Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.02.11. 15:12


Egy utolsó előtti Genoat nem bírtunk megverni. Mourinho nem tudom, hogy akarhat Olasz kupát vagy ECL-t nyerni. Fonsceca szintű a játék, semmi sem változott. Kilátástalan minden meccs, semmi tudatosság, nincs fazonja a csapatnak, se tartása. Igazából ezt így nem is lehet csapatnak nevezni.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2022.02.11. 14:09


Nem tudom, nekem kilátástalannak tűnt a játék. Az első 10 perc pedig kritikán aluli volt, ha 3-0, akkor sem szólhattunk volna egy szót sem. És itt nem azzal van a gond, hogy az Inter helyzetbe került, hanem ahogy, ellenállást sem tanúsítottunk. Mondtam a fiamnak, akivel együtt nézzük mindig a Roma meccseket (pechjére az apja hatására ő is nagy Roma fan :) ), hogy egy Empoli, vagy Sass. biztos, hogy nem ilyen beszari focit játszana a San Siroban, mint amit mi bemutattunk. A mérkőzés további részében úgy éreztem, hogy az Inter erőteljesen visszavett, tartalékolt és ezért adódhattak lehetőségeinek. A hátul passzolgatás, az nagyon ment, de komoly presszinget nem tudtunk kifejteni. A letámadás félénk pedig szóra sem érdemes, nevetséges, könnyedén volt mindig szabad Inter játékos, aki megjátszható volt. Dzeko góljánál pedig már kínomban nevettem. Nem jött át az az érzés, hogy mi itt mindenképp tovább akarunk jutni. Összességében nem voltam bosszús, mert kb. ennyit vártam, nekem már minden győzelem ajándék, az elvárások igen alacsony szinten vannak......
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.11. 09:38


Szerintem jók voltunk, kár az első 10 percért. Én örök optimista vagyok a csapattal kapcsolatban, de sosem éreztem, hogy a kupára bármi esélyünk lenne. Persze José ettől még gondolhatta úgy, hogy megnyerhetjük. Amúgy szerintem az ECL sokkal könnyebb, és ott sima döntőbe jutást érzek.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.11. 09:08


Szerintem Mou az olasz kupát szerette volna megnyerni. Ez magyarázhatja, hogy most borult ki, nem a tökutolsó elleni 0-0, a norvégiai vagy az Inter elleni hazai megaláztatás után.
Nem láttam a meccset, de a statok alapján kevésbé volt reménytelen, mint némely egyéb teljesítményünk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.11. 08:32


F.Totti írta:90%.
Az egyetlen olyan tituli volt, amit reálisan behúzhattunk volna.
Még a bohócliga is nehezebb.

Realitás lenne, hogy egymás után megverjük az Intert, a Milant es a Juventust?
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.10. 23:28


90%.
Az egyetlen olyan tituli volt, amit reálisan behúzhattunk volna.
Még a bohócliga is nehezebb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.02.10. 20:24


mennyi lehet az igazságtartalma annak, hogy Mou kiakadt a játékosokra az inter elleni meccs után?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.10. 10:13


ok, akkor nincs gond :wink:
Ha nem tesz helyre egy egyszeri nagy bevétel, akkor meg nem adnám el semmiképp.
(De azért ha van mondjuk 100 millás tartozása a klubnak, és eladsz egy játékost 100milláért, azért az csak segít, struktúra ide vagy oda. :) De nem látok bele az igaz.:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.10. 07:29


Jaja, ne gondold már túl. Dehogy akartam csúsztatni. Semmi szándékos nem volt benne. Sőt leginkább melletted vagyok a 'mit ér nekünk Zaniolo' kérdésben.
Minimális eltérés, hogy szerintem nem tesz soha helyre egy klubot egy játékoseladás. Tök mindegy mennyiért adod el. Egyszeri bevétel, nem strukturális változás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.09. 22:13


csak a közvetlen utána következő mondatomat nem idézted be, így meg jó nagy csúsztatás, mintha én simán eladnám 80-ért a jövő ikonját :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.09. 21:49


Trigoria írta:60 misit nem ér?? A mai világban??? Az olasz foci egyik legnagyobb tehetsége??? Na neeee....
Nem mondom, hogy akkora klasszis, mert nem az, de ma egy szaros akárkit 40-50-ért vesznek. Vagy lásd Vlahovicot. 60 alatt szóba se állnék senkivel Zanioloért. Sőt, az anyjába is elküldeném aki alatta próbálkozna. De mondom, szigorúan a jelenlegi piaci trendek miatt,, és mert nem sok jobb olasz van nála. Viszont 80-ért eladnám mint a szél :D )


Kizárólag akkor adnám el, ha el akarna menni. Tök mindegy mennyit kapunk érte. 100 milláért sem. Miért? Mert szeretem, mert olasz és mert nem fogunk tudni a helyére egy hasonlót sem venni. No way.

Amúgy a reális ára egész biztos 60 felett van. Fiatal, tehetséges, kirakatjátékos, futó szerződésen van és már egy éve nem szakadt el szalagja :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.09. 18:40


Nem jogosak a zaniolos ervei
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.09. 15:46


Mcsabi, nyugi, alapvetően jogosak a zaniolós érveid, de te is eltúlzod egy kicsit. :) Az eséseivel ő is hitelteleníti magát, ezt már beszéltük. A sajtóban pedig védik is sokan. Mourinhóval meg becumiztuk. Ahogy többen írták már, nehéz lesz ebből jól kimászni.
Ezt a másik topikba akartam, bocsi. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.02.09. 13:36


https://laroma24.it/rubriche/la-penna-d ... roma-genoa
Na, máris volt értelme Calvaresenek?
SN: rosszul jeleníti meg a böngészőm, hogy hívják a Roma ügyvédjét? :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.03. 23:15


60 misit nem ér?? A mai világban??? Az olasz foci egyik legnagyobb tehetsége??? Na neeee....
Nem mondom, hogy akkora klasszis, mert nem az, de ma egy szaros akárkit 40-50-ért vesznek. Vagy lásd Vlahovicot. 60 alatt szóba se állnék senkivel Zanioloért. Sőt, az anyjába is elküldeném aki alatta próbálkozna. De mondom, szigorúan a jelenlegi piaci trendek miatt,, és mert nem sok jobb olasz van nála. Viszont 80-ért eladnám mint a szél :D Már abban az esetben, ha ez egyenesbe rakná a klubot. Mert ha utána vennénk belőle 2 db 40 millás játékost, akkor Pintot küldeném az anyjába. Akkor azt a 80-t tessék szépen a költségvetés rendberakására fordítani. Zanioloval és nélküle se leszünk top4-ben, szóval....
De persze a szurkolók és minden más miatt nyilván örülnénk ha maradna.

amúgy olvasva Pintot, ő egy művésze a szakmának. Eldöntendő kérdésekre is úgy tud pofázni semmitmondó dolgokról, hogy az valami elképesztő. Professzor na. :)

pl:
Folytatódik-e ez a hozzáállás, hogy nem adják el a legjobb játékosokat?

"Szerintem ez a kérdés érdekes, mert tükrözi, hogy milyen a futball manapság. Abban az értelemben, hogy mindig olyan döntéseket kell hoznunk, amelyek végső soron javítják a csapatot. És ez túlmutat azon, hogy kiket veszünk és kiket adunk el. Néha mindkettőt megteheted, és a végén jobb csapattá válsz."

"Véleményem szerint a legfontosabb dolog, hogy legyenek céljaink a pályán. Szeretnénk a Romát egy győztes csapattá, egy Bajnokok Ligája-csapattá tenni, amely trófeákért küzd. És ez az, amiért dolgozni fogunk a következő átigazolási időszakban, túl azon, hogy játékosokat adunk el vagy veszünk."
Igen vagy nem. K.rva egyszerű kérdés. Ez a jóember meg két bekezdésben tök másról hadovál. :))) Esküszöm kezdem imádni. :D Megkérdezném, hogy esik e az eső, arra is azt válaszolná, hogy a Romának van egy terve, és a tulajdonsok blablabla... :D

minden tiszteletm sn-nek, hogy ezeket a hulladékinterjúkat folymataosan fordítja. Minden perc kárba megy amit az olvasásával töltök :)))) (a második felét inkább csak átfutottam)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.02.03. 18:32


Pali végig hazudott nekünk, hogy nem adjuk el Pjanicot és Nainggolant vagy Alisson csak akkor igazol el ha Monchi beáll a kapuban. Meg lettünk vezetve.
Pinto legalább egy őszinte figura, elmondja, hogy nem tud garantálni semmit. Amúgy Veretout nekem már nem hianyozna. Zaniolo hianyozna, de most valaki ad érte 60 misit, nem ér annyit tudjuk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.02.03. 16:19


Azért Pinto nyilatkozata némileg aggodalommal tölt el. Remélem nem akarják megint az játszani, amit Pallotta alatt, hogy minden évben 1-2 kezdőjátékost eladnak. Az akkor se hozta meg a kellő sikert és ha most eladjuk a Zaniolo, Ibanez, Veretout hármas bármelyikét is + jövőre Tammy-t, akkor kb. ki is dobtunk két évet az ablakon.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.02.03. 14:53


Kár pedig Riccardit nagyon szerettem. Nagyon vártam, hogy végre játszon a nagy csapatban is, de akkor egyelőre nem fog.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.03. 12:46


Florenzi és Pellegrini is megtette ezt a kitérőt.
Jót tesz az.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.03. 11:29


Aki nem akar/tud a pescaraban brillirozn i, az a romaban sem fog.
De eleve nem lett colna a pescaraba kuldve, ha eleg jo.
Egyatalan mem banom
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.03. 10:40


Akarna a tököm a Pescaraban brillirozni amikor az életemet tettem fel, hogy a Roma játékosa legyek.
és még hányan és hányan teszik fel erre, aztán sikerül az 1%-nak (se)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.02.03. 10:21


Riccardi nem akart kölcsönbe menni a Spal-hoz ezért kirakták a csapatból. Édes a bosszú. A primavera egykori csapatkapitányának nyáron menni kell, bár a szerződése 23.-ig tart. A magyarázat fentről az, hogy, nem tudott maradandót alkotni 20-21-ben a Serie B -ben a Pescaraban. Gratulálok Pinto!

Akarna a tököm a Pescaraban brillirozni amikor az életemet tettem fel, hogy a Roma játékosa legyek.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.27. 08:15


Úgy izgulok ... orvosin van Fazio :lol: :lol:
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2022.01.26. 10:24


F.Totti írta:Fifa játéknap. Kötelező szünet ott is, ahol egy darab dél-amerikai vagy sárga sincs. Broáf. Megint a legjobbkor.


Csak a mennyei kivétel, ami épp ezen a hétvégén indul újra :D

Legalább nem maradunk "foci" nélkül :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.01.26. 05:11


Úgy néz ki Sabatini lezsírozta a Fazio ügyet. Viszi a Salernitanaba.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron