Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.08.19. 16:42


Hát igazából a foci egy játék, tehát a focipálya egy játszótér tulajdonképpen.
BTW ebben az interjúban arról beszélt, hogy a játékosoknak többet kéne beszélgetniük meg kártyázni, nem az okoscuccaikat nyomkodni.
A játékosok meg azt mondták, hogy ő nem hajlandó velük kommunikálni. Sosem tudjuk meg az igazat.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.19. 12:10


http://www.romanews.us/zeman-attacks-pj ... ommitment/

zeman bácsi egy kicsit el van tévedve.. persze mikor nem volt?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.19. 10:41


F.Totti: így értem a gondolatodat, ok.

Ellenben ezekkel:
A célunk, hogy megnyerjük a bajnoki címet, de nincsenek illúzióink, mert ehhez rengeteg kemény és verejtékes munka kell."- nyilatkozta Iturbe.
Mindig mindenki úgy nyilatkozik, mintha a munka és szorgalom önmagában elég lenne egy bajnoki címhez :shock: :) Ha mi innen a fórumról odamegyünk, és megdöglünk annyit gyakorlunk sem lennénk bajnokok :D Talán a nagycsapatok sem véletlen veszik meg a legkiválóbbakat nem? :) A Juve is rengeteget és keményen dolgozott. Mintha ez a kemény és verejtékes munka egy verseny lenne, és aki jobban csinálja az nyer. Tehetség, technikai tudás mit sem ér... :D Jó sarkítok, de herótom van már ezektől a kijelentésektől. Persze azoktól a kérdésektől is amikre ezt tudják csak választani. ("Mi kell a bajnoki címhez?" kb).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.08.19. 10:38


Támadófocit? Az egész játékunknak a lényege a baromi stabil védelem, ez az alap. Nem lehet a házat a tetővel kezdeni, ezért bizony nem luxus a 35 millás védő. Élőben amúgy még lenyűgözőbb a munkája. Lehet én már túlságosan elfogult vagyok az irányába, de szerintem amúgy is azzal válunk nagy csapattá, hogy megtartjuk az értékeinket. Elöl tényleg nem vagyunk túl veretesek, de hát ez valószínűleg azért van, mert Garcia a csatárposztra nem kért jelentős erősítést. Katonarobi meg szerintem százszor jobb, mint destro, már a Getafében figyeltem. Más kérdés, hogy ha nem tudunk beadni, akkor a fejjátékát ki is lehet húzni a listáról.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.08.19. 09:39


feree80 írta:dimarzio szerint csak a bayern érdeklődik komolyan benatiáért, 25 millát adnának...gigalol

szerz.hosszabbításról annyit írnak, hogy 2,3 milláért hosszabbítanánk benatiával, kérdés, hogy elég é....éremnek 2 oldala van, máshol megkaphatná a 3-4 milla nettót, de ha azt nézzük 1,2 milláról azért ez nem olyan kicsi emelés lenne, remélem nem túl pénzéhes dög. :wink:

amúgy ez a qrva ffp elég rendesen megfog mindenkit, mu valszeg nem tudja megvenni 60 milláért dimariát, a barca meg 40ért quadradot.....
mai meccset adja vmelyik tv?

25 + bónuszok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.08.19. 09:39


remus írta:Én szeretem Benatiát, de ha adnak érte 35 millió eurót akkor menjen, miért:

1. Aki menni akar menjen
2. Amíg nincs egy normális csatárunk, addig luxus, hogy 35 millió álljon egy védőben
3. Romagnolit be kell építeni, és ahhoz játszania kell, ha marad Benatia, esélye sincs folyamatosan játszani
4. Ha tényleg támadó focit akarunk játszani akkor mindegy , hogy 4:0 vagy 4:2 nyerünk
5. Tavaly Marquinhosról gondoltuk, hogy pótolhatatlan aztán nem lett gond.
6. DDR és Strootmann mögött könnyű jó belső védőnek lenni
7. Sabatini az Isten és én vakon bizom a döntéseiben.

Azért nem lennék szomorú ha maradna :D


Fúha. Kb. csak az első ponttal értek egyet. Csatáraink vannak bőven. Romagnolitól a jelenlegi állapotában az isten mentsen meg bennünket. Marquinhos jó és fiatal védő volt, de nem irányította a védekezésünket. Láttam már DDR mögött ugyan ezt a Castant is Benatia nélkül. A többi úgy igaz ahogy írod :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.19. 09:33


én nagyon is örülök annak a krva ffp-nek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.08.19. 08:57


Én szeretem Benatiát, de ha adnak érte 35 millió eurót akkor menjen, miért:

1. Aki menni akar menjen
2. Amíg nincs egy normális csatárunk, addig luxus, hogy 35 millió álljon egy védőben
3. Romagnolit be kell építeni, és ahhoz játszania kell, ha marad Benatia, esélye sincs folyamatosan játszani
4. Ha tényleg támadó focit akarunk játszani akkor mindegy , hogy 4:0 vagy 4:2 nyerünk
5. Tavaly Marquinhosról gondoltuk, hogy pótolhatatlan aztán nem lett gond.
6. DDR és Strootmann mögött könnyű jó belső védőnek lenni
7. Sabatini az Isten és én vakon bizom a döntéseiben.

Azért nem lennék szomorú ha maradna :D
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.19. 08:50


dimarzio szerint csak a bayern érdeklődik komolyan benatiáért, 25 millát adnának...gigalol

szerz.hosszabbításról annyit írnak, hogy 2,3 milláért hosszabbítanánk benatiával, kérdés, hogy elég é....éremnek 2 oldala van, máshol megkaphatná a 3-4 milla nettót, de ha azt nézzük 1,2 milláról azért ez nem olyan kicsi emelés lenne, remélem nem túl pénzéhes dög. :wink:

amúgy ez a qrva ffp elég rendesen megfog mindenkit, mu valszeg nem tudja megvenni 60 milláért dimariát, a barca meg 40ért quadradot.....
mai meccset adja vmelyik tv?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.08.19. 08:06


Trigoria írta:
akinek igazából csak egy kiemelkedő szezonja volt,
én ezt nem tudom miért szajkózzátok állandóan :shock: :) . Ha a kiemelkedő alatt azt értitek,hogy végre egy rangjához méltó csapatban is hozta azt amit egy kisebben is, akkor ok. Ugyanis nem véletlenül hoztuk őt el. Nem találtuk, felfedeztük, kiszúrtuk. A Serie A legjobb védőjeként hoztuk már el.


Igen, pont azért. Tavaly megmutatta, hogy olasz topcsapatban is tudja azt, amit Udinében mutatott. Sőt kiteljesedett a játéka. Nekem innentől komoly játékos, egy játékos. 10ből 8 kiscsapat üdvöskéje bukik el ezen a lépcsőn.
Benatia tavaly először kapott olyan mentális terhelést, amit eddig soha nem tapasztalt. Simán viselte, sőt pár hónap után a többiek is maximálisan hittek benne. De ez akkor is csak egy szezon volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.08.18. 22:58


Amúgy az árba azt is bele kell venni, hogy ki, hogy fizet. Pl. Olaszországban szeretnek szemétkedni, mint mi a Fenerbachéval. Ucanból pénzt kb két év múlva látnak. :D Viszont Németországban a Bayern azt a 30 milliót egy részletben kifizetné. Aztán azt egyből el is tudjuk költeni.

Olvastam, hogy Nastaticra nem tart igényt a City. Nem olyan jó mint Benatia de legalább valami pótlás és egy csoó pénz még maradna is másokra januárban.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.08.18. 21:55


Hoppá...Benatia lehet, ha mégis tartja a szavát, hogy marad és hosszabbításra készül :shock: (szedett vedett forrából egyelőre, szóval tessék finoman kezelni, de ha így van akkor tényleg tiszteletre méltó ember)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.08.18. 18:33


Ha ilyen egyszerű lenne, és úgy általában a klubok lennének jó pozícióban a játékosokkal szemben, akkor Pallottanak sem kellett volna arról panaszkodnia hogy szerződésben levő játékosok, többen egy év után, állnak sorban fizetésemelésért. Miközben ugye magas fizetésű játékosok rohadnak rajtunk évekig (nem csak Borriello juthat eszünkbe, emlékezhetünk például Montella utolsó éveire is).
Azért úgy vettem észre bárhol ha egy játékos kinyilvánította hogy elvágyik, azon hamar túl is adtak. Vagy megkapta amit akart, esetleg kirúgták az edzőt, de utóbbi nálunk ugye most nem opció.

És nyilván nem úgy gyakorol nyomást hogy nem játszik olyan jól, bár ha elveszíti a motivációját, akkor óhatatlanul romlani fog a teljesítménye, hanem például úgy hogy a sajtóban lenyilatkozza a klubvezetéssel történt tárgyalásának részleteit, amivel aztán ugye rombolja a klub iránti bizalmat is, meg ki tudja milyen módon tud hatni még a csapat többi tagjára.
A klubvezetés pedig szépen átgondolja, hogy az az összeg amit most kivehet belőle, az a maximum, mert később még ennyi sem lesz.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.18. 18:29


akinek igazából csak egy kiemelkedő szezonja volt,
én ezt nem tudom miért szajkózzátok állandóan :shock: :) . Ha a kiemelkedő alatt azt értitek,hogy végre egy rangjához méltó csapatban is hozta azt amit egy kisebben is, akkor ok. Ugyanis nem véletlenül hoztuk őt el. Nem találtuk, felfedeztük, kiszúrtuk. A Serie A legjobb védőjeként hoztuk már el.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.18. 17:45


5 éves szerződése van. mivel tud nyomást gyakorolni? hogy akkor nem játszik rendesen? szerintetek kéne bárkinek is egy ilyen játékos? azzal tudna nyomni, ha lejáró szerződése lenne és aláir vagy sem...
abszolút pozicióban van az eladó.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.08.18. 14:56


Már májusban szóltam :S
aeser írta:Sajnos ezen valószínűleg már kemény milliókat fog bukni a klub, nem éppen árfelhajtó ha egy játékos és a klubja a nyilvánosság előtt különbözik össze.
Igen, most ez is benne van az árban.
Sajnos a vevő sem hülye, tudják jól hogy a játékos és menedzsere is nyomást gyakorol az eladóra, pláne ha olyan tekintélyes klub csábít mint a MU vagy a Bayern.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.08.18. 13:28


Gabris írta:Az a gond, hogy az újságok szerint a "hihetetlen ajánlat" valahol €32-37 millió körül van, ami kicsit sem hihetetlen. Sztem blama lenne már ilyenkor elengedni €40 millió alatt, ...

Teljesen mindegy ki mit mondott . 35 milla vagy a felett igenis komoly pénz. Annyiért el is fogjuk passzolni. Kérdés lesz-e aki megadja illetve ha lesz, akkor mire költjük.
Egyébként 35M-ért eladni egy 27 éves védőt, akinek igazából csak egy kiemelkedő szezonja volt, jó üzlet. Üzletileg. Szurkolóilag meg nekünk sz..ás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.18. 11:35


Zanzi:
"Az új befektetőnek hatalmas a tapasztalata és tudja, hogy minden az üzletről szól."

Mondjuk ez épp nem biztos hogy erény. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.08.18. 10:45


Nocsak, a klub kijelentette, hogy 24-ig van esélye a kluboknak leigazolni Benatia-t. Ha addig előrukkolnak valami hihetetlen ajánlattal, akkor megy, ha nem, akkor nálunk marad. Szóval mozgalmas hét elé nézünk, az tuti.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.08.18. 03:50


Hy! Írtam egy kis személyes beszámolót az osztrák edzőtábor egy délutánjáról - lásd az "Utazás meccsre" topicban. Ezt azért írtam ide, mert tartalmaz egy hírt egy felépüléssel kapcsolatban... ;)
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.08.18. 00:13


fogkefe1 írta:
Hunszi írta:a tavalyi PL-es formájáért én sem...de amit produkált a La Ligaban, azért a Soldadoért két Destrot is adnék...

MI a bizonyíték rá, hogy lesz még olyan? Mi a bizonyíték rá, hogy Destro nem? Plusz az idő Destroval van. Soldado + Lamela = Destro :)

Bírtam Goaldado-t a Valenciában, de hogy 1:1-ben Destro-ra? Ezek jól berúghattak a győztes meccsük után, ha komolyan elküldtek egy ilyen ajánlatot. Amúgy kb. ugyanolyan csatár, mint Destro, csak idősebb kivitelben. Egyszerűen ez rossz deal lenne számunkra, a realitáshoz inkább közelebb áll az általad vázolt Lami + Soldi, de nem igazán lennénk vele előrébb és sanszos, hogy ők meg pláne nem így gondolják. Szóval ez az üzlet se fog nagy eséllyel megköttetni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.08.17. 23:56


Hunszi írta:a tavalyi PL-es formájáért én sem...de amit produkált a La Ligaban, azért a Soldadoért két Destrot is adnék...

MI a bizonyíték rá, hogy lesz még olyan? Mi a bizonyíték rá, hogy Destro nem? Plusz az idő Destroval van. Soldado + Lamela = Destro :)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.17. 19:22


dimarzio nem mond/ír semmit benatia ügyben :)

cdsnek nem hiszek, de per pill 37 milla sztük az ajánlat, ez a legmagasabb, de van 30 is......jövő héten minden kiderül. :wink:
soldado nekem nem kéne, de babacar se.......

legjobb az lenne, ha destro és ljajics out, jovetics in........de ez qrva valószínűtlen. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.08.17. 19:01


a tavalyi PL-es formájáért én sem...de amit produkált a La Ligaban, azért a Soldadoért két Destrot is adnék...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.08.17. 17:15


Hú, az tényleg elég töketlen lenne Cejas, főleg ha Destro lenne a harmadik ember elől. Ebbe nem is gondoltam bele, pedig amúgy nem lenne hülyeség padra, terhelés miatt. De csak is kölcsönbe fél évre. :D

Destrot pedig sose adnám oda Soldadoért. 5 év múlva 63x olyan jó lesz Destro mint Soldado.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég