Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.31. 22:29


igazán ránk férne már egy kis öröm. remélem zeman ezt elhozza
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.05.31. 21:51


Amíg nincs aláírva, bárki visszaléphet, gondolom ezért.
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.31. 18:36


Nem tom mire jó ez a szarakodás, értem ezt globálisan a futball életre, mindenhol ezt csinálják. Mindenki tudja, nyílt titok, de még nem jelentjük be....keresem benne az értelmet, de nem találom én se.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.31. 18:19


Ha mindenki tudja és mondja is, hogy jön Zeman, akkor jelentsük be azt már kérem szépen!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.31. 17:35


Zeman nem hozza Verrattit??? Azért én még erre nem mondanék áment..:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2012.05.31. 15:51


Igen, vele végül sem eredmény, sem játék nem volt (és persze nyilván én is az ő edzősködése idején láttam a legkevesebb meccset), de nem sok edzőt búcsúztatott így a Sud: (sajnos nem találtam jobbat, emlékeim szerint jó negyedórás ünneplés tiszteletkörrel, könnyekkel stb):
http://www.youtube.com/watch?v=DLhkyK_x1S8
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.31. 14:25


giobarath, Mazzonét én szeretem, benne tényleg megvan az az igazi római spiritusz, de a látványos játékról nem az ő neve jutna az eszembe.
Sokszor nézhetetlen játék, 93/94-ben egymás utáni 14 győzelem nélküli bajnoki mérkőzés...
De a spiritusz kétségtelen...
Egy klasszikus...
Brescia-Atalanta, a Brescia edzőjeként... 3-1-re vezet az Atalanta, akinek szurkolói végig Mazzonét gyalázzák római mivolta miatt... 3-2-nél megígéri nekik, hogy ha egyenlítenek odamegy hozzájuk (mármint az Atalanta szurkolókhoz...). Ennyi "Mortacci vostra"-t még nem olvastam le szájról... :-)

http://www.youtube.com/watch?v=io2g20rkkxE
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.31. 14:18


Na!:D Egyre jobb hírek a csapat tájékáról.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 2012.06.01. 13:24-kor.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2012.05.31. 12:50


Pár napja benéztem hozzátok, amikor többen kérdeztek Zemanról, nem írtam semmit, mert tudtam, hogy az illetékes úgyis sokkal komolyabb és teljesebb választ ad és ez így is lett ahogy látom.
Az elmúlt 20 évben számomra Mazzone, Zeman, Capello és Spalletti Romája volt AS ROMA. A többiek alatt Bianchi-tól (miatta majdnem buktuk Tottit 97-ben, amikor is jött Zeman...) Del Nerin és igen, Ranierin (hiába a jó eredmények nézhetetlen foci) át LE-ig ebből a csapatból (és a közönségből is egyébként) hiányzott az igazi SPIRITO.
Úgyhogy, ha Zeman jön, az számomra annyit jelent, hogy abból a 4 edzőből, akik alatt a AS ROMA játszotta a meccseit, jön az egyik, aki nem árult el, mint Capello, és még edző, nem úgy, mint Mazzone, aki már tényleg öreg ehhez és talán az utolsó romantikus. El sem hiszem, hogy ez megtörténhet 2012-ben, amerikai tulajdonosok esetében.
Előfordulhat persze, hogy az eredmények tekintetében csalódni fogok, de hogy ez a szar állóvíz, ami mostanában volt megváltozik, az biztos.

Baromira bízom benne, hogy a fiatalokból kihozza az állatot, és Tottiból is még így utoljára ebben a maradék 2 évben.

Újra izgulni fogok a szezon előtt, mint 20 éves koromban, ez már most jó! :)

Fel fog bolydulni a város!
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.31. 12:00


Állítólag újra kacsingatunk Santon fele és a Pescara vezetősége szerint Zeman tényleg hozzánk igazol
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.31. 10:52


fradista romanista írta:Rómában van próbán egy 16 éves debvreceni játékos, bizonyos Csicsek Llevente


Pont megelőztél, én is most akartam felrakni a cikket. :D Gondolom a Primaverához jönne ha meggyőzi őket.

http://www.vocegiallorossa.it/?action=r ... izia=37606
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.31. 10:45


Rómában van próbán egy 16 éves debvreceni játékos, bizonyos Csicsek Llevente
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.05.31. 09:48


Nem kell félni attól, hogy bexarnak az erőnléti edzésektől, főleg a fiatalok ;)
Itt Zalaegerszegen, amikor jött Csank, aki szintén komoly erőnléti edzéseket tartott, az első egy-két hónap tényleg nehéz volt, de okt. környékére a csapat elérte azt a szintet, hogy végig tolták a 90 percet és nem volt gond.

Ezt várom a romai fiúktól is, sokkal jobbak a körülményeik, a lehetőségeik,mint itt Zegen, és nem Csank az edzőjük, hanem (remélem) Zeman :idea: :!:

Amit meg F72 írt idézeteket, úgy gondolom, hogy azok azok az irányelvek, ami miatt itt mi sokan ROMA szurkolók lettünk!
Főleg ez:
"Elvárom, hogy minden játékosom kihozza a maximumot magából, a látványos játék miatti tiszteletből is. Ha nem sikerül nyernünk, semmi baj. Nekem elég, hogy a játékosok a pályán kihozták magukból a maximumot."
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.31. 00:36


Xaba írta:jajj.. Ez a mondat szép, csak az a baj vele Trigo (ne sértődj be), hogy tavaly mikor jöttek Benedettoék, Enrique meg a barcas baby-k, akkor is ugyan ezt mondtátok/mondják/mondtuk :-S
Én most nem vagyok úgy el:S :(


Barcas baby-k??? Bojan-ra gondolsz?, ő rá egyedül ne használd a többesszám jelzőt!
Amúgy én Benedettonak még mindig örülök, miért, változott valami vele kapcsolatban?

jannakopoulos írta:Nem árt ha tudjátok, hogy 2006-ban a Lecce edzője volt Zeman és feltűnt neki az Atalantában egy fiatal olasz-argentin, akinek annyira megtetszett a játéka és látott benne fantáziát, hogy arra kérte a Lecce vezetőit, hogy igazolják le! Ez a fiatal támadó akkor 8 gólt rúgott a keze alatt, ez a játékos Osvaldo! Szóval Zeman egyik kedvence és ismeri!!


Ezt nem tudtam, de érdekes! Akkor valószínűleg Osvaldo nem megy sehova.

Trigoria írta:És most képzeljük el, mi lenne ha mégis Montella jönne.
Kész, végem lenne. :(


Az edzőmizéria elején még támogattam a Montella ötletet, de miután itt a sarkon Zeman... már tényleg ki...ás lenne ha mégis Monti jönne!!! Zeman jön és kész.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.30. 23:49


Xaba írta:
Trigoria írta:Épp ezt meséltem havernak tegnap amit Totti1984 cimbi is mond. Ennyire szezont még nem vártam, mint ezt fogom, ha aláír.
Eskü mintha karácsony jönne. :) :scarfbig: :krrr


jajj.. Ez a mondat szép, csak az a baj vele Trigo (ne sértődj be), hogy tavaly mikor jöttek Benedettoék, Enrique meg a barcas baby-k, akkor is ugyan ezt mondtátok/mondják/mondtuk :-S
Én most nem vagyok úgy el:S :(


Nem sértődök ugyanis ha visszanézed én sosem mondtam ilyet :wink: (Ráadásul sosem lelkesedtem az amcsikért, sőt...)
De tény hogy voltak akik rettentően örültek az általad említettek érkezésének. Nem is volt baj vele.
De vegyük észre a különbséget! Zemannak leginkább azok örülnek hajukat tépve, akik tudják ki ő. (És ez ragadós a többi szurkoló felé is. :wink:) És ezt az örömöt nem lehet a másikhoz hasonlítani (már akinek volt az). Én egyszerűen tényleg úgy érzem hogy igen, révbe értünk. De még nem merek felhőtlenül örülni amíg alá nem ír.

Óriási a lelkesedés bennünk. Ennyire rossz szezon után ekkora JÓT tud ez kihozni mindenkiből.
És most képzeljük el, mi lenne ha mégis Montella jönne.
Kész, végem lenne. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.05.30. 20:02


Trigoria írta:Épp ezt meséltem havernak tegnap amit Totti1984 cimbi is mond. Ennyire szezont még nem vártam, mint ezt fogom, ha aláír.
Eskü mintha karácsony jönne. :) :scarfbig: :krrr


jajj.. Ez a mondat szép, csak az a baj vele Trigo (ne sértődj be), hogy tavaly mikor jöttek Benedettoék, Enrique meg a barcas baby-k, akkor is ugyan ezt mondtátok/mondják/mondtuk :-S
Én most nem vagyok úgy el:S :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.05.30. 19:59


Hunszi írta:Sabatiniék 800.000et ajánlottak Zemannak plusz bónuszok ő viszont 1.1 milliót szeretne plusz 1 milliót ha bejuttatja a csapatot a BL-be ami szerintem egy korrekt bónusz uh nem hinném, hogy sokáig húznák a tárgyalásokat


Ahhoz képest, h Mourinho 12 misit keres.. nem sok:))
Amúgy én nem ismerem Zemant, de a kommentekből ítélve jó lehet. Nem foglalok állást egyik oldalon sem.
Én még LE-t sajnálom.. de ha Zeman jobb lesz, akkor HAJRÁ! Ha tényleg igaz amit mondtok.. akkor szurkolok neki. De nagyon szkeptikus vagyok.

feree80 írta:más, amúgy a nyár szégyene lenne, ha azok a játékosok, akik nem fértek bele a fiatalítási projektbe, visszaszivárognának a nyáron a kezdő közelébe, rem Sab/Baldini nem hagyja, nem is hagyhatja, mert ez az ő saruk lenne........

hehe:)) Most úgy elképzeltem, ahogy sompolyognak a pályára a "vének":))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.30. 19:17


fradista romanista írta:...ismerve az olasz futballviszonyokat félek, hogy ismét komoly erők fognak majd megmozdulni, hogy római pályafutása bukás legyen.
Azért persze ZEMAN DO TOHO!


Az amerikai tulajokkal erre kisebb a sansz (remélem), lehet Baldini és Sabatini és ezért merte visszahozni...

Azzal a Nego gyerekkel mi van?
Láttam egy-két primavera összefoglalót, úgy emlékszem jó volt...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.05.30. 19:12


snatch írta:Épp a minap futás közben ezen járt az agyam, hogy az utóbbi hónapok Romával kapcsolatos apátiájából Zeman (most már egyre valószínűbb) érkezése tudott felrázni és szinte bizsergést érzek, ha a következő szezonra gondolok. Nem érdekel az EB, a bajnoki rajtot várom! És ez szinte hihetetlen, köszönöm Zeman!

Hasonlóan érzek én is :D Nem bírtam már a tehetetlenséget.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.30. 18:21


sebastian írta:Akkor emlékezzünk meg az én fiatal kedvencemről, Bojanról. Lehet, hogy nem egy zsonglőr, de amit letesz a pályára az egyértelművé teszi, hogy itt a helye. Szerintetek bele illene Zeman elképzeléséibe? Ti hogyan látjátok az ú eltelt évét???

Úgy, hogy erőnlétileg kevés volt idén is, Zeman játékához meg aztán végképp az lesz. Lamelának jut majd kulcs szerep a támadójátékban, de ő egyedül kevés lesz. Osvaldo ló**sz ehhez a játékhoz, Borini okés lesz. Bojan gyorsasága jól jöhet a kontra játékban, de a védekezésben nulla. Az uruguayi Lopez gyerek lehet, hogy befutó lesz az öregnél. Vagy a Pescarában már amúgy is a keze alatt dolgozó Caprari, a jobb oldali támadó pozícióban. Majd az öreg eldönti, csak bombázza szét ezt a nyugdíjas klubot.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.30. 18:08


Aki az öregek közül nem áll be a sorba, az el is tolhatja a biciklit. Nem is bánnám, rájuk már úgyse lesz hatással a mester, a 34-35 év az nem lesz kevesebb. Zeman játékához egy dolog kell mindenek előtt: szufla. Hozzon föl a primaverából jó képességű gyerekeket, plusz a kölcsönben lévőket állítsa hadrendbe. A Perrotta, Pizarro, Brighi, Totti generáció meg értse meg az idő szavát.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.30. 17:59


Akkor emlékezzünk meg az én fiatal kedvencemről, Bojanról. Lehet, hogy nem egy zsonglőr, de amit letesz a pályára az egyértelművé teszi, hogy itt a helye. Szerintetek bele illene Zeman elképzeléséibe? Ti hogyan látjátok az ú eltelt évét???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.30. 17:24


Zeman érkezése késik
holnap nem tud jönni, mert utsó pescarai edzése alatt kirámolták a lakását.
Olaszország , mi így szeretünk ! :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.30. 17:20


Virga írta:én egy dologtól rettegek, hogy az olyanok, mint Lamela hisztizni fognak a kemény edzésmunkán (szó se róla én bírom a kölköt)


Én is nagyon bírom Lamelát, szerintem nem lesz vele gond, a leírtak alapján Zeman ért a fiatalok nyelvén.
Ráadásul (bár néhányszor úgy látszik) nem buta gyerek,tudja, hogy be kell állnia a sorba.
Más: Szerintetek az normális, hogy fiatal korom révén egy éve azt se tudtam, hogy ki az a Zeman most meg belekönnyezett a szemem amiket olvastam róla és alig várom a szezonkezdeted? Egy valami szomorított el amikor utána néztem az pedig hogy ült a merda padján de ez legyen a legnagyobb baj :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.30. 16:19


Virga írta:én egy dologtól rettegek, hogy az olyanok, mint Lamela hisztizni fognak a kemény edzésmunkán (szó se róla én bírom a kölköt)


Lamela kinézetre hisztizős, viszont egy fokkal jobb Meneznél. :) Szerintem ha nagyon fanyalgott volna, akkor LE sem játszattja, másrészt azért a meccseken igencsak odatette magát védekezésben (a túl nagy lelkesedés eredményezett néhány pirosat is). Nem olyan legyintős, sétálós fajta, mint Vucinic volt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég