Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.01.13. 11:03


Sajnálnám én is Steket, de tényleg a padon semmi értelme tartogatni, az lenne a legjobb ha kezdene. Amikor idejött nagyon boldog voltam, hogy végre van egy elfogadható kapusunk, de semmi több nem lett, pl. eb-n ő miatta is szerepeltek le a hollandok, szerintem válogatottból is kijátszotta már magát.
Mondjuk én Goicoechea-tól sem dobom el az agyam. Az lett volna a legjobb ha Curciból csinálunk egy jó kapust.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.13. 10:47


Edző rakja össze a csapatot. Miért ne menjen? Steknek nem jó, mert a padon ücsörög és lehet, hogy a válogatottban sem lesz már kezdő, nekünk pedig nem jó, ha egy értékes játékos a padon ül, mert veszít az értékéből, másrész abból a pénzből akkor lehet más játékost venni, akit használ is a klub.

Stek szerintem is jobb kapus. Egy-egy elleni szituációkban Goiko viszi a prímet, de ha majd Stek elmegy és kapunk 2-3 gólt bugyuta szöglet szituációkból, akkor főhet a vezetőség feje... A szögletekhez semmi köze Goikonak, nyárfalevél effektus. Szabadoknál is vékony lesz. Egyelőre szabadból kaptunk egy potyát (belefér esőben), és a Napolitól egy fejes gólt szöglet után. Viszont 4-5 ziccert fogott Goiko, úgyhogy ezért pozitív a megítélése.
Lehet, hogy ZZ is azért preferálja, mert több ziccert vezetnek ránk, mint szögletet rúgnak ellenünk. :D

Azt viszont nem értem, hogy ha eladnánk, akkor miért kell új kapust keresni. Goiko véd, Lobont csere és ha nagy gáz van a litván srác is használható a primaverából (a felkészülési meccseken teljesen rendben volt).
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.13. 09:51


de ha 1000szer jobb sztek mint gojko akkor miért mehet?
ne menjen.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.13. 03:07


Üdv nálunk!
Örülünk hogy te is úgy érezted, hogy ideje regisztrálnod! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.01.12. 23:37


Sziasztok!

Már régóta olvasom a fórumot, de most éreztem h regisztrálnom kell. :D Kb 10 éve vagyok Roma drukker és 2005/2006-os szezontól követem a csapatot több kevesebb sikerrel folyamatosan.
Ennyi volt az off.
A hírekhez pedig.
Marquinhot nem 4,5 milláért vettük? Akkor nagy kár lenne 2,5ért eladni. +Felőlem Stek is mehet, igazából szerintem ezerszer jobb mint Gojko, de ha megy Stek akkor 8m fölötti áron. Nem kéne kiröhögtetni magunkat feleslegesen szerintem, hogy rossz üzleteket csinálunk. Eddig ez nem volt jellemző.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.12. 15:13


Elöl nagyon vékönyak leszünk. Totti-Destro-Lamela. Ez oké, de Osvaldo sérült, Tallot kölcsönadtuk a Barinak, Lopez U20-as selejtezőn rúgja a gól(oka)t, Pjanic pedig eltiltott. Az utazó keretben csak 2 ember maradt, aki támadni is tud: Taddei és Marquinho. Na jó, esetleg Florenzi, ha a középpályát csak védekező játékosokkal pakolja tele ZZ. Hát... Csak ne sérüljön meg a csatárok közül senki!

Destro holnap megmutathatja!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.01.12. 09:21


feree80 írta:Nagyon pedzegetik hogy Oszi nélkül fogunk kiállni a catania ellen, plusz Pjanics eltiltott, Marcos meg épp lázas, na nem baj, majd jön Destrooooooo :D :D
Most nézem, nem szombat este, hanem vasárnap lesz a meccs, szal erről lemaradok :( meg ti is a hszeimről :) nagyon remélem hogy bánni fogom hogy lemaradok a meccsről, ti meg azt, hogy lemaradtok a hszeimről. :wink: :)

Én mindenképpen :) :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.11. 19:30


Nagyon pedzegetik hogy Oszi nélkül fogunk kiállni a catania ellen, plusz Pjanics eltiltott, Marcos meg épp lázas, na nem baj, majd jön Destrooooooo :D :D
Most nézem, nem szombat este, hanem vasárnap lesz a meccs, szal erről lemaradok :( meg ti is a hszeimről :) nagyon remélem hogy bánni fogom hogy lemaradok a meccsről, ti meg azt, hogy lemaradtok a hszeimről. :wink: :)

Zdenek Zeman ismét magával hozta az orrmotort Romába, így látványosan focizva alázunk vagy szaladunk bele kínos pofonokba. És nem a "juventusi" vagy nápolyi 1-4-gyel bukott pontok hiányoznak az ellenőrzőből félévkor és nem is a masszív városi verebek elleni bukta a bökkenő, még ha egy derbi vereség triplán is fáj.

Inkább a Catania és a Parma ellen hülyemód elszórt, és főleg a tönkre nyert meccsen elvesztett Bolognával és Udinesével szembeni pöttyök. Azaz összesen tíz, melyekkel akkor is két ponttal lemaradva lennénk a Scudettért harcba, ha Parmában és Veronában szar is volt az asztal.

népsport blogról, ez vhogy most tetszik. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.11. 10:35


bigg írta:
feree80 írta:pluszosak: Piris, Pjanics(szigorúan a decembere miatt :) ), Lamela, Oszi, Totti, Florenzi, Tacskó, Gojko, Stek, Marquinhos,


Stekelenburg is pluszos?, szerintem a középszert hozza, mint tavaly.

év elején hiányoltam tőle a bravurokat, de utána volt neki, tavaly ilyen nem sok volt.......


Pedzegetnek olyat hogy Sab találkozott Icardi ügynökével, mert tán mi is nyomulnánk rá, ennyit tesz a bundásoknak lőtt 2 gólja!;)
Ismertség már meg van, a sajtó fel is kapta a gyereket, máshol meg azt olvasni, hogy egyelőre elutasította a Samp szerződésajánlatát, én azt mondom jöjjön, és Perin is jöhet :)
Plusz még tán Bariban nézelődik Sab, 2 olaszról pletykálnak a nyárra Galano és Bellomo.......
Meg a szokásos Piris helyére/melléje jobb bunkót keresünk Cassani(lenne még egy olyan fel alá futkosó szélső emberünk akinek a beadásai haszontalanok lennének, plusz öreg is;) :) és a Sampos Berardiról írnak, na ő se kellene nekem.;)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.01.11. 06:42


- Burdi, DDR, Destro
0 Castan, Goiko, Stek, Balza, Piris, Tacsi, Marquinho, Pjanic
+ Totti, Marcos, Bradley, Florenzi, Lamela, Osvaldo
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.01.11. 03:50


feree80 írta:pluszosak: Piris, Pjanics(szigorúan a decembere miatt :) ), Lamela, Oszi, Totti, Florenzi, Tacskó, Gojko, Stek, Marquinhos,


Stekelenburg is pluszos?, szerintem a középszert hozza, mint tavaly.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.01.11. 01:26


feree80 írta:értékelés

- - DDR, Destro
0 - Castan, Burdi, Taxi, Stek, M-s, Piris, Balza, Flo
+ - Totti, Bradley, Lamela, Oszi, Pjanic, Goi, Ms
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 21:28


bence írta:feree Balzaretti mihez képest mínusz?
Ahhoz képest amit vártál? Mert véleményem szerint klasszisokkal jobb volt Pirisnél, aki plusz lett :D

igen, nekem személy szerint csalódás, de max közömbös, Piris meg olyan fekete ló volt mint Angyal tavaly, de hozzá képest Piris zseni, nekem tetszik, de lehet a védőmunkája miatt....
Tacsi is a fekete ló miatt plusz, vagy ha azt nézem hozza azt amit DDR regista poszton, szal DDR meg ezé minuszos de nagyon.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.10. 20:50


feree Balzaretti mihez képest mínusz?
Ahhoz képest amit vártál? Mert véleményem szerint klasszisokkal jobb volt Pirisnél, aki plusz lett :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.10. 19:26


feree80 írta:Ufficiale: Tallo in prestito(kölcsön) al Bari fino al 30 giugno 2013

mercato van, wazzé, mercato. :D

örülsz, mi? :D

Guardiola: nos sajnos én egy picit félek tőle, hogy ez csak félvicc
Épp ezt mondtam nyáron, hogy neki olyan csapat feküdne legközelebbre, ahol kihívás van, nem a jóba ül bele, ahol meg tudja mutatni hogy mit tud
Pontosabban szerintem ő ilyet AKARNA, mihez kezdjen egy chelseavel egy cityvel vagy egy PSG-vel? Megnyert már mindent amit meg lehetett, most egy "kiscsapatot" felvinni lenne az igazi kihívás neki. Én így látom. És erre ideális a Roma (amit nyilván szeret is, mint korábbi klubját). De mivel nálam ZZ a király jelenleg, ezért remélem Pepnek már elég kihívásszagú a jelenlegi Milan is! :D :D
És - teszem hozzá - az olasz labdarúgásnak MINDENKÉPPEN jót tenne ha itt folytatná! Lásd Mourinho-hatás.

Ha nem ZZ lenne az edzőnk akkor örülnék neki asszem, de így nem kell nekem. Egyrészt ZZ meccseit imádom nézni, másrészt a Barca játékát utálom (bár tuti mást akarna játszatni, már csak azért is, hogy mert csak :) ), harmadrészt - és ez szigorúan magánvélemény - Guardiola egy hatalmas lutri. Én inkább arra fogadnék, hogy semmivel sem jobb edző mint a többi. De kívánom, hogy bárhova is megy legyen sikeres.


Cáceres meg olyan álom nekem, hogy valszeg mindegy milyen ocsmány ronda mezünk lenne jövőre, rohannék venni a nevével ellátottat!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 18:59


Osztályoztam/értékeltem a játékosainkat(nem egy meccsre, hanem erre a fél szezonra), a mérce annyi, hogy + kap az akitől sokat/többet kaptam mint vártam, - nyilván az ellentéte :) és egy közömbös 0, olyan se ilyen se olyan, plusz lesznek olyanok akik olyan keveset játszottak, hogy értékelhetetlenek.

Nem tudom értékelni
Perrotta, Lobont, Taddé, Romagnoli, Lopez, Dodo (tehetség qrvára meg van benne, csak játszatni kéne!)

minuszosak
Destro, Balzaretti, DDR

közömbös, nullás
Marquinho, Castan, Burdi, Bradley

pluszosak
Piris, Pjanics(szigorúan a decembere miatt :) ), Lamela, Oszi, Totti, Florenzi, Tacskó, Gojko, Stek, Marquinhos,
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 18:38


Ufficiale: Tallo in prestito(kölcsön) al Bari fino al 30 giugno 2013

mercato van, wazzé, mercato. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 17:57


Csak magát járatná le a Roma ha ennek bármi alapja is lenne, emléxem, hogy győzködték nyáron ZZ-t hogy ne 1, hanem 2 évre írjon alá, a másik meg tényleg a kérők sora, harmadrészt meg Lajos után nem kérek még egy Barcastylet az is bőven elég volt. :wink:
Ha esetleg nem kell ZZ a nyáron, hangsúlyozom a nyáron, hozzák vissza Capellot, vagy Spát, oszt csokolom. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.10. 16:59


nemtudom, ez a zuglap honnan szedi az információit, de ez akkora kacsa lehet, h. még a mindenre ugró romanista portálok sem írnak róla
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.10. 16:59


A világ leggazdagabb klubjai állnak érte sorba, de biztos ide jönne, ahol lóvé nincs, viszont az elvárások irreálisak. Valószínű... A Borriello - Caseres cserének viszont nagyon örülnék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára slider 2013.01.10. 17:00-kor.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.10. 16:28


Én megszúrom a vezetőséget! Komolyan. Nagyon remélem, hogy ez csak kacsa!
Mondjuk Pep a kihívásokat szereti, hát itt azt kapna bőven :lol:
DE NEM NEM ÉS NEM! Ha jött ZZ akkor már maradjon legalább 2 teljes szezont :!: :!:
Teljesen kikelek magamból... ha mindig egy aktuális edzőnek vásárolunk be, sosem megyünk semmire!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 16:28


Xaba írta:Ha Marqinho elmegy, akkor ki marad Totti cseréjének?

ezt úgy írod, mintha Marquinho lett volna Totti cseréje?! :)

:D barca style :D :D :D :D :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2013.01.10. 16:21


Már is keresik Zeman utódját??? http://www.azzurri.co.hu/index.php/item ... unk%C3%A1t tavaly LE-nek sem jött össze....
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.01.10. 16:21


Igen meglepő hír látott ma napvilágot: a Barcelonától tavaly távozó Pep Guardiola elképzelhető, hogy az olasz fővárosban, az AS Roma edzőjeként térne vissza a futball világába. Guardiola azt már elárulta,hogy a következő szezonban újra edzősködni fog majd,és a Milannal már össze is boronálták a spanyol mestert, ám a Roma amerikai túrája után szorosabbra fűződhet a viszony Pep és a Roma között.



A kapcsolat onnan eredhet, hogy a Roma általános igazgatójának, Franco Baldininek kiváló a kapcsolata Pep Guardiolával, aki számára nem ismeretlen a Stadio Olimpico közege, hiszen játékos pályafutása alatt megfordult a Roma csapatában is. A hírek szerint a nyáron új időszámítás kezdődne Rómában, Guardiola akkor venné át a Farkasok vezetését Zdenek Zeman jelenlegi edzőtől, ám addig még változhat a fővárosiak kerete is.

Nem kizárt dolog ugyanis, hogy a Genoában kölcsönben szereplő Marco Borriellót visszahívják Romába: de mindössze csak azért, hogy továbbküldjék Torinóba a Juventushoz, a Zebráktól cserébe pedig az elvágyódó Martin Caceres érkezhet a Romába. Bonyolult ügylet, de Olaszországban semmi sem elképzelhetetlen, miként az sem, hogy Baldininek sikerül meggyőznie Guardiolát,és nyártól a Roma edzője lesz.

INFO:http://www.azzurri.co.hu
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.10. 15:45


Ha Marqinho elmegy, akkor ki marad Totti cseréjének?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 201 vendég