Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.02.06. 17:35


F.Totti írta:Ibanez, Pellegrini és Zaniolo mellett a harmadik játékosunk, akinek egész biztos lesz piaca.

+Villar
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.02.06. 17:13


Lehet elfogult vagyok.. de ennél polkorrektebben nem lehet fogalmazni... max azt a kisárgázós poént lehetne zokon venni.. de aki az iróniát nem érti..
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.06. 16:35


Ha szidtátok volna a juvét akkor azt abban a formában nem tették volna ki a netre az biztos. :mrgreen:
A kérdező szakmai profizmusáról meg elég sokat elmond, hogy milyen hsz-t írt.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.06. 16:26


ahogy ő megdöbbent, én is ugyanúgy megdöbbentem. sehol egy szóval nem szidtuk a csapatot. bírom, hogy sértödött kisgyerekekről ír, pedig többgyerekes apukák, meglett férfiak, öreg motorosok válaszoltak a kérdéseikre :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.06. 16:19


Baromi jó válaszokat adtatok! Nagy grat érte! :wink: Azon, hogy megsértődtek nem lehet csodálkozni. Akkora az egójuk, hogy azt hihették majd ajnározni fogjuk őket. Hát nem így történt :mrgreen: Ez így volt jó ahogy!


JuventusFanatikus írta:

A lehető legkomolyabban mondva, szégyellem magam, hogy egy ilyen interjút kellett kitennünk, legszívesebben nem is posztoltam volna ki. Tegnap este, mikor elolvastam, konkrétan lesokkolt, hogy ilyen válaszokat kaptunk. Meg se fordult a fejembe, hogy ez lesz, a Facebook oldalukon nem találtam semmi kirívóan Juve-elleneset, amikor kommunikáltunk az interjúval kapcsolatban, akkor is teljesen normálisak voltak, egyből elvállalták, és igyekeztem a lehető legkorrektebben viszonyulni hozzájuk a kérdésekkel. Akiket nagyon rosszul érint, hogy a Juventusról nem a kellő tisztelettel beszélnek, azoknak tényleg jobb, ha ezt nem olvassák el.

hahahaha :mrgreen: :lol:
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.06. 15:52


Közben egy kis móka és kacagás... Megkeresett valami Juventusos blogoldal a mai meccsel kapcsolatban, hogy valaszolnank e a kérdéseikre. Tudjátok, hogy jofej vagyok, így megtettem, és megkértem még F.Tottit is ugyanerre. Itt elérhető:

https://pannonzebra.blog.hu/2021/02/06/ ... _asroma_hu

A hszeket olvasva álmomban nem gondoltam, hogy még meg is sértődnek... :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.06. 13:43


Ibanez, Pellegrini és Zaniolo mellett a harmadik játékosunk, akinek egész biztos lesz piaca. Én sem őt érzem hibapontnak. Mancini és Kumbulla önmagában meleg pite lesz. Kumbulla helyett lehet az egyik öreget kezdetném. A szélén pedig csak akkor fogjuk tudni zárni a Spinazzola és Karsdorp mögötti területet, ha maximum az egyikük megy fel a támadásokkal. Még úgy is nehéz lesz, mert Chiesa nagy formában van, Cuadrado pedig mindig jó ellenünk. De ezt megoldja majd, hogy mélyen bekkelünk és alig lesz labda nálunk.
Labdát kihozni, tartani Pellegrini nélkül nem látom hogyan tudnánk. Mayoralra ívelni pedig lehet, de abból labdabirtoklás nem lesz.
A legjobb ha megpróbáljuk ölni a focit már az elején. Nem szabad hátrányba kerülni, mert ott vége is lesz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.02.06. 12:37


Egyreszt sztem ibanezzel semmi baj, neha hibazik, akar nagyot is, de egyelore betudhato a fiatalsaganak. Masreszt neki nincs alternativaja, mayoralnak viszont nagyon is van. Csakhat a csucsedzonk...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.06. 10:17


Ne legyen igazam, de Mayoralnak a Chiellini-Bonucci páros kicsit nagy falatnak tűnik elől, ugyanezt érzem hátul Ibanezre, a Cé-Morata kettős miatt. Über sanszos, hogy lesz büntető, Ronika nagy örömére.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.05. 20:54


Egyetlen bbajom van vele, hogy lúzer alkat. Mindenféle bántás vagy rosszindulat nélkül
na jah. És síróstekintetű. Inkább megölelném, mint pályára küldeném :D
de olasz, ott a helye a pályán
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.05. 19:08


A keret. Sári nincs benne. A fiatal föürtöske Ciervo viszont igen. Nem kis dolog lehet neki. :D
https://www.asroma.com/en/news/2021/2/s ... turin-trip
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.02.05. 16:57


Üdv az újaknak aki nem is annyira újak :)
Jó látni hogy gyarapodunk.
Én is kb úgy vagyok mint ti.
Inkább olvasok.
Csak akkor írok ha már nagyon ki kivánkozik valami és nem talállok hallgató fülekre. :P
Mostanság sajnos egyre többet írok :D
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.05. 15:40


Cristantet kifejezetten kedvelem. Sokkal többször szeretném a pályán látni. Gyakoran van olyan meccshelyzet, amikor az ő skill set-je a legjobb a középpályára. Nagyon más, mint a többiek.
Egyetlen bbajom van vele, hogy lúzer alkat. Mindenféle bántás vagy rosszindulat nélkül. Egyszerűen peches srácnak tűnik. Ezért rázott mindig a hideg, mikor középső védőt játszott. A középpályán jobb helyen lesz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.02.05. 13:45


Cristante a foci Steven Seagalja. Legalábbis az emotion chartja valami hasonló.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.05. 13:11


Cristante egy bamba jógyerek benyomást kelti mindig. Nem vezérnek való típus. Legalábbis onnan, ahonnan mi látjuk. Más bajom nincs vele.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.02.05. 12:05


OFF
Amúgy szerintem sokáig én is csak olvastam a fórumot, de nálam probléma volt a regisztrációval, mert nem kaptam meg valami visszaigazoló kódot (vagy a fene se tudja már miért), emailt meg nem találtam, hogy kinek lehetne írni. Végül jó hosszú idő után próbálkoztam meg újbóli regisztrációval, azóta már én is tudom szídni itt az edzőket :D
ON
Lehet egyedül vagyok ezzel a fórumon, de én örülök, ha tényleg Cristante lesz a csk most. Egy ugyanolyan alázatos figurának tartom, mint a jó öreg paripánkat és értékét csak növeli, hogy olasz válogatott. Vicces (vagy inkább szomorú), de ha jól számolom, akkor a csapatnál eltöltött idő alapján, a jelenlegi keretből benne van a top5-ben :D. Dzeko, Fazio, JJ és Mirante (igaz ő csak 1 nappal) van előtte a rangsorban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.05. 09:08


Gazettán Cristante játszik Pellegrini helyett. Elől egyelőre Mayoral. Dzeko padon, Sári szintén.
https://www.gazzetta.it/Calcio/prob_for ... maway=roma
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: zkristof Dátum: 2021.02.05. 09:03


Trigoria írta:ez fura, vagy más hozzáállás: én mindig azt érzem az ilyen fontosnak tűnő meccseknél, hogy ha kikapunk, akkor már semmi sem lesz idénre. Ha nyerünk sem valószínű, de ha kikapunk, akkor tuti semmi :)


Én is ezt a hozzáállást érzem most reálisnak, ezen a hétvégén könnyen a helyére kerülhet a csapat. Juve és Napoli győzelem esetén a bundások 5, a Napoli 3 ponttal állna jobban vesztett pontok tekintetében, és a Juve elénk kerülne a tabellán. Onnan pedig baromi nehéz lenne már visszaelőzni őket. Öröm az ürömben, hogy mindkét csapat nem fogja tudni realizálni a vesztett pontjait, mert ugye egymás elleni meccset pótolnak.
Ha pedig még előrébb tekintünk, akkor sem túl rózsás a helyzet, mert ahhoz, hogy a végén egy esetleges pontegyenlőség esetén ezekkel a csapatokkal szemben biztosan mi végezzünk előrébb, most szombaton minimum 3-3-mat kéne játszanunk, a Napolit pedig 5-0-ra kéne vernünk márciusban. :D És akkor az Atalanta, Lazio kettőst még be se tettük az egyenletbe.
A lecke fel van adva a csapatnak, és ha őrületesen nagy bravúr nem is, de egy kiemelkedően jó eredmény lenne a 4. helyet innen elérni szerintem.
zkristof
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2021.02.01. 00:03

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.05. 00:43


A hegedű :D Én is imádtam.

Pirlo tényleg nem egy zseni edzőként, de addig eljutottak januárra, hogy a csapat érti mit vár tőlük. Nincs zűrzavar, ami a minőségi fölény miatt elég a meccsről 90%-ához.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.02.04. 23:38


Talan az, hogy egyelőre Pirlo sem sokkal nagyobb taktikus mint Fonseca. Illetve Miki hatalmas formában van. Ennyi. (Én sem tudom miert, de nekem a torinoi Juve meccsek előtt folyamatosan Garcia hegedülese van a szemem előtt. Nekem ott az a faszi belopta magát a szivembe.)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.04. 23:12


Annyira a Juvénak áll minden, hogy ilyenkor szoktunk nyerni. Tényleg egyetlen okot sem tudnék mondani, amire reálisan építhetnénk. Egyetlen egyet sem. Valami mégis mocorog az agyamban, ami az mondja hogy jön a szezon wtf meccse.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.04. 23:09


Idén sokadszor hitetik el velem, hogy ha nyerünk, lehet valami a végén.
ez fura, vagy más hozzáállás: én mindig azt érzem az ilyen fontosnak tűnő meccseknél, hogy ha kikapunk, akkor már semmi sem lesz idénre. Ha nyerünk sem valószínű, de ha kikapunk, akkor tuti semmi :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.02.04. 23:07


Kérdezted, hogy lehet csak olvasni. Valaszoltam. :)
Off: aktualis meccs
Izgulok. Idén sokadszor hitetik el velem, hogy ha nyerünk, lehet valami a végén. Persze nem tudom mi, de több mint mostanában.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.04. 22:45


srácok , nem akarok kukacoskodni, de ez a hírek topik. Nem gond ha másról beszélünk kicsit, de az OFFot rakjátok ki ! :wink:

OFF:
F.Totti:
Szerintem a regisztrációm napján már volt vagy 30 hozzászólásom és 4-5 fegyelmezésem privát üziben :)
őőő... nem tudom miről beszélsz :oops: :D

Frajti és And67 szurkolói csapatban benne voltak egy ideig, aztán sajnos elkoptak... :( (Mint EndreMan, Giallo, Ben, Hocky, Pepe, Ogé, Norbinho, és hát Sign. Na meg Fuez, de ő távozott innen a Kirúgott Emberrel, akit Nem Nevezünk Nevén :)))
És akik itt is vannak még onnan: Totti 1984, Petya-Forzaroma

Sign szervezésével, mágnes-szerepével és részben a szurkolói tornák által, ezekből az indexes arcok némelyikéből, kiegészülve az indexes milánosokkal, interesekkel, juvésokkal egy nagyon jó baráti társaságmag, focimag, pókermag jött létre anno. Sok évig tartott. Jó volt.

Sign kb a legjobb barátom lett 10 évig, de snatch látom képtelen felfogni , megérteni, megjegyezni, amit milliószor mondtam már neki: 4 éve nem beszélünk már ( az okába nem mennék bele). Nem érdekel, hogy mi van vele, francért kell itt az ő életét felhozni megint, ráadásul privát információk alapján. :( (De jah Sopronban él tudtommal, sosem volt alkesz (de nem ivott keveset az tény), sok éve nem az a csaja már, és igen sn, jobban AOK-ozol nála, de ez sosem volt még csak kérdés sem)

vizsont én youme-t nem ismertem, még csak ez a név sem ismerős, ami fura. Igaz én a DK-ra leginkább a szurk foci miatt jártam)

jnzsblzs: :D :D :D :D na igen, az a nyitóoldal odabb.szott... :D

Ferkosz: köszi hogy kifejtetted te is
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.02.04. 23:07-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.02.04. 22:01


Aha, DK-ban is Ferkosz voltam. (Ez nem valtozott.)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég