Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.04.24. 13:13


Ez igaz. Attól még csalódás a szereplése.

Más Lajos Henrik most először nem zárta ki kategorikusan a távozását. A mai sajtájon azt mondta, h. ha a szurkolók nem akarják , ő elmegy. :?:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.04.24. 13:11


megnéztem kinek jár le idén a szerződése :
2012 ben jár le a szerződésük :
védelem : Cicinho ( 31 éves ) ; Heinze ( 34 ) ; Cassetti ( 34 )
középp : -
elöl: -

van már hír szerződéshosszabításról az érintettekkel kapcsolatban?
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.04.24. 12:21


őszintén: mit kellett volna nyújtania? itt van 19 évesen egy őj bajnokságban, egy totálisan felforgatott csapatban, ahol még a legnagyobbnak kikáltott játékosok (pl ddr) is néha olyan produkcióval rukkolnak elő, hogy az ember a haját tépi, mindehhez jön, hogy neki állandóan játszania kéne, mert a kispadról nem fejlődik...
valóban nem váltotta MÉG meg a világot, de sztem erről messze nem csak ő tehet
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.04.24. 12:08


Virga írta:Lamela meg a köpést tanulta el Tottitól :D :roll:


Én amikor leigazoltuk, azt reméltem, hogy mást is fog tőle tanulni, de hát úgy látszik csak erre futotta neki.
az év legnagyobb csalódása
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.04.23. 21:29


Remélem a Genoaiak példát mutattak a mi szurkolóinknak. Egy két játékosról itt is leszedetném a mezt, meg lajosról is a csapatunk logóját.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.04.23. 20:32


Teljesen jogos Lamela büntetése. De ha így utólag videófelvétel alapján eltiltanak valakit, akkor pl. miért nem kap videófelvétel alapján amnesztiát egy jogtalanul kiállított játékos, vagy miért nem tiltanak el utólag valakit pl.: nagyon durva szabálytalanságért amit nem vett észre a bíró vagy műesésért amiből mondjuk mérkőzést eldöntő jogtalan 11-es lesz. (Majd ha ezt bevezetnék nem dobálná minden csatár magát a 16-oson belül.)
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.04.23. 13:14


Lamela meg a köpést tanulta el Tottitól :D úgy látszik az közös bennük, hogy könnyen elgurul az a bizonyos gyógyszer. De ha nagyon nagyon pozitívak vagyunk vehetjük úgy is, hogy annyira akarja, hogy a csapa nyerjen, hogy megőrül ha nem így törénik :roll:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.04.23. 12:43


"Lichtsteinernek sem kellett volna gúnyolódnia"

azért az emlékezetes totti-mutogatásért ezt megérdemeltük...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.04.22. 11:40


csebi77 írta:Vannak jó ötletei is ennek az Enrique-nek!Angel nem játszik majd.Ez NAGYON jó ötlet.Azt a srácot azonnal eladnám,vagy odaadnám valakinek akár ingyen is.Azt viszont már nem értem,hogy miért Rosi-t kell betenni helyette!!!???Mi van Casettivel?Rosi kb egyszintű játékos Angellel.Szóval gyenge.....
A kapusunk is beteg.......Csak nehogy sokat kapjunk........Félek.


Inkább egy béna 25 éves, mint egy szintén béna 36 éves..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.04.22. 06:46


Newscastle téli igazolását sztem belehet tudni az év legjobban bevált igazolásának s mehet akárki akárhova ezt egyhamar senki nem fogja felülmúlni

Papiss Demba Cissé 10 meccsen 11 gól amivel premier liga rekorder lett s ha e mellé még azt is figyelembe vesszük, hogy a kieső jelölt Freiburgtól érkezett s nem valami nagy csapat neveltje akkor le az összes kalappal előtte (nekünk is jól jönne pár ilyen igazolás)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.04.21. 21:59


Trigoria írta:
"A táblázaton elfoglalt helyek alapján nyilvánvaló a két csapat közti különbség. Viszont ez olyan meccs lesz, ahol mindkét csapat tudja mit akar játszani, ezért nyitott meccsre számítok."- mondta a spanyol szakember.
Tehát ha én egy vs egyben focizom Messivel és tudom mit akarok, akkor nyitott párharcot játszok vele? :D

Megnézném az angol szöveget előtte :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.04.21. 21:38


csebi77 írta:.Azt viszont már nem értem,hogy miért Rosi-t kell betenni helyette!!!??........Félek.


Rosi nem jó. Rohan, erősnek is tűnik, de beadni egyáltalán nem tud. Csak rohan és erős. Ha múlna rajtam, máshol játszana.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.21. 17:53


Ferenc:
"Viszont ha fizikálisan nem leszek már olyan állapotban, akkor én leszek az első, aki nemet mond a játékra.

Csak a gond az, hogy ha ez bekövetkezik (tegyük fel még nem következett be :)) ki mondja meg neki, és kitől fogja elhinni majd, hogy nem alkalmas már a csapatba?

"A táblázaton elfoglalt helyek alapján nyilvánvaló a két csapat közti különbség. Viszont ez olyan meccs lesz, ahol mindkét csapat tudja mit akar játszani, ezért nyitott meccsre számítok."- mondta a spanyol szakember.
Tehát ha én egy vs egyben focizom Messivel és tudom mit akarok, akkor nyitott párharcot játszok vele? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.04.20. 18:05


azt irják szteki már a csapattal van
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.04.20. 17:43


Vannak jó ötletei is ennek az Enrique-nek!Angel nem játszik majd.Ez NAGYON jó ötlet.Azt a srácot azonnal eladnám,vagy odaadnám valakinek akár ingyen is.Azt viszont már nem értem,hogy miért Rosi-t kell betenni helyette!!!???Mi van Casettivel?Rosi kb egyszintű játékos Angellel.Szóval gyenge.....
A kapusunk is beteg.......Csak nehogy sokat kapjunk........Félek.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.04.17. 18:15


Neztem a csapat hivatalos facebbok oldalát, vannak jó képek. Ami érdekes, hogy a srácok egymás közti játéknál, sípcsontvédő nélkül nyomják. Mit ne mondjak elég bátor... vagy edzésen csak lötyögnek egyet, nem csapnak oda a párharcokba? Akkor értem már miért szerzünk ilyen kevés labdát :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.17. 17:45


még egy gondolat:
amikor autóversenyben meg bicajban meg akárhol történt valami, mindig jöttek azzal hogy az elhunyt is a folytatás mellett lett volna, hogy miatta ne álljanak meg, ő is így akarná blabla

ezt is mindig álszent vacak dumának tartottam, hogy a show nyilvánvaló muszájbóli folytatását (anyagiak miatt legfőképpen) ráhúzzák szegény elhunytra
de most mégis azt gondolom hogy Morosini (ahogy az életéből és megpróbáltatásaiból ki tudok indulni) valóban azt akarná hogy miatta ne álljon a bajnokság

ugyanakkor abból a szempontból meg tisztelem a döntéshozókat, hogy a mai modern elanyagiasult világban (és fociban) ezt a döntést így bevállalták
na erről ennyit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.17. 11:02


imrovic: Értjük mire gondolsz. Ezért mondtam én is, hogy minden ember máshogy éli ezt meg. Te nyugodtan beültél az autóba és hazajöttél meccs helyett. Engem szétvetett volna a düh.
Te nem vagy jobb ember emiatt, én meg nem vagyok a sátán. :wink:

És én vállalom, hogy egyáltalán nem érzem át ezt a tragédiát. Meghalt egy srác - tragédia lenne? Nyilván az. Naponta többezerszer megtörténik. Az többezer tragédia.
Nagyon remélem, hogy ha én itt a pincében lévő könyvtárban megpusztulok a mostoha körülmények miatt, az egész magyar könyvtáros szakma megpihen egy napig és gyászol majd! Gondolom jogosan várnám el :wink:

Amúgy egyetlen egy dolog van amiért a focisták (és a legtöbb sportág űzői) kicsit más megítélés alá esnek. Kb. ők a modern kor gladiátorai. Akik mint ilyenek, a figyelem középpontjában vannak. Épp ezért jogos lehet a megemlékezés. A forduló elhalasztása sztem nem.

és :
A szerdán megrendezésre kerülő mérkőzések nagy része 15 órakor kezd majd, ez alól a 12:30-kor kezdődő Novara-Lazio és a 18 órakor kezdődő Cesena-Juventus, valamint a Milan-Genoa mérkőzések kivételek.
tehát nem elég h néző sem lesz annyi, de még anyagilag is rosszul jár ezáltal a legtöbb csapat. Egyik rossz döntést követi a másik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.04.17. 10:07


az hogy az olasz egy összetartó nép az akkora hülyeség ahogy van...Észak-Dél úgy utálja egymást mint az albánok és szerbek kb. szóval nagyon aki nem tudná. Az északiak szerint ők tartják el a délieket (ami részben igaz is, mert ahogy haladsz dél fele egyre jobban kiüt a szegénység és a munkanélküliség) viszont a déliek meg azt mondják hogy ők még igazi olaszok nem ugy mint az északiak akik szinte már teljesen elnémetesedtek és ebben pedig nekik van igazuk. Az én véleményem is az hogy egy teljes fordulót elhalasztani túlzás volt, a pályán is ugyanolyan szépen meg lehet emlékezni rá. Most csak tegyük fel hogy Te(bárki aki olvassa) dolgozol egy adott ágon ( tök mind1 mi) amiért meghal valaki még nem fog leállni a teljes "üzem"...az természetes h mindenki megáll egy pillanatra és elgondolkozik hogy uhh szegény de aztán minden ugyanugy megy tovább. Lehet furcsa de engem szándékosan így neveltek, akinek mennie kell azt el kell engedni mikor eljön az ideje sirasd meg és búcsúzz el tőle, ha szeretted elfelejteni úgysem fogod soha de ettől még az élet nem állhat meg. és itt most nem arról van szó hogy nem sajnálom mert sajnálom, de naponta halnak meg emberek most ebben a pillanatban is és nem lehet emiatt csak ugy megállni mindenkinek. Piermariotol is ugyanolyan szépen el lehetett volna búcsúzni meccs előtt, és közben is, aztán a temetésén is.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2012.04.17. 06:25


Ennyire nem érted mit próbáltam volna leírni.Úristen ilyen lelketlen etikátlan világot élünk.hmmm piedone......ennyi.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.04.17. 01:22


és még hány és hány ember hal meg -naponta- akik szintén nem akarnak meghalni.
persze rossz volt nézni a videón, hogy kb az utolsó mozdulatai, de én nemigen lepődöm meg egy nem-közeli ismerős halálán...
és hogy az olasz nép összetartó lenne? ez nekem új... észak-dél kb mint mi meg a románok, vagy talán még rosszabbak. egyik piedone filmben van: -maga is olasz? -nem. én nápolyi vagyok. ennyit róluk, meg a fene nagy összetartásukról...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2012.04.16. 23:04


Őszintén sajnálom,hogy sokan nem érzik át ezt a tragédiát.Ez nem a fociról szól hanem az együttérzésről a fájdalomról a tehetetlenségről a kétségbeesésről.....egy ember meghalt....aki a szívét adta a sportért...aki belehalt abba amit a legjobban szeretett.Igen az olaszok ilyenek eggyüttéreznek mert katolikus összetartó nemzet.Higgyétek el nekem sem esett jól megszakítani az 5 naposra tervezett házassági évfordulómat ami majdem tökéletesre sikeredett (egy ilyen Udinei 3-1-es siker után amit köszönök a jó istennek,hogy élőben láthattam)ugyanis a Fio elleni meccs lett volna a záró momentuma,de elfogadtam a döntést beültünk az autóba és hazajöttünk.Nagyon szomorú voltam,hogy így alakult de belegondoltam ez a srác nem akart meghalni.....

Nyugodj békében PierMario Morosini
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.04.16. 17:30


Állítólag meg akarják hosszabbítani Kjaer kölcsönszerződését. Szóval nyáron se várhatóak nagy igazolások. Ha a védelembe ilyen Kjaer félékkel számolunk jövőre is garantált, h nem leszünk az első háromban
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.04.16. 12:52


feree80 írta:http://www.youtube.com/watch?v=jheOje6pTVY&feature=player_embedded
Ma délután a Livorno játékosa Morosini szívinfarktust kapott a pályán és meghalt :( majd ez követően a szövetség felfüggesztett minden labdarúgó mérkőzést olaszba....


Azért az érdekes, hogy a csávó haldoklik a pályán, többször is feláll, majd elesik és senki nem "mer" (?) befutni, hogy segítsen, amíg a labda elhagyja a pályát.. Lehet ez csak utólagos okoskodás, de szerintem az oldalvonalról fel lehet ismeri, ha valakinek rohama van..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.16. 08:46


szerintem sem, de nem ismerhetem mindenki gondolkodásmódját
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég