Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.19. 10:48


Ha Curcinál azt mondtátok, hogy nem véletlenül nem favorizálja egyik edző sem akkor ugyanez a helyzet érvényes Taddei esetében is csak fordítva. Ráadásul én is nyugodtabb voltam tavaly ha a ő játszott szélső védőt Rosi vagy Angel helyett.
Annyian fikázzátok szegényt, hogy nem tudtam 4-nél kevesebbet idézni, szóval külön írtam :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.19. 10:45


Rövidre sikeredhet Maarten Stekelenburg karrierje az olasz fővárosban, hiszen egyelőre nem megerősített sajtóinformációk szerint Zdenek Zeman szívesen elengedné a holland hálóőrt, mert az Internazionale brazil portását szeretné látni csapata kapujában a következő idényben.

A Nerazzurri talán nem is zárkózna el maximálisan az esetleges transzfertől, mivel Samir Handanovics nyilván nem a kispadot fogja koptatni újdonsült klubja kötelékében. Állítólag a Giallorossi illetékesei már előkészítettek egy 3 millió eurós ajánlatot a milánói együttesnek, illetve a dél-amerikai játékos számára ugyancsak egy szerződést, amely 2,5 millió eurós fizetést garantálna a számára.

Ha ez be kovetkezik en tokon szurom magam :evil: :evil: :evil:
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.19. 08:44


bigg írta:
Levy ASR írta:
feree80 írta:http://imgfrm.index.hu/imgfrm/9/4/0/7/THM_0010299407.jpg

azért nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a 2010-es Romaból maradt Burdi - DDR - Totti trio... :(
értem én, hogy változnak az idők, meg öregszik a gárda, de azt kell mondjam, egy korszak megint lezárult...
örexem...


Burdi, DDR, Totti ...Taddei, Pizza, Boriello, Perotta, Rosi, Okaka, Brighi
Azé még maradtak, jövőre lesz a váltás, de már nem is baj, ha csak az első 3 marad (illetve sajna Taddei, és Rosi legényektől asszem jövőre sem szabadulunk).

Ez igaz, de a kezdőre gondoltam konkrétan ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.19. 08:43


baj van annál a csapatnál, ahol önmagában a futással be lehet kerülni a kezdőbe
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.19. 08:31


gyuri67 írta:
blint63 írta:
Tottika84 írta:Muszáj mihamarabb ébresztőt fújni, mert annál az olasz élvonalbeli klubnál baj van, ahol például Taddei egyáltalán szóhoz juthat.

Na ott a pont.

Lehet Taddei-t utálni, de egy biztos az edzéseken is és a meccseken is odateszi magát, és ezt minden edző értékeli és játszatja. Azonkívül 3-4 poszton is bevethető volt és szerintem jobb hátvédben jobb volt mint Rosi bal hátvédben jobb volt mint Angel

Elismerem én is, hogy hajt, de egy ilyen technikájú játékos még az NB1-be se férne be, a labdát sem képes rendesen rúgni.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.19. 00:38


F72:
köszönöm, nagyon nagyon régen vártam egy ennyire jó képpárosításra róla! :wink:
Ezek után mindenki láthatja miért hívjuk Paripának :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.18. 23:13


én pedig inkább a Zenittől tartanék, ugyanis Spaletti is igényt tartana Destrora :S
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.18. 23:00


Gladiators921 írta:Na örülök , hogy Destro ügyben nem tesz keresztbe a Milan :)


Inkább az intertől tartanék, olyat is olvastam, hogy a Genoa elnöke megegyezett előttünk morattival, hogy Destro oda megy... de remélem ez már a múlté, ha volt egyáltalán ilyen megegyezés, az legyen igaz, hogy velünk egyezkednek!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.18. 22:47


Levy ASR írta:
feree80 írta:http://imgfrm.index.hu/imgfrm/9/4/0/7/THM_0010299407.jpg

azért nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a 2010-es Romaból maradt Burdi - DDR - Totti trio... :(
értem én, hogy változnak az idők, meg öregszik a gárda, de azt kell mondjam, egy korszak megint lezárult...
örexem...


Burdi, DDR, Totti ...Taddei, Pizza, Boriello, Perotta, Rosi, Okaka, Brighi
Azé még maradtak, jövőre lesz a váltás, de már nem is baj, ha csak az első 3 marad (illetve sajna Taddei, és Rosi legényektől asszem jövőre sem szabadulunk).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.18. 22:36


Kép
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.07.18. 22:09


anyám, ez kész :) :mrgreen: :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.07.18. 22:02


Való igaz, hogy Lamela és Nico Lopez után Taddei futja a legjobb időket... pedig van néhány fiatalabb a csapatban.

Így estére összecsaptam egy rejtvény. Három apró különbség van a két kép között... ki találja meg ezeket?
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.07.18. 20:34


blint63 írta:
Tottika84 írta:Muszáj mihamarabb ébresztőt fújni, mert annál az olasz élvonalbeli klubnál baj van, ahol például Taddei egyáltalán szóhoz juthat.

Na ott a pont.

Lehet Taddei-t utálni, de egy biztos az edzéseken is és a meccseken is odateszi magát, és ezt minden edző értékeli és játszatja. Azonkívül 3-4 poszton is bevethető volt és szerintem jobb hátvédben jobb volt mint Rosi bal hátvédben jobb volt mint Angel
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.18. 20:20


De Rossi bejelentette hogy Claudiu Bumba a mi játékosunk és a Primavera csapathoz érkezik
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.18. 20:19


Tottika84 írta:Muszáj mihamarabb ébresztőt fújni, mert annál az olasz élvonalbeli klubnál baj van, ahol például Taddei egyáltalán szóhoz juthat.

Na ott a pont.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.18. 18:48


Nem azzal van a gond, hogy Destro jön, hanem azzal hogy itt van még Oszi, a maga 15 millájával, Boris a maga bruttós 5,4 millás fizetésével, szal ezt a luxust a Roma nem engedheti meg magának, viszont Okaka meg keves minden tekintetben csere középcsatárnak......

Én személy szerint a 30 millás Joveticset hoznám, vagy Insignét..... :wink: de hátha ZZ Destrot akarja, akkor úgyis az fog jönni, ami végülis nem baj, de akkor a fenti nevektől qrvára meg kéne válni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.07.18. 18:35


Na Verrattiért nem kell aggódnod feree, a PSG elvitte őt is. Szépen lerabolták eddig a Serie A-t, csapatépítés 2012.......ha pénz van, minden van.

Gyerekek valaki kell oda előlre, ha Destro, ha nem Destro, de kell valaki. Osvaldo egy lóf*sz, egy nagy himbálózó ló*f**z, sajnos. Apánk nagyon jó volt szerintem, kicsit nosztalgikus volt a szitu, osztogatott, mélyebben játszott, jó volt látni. Úgy látom a Pjanic - Lamela duóra vár a támadás szervezés, Ferkóra a fazonszabászat. Az amerikai gyerek tisztességes iparos. Olyan, mint Perrotta volt: konyhai robotgép. De Rossival ketten aprítják az ellent. Csatlakozok néhány előttem szólóhoz: azt a Nico Lopez gyereket már nagyon megnézném. Hiányoltam az újonnan szerződtetett brazil légiót. Főleg Castan érdekelne, hogy Burdi mellett mit tud, mert Burdi nagyon vakon volt a gólnál. Florenzi egész ügyes gyerek, gondolom a taktika határozza meg a pályán létét. Rosi továbbra is botrány, Osvaldo kategória, Crescenzit miért nem lehet bevetni, rosszabb nem lenne.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.18. 18:25


Riiset eladni talán az új vezetőség legnagyobb hibája volt, azt sem lehet mondani hogy nagyon öreg volt mert 30 éves volt mikor elment. azért most is hozhatna a fiatalok mellé a vezetőség 1-2 ilyen nemzetközileg is elismert játékost...anno sztem Riise és Juan is az volt mikor már idejött..és mindkettőt bagóért szereztük meg. 5millióért hoztuk el a Pooltól nem is értem hogy :D mondjuk Juan is 6 millió, bár abba elég keményen benne volt Rudi Völler keze
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.18. 18:10


Mondjon mindenki amit szeretne, de ebbe a csapatba vidáman elférne a Viking angyalunk helyett akár...:DD Én szerettem az alázatos munkáját, és ha kijött a lépés, akkor jókat partyztak Tottival a bal széleken..:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.18. 18:10


VAJON MI ÉPÜL RÓMÁBAN AZ AMERIKAIAK IRÁNYÍTÁSA ALATT?
2012. július 18. szerda, 14:59 | Írta: Zsozso

A Farkasok szurkolói hatalmas szeretettel fogadták Rosella Sensi távozása után az újonnan felállt tulajdonosi kört, Thomas Di Benedettót és csapatát. Az olasz-amerikai üzletember nem is indított rosszul az első nyarán, hiszen Franco Baldini kinevezése az általános igazgatói posztra és Walter Sabatini visszacsábítása egyértelműen azt üzenték, hogy a Giallorossinál egy teljesen új korszak köszönthet be (olykor ismerős arcokkal).

Meglepő, merész, veszélyes, bátor húzás volt azonban Luis Enrique szerződtetése a Barcelona B kispadjáról, aki egyébként a fővárosiak megkeresése előtt már javában tárgyalásban állt az Atletico Madrid elnökségével. Utólag ezen cikk keretében könnyű feladat lenne okoskodni csúfos megbukásával összefüggően, ám érdemes leszögezni: olasz futballkörökben elismert szakemberek a 2011-es felkészülés folyamán számtalanszor jelezték, a rutinnal szinte egyáltalán nem rendelkező spanyol mester szerepe legfeljebb ellenforradalmat szülhet a sárga-bordók szimpatizánsai körében, nem sokat tévedtek.

Hiába jöttek ugyanakkor a váratlan vereségek, a számtalan fiatal labdarúgóval rendelkező alakulat első emberei és drukkerei a végletekig kitartottak a kedvenceik mellett, ami több volt, mint egy szimpla döbbenetes tény. A Fiorentina elleni hazai 2-1-es pofont követően azonban elszakadt a cérna, tüntetések kezdődtek a tréner menesztése érdekében, de az illetékesek még mindig hittek a hispán koncepciójában, az általa vázolt útban. Majd Enrique tudatta, hogy elfáradt, így kéri a felmentését az idény végeztével a munkavégzés alól. Aki 38 bajnoki mérkőzés után ilyen problémákkal küzd, talán nem való egy ennyire felelősségteljes pozícióba, és most finoman fogalmaztunk.

Az igazolásokkal kapcsolatban Sabatini képességeiben nem csalódtunk, hiszen többek között Lamela, José Angel, Pjanics, Borini, Bojan, Osvaldo, Marquinho, Kjaer (apróbb hullámvölgyét leszámítva), Gago, illetve Stekelenburg egyaránt alakulatok erősségeinek bizonyultak a tavalyi katasztrofális szezonban. Talán mindenki várta már a Serie A 2011/2012-es kiírásának lezárását, akiknek a szívük az AS Roma játékosaiért dobog, és most úgy áll a dolog július közepén, hogy nem rendelkezhetnek valami szép kilátásokkal a közeljövő tekintetében sem, persze ami az eredményességet illeti. Zdenek Zeman átvette Tottiék irányítását, a cseh szaktekintély vezérletével gyönyörűen, látványosan, stílusosan fog futballozni az előttünk álló évadban a Giallorossi, de a győzelmek, valamint a sikeresség finoman szólva kérdéses pontnak bizonyulhatnak, a szurkolóknak a türelme pedig elfogyhat. A piacon sem valami ésszerű a fővárosiak ténykedése mindeddig, Bradley, Tachtsidis, Dodo és Castan megszerzése aligha lesz elég annak szempontjából, hogy belépjenek a Scudetto elhódításáért reális eséllyel bíró csapatok közé. Ráadásul egy európai szinten jegyzett gárda felépítésében Gago, Kjaer és Borini elvesztése sem segít, a 35 esztendős Francesco Totti pedig hiába egy fenomén, egyszerűen öregszik, tehát az élő legenda dicsérete mellett társai szégyene is az, hogy még mindig ő az egyik húzóember a játéktéren.

Nyitva a mercato, Fabio Borini elengedésének köszönhetően Destro leigazolásán sok minden állhat és bukhat Rómában, viszont ez az egy név nem elég. Muszáj mihamarabb ébresztőt fújni, mert annál az olasz élvonalbeli klubnál baj van, ahol például Taddei egyáltalán szóhoz juthat.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.18. 17:22


Castan hivatalosan is a mi játékosunk! 5 millió euróért vettük és 2016-ig írt alá 8)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.18. 13:03


feree80 írta:http://imgfrm.index.hu/imgfrm/9/4/0/7/THM_0010299407.jpg

azért nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a 2010-es Romaból maradt Burdi - DDR - Totti trio... :(
értem én, hogy változnak az idők, meg öregszik a gárda, de azt kell mondjam, egy korszak megint lezárult...
örexem...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.18. 12:40


se destro, se piris nem hivatalos, de destroval kapcs-ban vagy 1 hete tartja magát az a hír, hogy a genova mindenható szélhámosa, szlagyárosa, a majom precijóska nekünk adja el destrot, emellett már a sienai mezzaroma, aki nem mellesleg Roma szurkoló, annak adott hangot, hogy nagyon örül ha destro Romába igazol, pirissal kapcs-ban köbö 3 napja járja az, hogy hozzánk jön, nem tisztem megítélni hogy mekkora fegyvertény sabtól hogy a sevilla elől hozza el a játékost, majd az idő eldönti, de merem remélni hogy ha jön, akkor fényévekkel jobb rosinál....

angyalt én se tartanám meg, de van ez a dodo gyerek, aki még egy edzést se tolt le rendesen, Crescenzinek meg lehetőséget se adnak :( :( :( szal nem sok választás maradt....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.18. 12:26


Piris-t itt szépen beültették a hintába :shock: Mondjuk a végén tisztán szerelt.

http://www.youtube.com/watch?v=qcFbgkHu2gA
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.07.18. 12:03


feree80 írta:http://imgfrm.index.hu/imgfrm/9/4/0/7/THM_0010299407.jpg


Angel, fojjj... tegnap néztem a s1-en az utolsó 20 percet a rapid ellen, megint nem volt egy értékelhető beadása se... akkora egy nyomorult fogalmatlan senki és még futni se tud, mint kiderült az 1000 méteres felmérést ő teljesítette a leglassabban, bravó pont ilyen a tipikus szélső játékos....
olvastam egy olasz cikket most face-n amiben Destro-rol van szó, a kérdésem: lehet h már hivatalos? na neki pl már nagyon örülnék :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég