Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.01. 11:27


slider írta:Amúgy a romanews épp egy tüntetésről közvetít, ahol többek között Sabatinit és Pallottát gyalulják rendesen. Végre...

Remélem AA is elmegy ma arra, hogy a szurkolók illendően megköszönjék a döntőben nyújtott remek taktikai elképzeléseit és a mutatott csodás teljesítményt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.01. 11:26


mcsabi írta:
Állítólag a milan akkor tartja csak meg Allegrit, ha bejut a BL csoportkörbe. Remélem megvárjuk... :x



:lol: :lol:
jaja, jön a mercato, idáig csak a játékosok leigazolásából csináltunk szappanoperát, most jön majd az edző, romában semmi de semmi az égvilágon se nem zökkenőmentes se nem egyszerű.
a játékosok szerződés hosszabbításáról már inkább nem is beszélek.....
juj de várom már az igazi mercatot, amikor majd bontogatjuk a játékosok szerződését felfelé, mint tavaly.
ha igaz amit cejas írt, sabatini, baldini meg az macsik b..... szájba magukat ezzel a sok redvás brazillal. :wink:
ott a 2od osztály, van egy csomó fiatal ígéretes olasz, mivel a miélannak nincs pénze, most ők ez az utat nyomják, saponara, regini....sötöbö...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.01. 11:23


Amúgy a romanews épp egy tüntetésről közvetít, ahol többek között Sabatinit és Pallottát gyalulják rendesen. Végre...

Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára slider 2013.06.01. 12:03-kor.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.01. 10:55


Én kb már fogom a fejem, hogy az inter lezavart egy edző váltást és lassan egy komplett tulajdonos cserét, ameddig mi még mindig töketlenkedünk. És állítom, ha ez így megy tovább, azt a 100m-t amit játékosvásárlásra fordítanak is előbb elköltik, mint mi edzőt találunk. És most kb. a következő sok sok hétben csak mindenkire várunk. Várjuk, hogy a BVB eladja-e Lewa-t, hogy elvigye Oszit, várunk, hogy új edzőnk legyen és megmondja milyen játékosok kellenek, várunk, hogy Allegri végre kimondja, hogy ezzel a bohóc társasággal esze ágában nincs együtt dolgozni, csak szivatott minket, várunk, hogy Blanc leigazol-e a PSG-hez vagy esetleg megfontolja az ajánlatainkat és ameddig várunk Bielsa aláír a Santoshoz és a többiek is találnak maguknak csapatot.

Eközben persze lehetne mit csinálni, hiszen nem tudunk a jövő évi mezeinkről semmit, de pl. el lehetne passzolni a Sensi éra csodálatos hagyatékait is: Borriello 5,4 m éves fizu, Burdisso 4,5, Perrotta 2,5 m, Brighi 2,3, Taddei 1,9, José Angel 1,3, Julio Sergio 0,7 + egyéb juttatások = 18,6 millió € és mennyi hasznunk van belőle, ha mindegyiket ingyen adnánk oda, ha meg valaki még fizetne is, akkor kész haszon lenne. Ha még eladjuk Oszit, Steket meg DDR-t akkor már 35 (+ a fizetéseik) és ehhez hozzávesszük a kiindulási 25 milliót, akkor kb 90 m szabadulna fel.

Ezek után természetesen teljesen felháborító, hogy ilyen 30 éves vén trottyokban kezd el gondolkodni Sabatini. Rhijn, Vrij, Alderwield, Aubameyang-ot ígértek és Jean, Thereau, Limát hoznak? Ezek rosszabbak akkor mint a hazai politikusaink.

Remélem baromi gyorsan összekapják magukat és hoznak végre egy normál edzőt egy héten belül, mert ez már szánalom a köbön. Ezért szívás, hogy nincs egy ember az egész élén. Ha Pallotta itt lenne és tényleg intézné a klub ügyeit, akkor Sabatinit és Baldinit már rég kirúgta volna és nem kiskirálykodnának itt eredmények nélkül. Bírom Szabi bácsit, de ez most már sok(k)

Állítólag a milan akkor tartja csak meg Allegrit, ha bejut a BL csoportkörbe. Remélem megvárjuk... :x

Viszont legalább a tulaj úgy néz ki engedett a szurkolói követeléseknek és új új logónk lesz :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.06.01. 11:23-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.01. 10:46


cejas írta:Mi a francnak 30 éves csatárt igazolni? Ha drága és jól játszik, akkor is! Kidobott pénz! Ingyen még oké lenne, de akkor meg a fiatalok elől veszi el a lehetőséget (bár ezzel eddig sem éltünk)...


Sajnos igazad van. Ezért mondom mindig, hogy Sabatinit haladéktalanul el kell takarítani innen, ekkora idióta még nem született a Föld nevű bolygón... Tönkre fogja tenni a csapatot a hülye igazolásaival. :cry:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.01. 10:29


Sabatini bácsi keveset alszik, még több cigire és kávéra van szüksége. Első lépés az edző lenne...

A Corriere dello Sport szerint Sab edző ide - edző oda néhány játékost már félig-meddig leigazolt, és most jegeli a bizniszt. Rafael tulajdonképpen fixnek vehető Stek helyére, de Paulinho (középpályás, Corinthians, 24 éves, 11x-es brazil válogatott, Libertadores-kupa győztes és brazil bajnok) és Jean (védekező középpályás, Fuminense, 26 éves , 5x-ös brazil válogatott) is a folgalózott játékosok közé tartozik az újság szerint.

Szegény Sabnak ráadásul el kellett halasztania a spanyol útját (edzőkavarás miatt). Spanyolhonban Benatiát próbálja megszerezni (úgy látszik Pozzo most Granadánál tevékenykedik), és elpasszolni Osvaldot ill. José Angyalt.
Támadóknál Lima (Benfica) és Thereau (Chievo) a kiszemelt. Ha mégis jönne Allegri, akkor Matri, Nainggolan és Astori vonal újraéledne.

Még távolabbi nevek: Ricardo Rodriguez, Wallace és Jung...

----------------

Ami erről eszembe jutott, hogy ha igaz az első bekezdés, akkor - Rafaelnek van portugál útlevele, de a két középpályásnak nincs. Azaz 2 biztos (?) nem EU-s érkező. Nézzük kik is nálunk nem EU-sak: Marcos, Bradley, Marquinho, Lopez. Hmmm... Ebből Lopez biztos megy kölcsönbe, de vajon Bradley-től is megválnánk vagy Marquinho lesz túlsúly - esetleg sok pénzért valaki elviszi Marcost?

A másik dolog, amire kitérnék, az a csatár. Nem értem. Egyrészt Lima 1 éve van a Benficánál. 3-4 m EUR között jött és most ér 10-et mivel 20 gólt hintett a bajnokságban. Egy bibi van: 30 éves. Enyhén szólva is későn érő típus. Alacsonyabb osztályok, majd a Santosban játéklehetőséggel is zéró gól. Portugáliába ment ahol 1 újabb év után megvette a Braga és ott már lőtt 20 gólt, majd idén megint 20-at. 29 éves korára futott be. Ha megvesszük 10 körül - akár jól játszik, akár nem - nem fogjuk tudni eladni. 2-3 évig lehet, hogy jó lesz, de mindenféleképpen veszítünk vele.
Thereau-t meg pláne nem értem. A francia másodosztály, belga első, majd Románia (!), ismét Belgium - komolyabb eredmények nélkül. Idén, 30 évesen rúgott 11 gólt a Chievoban. Azta! Mekkora teljesítmény! Szerintem adjuk nekik Lopezt cserébe!

Mi a francnak 30 éves csatárt igazolni? Ha drága és jól játszik, akkor is! Kidobott pénz! Ingyen még oké lenne, de akkor meg a fiatalok elől veszi el a lehetőséget (bár ezzel eddig sem éltünk)...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.01. 10:21


feree80 írta:http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=125528043&t=9020789

Nem kerestük meg őket. Sőt szinte senkit. Most is azt olvasom, hogy Allegrire várunk és közbe, mint Plan B dobtunk egy ajánlatot Blancnak aki azt üzeni még megfontolja. Mancini, Bielsa, Donadoni ajánlatról nem is olvastam, sőt Rudi Garcia, Rejkard, Pioli,stb-ről még annyit sem.
Manciniról csak annyit tudok, h szívesen dolgozna itt, de ajánlatot még nem kapott.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.01. 09:17


ez a mancinis dolog is nétőpont kérdése: én sem szeretném, de tény, hogy az utóbbi évekhez képest előrelépés lenne sajna.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.01. 08:53

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.06.01. 00:38


fogkefe1 írta:Szerintem nem véletlen, hogy nincs állása. Elképesztő impotens foci volt az. Megértem, hogy ezt 1 nap alatt nem lhet megtanulni, de a 14 vereség az 14 vereség.

Viszont otthon nem játszott rosszul mások elmondása alapján. De mindegy, ne osszuk Őt. Ő a múlt.
Na de ki a jövő :?:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.31. 23:23


egy firkász a blogján előállt azzal a hírrel, hogy Totti és Montella együtt mentek nyaralni, és Ferenc megpróbálja meggyőzni Vincét, hogy jöjjön vissza. Az egyesület is próbálkozott, de a Fio ellenáll.

gyanús

http://romanews.eu/it,a113045/Totti-In- ... re-Roma-Br
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 22:37


Szerintem nem véletlen, hogy nincs állása. Elképesztő impotens foci volt az. Megértem, hogy ezt 1 nap alatt nem lhet megtanulni, de a 14 vereség az 14 vereség.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.05.31. 22:27


Gondolom lesz majd még állása. Meglátjuk :)
Am. én bírtam... neki voltak a legreálisabb nézetei meccsek előtt és után is egyaránt
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.05.31. 22:09


ez igaz, de továbbra is tartom hogy Totti, Pizarro, Boris nélkül többre vitte volna...
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.05.31. 22:05


Ezt nem tudhatod biztosra
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.05.31. 22:03


LE-t ne keverjük ide, őt az első meccstől fúrták Tottiék... Ő még sokra mehetne itt egyszer ha Totti visszavonul
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.05.31. 22:03


Ahhoz, hogy ki legyen vagy ki ne legyen az edző sajnos nem tudok hozzászólni, mivel nem követek annyira más csapatokat, hogy alátámasszam véleményem...
viszont:
cejas írta: Akárhogyan is Blanc max. 2 évig lehet a Roma edzője... :D

Spaletti után nem volt ilyenre példa... De én minden LE -től kezdve minden egyes edző kinevezésénél ezt vártam... ezt szerettem volna. És most is ezt szeretném.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.31. 21:55


donadoni után itt az újabb elmebaj: zeman :D
tornyi barnát esetleg hevesi tamást? rögtön jöhetne az új himnusz is: a csikos napernyő

milyen jó lenne, ha erre vonulnának be: http://www.youtube.com/watch?v=Kzl3vl1Ou0c
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.31. 21:31


fogkefe1 írta:Összegezve: Nekem nem egy edző kell 8 évre, hanem egy edző aki képes újra bevezetni a kupába. És nem kell hozzá sok. De az a plusz az edzőn múlik. Blancot ilyennek tartom. Aztán ha 3 év után elértünk vele egy EL elődöntőt két 4. és egy második helyet leléphet Angilába. Szal felőlem jöhet Bielsa is mert ő megtudja adni a pluszt, de Donadoni és társai és Mancini hát, őket nem hiszem. Ja és amikor 2. lettünk és lelép. Akkor jöhet Ancelotti vagy vki nevesebb, mert mit lát? 2. lett a Roma és jövőre BL. Akkor jöhet a sok játékos és jóféle reklámok a Nikeval és a VW-vel. Beindulhat a szekér.

100%-ban biztos vagyok, hogy jövőre 1-5-ben benne leszünk, ha Totti max 20 meccsen lép pályára és hozunk egy valamirevaló edzőt. (Blanc ilyen)


Szerintem is ott van a kulcs, amit írtál és amiről már esett itt szó sokszor. Fél év alatt nem lehet csapatot gyúrni. Mi lett volna, ha LE nyomja le az idei évet is? Semmi. Ha továbbra sem ér oda a BL közelébe, akkor off (ugyanott vagyunk, mint most), de 6 havonta vagy évente dobni az edzőket... Koncepciótlan... Tegyük le a voksunkat valaki mellett, bízzunk meg benne, bunkósbottal verjük fejbe azt a játékost, aki nem áll be sorba - ennyi!

Tudjátok mit, nem is érdekel, csak igazoljunk le valakit most és ne augusztusban. Sab vegye meg a saját és az edző kedvenceit - amennyi lóvé van. Szórjuk ki a nagyhangúakat, borítékoljuk le a fiatalokat és már kezdődhet is a szezon. Lehet, hogy egy kevésbé várt befutó lesz és mégis eredményt érünk el vele...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 21:26


feree80 írta:hát nekem a monaco logója se tetszik :) de nem vagyunk egyformák....

blanc nekem se tetszik, rémlik egy deffenzív francia válogatott, meg egy deffenzív bordo......

olaszohon a deffenzitásról és a bukerfociról szól nem? Persze sejtem, hogy te a Spalos kép miatt a támadó focit szereted és az igaz, hogy vele játszottuk Európa legszebb fociját. Ha íg nézzük butaság volt elmennie a sáros havas orosz pályákra. Mind a kettő lehet eredményes, de én jobban örülök egy szervezett védelemnek és ha csak 1-0-ra nyerünk de az is fejesgól annak is tudnék örülni.

Amúgy kezd ez már az agyamra menni. Percenként nyitogatok meg minden oldal és jövök fel a fórumra, mert várom az új edzőt!!!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.31. 20:57


hát nekem a monaco logója se tetszik :) de nem vagyunk egyformák....

blanc nekem se tetszik, rémlik egy deffenzív francia válogatott, meg egy deffenzív bordo......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.31. 20:48


emlékeztek még muslincára? na csak a mihez tartás végett, hogy stek 3,5 millás eladási ára mi is ehhez képest?!
persze kacsa az is meg a stekes is, na de ne mán
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... or-muslera
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 20:37


cejas írta:
fogkefe1 írta:Balncnak nagyon ideális lenne a Roma. Rég nem volt már csapatnal és ha itt összejönnek a dolgok akkor még tovább is állhat a PL-be ahova szeretne menni.


Fogkefe, te nagy Blanc fan vagy! :D Ó én is szeretném, hogy beteljesüljön az álma és Angliába mehessen edzőnek. Idejön, és ha csinál egy jó csapatot, akkor megnyílnak a lehetőségek és leléphet. Minden római vágya! Egy jó edző menjen, hiszen a karrierjéről van szó! :lol:
Ha meg bénázik, akkor nem nyílnak meg előtte a lehetőségek, de legalább dobjuk. Akárhogyan is Blanc max. 2 évig lehet a Roma edzője... :D

Komolyra fordítva a szót Blanc nekem nem szimpatikus. 1. Francia 2. Juve múlt. Ezt a Parma edzője, Atalanta edzője, meg Bologna edzője dolgot nem is értem. Ez olyan, hogy tavaly a második vonal legjobb edzőjét hoztuk el, most pedig feljebb lépünk és a jobban teljesítő, azaz középmezőnyben gangoló csapatok edzőit célozzuk meg. Wow! Micsoda előrelépés! Bár más esély nincs. Mert ugye ha külföldit hozunk, az nem fogja érteni az olasz bajnokságot...
Ennek ellenére én inkább Bielsa hívő vagyok. Ezekben az olasz tutyimutyi AA klónokban nem hiszek. A kiscsapatok játékából egyedül a Catania szimpatikus, de ott évek óta más edzővel nyomják ugyanazt - szóval nem az edző teszi. Donadoni?! Pfff!

Csak a fejével gondolkodok. AM.
Jó edzőnek tartom és mivel francia én sem kedvelem így, de mivel jó edzőnek tartom, karizmatikusnak, aki képes igazodni a rendszerhez, játékosokhoz, de vannak elképzelései, ezért örülnék ha jönne. Blanc mondta, hogy Angliába szeretne menni, menyjen. De legyen itt 3 jó éve, úgy h visszavarázsolja a Romát Eu térképére és az új edző egy jól működő rendszerbe jöjjön. 6. lettünk edző nélkül. Ergo ha lenne egy edzőnk akár 1-5-be is lehetnénk. Ergo indulhatnánk újra a kupába. Ergo több játékos akarna majd ideigazolni. Ergo erősebb lehetne a klub. Ergo pár éven belül BL helyezés is meglehet. De ehhez egy edző kell. És Donadoni nem az. Pioli nem az és társai. Nekem Bielsa is jó. De talán Blanc jobban elérhető és a 433-ja vagy 4231-e nincs is messze a csapat elképzeléseitől. PLusz szeretem a francia és holland bajnokság fiataljait. Hátha megcsíphetünk egyszer egyet. Pl. Ranierit is mindenki utálja innen, de én szeretem, ő római volt és elértünk vele egy csodálatos 2. helyet. Ami szép emlék marad. Az a gyönyörű tavasz. Perzse a következő évben jött a leépülés, de nem hiszem, hogy ez csak mind az ő hibája lett volna, ott közrejátszott a tulaj a játékosok minden. De gavallér volt, mert februárban Genova elleni undorító meccs után lemondott a pénzről, kimutatva, hogy ő római. Szimpatikus volt. Fifában is mindig Ranieri a menedzser nevem, ezért.

Összegezve: Nekem nem egy edző kell 8 évre, hanem egy edző aki képes újra bevezetni a kupába. És nem kell hozzá sok. De az a plusz az edzőn múlik. Blancot ilyennek tartom. Aztán ha 3 év után elértünk vele egy EL elődöntőt két 4. és egy második helyet leléphet Angilába. Szal felőlem jöhet Bielsa is mert ő megtudja adni a pluszt, de Donadoni és társai és Mancini hát, őket nem hiszem. Ja és amikor 2. lettünk és lelép. Akkor jöhet Ancelotti vagy vki nevesebb, mert mit lát? 2. lett a Roma és jövőre BL. Akkor jöhet a sok játékos és jóféle reklámok a Nikeval és a VW-vel. Beindulhat a szekér.

100%-ban biztos vagyok, hogy jövőre 1-5-ben benne leszünk, ha Totti max 20 meccsen lép pályára és hozunk egy valamirevaló edzőt. (Blanc ilyen)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.31. 20:26


megdöbbentő mancsini %a, ezeknek semmit nem jelent, hogy merdás volt? vagy az hogy hiába volt jó helyeken, rendre mellényúlt, persze nyert, de ettől függetlenül más többet kihozott volna a csapataiból.......

közben a lille elnöke szabad utat adott rudi garciának..........szal ha akarnánk, könnyen hozzá lehetne jutni....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 20:23


bence írta:Személy szerint Bielsának örülnék a legjobban.
Ha Mancini jön, akkor viszont 2 éven belül garantált a bajnoki cím. Erre fogadni is mernék bárkivel, persze nem nagy tétben.
Meg is indoklom. Nagy taktikus az "öreg", és hihetetlen mennyire nem jött össze neki az angliai kaland.
Egy balszerencsés edző + egy balszerencsés csapat= siker :D
Valamiért hiszek az ilyesmikben.

Róla annyi emlékem van h szétnyerte az agyát az Interrel, majd elment a Citybe és hülyét csinált magából. Meg lehet nézni a gazdag klubokat. Pl. vegyük a PSG-t Ancelotti-Leonardo kettős szétvásárolta a Seria-A-t egy nagyon fiatal, tehetséges, nézhető csapatot raktak össze. Vagy a Monaco mit csinált? Jó ez még korai. De a City ész nélkül 20-30 millióért igazolt játékosokat a padra. Azt hitte, hogy ha mindenkit megvesznek akkor jók lesznek. Szerintem felállási, taktikai, játékos állományi hibái mind voltak. De most jobban nem megyek bele, mert ez itt off. A lényeg, hogy 25db klasszisból, vagy régicsapata legjobbjából nem tudott egy jó csapatot csinálni. Persze megnyerték a PL-t de azt is h a másik meg h a BL-ben messzebb jutott a Malaga vagy akárki PSG is egy év után.
Itt mit tudna csinálni? Hozná a 442-őt és meghalna a tudomány?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov, Zsolti valamint 79 vendég