Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.23. 17:57


Zsolti bammeg, nem kell már egy kukkot sem tudni olaszul. A fordítóprogramok sokat okosodtak ám, ugye tudod!? :D

Másrészt amit marco24 mondott:
Zsolti neked a fórum az életed - és ezt tök megértem. Ez itt már egy kvázi család - jófej tesókkal, feketábárányokkal, apuval anyuval, minden :D Nyilvánvalóan nem ezt kéne itt hagynod, csak a Mou témát elengedned a nyárra. Csak hát ugye, akkor miről írnál... :D
de tény, hogy marco leírta engedd el, a válasz hsz-ben egyetértesz vele alapvetően, és a köv hsz-edben ott folytatod ahol abbahagytad: Mou elemzés megint :D Ez így semmi. :D
Folyamat próbálod megfejteni ezt az egész Mou-jelenséget. De hidd el, nem fogod tudni ennél jobban. :)

Legjobb haverom most megy 5 hónapra elvonóra, pontosabban valami elzárt elvonulásra vagy tudja a tököm mi ez. Másfél évtizede nézem a leépülését, és vívódását. Kezdek félni, nehogy te is valami hasonlóra juss itt. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2023.06.23. 22:47-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.23. 14:54


Tomm, be van kapcsolva háttérnek.
De az milyen má'... :)
Az esti El-meccsek meg bőven jók voltak fórumról.
Eric, ezt a folyamatot én is "vizsgáltam". Hogy mitől jó most Roma-drukkernek lenni. Mert a romások 80%-ának jobb, mint ezelőtt.
Nyilván a játék kapásból kihúzva.
A Konfetti és az ezüst elég jó indok, de szerintem egy Fiónál nem lenne ekkora flash ilyen eredmények esetén sem.
Marad tehát Mourinho személye és hatása. De az hogy? Többet láttak belőle, mint mi? Több nyilatkozatot, több videót, több sajtótájékoztatót, több meccs közbeni kamerafelvételt?
Vagy ugyanazt látjuk, csak amíg bennünk egy kicsit taszító hatást ért el, addig a többségben szeretetet és áhítatot?
A bírózás jön be? (Most adtak ki valami nyilatkozatot a sporik a Romával kapcsolatban.) Az odamondogatás? A volt és a jelenlegi játékosainak pozitív mondatai róla?
Nem tudom...
De rombol is maga körül keményen, de hát arról senki sem tesz említést. Mintha az nem számítana. Tényleg van a faszinak egy mágiája. És ehhez megtalálta a terepet Rómában. Nem kell világot megváltania, nem kell extrát nyújtania, és mégis meghajolnak előtte.
Nyilván én még mindig azt érzem, hogy nem lesz ennek jó vége, és beigazolódik idővel mindaz, amit anno F.Totti prognosztizált itt.
Szóval nagyon érdekel a jelenség, csak lusta vagyok utánajárni, meg olaszul sem tudok.
Egy biztos: amit a pályán látunk, abból nem lenne ekkora hype.
Marad a körítés.
Jól van az.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.23. 14:46


Marco, megkérdezhetem, hogy ezt a hurrűoptimizmust mire alapozod?
Ha azt mondod, Friedkin, oké, bennük én is bízom.
De amúgy? Gondolom Mourinho, de neked ennyire pozitiv a munkája? Vagy csak a személye neked garancia, hogy jövőre minden jobb lesz?
Nem akarok belemenni, mert számtalanszor leirtuk, de semmit nem léptünk előre tavalyhoz képest.
Az tényleg tök jó, hogy imádják a játékosai, meg biznak benne, ezek fontos dolgok, enélkül nem lesz sikeres egy edző. A baj, hogy csak ettől sem lesz.
A jövő játékosait épp most adogatjuk el a Sassuolonak meg az Ajaxnak + Frattesi sem jön. Tudom, muszáj volt eladni, nem az eladást kérdőjelezem meg, de pont a saját nevelésű játékosok miatt jó Roma drukkernek lenni, ők adják a klub arcát.
Most Mourinho a klub arca, ami szerintem nem jó irány.
Nem kötekedés, tényleg érdekel, hogy mitől ennyire jó most Roma drkkernek lenni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.23. 14:05


Ha ennyire nem birsz semmit, csinalj valami mast is meccs kozben
Fekvotamaszozz, olvass hireket vagy fenyesitsd a tokeidet. Mindegy, csak a fel szemed ott legyen.
Minnya ertekelheto lesz az 1 0
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.23. 11:52


Marco, teljes mértékben igazad van. Én is próbálom elkapni a jó megoldást. A meccsek nem nézését már simán kibírom. (Mondjuk azok meg kellenének ahhoz, hogy legyen véleményem.)
Az viszont egyáltalán nem menne, hogy ezt a fórumot ne olvassam. Nekem ez túl családias ahhoz. Azt kéne kibírnom, hogy ne írjak be egy ideig. De még azt sem bírom ki.
Pedig ez lesz a terápia kulcsa. Olvaslak titeket, de nem nézek meccset, és nem írok. Szar lesz nagyon, de nem látok más kiutat.
És köszönöm a baráti szavakat és tanácsokat. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.23. 11:39


Feram, ebben hol van az, hogy megszűnt Roma drukker lenni?
Pont hogy nem tagadja, hogy romanista, csak épp kénytelen volt tudomásul venni, hogy ennek kevés a jelentősége amikor az átigazolásáról kell döntenie.
Még csak azt sem mondja a csávó, hogy nem akart Rómába jönni. Valószínűleg a klub nem akarta őt, amit kénytelen volt tudomásul venni.
Nem tudunk Roma ajánlatról. Azt viszont tudjuk, hogy nekünk került volna a legkevesebbe leigazolni.
Tök nyilvánvaló mi történt. Mourinhonak nem kell. HA neki kellene akkor július 1-én már bordósárgában vigyorogna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.06.23. 09:37


Frattesi is hirtelen megszünt Roma drukkernek lenni... https://romapress.net/davide-frattesi-r ... -my-brain/
Jó nyilván ez nem igaz de azért ha akkora nagy Roma szurker csak megérti a pénzügyi dolgokat és nem kezd el ilyeneket nyilatkozni.
feram89
 
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.06.23. 09:29


Zsolti, ha megengeded azt javasolnám, hogy egy ideig NE foglalkozz a csapat dolgaival. Nem azért mert engem zavarnak a hozzászólásaid (egyébként nem jó olvasni őket), hanem azért, mert egy olyan spirálban vagy, ahonnan nehéz kijönni. Kicsit olyan, mint amikor egy házasság válságban van és nem vesszük észre a másik félben a szép dolgokat. Te AKAROD szeretni ezt a klubot és ez így van rendjén. De ehhez néha kell egy kis távolság. Ahogy Máté Péter énekli "a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja." Engedd el egy picit és gyere vissza a bajnokság kezdetekor. Hátha...

Én most nagyon jól érzem magam ASR drukkerként magam a bőrömben. Százszor jobban, mintha Milán drukker lennék, vagy Lazio, hovatovább Juve vagy akár PSG drukker. Friedkinék nekem sokat adnak. Hosszú távon nagyon jó lesz ez. Lehet, hogy kell pár év, de itt minden nagyon szép lesz. Olaszországszerte irigykednek ránk. Bízom benne, hogy 1 éven belül Te is újra meglátod a szépet is a csapat körül és újra lángol ez a szerelem.

Barátsággal :)
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.23. 04:38


Köszi, CaptRizzo! :)
De hát ezeket tudtuk nagyjából.
Vegyük fel csapatpszichológusnak, azzal nincs bajom. :)
A viccet félretéve, én rajongok az ilyen típusú mentális vezérekért.
Ha nem minimálfutballal párosulna ez a történet, én is imádnám őt. Eredményektől abszolút függetlenül. Nem is értem, hogy miért nem fociztatja a csapatait. Vagyis hát vannak sejtéseim...
Miközben 40 ezer bérlet már elkelt, nekem ő marad a fickó, akinél 20 év után elkezdtem nem nézni a Roma-meccseket.
Mikor tavaly jött Dybala, a gyerekeimmel néztem a köszöntővideókat. Nagyon be voltam pörögve. Mintha megmozdult volna valami. Aztán jöttek azok a 90 percek szép sorban...
Ma már teljesen hidegen hagy, hogy milyen csodaigazolás érkezik a nyáron. Sejtem, milyen meccsek várnak ránk/rátok.
Nem tudom hova tenni az idén történteket. Ami a pályán és a szurkoĺók lelkében történt, az számomra nincs párhuzamban egymással, és ez olyan meghasonlottságot eredményezett nálam, hogy minden bizonnyal Mourinho távozásával sem jön vissza a régi szerelem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.06.22. 20:27


Zsolti!
Hatha ez megmagyaraz valamit a Mou effektrol Zlatantol, akit szerintem mindenki elismer. ( bocsanat, nem tudom hitelesen forditani, inkabb bemasolom angolul )
Zlatan Ibrahimovic : "With José Mourinho, I went from being a cat to feeling like a lion. He is the one who made me."

"My knee was hurt, so I needed less competitive football, I thought of the American championship. I said to Mourinho, 'José, you need to get me away from Manchester for free.' Mou replied, 'Considering everything you've done for me, I'm happy to help.'"

"Mourinho is the disciplinarian. Everything with him is a mind game, he likes to manipulate. His tricks were new for me, all the time doing one thing to get another thing, all the time triggering me. I like these games and it worked for me."

"That guy says whatever he wants. He's the leader of his army. He would text me all the time at Inter, wondering how I was doing. Mourinho became a guy I was willing to die for. I felt that this guy gives everything for the team, so I wanted to give everything for him. It was a quality he had. People were willing to kill for him. That guy is special."

José Mourinho warned Zlatan Ibrahimović that it would be a mistake to leave Inter for Barcelona because Inter were the ones that were going to win the Champions League. And that season inter won The TREBLE.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.22. 18:53


Mert akkor nem Mourinho volt az edzője. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.06.22. 18:42


Trigoria írta:féloff
Dzeko megy a Fenerbe
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... oz-2963787

és az a durva, hogy mindenhol nyert valami trófeát, kivéve ott, ahol a leghosszabb ideig futballozott... (a gólkirályi címet nem számolom)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.06.22. 18:42


Trigoria írta:féloff
Dzeko megy a Fenerbe
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... oz-2963787

és az a durva, hogy mindenhol nyert valami trófeát, kivéve ott, ahol a leghosszabb ideig futballozott... (a gólkirályi címet nem számolom)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.22. 16:08


A Sevilla meg fizethetné a kitaposott virágágyásokat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.22. 12:50

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.06.22. 12:22


........ papírdobozokat, poharakat.........törtek szét


mekkora egy szemét banda...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.21. 22:07


https://www.nemzetisport.hu/europa_liga ... fa-2963695
:D példás büntetések
Az olasz klubnak ezeken kívül ötezer eurót kell fizetnie a csapat helytelen viselkedése miatt, valamint fel kell vennie a kapcsolatot a Magyar Labdarúgó-szövetséggel a szurkolói által okozott károk rendezése érdekében. Az UEFA közleménye szerint a római szurkolók kukákat, papírdobozokat, poharakat, kábelcsatlakozókat és két széket törtek szét a Puskás Arénában


Amúgy remélem Josénak a zsebéből kell kifizetnie az 50ezret - ez a minimum
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.21. 21:04


Melyik portugalra gondolsz faszkalap alatt?
Mourinho a faszkalap vagy pinto a faszkalap? Vagy mindketten? De akkor faszkalap-ok!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.06.21. 21:01


de az is megvan, hogy frattesi leigazolásáról szó sincs......majd megy az interbe, milanba v a juvéba......
(mondjuk már tavaly se őt választotta a a portugál faxkalap)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.06.21. 17:20


NagyDick.. :mrgreen: :D :mrgreen: :D
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.21. 14:27


NagyDick barátunk pedig időközben hivatalos lett. Gyors, erős, fiatal és állítólag némi agya is van a poszthoz. Életemben nem láttam játszani, úgyhogy másodkézből az infók. Reméljük hoz egy Rüdiger szintet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.21. 07:04


Egyelőre úgy tűnik Ibanez beáldozása nélkül is összejön a 30 millió. A 8,5-ös Trahovic után 10-ért viszi Kluivertet a Bournemouth és elvileg Vinát is 7,5-ért, Volpato és Missori pedig 12 körül lehet Sassuolos.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.20. 08:14


Trigoria írta:k.rva jó az a cikk a főoldalon. Illetve a kép benne:
"A fotón az IFF elnöke, Idriss Diallo a Lilleben játszó Jonathan Bamba és Ndicka mellett pózol."
Én már ki se akarom googleözni, hogy melyik lesz a háromból a játékosunk :D :D


A középső még ifistának néz ki. Olyan 16 éves lehet, így őt kizárnám.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.20. 07:55


k.rva jó az a cikk a főoldalon. Illetve a kép benne:
"A fotón az IFF elnöke, Idriss Diallo a Lilleben játszó Jonathan Bamba és Ndicka mellett pózol."
Én már ki se akarom googleözni, hogy melyik lesz a háromból a játékosunk :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.06.20. 05:54


Szerintem azért, mert ők tényleg “hulladékok”, szemben a többi felsorolt nagyobb részével.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég