Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.27. 10:37


na ő például jó kis fogás lenne!!! mellesleg én csak az angol cikket olvastam, de ott nem "magasan jegyzett", hanem simán egy "fontos" játékosról beszélt.

http://www.youtube.com/watch?v=osv3xjzkoV0

Kjaer játszótársa lol :lol:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.27. 10:15


a calciomercato szerint róla van szó: http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Eriksen
hogy kjaer ne unatkozzon... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.27. 10:02


feree80 írta:Hernandezzel semmi bajom, nyáron nagy fanja voltam, de akkor jobban illett volna az elképzelésekbe....pláne mivel Sab mostanában a minőségről beszél.


3 napja nyilatkozta Zamparini, hogy Hernandez és Ilicic nem eladó, bár mint tudjuk nála mindig az aktuális elmeállapot a döntő tényező.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.27. 09:55


Szerintem Torrest az Inter fogja előbb elkukázni. Higany meg Müller nekünk álomkategória, ahogy Trigo mondja, Suarez szintén. G.Rossi talán.

Masszív Sissoko lehetséges érkezése az inkább realitás. Nem is lenne baj: ebben a taktikában elfér egy jó kis középsőközéppályás - spielmacher, mert akármennyire is szimpatikus és jó játékosnak tartom Pjanicot, ez eredetileg nem az ő posztja és érzésem szerint néha szenved a pályán emiatt... Anno ezért örültem volna Thiagonak Alcántarának is (nem mintha most nem). Megjegyzem, hogy ha transfermarketen keresgéltek, szerintem 15 millás (plusz-minusz 1-2 milla) ár fölé belőtt játékosokat el is lehet felejteni. Ebből az is következik, hogy csak rendkívül szerencsés esetben (gondolok itt arra, ha éppen mindegyik játékos azt a játékot vagy annál is többet nyújta, mint amit Sabi bácsi és a vezetőség meg a szurkolók meg még puhl sanyi bácsi is elvár tőlük) érhetünk bl helyre.

Jó hogy most van pénz, és új projekt, (én nem is nagyon sírok) de hát ez van. A napolinak és az udinesenek ez némi idővel de végül összejött, és talán nekünk is sikerül. :roll:

Szerintem Sabi bácsi nyugtatni akarja a szurkolókat, Bojannal kapcsolatban meg alap volt, hogy két évre kapjuk kölcsön, ezért van az, hogy a hír végi böfiben említi csak.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.27. 09:24


Ha Borini képes lenne azt a szintet hozni tartósan, amit mostanában nyújtott, nem kell Rossi......hasonló a stílusuk.....
Sabot most én sem értem, ilyenkor ilyet mond? :o sztem ilyet most nem is nagyon mondhatna, hacsak nem ingyé igazolásról van szó....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.27. 08:56


Nagyon közel állunk ahhoz, hogy egy megállapodjunk egy nagyon magasan jegyzett játékossal. Természetesen nem szeretnék többet mondani az ügyről, mert az nem tenne jót a klubnak és az üzletnek sem."
Akkor miért nem kussolunk róla a bejelentésig Walter?
Bár ez a nagyon magasan jegyzettre azért kíváncsi vagyok. Gondolom max G Rossi.
ogy Bojan Krkic további egy évre marad a Romában.
ezt meg úgy mellékesen... ?:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.27. 00:39


Sabatini szerintem közel vannak ahhoz, hogy egy nagy nevet hozzanak. Dodó kacsa jöhet, de remélem most másról van szó :P
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 23:32


feree80 írta:2013ban járna le neki, szal ingyé biztos nem...
http://www.transfermarkt.de/de/moussa-s ... 46001.html


elnéztem boccs sorry, :) de a lényeg ugyanaz...hosszabítani nem akar ezért hajlandóak lennének boltolni
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.26. 23:04


Livitézlett Torres elképzelhető lenne. Mert azt vegyük észre hogy jó formában lévő sztárok soha nem jönnének ide mostanság. PL Suarez a SOHA kategória (sajnos).
Egy esetben jönne ide egy Suarez kaliber - ha garantálnak neki két hasonló sztárt még. Az meg 50-70 milla.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 22:59


2013ban járna le neki, szal ingyé biztos nem...
http://www.transfermarkt.de/de/moussa-s ... 46001.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 22:24


hát igen érdekes nevek, dehát folyamatosan jönnek az újabb meg újabb nevek szinte 2 naponta, bár ahogy írják ez Sabatini részéről megint csak "gyűjtés" a nyárra a lehetséges játékosok közül azért elmult hetekben írtak nagyobb neveket csak én azokat valahogy nem tudom elhinni ilyenek pl. a védelembe Bastos, Van der Wiel..csatársorba pedig ahogy írtam az előbb a legfrisseb Suarez de ő nem tudom h került képbe vagy Torres ő állítólag Baldinin keresztül, G.Rossi meg 100% elhagyja nyáron spanyolt és Mi meg a Juve érdeklődünk a legjobban. akik nem olyan nagy nevek : Willy Boly Auxerre védője, Franck Tabanou Toulouse középpályás , Ocampos RiverPlate , Matias Silvestre Palermo...meg van még egy pár név :D Tudom hogy felesleges még írkálni a neveket mert a nyárig még biztos lesz vagy 15, de hátha érdekel valakit :D amugy Bastossal elég bizakodóan írtak firkászok mert ugye tavaly nyáron is volt nálunk látogatóba és most nyáron talán sikerülhet elhozni. Van der Wiel (12millaért elengednék) -ahogy írták- nem igazán szeretne angliába menni inkább spanyol vagy olasz, spanyolból még senkit nem írtak aki érdeklődne (télen majdnem elvitte a Valencia, de tul sok volt az ára) olaszból meg Mi vagyunk
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 22:02


SAb minőséget ígér, qrva kiváncsi vagyok, hogy mi számít nála minőségnek(nálam Higany vagy Müller csatársorba), kpályára hirtelen nem ugrik be senki, védelembe Zuniga.....ezt a 3at úgy ahogy még tudom is hogy mit tudnak, mire képesek. :wink:

Hernandezzel semmi bajom, nyáron nagy fanja voltam, de akkor jobban illett volna az elképzelésekbe....pláne mivel Sab mostanában a minőségről beszél.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 21:47


Totti1984 írta:Szóval lassan elkezdek készülődni a búcsúmeccsére , sztem már nincs olyan messze..


nyugi...sztem még 2-3 idényt tényleg le fog tolni ahogy modnta is, vagyis h szeretne, az már más kérdés hogy a vezetőség mit szól hozzá bár biztos nem küldik el. nem is lenne vele még baj ha meghozná magában azt a döntést hogy "bakker tényleg le kell üljek a padra". Valamikor bejön h lassítja a játékot, valamikor nem csak az a baj hogy nem azért lassítja mert úgy akarja hanem neki egyszerüen már ennyi a sebbesége. simán eljátszhatna még 2-3 idényt ezek után is, ha meccs végén beállítanák 30perce és lehet még segíteni is tudna...csak Ő ezt valószinü hogy nem fogadná el, bár lehet megjön az esze :D

egyébként újabb neveket dobtak be a nyárra (skysports, calciomercato, laroma24):
-Moussa Sissoko ( Toulouse) lejár a szerződése a nyáron de azt írták hajlandóak lennének boltolni velünk hogy kapjanak érte valamit mert ő nem akar hosszabítani egyébként az MU meg az Arsenal szerette volna tavaly nyáron.
- Abel Hernandez a Palermobol, Sabatini még mindig őt akarja árat nem írtak csak h mi két millával kevesebbet adnánk mint amennyit szeretnének.
- Paulinho Corinthiansbol, róla annyit írtak hogy Sabatini őt is kiszemelte (már tavaly nyáron is), 10milla körül van az ára.

CSatársorba meg olyanokkal is dobálóztak hogy Torres, a mai legfrissebb meg Suarez :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reaosns(Roma bella) 2012.03.26. 22:34-kor.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.26. 21:38


És ha ezt te írod cimbora, akkor tényleg itt a vég neki :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 21:14


van másik, ahogy Eötvös bá mondaná.....
http://www.youtube.com/watch?v=gwXLYkYA ... ature=plcp
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.26. 20:14


ennyi volt a videó, lelőtték, mert fájt az igazság :D :D
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 19:01


Ajándék, érdemes megnézni, minden amit mondtam igaz, csak úgy mint az egyenlítő góljuk, és csakúgy mint a győztes góljuk előtt, ott futták be Lamelát lesen. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=BIn5Z7QJ ... r_embedded
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 18:42


na hát most jöhet Lamela a kezdőbe, Borininek izomszakadás 3 hét pihi lesz neki. ha Tottinak is fáj a lába akkor jöhet a Bojan,Lamela,Osvaldo hármas

valamennyire ez is a csapathoz kapcsolódik: Napolinál megint terítéken van hogy Mazzari elmegy a nyáron Chelsea akarja vinni, azt írták az első számu kiszemelt a helyetesítésére Montella.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.26. 18:21


Ahogy megláttam a Milan elleni kezdőt elment a kedvem a meccsnézéstől. Ilyen még nem volt. Osvaldo a gólján kívül semmit se csinál, kifejezetten idegesít a jelenléte a pályán. DDR szerintem egy olyan poszton játszik, amit ebből a csapatból még 5-en eltudnának játszani, semmi extrát nem kell csinálnia. Burdisso és Juan sérülése miatt nálam alap lenne, hogy ő a belső védő. Főleg amit Kjaer produkált Szombaton... Oké. Ibra testes de azért ő megpróbálhatta volna odatenni magát a 2. gólnál, ha már szarul helyezkedik. Ebbe az egybe jó a szőke ciklonunk, erre úgy ellöki mint én anno a kistesómat... Vicc ez a mentalitás...
Ja és Lamelát a kezdőbe!!! :twisted:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.26. 17:22


Állítólag Borini kidőlt 2-3 hétre combizomprobléma miatt. Kivel is főzünk:
- Totti: a Milan ellen igazán lassú és körülményes volt. A Genoa ellen is vagy kétszer le akarta vinni a szögletzászlóhoz húzni az időt, de simán elvették tőle. Sajnos fokozatosan épül le a játéka: előbb a futásban lassult, aztán szabadrúgásokat felejtett el rúgni, most már cselezésben is lassított felvétel, sőt már lőni is Fernando Torres módjára teszi. Passzolni még tud, tekintélye még van és a bíróval is jól el tud csacsogni. :)
- Osvaldo: ha nem Butragenot hívták volna keselyűnek, akkor ő lenne rá a példa. Teljesen igazatok van: elég jó átlaggal talál gólt, de azon kívül nem alig látod a pályán. Nem szeretem a játékát, de amíg nincs más... Nem lennék boldog, ha jövőre is itt látnám!!!!
- Bojan: minden ötödik meccsén ő a mezőny egyik legjobbja, bolondítja a védőket, remek beindulásai vannak. A maradék meccseken pedig az első védőben elakad. Jó lenne, ha megmondaná, hogy mikor hogy fog játszani, mert 80 %-ban teljesen értelmetlen a pályán lennie.
- Lamela: én benne látom a spirituszt. Ha jó napja van a cseleivel, kiharcolt büntetővel vezér tud lenni. Tényleg kicsit hullámvölgyben van. A Milan ellen megmutatta, hogy milyen jól tud a labda tetején futni és onnan eldőlni. :) Mondjuk, hogy túlkomplikálta
- Piscitella, Tallo, Ricci stb. akár jöhetnének is! Caprari kölcsönadását nem értem, mert eddig csereként is alig játszott a Pescara-ban. Immobile egy rakat gólt rúg ott egyébként. (a Juve megint egy jó kis csatárt nevelt ki...)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.03.25. 14:00


Valaki tiltsa mar le Lajost az intejukrol mert ez egyre roszabb lessz. :oops:
en nem tudok mejik mecset nezte mar sokadszora de biztos nem a mienket.meg hogy jol jatszotunk???????talan a felidoben a gyerekek :):):):)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.24. 17:20


ez nem is olyan rossz mutató :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.24. 11:45


Írd és mondd, ezidáig 2x láttam hasznosnak Bozsant Roma mezben, igen számolom.... :)
(hasznosság nem egyenlő a gólszerzéssel, nálam. :wink: )
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.24. 10:48


hátha jövőre sem alkot valami nagyot még azt a +8 millát se fizessék ki érte. mert gondolom akkor ugy lenne hogy a kölcsön 12milla felett +8..lényegesen jobb mint a +28 :D de ha jövőre is csak ennyit fog mutatni nem éri meg megvenni
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.24. 10:43


Én azt szeretném ha kezdőként is megmutatná ezt a küzdeni akarást, mint amit az utolsó 20-30 percekben csinál, mert amikor becserélik hozza a lendületet. Most így hirtelen nem emlékszem olyanra, hogy ez kezdőként sikerült volna.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég