennék rá mérget én se az biztos :D csak kapnak egy kis rést, viszont ha a helyzet a jelenlegi marad, legalább egy nagyon is potenciális kérővel kevesebb :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.06. 17:14


így van, ezt mondom, ebben reménykedek én is
de ne vegyél rá mérget, hogy a Barca nem fog tudni igazolni nyáron
fogadhatunk is :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.04.06. 16:57


slider írta:Akkor jó hülye szerződést kötöttünk vele, mert ha Garcia nem vált volna be, bukhattunk volna rajta. Mondjuk nem olyan vészesen sokat, de azért ilyen szerződést ne kössünk többet, ha lehet. Pjanic 4 milliójához meg annyit tudok hozzáfűzni, hogy remélem, Benatia és Strootman szerződés hosszabbítása is ilyen egyszerűen megy majd, mert ők Pjanicssal ellentétben tényleg megérdemlik ezt a fizetést...


Benatia szerződésétől kell egyelőre tartani, Strootman "biztonságban" van a sérülése miatt, a nyáron tuti senki nem fog rámozdulni. Mivel a Barca tiltást kapott így Benatiát, inkább csak a PSG-től kell félteni, bár én úgy gondolom, ha meglesz a 2. hely annyira jó a csapatban a hangulat és összetartás, hogy a jövő évre végképp mindenki maradni fog, hogy meglássa mire képes ez az új Roma, ha szánt szándékkal el nem adunk valakit persze.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.04.06. 13:23


Virga írta:Nem tudom, hogy vagytok vele, de imádom Garcia nyilatkozatait. Főleg, amikor a jövőről beszél

Szerintem is... sőt az egyik legjobban és leginteligensebben nyilatkozó edző és nem csak olaszországban...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.06. 13:13


Nem tudom, hogy vagytok vele, de imádom Garcia nyilatkozatait. Főleg, amikor a jövőről beszél
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.05. 13:58


Na 30 millás záradék kiváló. 20-nál többet úgy sem ér és így áron felül adhatjuk el. Koke > Pjanic erről ennyit.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.04. 19:22


ha biztosra tudnám, hogy pjanicsnak lesznek kérői a jövőben ergó ehhez az is társulna, hogy jól fog játszani a jövőben, simán megadnám neki a 4 millát, viszont ezt nem lehet előre látni, így akár oltári nagy bukás is lehet a vége....
whunak nem él az opciójával borisra(azt se tudom egyáltalán játszott e náluk) szal jövőre is itt fogja rontani a levegőt qrva sok zséért cserébe.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.04.04. 17:06


Én meg azt tartom viccesnek, hogy a kivásárlási árba beleszólhatna az focisták! Nem is engedném, hogy ez a szerződés tárgya legyen. Aláíródik a szerződés, és utána a csapat felértékeli a játékosát! Ennyiért vihető, ameddig szerződés köti a klubhoz! Nem is értem ezt!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.04. 16:43


nyilván 50misis kivásárlási árral nem írta volna alá. mozgásteret akart kapni, megadták. innentől kezdve csak rajta múlik, marad-e ezt az összeget nevetve fizetik ki a kérők.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.04.04. 12:30


Akkor jó hülye szerződést kötöttünk vele, mert ha Garcia nem vált volna be, bukhattunk volna rajta. Mondjuk nem olyan vészesen sokat, de azért ilyen szerződést ne kössünk többet, ha lehet. Pjanic 4 milliójához meg annyit tudok hozzáfűzni, hogy remélem, Benatia és Strootman szerződés hosszabbítása is ilyen egyszerűen megy majd, mert ők Pjanicssal ellentétben tényleg megérdemlik ezt a fizetést...

szerk: a 30 milliós kivásárlási ár is nevetséges. Csak az összehasonlítás kedvéért: Koke most hosszabbított az Atleticóval és 60 milliós kivásárlási árat szabtak meg nála. Igaz, nem tudom mennyi a fizetése, de kétlem, hogy eléri a 4 milliót. Legalább 50-55 millát Pjaniccsal is alá kell íratni és ha nem tetszik neki, mehet ahova akar. :x

szerk 2: Gervinho ügynöke tagadja, hogy lenne ilyen záradék a szerződésben.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.04.04. 10:29


Úgy fest James papa megadja pjanicnak a 4 m-t. Számomra csak az a fő kérdés, hogy a csapatnak a fontos, miránál sokkal jobb teljesítményt nyújtó játékosaiban milyen érzéseket vált ez ki.

Közben kiderült, hogy a klingon szerződésében van egy olyan záradék, mely szerint 4 m fontért bármikor csatlakozhat garcia csapatához, amennyiben a mester távozna.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.03. 19:31


ennek sajnos nem sok köze van ahhoz hogy edzés vagy nem edzés
az Achilles-ín szakadáshoz elég egyetlen rossz kitámasztás akár és kész a baj (sajnos voltam már szem és FÜLtanúja ilyen csattanásnak - közelében nem volt ember)
amúgy meg általánosságban edzésen pl egy kétkapus játéknál a védő ugyanúgy csúszni fog a támadóra, mert ez a dolga. Persze óvatosabban, de akkor is csúszni fog, mert őt cseszik le, ha nem így tesz. És bárhol benne van bármilyen sérülés egy egy rossz mozdulatban. Persze ennek a szakadásnak becsúszáshoz valszeg nincs köze, csak általánosságban mondom, hogy edzésen lehet bejátszanod magad a nagycsapatba. Ahhoz meg muszáj villantani.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.04.03. 19:19


Én elhiszem, hogy keményen kell edzeni...de őszintén, hogy a fenében lehet ilyen durván lesérülni egy sima edzés alatt?? ezt soha nem fogom megérteni...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.04.03. 17:58


http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... ol-2326451

Eddig azt pletykálták, hogy Benteke fog érkezni csatár posztra, de ezzel a sérüléssel remélem, nem vesszük meg. Taddeijel meg nem akar hosszabbítani a vezetőség állítólag. :S
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.03. 15:05


Oké, értelek. Akkor fogalmazok úgy, hogy rossz példát hoztam mivel a vezetőség eddig olyanokat igazolt akiknek kifele állt a szénája(Maicon, De Sanctis, Gervinho) vagy már nem kellett mert kinőtte a csapatot (Ninja, Strootman) Benatiának megfizettük az árát de meg is érte. A lényeg szerintem, hogy ha Debuchy 15 millióért hozható akkor nem fogjuk megvenni. Jó szeme van a csapatnak simán kerítenek valaki olcsóbbat. 15 millió szerintem pazarlás arra a posztra.

Pastore for Pjanic részemről is ok. Ha Pallotta olvasná a fórumot.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.03. 11:02


félreértesz fogkefe! Én arra gondolok, hogy Lamela pl 22-őt ért, amikor a csirkék megvették 30ért. Ezért mondtam, hogy ha egy játékos 10millát ér és mi meg szeretnénk venni, többet fogunk adni érte :) Az igazolásokkal kapcsolatban egyetértünk. Most ott tartunk, hogy az igazi jól működő szélsőnk jelenleg Gerv. És ha már álmok én Mirallast hoznám el szívem szerint :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2014.04.02. 21:41


En is!! 1-1 csere meg ma!
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.04.02. 21:38


OFF: Gyerekek, Pastore az előbb olyan gólt rúgott a Chelsea ellen, hogy most sem térek magamhoz. Pjanic-ra egy az egyben is elcserélném.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.04.02. 20:33


Virga írta:a sokat emlegetett debuchy 10 milla. Szerinted odaadják az értékéért, ha nem akarják eladni? :D

Ha nem akarják eladni nem vesszük meg. Santon is ugyanabban a csapatban van, egyik hozható. Amúgy nekem teljesen mindegy melyik jön, felőlem Corchia is jöhet bár ő jobb szélső Maicon helyett. Amiért én sírok az egy jó szélső, mert Gervinho irtózatosan egydimenziós (csak sprintel és tolja a testcseleket és amikor már teljesen hülye pozicióban van ad egy 2m-es passz hátra) Félreértés ne essék szeretem, csak nyilván nem véletlen, hogy megbukott az Arsenalban. Nem volt ott annyi helye ficánkolni. Másik oldalon pedig van egy BL szinten elég gyenge játékosunk, sőt más szinten is. Ljajic tehetséges, de nem jó, Florenzi pedig lelkes de nem jó. Bastos egyik sem. Tehát szerintem egy szélső kéne. A többi posztra van rutin, pl Maicon, Balzaretti, Taddei hármasnak nem lenne új a BL, de ha jól gondolom Boriello is jön vissza akivel mennyiségre meglennénk, igaz minőségre nem, de ő sem mai ember, rutinból lehozna egy két meccset. Viszont engem a szél nagyon aggaszt. Ott elkéne csípne valaki sztárt, pl. Ben Arfáról is lehetett olvasni, pl őt szeretem is. De Menez is jó lenne végre lenne játszótársa is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.02. 18:15


a sokat emlegetett debuchy 10 milla. Szerinted odaadják az értékéért, ha nem akarják eladni? :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.04.02. 17:23


Reus-Draxler-Volland német hármas jöhet is. :D Amúgy tuti, hogy kamu, sehol nem találtam erről anyagot. Meg ha igaz is lenne, akkor sem hiszem, hogy elmondanánk a sajtónak, mert mindenki jóval drágábban adná a játékosait nekünk. Másrészt stadiont is építünk most, nem látom be, honnan lenne ennyi pénzünk.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég