Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.10. 00:24


Leigazoltuk Nilmart gyerekek :D Már ha lehet "bízni" Sabatiniben :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.09. 23:33


fogalmazzunk úgy, hogy a profi futbalisták jóval nagyobb arányban lövik be a tizenegyes "próbálkozásaikat" mint az akcióból leadott lövéseiket
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10359
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.09. 22:35


Sztem aki éveken át megbízhatóan és kiegyensúlyozottan lövi a büntetőt, az az igazán jó játékos
ez mondjuk épp nem Totti :)

Tizit nehezebb lőni mint akciógólt, legalábbis nekem
nekem nem :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28054
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.09. 21:22


Tizit nehezebb lőni mint akciógólt, legalábbis nekem :) Kétszer próbálkoztam vele pályafutásom során meccsen, mindkétszer csúnyán elb*szarintottam, miközben 3szor voltam a csapatom házi gólkirálya ;) Nekem nem megy, elizgulom és kész, mentálisan biztos h nehezebb, hát legalábbis nekem :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.09. 20:19


Mindig az lövi a 11-est aki tud lőni 11-est, + az edző is bízik benne, ha meg egy Totti az illető akkor az a 3. ok! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.09. 19:52


tizit nehezebb lőni mint akciógólt? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10359
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2011.08.09. 19:42


gatyamadzag írta:
Levy ASR írta:
Totti gólokat hozzátok fel sokan. Erre azt kérdezem én, ebből mennyi is volt a 11es...?



Tudtommal azokat is be kell lőni, és a többiek vagy mellévágták (Boriello,Vucinic) vagy veszekedtek (Boriello,Pizzaro),hogy ki lőjje... Szóljatok ha rosszul emlékszek ;) A 11-est is be kell rúgni szerintem!


Sőt ha lő valaki egy gólt és mellette kihagy 5 helyzetet, azt mondják, ú de jól játszott sokszor helyzetbe került stb., de ha csak egy 11est is kihagy, egyből mindenki 11est hibázzott stb...
Lelkileg sokkal nagyobb erő kell belőni egy büntetőt, nem beszélve a stresszről, mindenki rád figyel stb
Sztem aki éveken át megbízhatóan és kiegyensúlyozottan lövi a büntetőt, az az igazán jó játékos :wink:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.09. 14:07


Zsozsomessi: van rá külön topik - ott néz körül

A nem EU-s helyekről indexfórumban olvastam az előbb Caesar89-től:
Én úgy tudom, hogy ez a non-Eus hely arra vonatkozik, hogy külföldről maximum csak 1 (mostmár 2) non-eu-s játékost lehet hozni, azaz semmilyen befolyással nem bír az, hogy már mennyi non-eus tag van a csapatban, sőt ha non-eus, de itáliából hozzátok el, akkor azt se befolyásolja a kvóta (volt ilyen például Inter-->>J.Cesar, Kerlon -->> Chievo.

Tehát nem kell feltétlen eladni egy non-eus tagot... :-)



Levy: na igen, kb erről lehet szó
gatyamadzag: be kell bizony, de ennek már semmi köze ahhoz hogy valaki lusta vagy sem

az milyen hogy ez a Fernando nem fér bele a portói kezdőbe, de mégis 30 milla a kivásárlási ár, amiről nem mondanak le odaát? :shock: elmeháborodottak...(ha igaz a hír)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28054
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.09. 13:00


lucifer0013 írta:
Levy ASR írta:Totti gólokat hozzátok fel sokan. Erre azt kérdezem én, ebből mennyi is volt a 11es...?

a seria a-ban több mint a fele a bajnokok ligájában az összes :D

állítólag érdeklődünk a kolumbiai Guarin után is... úgy néz ki Sabot egyenlőre hidegen hagyja az eu-s helyek száma...


Igen mert úgy tűnik, hogy Simplicio megy a Corinthiasba.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3996
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.09. 12:01


Levy ASR írta:Totti gólokat hozzátok fel sokan. Erre azt kérdezem én, ebből mennyi is volt a 11es...?

a seria a-ban több mint a fele a bajnokok ligájában az összes :D

állítólag érdeklődünk a kolumbiai Guarin után is... úgy néz ki Sabot egyenlőre hidegen hagyja az eu-s helyek száma...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.09. 09:27


A vita sajnos két szálon fut(ott). Totti világéletében lustának számított, mivel híres volt arról, hogy egy táamdás után nem nagyon fut vissza, vagy csak kocog, vagy ha lefutja valaki, megáll... Azonban az elmúlt idényben önmagához, vagyis a fentiekhez képest sokkal szorgalmasabban játszott a pályán.
Plusz annyit, hogy érkezett egy játékos az ő posztjára, akit legalább akkroa tehetégnek tartanak (legalábbis Sab), mitn Totti annak idején. És sokan közülünk félnek, hogy a játéklehetőség hiánya miatt ez a tehetség el fog kallódni, miközben hosszabb távon érdemesebb lenne a fiatalságra építkezni.
Titokban mindenki szeretné Lamelát és Tottit egyszerre látni a pályán, csak kérdéses, hogy ez működne-e. Személy szerint én feltolnám Tottit és mögötte játszatnám Ericet.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.08.09. 08:30


Azért lehet lusta - gondolom én, nem látva Őt edzésen, de hiszek az edzőnek-, mert amikor edzenek, semmi pluszt nem tesz, csak amit kérnek Tőle,utána meg lepihen, semmi extra mozgás... ( ezt gondolom, nem biztos, hogy igaz! )

Totti gólokat hozzátok fel sokan. Erre azt kérdezem én, ebből mennyi is volt a 11es...?
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.08. 23:34


nekem az avast, de már elmúlt

Akkor lustázz le valakit,ha láttad mennyi energiát és munkát fektet abba amit csinál,és ne csak "felböfögd" ,hogy ja lusta
asszem erre mondtam hogy ne sértegessük a másikat - de leginkább SOHA NE személyeskedjünk!

Sajnos továbbra is azt látom hogy vannak néhányan akik félreértik azt amit írunk páran. :(
Segítek: ha valakit lustának titulálok az nem erre az évére vonatkozik, hanem a személyiségére, életére. Attól hogy most tényleg lefogyott, és többet is mozgott mint egy évvel ezelőtt, még megmaradt általánosan lusta embernek. Vagy helyesebben: lustábbnak mint az átlag.
De lehet a szóval van bajotok: a lusta nem azt jelenti hogy nem edz rendesen vagy meccseken nem játszik jól, vagy nem fut eleget. Azt jelenti: tudhatna többet, de neki így is elég. És sajnálat, de ezt jópár éve látjuk rajta...
Aláírom,hogy nem biztos annyit edz+olyan intenzitással,mint aki be akar kerülni a kezdőbe vagy éppen a csapatba
ez nálam kimeríti a lustaság fogalmát (az én általam említett lustaság fogalmát!)
Amúgy meg nem mi kötünk bele hogy Totti lusta vagy sem. Ranieriék nyilatkozzák. Csak arra reagáltunk.Ki így ki úgy. :wink: (Mondjuk egy edzpjének csak lehet hinni kicsit)

A tavalyi keretből meg fogadni mernék,hogy az ő posztján senki nem lőtt volna több gólt és nem adott volna több gólpasszt (főleg a másodikat).
ki emlegette egy szóval is a keretünket?


Vucsi, Menez hangulatember
Doni miért lenne lusta? ő csak bamba :)
Taddei meg ha valami tuti nem, akkor az a lusta

És nyugi, nem is fogunk veszekedni. Elmondtad Te is és én is. Amíg nincs személyeskedés, addig ez egy józan és értelmes vita max.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28054
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.08. 22:06


feree80 írta:Ja, csak nekem vacakol az oldal a híreknél, van egy virusirtó a gépemen, blokkol vmit, sajna gyorsan felbukkant és eltűnt, egyenlőre nem tudtam print screenelni...gondoltam szólok.


Az avast csinálja neked is?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.08. 21:02


eszem ágában sincs tudásban hasonlítani, sem edzésben :D
csak azt mondom hogy a beletojós stílusa néha hajaz az enyémre :D
minden másban összehasonlíthatatlan - bár azt mondják én is jól látok a pályán :oops: :D

de örülök ha ütközik a véleményünk néha - így lehet beszélgetni/vitázni valamiről. :wink:

Virga: ott a pont.
csak ne szidjuk egymást - ennyi a lényeg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28054
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.08. 20:57


Elhiszem, hogy elegetek van abból, hogy ha Tottira azt mondják, hogy lusta. Nekem meg picit abból van elegem, hogy ha bárki bármi negatívat mondd Tottira, akkor már "nem igazi szurkoló" vagy antiromanista. Szerintem nem a ti dolgotok eldönteni, hogy ki igazi szurkoló vagy sem. Imádom Tottit, és klubbot is, de azt hiszem a fórumozás pont az eltérő vélemények miatt érdekes, és nálam az nem számít észérvnek, hogy "nem vagy igazi szurkoló".(úgy mellékesen: én sem tartom lustának). A tét nélküli meccsen nem csodálom, hogy túlságosan nem hajt. nem mai gyerek, az edzőnek sem kell bizonyítania, nem is nagyon érdekli szerintem. A sebessége más kérdés, megkopott már, de hát az idő ilyen, pluszba azért a sérülése után még mindig csodákat művel :) Az más kérdés,hogy amíg ő itt van és játszik, addig nem lehet új korszakot kezdeni. A csapat köré van szervezve, és köré is lesz egy darabig. Ő egy igazi érinthetetlen és ez így van rendjén. Ő az utolsó hírmondója az előző érának és remélem jó páran ott lehetünk majd a búcsú meccsén bárhol is legyen az.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.08. 20:45


Na most akkor ebben nem értünk egyet, de mondjuk nem ez az első és valszeg nem is az utolsó alkalom :D Elfogadom a véleményed, az enyém egy kicsit más :D az meg bocs és ne sértődj meg de h magadat hasonlítod Tottival, hááát :D :D Vagy te is heti 10-15öt edzel? ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.08. 20:29


én kimondom: Totti LUSTA
de elnézzük neki általában, meg is értjük, és így szeretjük :wink: és én is ilyen vagyok a pályán sokszor :) (korban pedig egy év fórom van csak hozzá képest)

A mostani idény után főleg senki nem veheti a szájára
tudom hogy érted, de azt veszek a számra akit akarok :wink: értsd te is jól! :wink:
Szidni senki sem szidja őt, elemezni annál inkább.
Az meg egy megint másik kérdés: hogy x gólt lőtt és y gólpasszt adott, de sose tudjuk meg hogy más játékos a helyén, az ő posztján, az ő pozíciójában mit művelt volna - értelmetlen is a kérdés. Engem nem érdekel hány gólt lő. Csak az hogy hogyan játszik. Azt meg hétről hétre látjuk. És véleményt is formálunk róla!
Uncsi hogy ha Tottiról néha valaki nempozitív jelzőt mond (de nem szidja, csak simán elemzi), máris jönnek a Tottit védő hszek dögivel :shock:


feree: detto. Trójait blokkol. Már írtam snatchének.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28054
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.08. 20:27


slider írta:De miért nem Barusso-t küldjük el?! Nem tudom pontosan meddig szól a szerződése és mennyit keres, de lehet, hogy megérné felbontani és kifizetni a hátralévő bérét, ha nem túl nagy összeg. Az lenne a legigazságosabb, ha az fizetné ki, aki kitalálta, hogy idehozza a Seria b-ből, vagy az előző vezetőség ossza el egymás között az összeget.

Nem is merem Sabot, de ha Montival és Vadrianoval meg tudták tenni annó, akkor Barussoét is fel lehetne bontani, ráadásul előző 2 játékoshoz képest a ghánai fizuja, jobban mondva kápótlása aprópénznek tűnik, csak egy tipp, lehet hogy Sab kivár, hátha mégis talál csapatot magának, és ha minden kötél szakad, akkor lehet hogy felbontja...
De mondok mást, nehezen hihető hogy Sab noteszában csak olyan játékosok szerepelnek, akiknek nincs Eu-s státuszuk...

Ja, egy érdekesség, állítólag a Celtic érdeklődést mutat Curci iránt....

Ja, csak nekem vacakol az oldal a híreknél, van egy virusirtó a gépemen, blokkol vmit, sajna gyorsan felbukkant és eltűnt, egyenlőre nem tudtam print screenelni...gondoltam szólok.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.08. 20:16


Ez a Totti lusta szöveg, minden 3ik hónapban előkerül a cilinderből :D
Most már én is hozzászólok akkor: majd aki 34 évesen ugyanilyen lustán fog focizgatni közületek annak talán el fogom hinni! Sztem simán összetévesztitek a lustaságát azzal h az ellenfelek már fiatalabbak és gyorsabbak mint ő.
Amíg meg minmden évben ő a csapat házi gólkirálya sztem az ilyenfajta kritikáknak nincs nagyon létjogosultsága...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.08.08. 20:09


Remélem olyan lusta lesz,mint a bajnokság vége felé a Lazio,Fiorentina,Udinese stb. ellen volt.Bárcsak minden játékosunk ilyen lusta lenne idén......
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.08. 19:13


http://www.forzaroma.info/rassegna-stam ... igroq.html
itt azt mondja, totti lusta

http://www.romanews.eu/2011/08/08/ranie ... contrario/
itt meg, hogy ő soha nem mondta, hogy totti lusta
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10359
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.08.08. 18:28


Közben Ranieri megerősítette Baldini szavait,miszerint Totti lusta...
Hiszek nekik.
Totti már csak önmagát tudná motiválni.Csak nem azokkal a ki.aszott egyéni rekordokkal...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11672
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.08.08. 18:19


De miért nem Barusso-t küldjük el?! Nem tudom pontosan meddig szól a szerződése és mennyit keres, de lehet, hogy megérné felbontani és kifizetni a hátralévő bérét, ha nem túl nagy összeg. Az lenne a legigazságosabb, ha az fizetné ki, aki kitalálta, hogy idehozza a Seria b-ből, vagy az előző vezetőség ossza el egymás között az összeget.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.08. 17:15


fradista romanista írta:Még azzal is felszabadulna egy nem-EU-s hely, ha Pizza lépne le. És minthogy állítólag ő sem elégedett, mivel kiszorulni érzi magát az LE által vizionált kezdőből, nem elképzelhetetlen a dolog.

Akkor Juan is ilyen, nem? mert ha igen, akkor viszont helytálló a német oldal adatai.
Mondjuk ekkor meg vmit nem jól értelmezek non Eu-s státusszal kapcsolatban, csak nem tudom még, hogy mit... :S :)

Nem lennék azért Simplicio helyében, akármennyire is profi játékos, csak olvas újságot, hát ha én azt látnám, hogy a Roma igazolna játékost, de ennek az a feltétele hogy én, azaz Simplicio távozzak, nem érezném túl jól magam.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég