Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.09. 09:29


jöhet pár fiatal a barca B-ből de csak olyan aki előrelépés, csak azért ne hozza ide mert ő szereti amugy meg egy középszerü játékos. egyébként nem értem az átigazolási taktikánk most se hiába Sabatini a főgóré...bugyikékek leigazolták Klose-t, évi 2 millás fizuval nem tudom hogy csinálták mikor a Valencia éls több török klub is érdeklődött iránta. vagy ott volt Criscito, őt meg a Napoli vitte el felesbe 6milláért, a másik 50%ra meg opciós joguk van év végén. azért Criscitoval mi is jol jártunk volna és ha már van pénz azt a 10 millát kirakhattuk volna egybe a Genoának tuti rábólintottak volna...ehelyett csak dobálóznak a nevekkel, szédítik a népet azt majd idehoznak ilyen montoyákat...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.09. 01:56


Trigoria írta:Amúgy a Barca B gyenge lenne? Tippem szerint oda vissza vernének minket.


Szerintem is, játékban meg biztos "szebbek" de a Barca az a Barca még ha a B csapat is.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.09. 01:12


molly01 (Krisztián): Üdv nálunk!

noname0302: Nem olvasol privát üzenetet? (Tedd meg!) :wink: Kérlek azt a Messis képet az aláírásodból vedd le! Köszönöm!

Alberto, drága jó Alberto, gyere vissza! :wink:
Egy kölcsön Bojannal azért nem járnánk rosszul. De nem akarok egy kölcsöncsapatot, viszont potyára sem jó igazolni a B-ből. Jöjjenek, nézzük meg őket opciós szerződéssel.
Amúgy a Barca B gyenge lenne? Tippem szerint oda vissza vernének minket.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.08. 20:41


próba szerencse, nagyot nem lehetne vel bukni..


remélem ezt a prade-conti féle felfogást egy életre elhagyjuk. Így került ide pista, adriano meg még jópár játékos.
de kétlem, hogy rögtön az elején ilyen bakot lőnének.

azért játszott ennyi meccset, mert csak a pályán volt, nem pedig játszott. nagyon sajnálom albertot, de ez van. nem ő az első a történelemben, valószÍnűleg nem is az utolsó :(
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.08. 20:31


Nyilván elfogult vagyok vele, meg az is igaz, hogy nem volt egy nagy szezonja a nálunk is nagyobbat égő Juvénál, de egy valamit azért elért, folyamatosan játszott, 33 meccset, és ha már annyi név merül fel, bosszantó hogy Aqui neve még csak fel sem merült, ha megvenni nem is, azért kölcsönbe el lehetne hozni, márha annyira nem akar vissza menni angol földre, próba szerencse, nagyot nem lehetne vel bukni...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.08. 20:24


feree80 írta:Bázz, tényleg meg lehetne szánni, mielőtt az ügynöke elkezd kilincselni a milánnál, intrnél, napollyal, még a végén egy ribi lesz belőle. :(
http://www.football-italia.net/jun8aa.html


ennyi ha van hírneve valakinek, semmi szezonnal is ilyen csapatok állnak érte sorban
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.08. 20:24


nem lesz belőle ribi. az állandó sérülései miatt már alig mer játszani. emiatt érthető, hogy örömmel fogad minden lehetséges megoldást. ezz azért más, mintha kapkodnának utána, neki meg csak a pénz számÍtana
csak mi ne találjuk ki maginknak mr üveglábat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.08. 20:23


noname0302 írta:Bojanról: nem igazán számol vele már a klub. A rangsorban már a télen érkezett 3 milliós és beilleszkedési problémákkal küzdő Afellay is megelőzte.
Mondjuk a szukrolók szeretik(én a kisebbséget erősítem, aki örülne ha már egyszer lelépne).
Az ára valahol 10-15 millió körül lehet.
A Barcában sztem sose megy semmire, de ha bekerül mellé egy csatártárs h ne nyomják el fizikálisan, akkor remek megoldás lehet. Az a probléma h egyedül egyszerűen gyenge, felőrlik, aztán meg görcsös lesz.


kb mint Menez villan néha de soha nem elég nagyot...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.08. 20:17


Bázz, tényleg meg lehetne szánni, mielőtt az ügynöke elkezd kilincselni a milánnál, intrnél, napollyal, még a végén egy ribi lesz belőle. :(
http://www.football-italia.net/jun8aa.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.08. 18:49


Bojan is azok között van akiket szeretne hozni, főleg most, hogy az Udinese elutasította a Bojan - Sanchez cserét bár igaz 100millás kivásárlási ára van így sztem ha jön is kölcsön lesz belőle.

közben meg egyre valószínübb, hogy Doni menni fog bár igaz csak 1,5milláért...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.08. 18:25


:shock: A hírek szerint Enrique néhány játékost magával hoz Spanyolországból.

"A legjobb játékosokkal fogok dolgozni, azokkal, akik már Rómában vannak és azokkal, akiket a Barcelona B-től el tudok hozni."

Jeffren Suarez, Jonathan Soriano, Oriol Romeu és Martin Montoya neve is szerepel a lehetséges érkezők között :oops:



Max. 1-2 embert hozzon a Barca B-ből. Nem akarom, hogy ősztől mi is "inter" legyünk, és 11 spanyol-katalán rohangáljon Roma mezben a pályán.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.08. 18:06


Na ha tényleg Enrique az edző plusz Barca nevelések is elképzelhetőek, hogy érkeznek, és ez tényleg félig Barcás stílust jelent, akkor pont, hogy meg kellene tartani Menezt, mert szerintem ő ebbe a játékba illene, ő egy Barca kaliber...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.08. 16:09


szerintem ha jönnek Barca B-sek akkor csak kölcsönbe fognak
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.08. 13:36


feree80 írta:nálam prioritást élvez donibár távozása, bár úgyis kacsa.

vagy lehet hogy mégsem, uccsó sor. :D és van még a 2dik oldalon is. :!:
http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpoo ... z1OgcapmZ2
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.08. 10:32


Szerintem is zsír lenne, egy fiatal Roma, akár barca tehetségekkel. De kérdéses, hogy az olasz focinak mennyire fekszene egy gyorspasszos ellenfél. A BL-ben, mondjuk remekelt:) De 11 játékos kell nekünk akkor.. mert Taddei és Perrotta nem hiszem, h tudni fogják a dolgokat.. Amúgy miért nem adjuk el a x játékosaink nagy részét, potom áron, és 5-6 maradjon. S akkor teljes RELOAD! és a jövő év összesokás statussal lenne, egy 7-8. hely, s akkor utána pedig ütünk! Én szívesen kivárnám! De szerintem Benedettonak azonnali eredmények kellenek majd.. ezt gond lehet
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.08. 06:58


slider írta:Hófehér, A4-es papírlapomat hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném. :D

e qrva jóóó. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.07. 23:50


fradista romanista írta:A hírek szerint Moratti Thiago mottát és egy rakás pénzt adna DDTR-ért, és 6.5 milliós fizetésselígér neki.


Hófehér, A4-es papírlapomat hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.07. 22:31


A hírek szerint Moratti Thiago mottát és egy rakás pénzt adna DDTR-ért, és 6.5 milliós fizetésselígér neki.
(...no de ha van az a pénz.....? :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.07. 22:27


OFF megvan, jövőre kivel futom a római maratont :D ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.07. 20:24


de még a blikk is megemlÍti :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.07. 20:19


a wikipédia és az origo már ténykent közli, hogy ő az új edzőnk
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.07. 19:50


NSO írta:Udinese: Krkic, Jeffrén és Thiago is cserealap lehet a Barcánál

A spanyol Barcelona labdarúgócsapata Bojan Krkic, Jeffrén és Thiago Alcántara személyében cserealapokat is kíván mozgósítani az olasz Udinese chilei légiósának, Alexis Sánchez megszerzésének érdekében.


Asszem arról vólt szó, hogy Jeffrént hozná Luis magával... a másik két játékost meg szívesen látnám Rómában, de nem csak én, hát most az udine szemezgethet belőlük.

Egyébként korábban azt mondtam, hogy nem vetít előre sok jót a spanyolítás, mert a seria a-ban eddig nem állták meg a helyüket, de így hogy spanyol lesz az edzői stáb is van benne fantázia!

feree80 írta:ja, a sky szerint vki az újak közül megkereste ez ügyben Zemant.


Akkor ez lehet nagyobb húzás lesz mint Luis, vagy így kiegészülve egész jó koncepciónak tűnik, luis fiatalít + zeman az utánpótlást is beindíthatja!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2011.06.07. 19:30


Úgy vagyok vele ha Menez menni akar hát menjen a milánba isten hírével majd úgyanúgy jár mint Mancini az interbe a padot koptatja.Néha már úgy vagyok vele bár maradna mindenki mert a ROMA egy nagy család csak már régóta nincs se anyja se apja.Szerintem egy komoly célratörő dinamikus szakmai gárdát ( tulajdonos,edző,igazgató,pszhiológus) kellene összerakni és pár éven belül lenne 1 nemzetközileg is elismert ütőképes csapatunk."Persze azért ilyen Pastore félék néha-néha jöhetnek".
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.07. 19:30


Én kinmondottan optimista vagyok Lucho-ügyileg. Az csak jó, ha másfajta futballkultúrát hoz (nem is akár honnan) , igencsak ránk férne. És az is, ha gyökeres fiatalitás lenne, és a csapat gerince teljesen kicserélődne. Őszintén megvallva, engem abszolút nem zavarna, ha a capitano-n és monddjuk Burdisso-n kívül nem maradna senki sem, és a helyükre jönne egy csomó fiatal a primaverá-ból, Argentínából és a Barca B-ből.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.07. 19:06


1: a fiatalÍtás, csapatépÍtés alatt azt értettem, hogy fiatalÍt, csapatot épÍt, méghozzá nem a mostani játékosokkal. persze ez nem egy egynyári munka.
2: mégiscsak feljutott (volna, ha lehetne) vagy nem barca, b-csapattal ez nem könnyű feladat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 190 vendég