Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.31. 20:23


fogkefe1 írta:Balncnak nagyon ideális lenne a Roma. Rég nem volt már csapatnal és ha itt összejönnek a dolgok akkor még tovább is állhat a PL-be ahova szeretne menni.


Fogkefe, te nagy Blanc fan vagy! :D Ó én is szeretném, hogy beteljesüljön az álma és Angliába mehessen edzőnek. Idejön, és ha csinál egy jó csapatot, akkor megnyílnak a lehetőségek és leléphet. Minden római vágya! Egy jó edző menjen, hiszen a karrierjéről van szó! :lol:
Ha meg bénázik, akkor nem nyílnak meg előtte a lehetőségek, de legalább dobjuk. Akárhogyan is Blanc max. 2 évig lehet a Roma edzője... :D

Komolyra fordítva a szót Blanc nekem nem szimpatikus. 1. Francia 2. Juve múlt. Ezt a Parma edzője, Atalanta edzője, meg Bologna edzője dolgot nem is értem. Ez olyan, hogy tavaly a második vonal legjobb edzőjét hoztuk el, most pedig feljebb lépünk és a jobban teljesítő, azaz középmezőnyben gangoló csapatok edzőit célozzuk meg. Wow! Micsoda előrelépés! Bár más esély nincs. Mert ugye ha külföldit hozunk, az nem fogja érteni az olasz bajnokságot...
Ennek ellenére én inkább Bielsa hívő vagyok. Ezekben az olasz tutyimutyi AA klónokban nem hiszek. A kiscsapatok játékából egyedül a Catania szimpatikus, de ott évek óta más edzővel nyomják ugyanazt - szóval nem az edző teszi. Donadoni?! Pfff!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.05.31. 19:59


Személy szerint Bielsának örülnék a legjobban.
Ha Mancini jön, akkor viszont 2 éven belül garantált a bajnoki cím. Erre fogadni is mernék bárkivel, persze nem nagy tétben.
Meg is indoklom. Nagy taktikus az "öreg", és hihetetlen mennyire nem jött össze neki az angliai kaland.
Egy balszerencsés edző + egy balszerencsés csapat= siker :D
Valamiért hiszek az ilyesmikben.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 19:56


Na ez most már kezd tényleg gáz lenni, felejtsük már el Allegrit és Donadonit.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.31. 17:27


a romanews szerint a roam még nem mondott le Allegriről, bízik vmi fordulatban. A fő alternatíva meg Donadoni lenne 8déa parma egyelőre nem engedi).
Egyébként a romaews szavazásán, h. kit akarnak, ha nincs Allegri, Donadoni kapta a legkevesebb szavazatot, és magasan Mancini a legtöbbet (!)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.31. 15:59


Nessun contatto tra la ROMA e SPALLETTI :(

kapus kérdést továbbra se értem, jön rafael, meg itt van lobont, a 3dik meg lesz vmi primaverás, hisz nem lesznek jövőre se leterhelve a fijúk :mrgreen: akkor minek ide sorrentino???? ráadásul még fizetni is kell érte...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 15:40


mcsabi írta:Asszem nem szabad néznem ezeket az oldalakat... Steket eladjuk, aztán ilyen nevek repkednek, hogy Julio Cezar, De Sanctis és most a legújabb: Sorrentino... Igazoljanak már le végre egy rohadt edzőt aki megmondja, hogy kire lenne szüksége jövőre...

34 éves kapust semmi értelme nem lenne igazolni. Akkor tényleg inkább már Bogdán.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.31. 15:23


Asszem nem szabad néznem ezeket az oldalakat... Steket eladjuk, aztán ilyen nevek repkednek, hogy Julio Cezar, De Sanctis és most a legújabb: Sorrentino... Igazoljanak már le végre egy rohadt edzőt aki megmondja, hogy kire lenne szüksége jövőre...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 15:20


mcsabi írta:Ez lehet most csak az én hülyeségem, de nem lehet, hogy a milan jól behúzott minket a csőbe, hogy lecsússzunk Mazzarriról? Nem mintha szeretném, hogy ő üljön a kispadunkon, sőt inkább örülök hogy ez nem így lett, de ez az egész túl gyanús, hogy az elején úgy tűnt szép simán a kupa után be is jelentik, aztán azóta húzzák ezt az egész dolgot és egyre jobban visszakoznak. Mintha a játék lényege az lenne, hogy az összes épkézláb edzőt lecsapják a kezünkről és senki ne maradjon a végére. Valahogy most teljesen úgy érzem, hogy Szilvike rajtunk röhög valahol. Meg lehet nézni a Napoli-t, náluk is az egyik fő célpont Allegri volt, aztán már mióta van edzőjük (mondjuk éppenséggel ő se kéne, de ez most mindegy).

Akik Blanc-nak szurkolnak, most szorítsanak nagyon, mert Sabatini hozzá megy a pénzes táskával.

úúúú, köszi a jó hírt!!! Reméle jó lesz a tali és elfogadja a bőröndöt Blanc. Blanc vagy Bielsa nekem jó is lenne. Balncnak nagyon ideális lenne a Roma. Rég nem volt már csapatnal és ha itt összejönnek a dolgok akkor még tovább is állhat a PL-be ahova szeretne menni.

U:I::Ahogy nézem Balnc a 4-3-3-at a 4-2-3-1-et kedveli legjobban, [de a 4-4-2-vel is szimpatizál]. Ezek a közkedvelt felállások a mai fociban, csak tudja a szakmát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2013.05.31. 15:24-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.31. 15:14


Romanews-on van egy érdekes szavazás, mely szerint kit látnál a kispadon jövőre. Engem eddig meglep az eredmény:
1. Mancini (467 szavazat)
2. Colantuono (198)
3. Di Francesco (152)
4. Bielsa (140)
5. Blanc (126)
futottak még kategóriában Rijkaard, Donadoni, Garcia

Én azt hittem ott is Bielsa Blanc közt fognak megoszlani a szavazatok, nem gondoltam volna, hogy csak a 4-5. helyen lesznek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.31. 14:37


azt mindig hozzá kell gondolni, hogy egy edző is tanulja folyamatosan a szakmát
Spal is fejlődhetett az évek alatt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.05.31. 14:27


Ilyenkor olyan kár, hogy már nincsenek meg az akkori hozzászólások, amikor elment a szezonkezdés második meccse után
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.31. 14:21


Még a végén nem marad más, mint Spal...;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.31. 12:58


Ez lehet most csak az én hülyeségem, de nem lehet, hogy a milan jól behúzott minket a csőbe, hogy lecsússzunk Mazzarriról? Nem mintha szeretném, hogy ő üljön a kispadunkon, sőt inkább örülök hogy ez nem így lett, de ez az egész túl gyanús, hogy az elején úgy tűnt szép simán a kupa után be is jelentik, aztán azóta húzzák ezt az egész dolgot és egyre jobban visszakoznak. Mintha a játék lényege az lenne, hogy az összes épkézláb edzőt lecsapják a kezünkről és senki ne maradjon a végére. Valahogy most teljesen úgy érzem, hogy Szilvike rajtunk röhög valahol. Meg lehet nézni a Napoli-t, náluk is az egyik fő célpont Allegri volt, aztán már mióta van edzőjük (mondjuk éppenséggel ő se kéne, de ez most mindegy).

Akik Blanc-nak szurkolnak, most szorítsanak nagyon, mert Sabatini hozzá megy a pénzes táskával.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.05.31. 12:24


Lassan bonthatom a pezsgőt. Én azt se bántam volna, ha ingyen megy, ennél többet nem is ér.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 12:22


3 milla Stekért nevetséges, de mindenképp reális. Nekünk volt szükségünk arra, hogy lelépjen, mert különben ingyen távozott volna jövőre. Kezdem azt hinni, hogy Zeman nem makacs volt, csak egyszerűen tiszta és nem törődött mások véleményével. Nem Stek és DDR + Osvaldo a legnagyobb ellenhang? Mondjuk Oszi pont szárnyalt nála, szóval érdekes. De talán nem véletlenül maradtak ki. Nagy üzlet a Fulham részéről, de mi nem tudtunk mit csinálni. Mivel Rafael 4,5-öt ér ezért vagy kiegészítik vagy tényleg elhozzák Bogdánt. Tegnap 2,2-ről olvastam róla. Szerintem Sab most nem akar elutazni Braziliába Rafáért mikor még edzőnk sincs és az első dolog ez lenne. Mondjuk azt meg viccesnek tartanám, ha csak 2 játékos igazolónk lenne. Ha már amerika és Pallotta miatt a Celtics. Amerikában ez úgy működik, hogy minden földrészre van kb pár játékosmegfigyelő Amerikában meg legalább 10 és kb 20 ember biztos dolgozik játékosok felkutatásában. Itt azért vicc, hogy egy szem Sabatini utazik el mindenhova. Még az edzőért is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.05.31. 12:11


Egyetértek mcsabi

£3millió Stekkenflekkenért? wtf?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.31. 12:07


fogkefe1 írta:
mcsabi írta:Most már rá kell menni Bielsara, nincs más opció. Ha az nem jön össze akkor jöhet Blanc. Spalltól részemről tartok, mert nem tudom emlékek nélkül szemlélni és félek ugyanaz lenne mint zemannal, hogy rohadt nagy lelkesedés, aztán ha nem jönnek az eredmények akkor óriási csalódás.

Persze ha nem igyekszünk akkor még ranieri is felszabadulhat :-)

Ezt a kapus dolgot minek kellett erőltetni. 3m-ért rafaelt se tudjuk elhozni. Így most bukunk pénzt egy olyan poszton, ami még 4 évig nem volt kérdéses, ahelyett hogy máshol erősítettünk volna.
Félek, hogy Oszinál is ez lesz. Olcsón eladjuk és valaki olyan jön sokkal több pénzért akiről azt se tudjuk hogy jó-e.
Lehet ügyes ez a rafael, de eddig nem az olimpicoban védett egy ilyen közönség előtt. Láttuk goicoból is mi lett.

Fogadni mernék rá, hogy a kettő más. Főleg, hogy Goichochea egy senki, tényleg egy senki. Rafaelről meg már jó párszor hallottam, igaz játszani nem láttam, csak a videón ami itt terjengett. A lényeg, hogy piszkosul fiatal és tehetséges. Goichoról egyik se mondható el. Ja és Fifában 79-es a ratingje, míg Goichonak több mint 10-el kevesebb

Úgy legyen, csak akkor hozzuk már el, mielőtt lecsapnak rá. Ha már Steket kirakják... Jó kapus ez a Lobont, de azért nem első számú. Julio Cesar-t viszont ne merjék idehozni, mert akkor meg én nem nézek jövőre sok meccset.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.05.31. 12:13-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.31. 12:04


mcsabi írta:Most már rá kell menni Bielsara, nincs más opció. Ha az nem jön össze akkor jöhet Blanc. Spalltól részemről tartok, mert nem tudom emlékek nélkül szemlélni és félek ugyanaz lenne mint zemannal, hogy rohadt nagy lelkesedés, aztán ha nem jönnek az eredmények akkor óriási csalódás.

Persze ha nem igyekszünk akkor még ranieri is felszabadulhat :-)

Ezt a kapus dolgot minek kellett erőltetni. 3m-ért rafaelt se tudjuk elhozni. Így most bukunk pénzt egy olyan poszton, ami még 4 évig nem volt kérdéses, ahelyett hogy máshol erősítettünk volna.
Félek, hogy Oszinál is ez lesz. Olcsón eladjuk és valaki olyan jön sokkal több pénzért akiről azt se tudjuk hogy jó-e.
Lehet ügyes ez a rafael, de eddig nem az olimpicoban védett egy ilyen közönség előtt. Láttuk goicoból is mi lett.

Fogadni mernék rá, hogy a kettő más. Főleg, hogy Goichochea egy senki, tényleg egy senki. Rafaelről meg már jó párszor hallottam, igaz játszani nem láttam, csak a videón ami itt terjengett. A lényeg, hogy piszkosul fiatal és tehetséges. Goichoról egyik se mondható el. Ja és Fifában 79-es a ratingje, míg Goichonak több mint 10-el kevesebb
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.31. 11:25


Blattert most már el kéne tiltani a focitól. Kieséssel meg pontlevonással büntetni a rasszizmust te jó ég. Akkor innentől kezdve az ultrák más csapatok mezeit magukra öltve járkálnak az éppen előttük álló csapatok meccsire és elkezdenek majmozni? Szerintem 5 éven belül néger játékost nem lehet szerelni, mert azt piros lappal leküldik a pályáról és utólag évekre eltiltják a focitól.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.31. 09:45


sebastian írta:Hogy lássátok, mennyire szerettem a Spal féle Rómát, ha vissza hozzák felvarratom magamra Róma jelképét, Romolust és Remust..;)

Akkor a jövő nyártól teljesen megváltozik majd a címer :lol:

Balzaretti helyet ricardo rodriguez lehet a megváltó. Az egyetlen bibi, hogy 15m-t rögtön el is küldenénk rá. És akkor még nem hoztunk senkit a középpályára, se a védelem közepére illetve a jobb szélére. Az a holland kettős de jó lenne. Vrij és Rhijn vagy mi volt a nevük.

A PSG érdeklődik Marquinho iránt. Fogják vigyék pápá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.05.31. 11:40-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.31. 09:44


Hogy lássátok, mennyire szerettem a Spal féle Rómát, ha vissza hozzák felvarratom magamra Róma jelképét, Romolust és Remust..;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.31. 09:25


Most már rá kell menni Bielsara, nincs más opció. Ha az nem jön össze akkor jöhet Blanc. Spalltól részemről tartok, mert nem tudom emlékek nélkül szemlélni és félek ugyanaz lenne mint zemannal, hogy rohadt nagy lelkesedés, aztán ha nem jönnek az eredmények akkor óriási csalódás.

Persze ha nem igyekszünk akkor még ranieri is felszabadulhat :-)

Ezt a kapus dolgot minek kellett erőltetni. 3m-ért rafaelt se tudjuk elhozni. Így most bukunk pénzt egy olyan poszton, ami még 4 évig nem volt kérdéses, ahelyett hogy máshol erősítettünk volna.
Félek, hogy Oszinál is ez lesz. Olcsón eladjuk és valaki olyan jön sokkal több pénzért akiről azt se tudjuk hogy jó-e.
Lehet ügyes ez a rafael, de eddig nem az olimpicoban védett egy ilyen közönség előtt. Láttuk goicoból is mi lett.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.31. 09:18


kemény pénz ez, úgy hogy becsüljük meg. :wink: :(
évek óta kapus és edzőkérdés van rómában.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -deal.html

mondjuk azon el lehetne gondolkodni, hogy mi a pi..a történik olaszba a holland válogatott kapusokka? van der saar, és most stek?! érthetetlen, és ez nem feltétlenül az ő hibájuk....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.31. 08:16


Spához hogy ebből bármi is legyen, ahhoz kellene az, hogy vagy kirúgják, vagy nagyon akarjon jönni, ezekről nem írnak....... :(
én úgy érzem, allegris kacsák visszatérnek még :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.31. 08:12


kimaradt még 2 ember a listából Di Francesco, az exünk, aki a sassuolot feljutatta ( auz igaz rá, mint Panura) mert a romától távozó baldini nagy szerelme a pooli rogers :) nem nézek angol meccseket, úgy hogy nem tom kiféle, miféle......de baldini választásait inkább hagyjuk, sztem...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég