Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.14. 19:29


Pjanicot elvileg semmi pénzért nem adjuk és csak Oszi meg Lamela miatt repültek Londonba, mondjuk nem értem, hogy ha mindenkit kikosarazott Osvaldo akkor miért pont egy Fulhamba vagy Southamptonba igazolna?? Ergo csak Lamela miatt vannak ott, (és esetleg, DeRossi Chelseabe szerződése miatt) ha eladjuk őt akkor szerintem Nani tuti, hogy jönni fog és akkor marad pénzünk egy top csatárra is, ha esetleg DeRossi is távozik, ebben az esetben meg Oszit ellehet adni relatíve kevés pénzért is.

Valakit szerintem biztos, hogy eladunk...amikor már egy teljes stáb repül a tárgyalásokért, akkor ott tuti nem csak érdeklődésről van szó, vagy arról, hogy visszautasítanánk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4004
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.14. 18:52


etoról felesleges a karaktert koptatni, tárgytalan...

állítólag sabatini és baldissoni londonban vannak, hogy eladjanak vkit a lamela, pjanics, oszvaldo hármasból.....gáz wazzé, gáz, ha oszvaldot adják el kevésért, abból nem lesz topcsatár a helyére, max talán-talán hernandezre futná.....olyanunk meg van, mármint be nem futott csatár, lásd destro...

ha lamelát adják el, akkor baxák meg, mégis kivel akarjuk pótolni, gervinhoval? :lol:
ha pjanicsot adják el, rá kell menni eriksenre, DE közel se biztos, hogy pjanics árából kijönne a dán.....

közben meg még mindig a keretben van taddé, burdisso, és/vagy castan, sergio.....plusz 1-2 fiatalt el lehetne nyomni kölcsönbe, hogy játszanak...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.08.14. 16:50


Eto'o DDR-re? Egyből. Csak úgy mint a Candreva-Lamela és Totti-Mauri csere is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.08.14. 16:06


Lassan kezdek kételkedni, hogy nem valami lazio-s fórumot olvasok. Eto'o-ért elküldeni DDR-t még viccnek is rossz. Amennyit kérnek érte + amennyi fizetése van, abból simán elhozhattuk volna Aubameyangot.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.14. 15:44


Hát ha valami valóság alapja van ennek az Eto ügynek (bár erősen kétlem) akkor tényleg sürgősen kell DeRossi évi 6 millája. Bár ha nagyon összeesküvés elméleteket akarnánk gyártani akkor ez az érdeklődés/igazolás inkább motiválni akarja az Intert, hogy vegyék meg tőlünk Oszit, mivel Eto az Inter első számú kiszemeltje, így evvel az igazolással 2 lépest tennénk 1 alatt, Oszi eladása és helyettesítés is egyben.

DeRossi eladása pedig elég valószínűnek tűnik, mivel nincs rajta a csapat risconei elő szezon edzésen résztvevő játékosok listáján.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2013.08.14. 16:07-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4004
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.14. 12:50


Nos nekem valós lehetőség a DDR fizu felszabadítás. Nem ér annyit amennyit keres, és ez így tarthatatlan állapot - ikon ide vagy oda. Hiába utolsó reményünk a nagycsapat státuszra, mégis...
De ahogy eddig is, most is azt mondom, ha menni akar, elengedném. Ha maradni akar, megtartanám.

Osvaldot meg persze hogy marasztalja és fényezi, hisz ahogy mondja is, országos cimborája neki is.

De a búcsúbeszéd szagot én is érzem ebben a nyilatkozatban. Pláne hogy a bajnokságot is gyengének érzi, akkor minek maradjon...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28076
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.14. 10:30


Amennyiben ide hoznák Sámuell Etót, akkor azt mondom, h arrivederci DDR....Bár már mondtam, én max Oszitól+Boriellotól válnék meg....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.08.14. 10:26


De Rossi nyilatkozott is a válogatott sajtótájékozatóján és elég kemény kritikát fogalmazott meg az olasz bajnoksággal szemben. Szerinte a francia bajnokság is be fogja előzni az olaszt. A Romát az élete részének tartja és a klub iránti tiszteletből csak külföldre távozna. Osvaldo távozását veszteségnek tartaná.

Ennek kicsit búcsúbeszéd szaga van.

Ja és közben felröppentek hírek, miszerint mi és a Napoli érdeklődünk Eto'o iránt. 10 milliós a fizetése és 32 éves :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára francesco 2013.08.14. 10:47-kor.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.14. 10:10


"There are suggestions that Giallorosso officials could sacrifice the player in order to get his €6m net annual salary off their wage bill." football-italia

Aki nem értené, a lényeget leszűrve, lehet ha feláldozzuk DeRossit annak érdekében, hogy felszabaduljon évi 6 milla a fizetése miatt. Gondolom ez arra lenne, jó a gazdasági szempontokat mellőzve, hogy több játékos eladása nélkül is tudjunk igazolni valakit.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4004
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.14. 07:18


Betűről betűre,Trigó.
Lamela egy tehetséges zseniből a lehető legsötétebb lóvá változott számomra.Fogalmam sincs,mire számíthatunk tőle.
Osvaldo meg...Ahogy ott vigyorgott a pápánál abban az idióta szemüvegében...Korcs ez az ember.
Abban én sem hiszek,hogy a klub trónoltatja a saját tehetetlenségéből fakadóan.
Őszintén szólva: az sem érdekel, ha augusztus 31-én éjfélkor elviszi az Inter 10 millió euróért.
Csak a szeptember 1-jét ne nálunk kezdje.(Nem tudom a pontos határidőt.)
Tűnés,Pablo Daniel!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11686
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.14. 00:33


én meg 35-ért úgy adnám el mint a pinty
szerintem nem lesz akkora sztár mint gondoljuk vagy inkább reméltük

Oszival kapcs meg mi van ha egyik ajánlat sem volt valós amiről az újságok cikkeztek eddig?
El nem tudom képzelni, hogy mi el akarjuk adni, jön is elfogadható ajánlat, ő elutasítja, mi meg mintha minden rendben lenne, klubunk egyik ékeként paroláztatjuk továbbra is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28076
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.13. 16:01


Én annak örülnék a legjobban ha nem kellene eladni senkit sem és úgy tudnánk igazolni egy igazi középcsatárt, de úgy látszik, h senki nem akar a zsebébe nyúlni, hogy kihúzza belőle a kis nyuszit!!! Tehát marad az eladás sajna.........Ha akarunk még igazolni!! Én szívesen adnék Laminak még egy év sanszot, ezzel a középpályával....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.08.13. 15:39


jobbat nem, max lutrit, innentől meg értelmét veszti a dolog, legalábbis, ha nem gazdasági oldalról nézzük a dolgot
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10367
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.13. 15:27


attól függ kit tudnánk ennyi pénzért hozni a helyére, bár mivel elég szűkös már az idő, nem biztos, hogy meglépném ez a lépést, a kecsegtető ár ellenére sem
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4004
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.08.13. 14:27


naigen. a 35 millió euró nem fog gólt lőni, még ha jól is hangzik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10367
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.08.13. 13:50


A Spurse Bale helyere Lamelat akkarjak es mar tettek is 35 millas ajanlatott.
Az osszeg korekt de nem kene eladni az osszes jo jatekosunkat. :( :( :(
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.08.13. 13:19


én értem :(
a 20 misit nem a sunderland ajánlotta?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10367
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.13. 13:18


azt nem értem, h. ez a Baldini mért éppen Oszit nem akarja?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.13. 13:15


hát nem is ér többet Oszi 12-nél az ziher
Destro meg 7-nél kb, de őt nem is kell eladni most
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28076
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.13. 12:19


minek ide még belső védő??? :) mikor se burdissotól se castantól nem tudnak megválni..... :wink:
amúgy a szentek 9 millát adnának oszvaldoért :shock: na vagy most hazudnak a firkászok, vagy múltkor hazudtak a 20 millával :lol:

amúgy abba rossz belegondolni, ha tényleg ilyen 9-12 millás ajánlatok vannak csak oszvaldora, akkor destro vajh mennyit érhet....5 millát? mind2 óriási bukás lehet/lenne
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.13. 11:50


az általam oly nagyra becsült Baldini megint Chirichest akarja, hogy kitolhasson velünk. Adná az ég, hogy Rómában megköszönjék neki a fáradozásait!

Teljesen világos, hogy Oszi és az Inter arra hajt, hogy a mercato legvégén bagóért elvigyék, de mivel szinte semmit nem kapunk majd csérébe, továbbra is azt mondom, hogy példát kell statuálni vele és a lelátóra zavarni. Nagyot bukunk majd rajta, de legközelebb ezt senki nem meri majd itt megcsinálni. Ezért fogjuk fel úgy, mint befektetést.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.08.13. 11:50


Chrichessel állítólag már megállapodtunk, már csak a Steaua van hátra
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2013.08.13. 11:58-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4004
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.13. 10:55


a cds szerint oszvaldonak vége, lép...london v olaszország.....

úgyis elbaxuk, ha eladjuk bagóért, ez a valószínű, nem topcsatárt fogunk helyére hozni 100% :( pedig azt kéne. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.13. 08:29


ja
To Pallotta, it represented a classic buy-low opportunity.
"I think Roma is the most undervalued sports team and brand in the world," he said. "If we do it right, Roma is worth multi-billions with the whole thing we want to put together. It's an incredible opportunity."
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.08.13. 01:19


google fordító barátommal átolvastam gyorsan az interjút
hát eddig is tudtuk hogy ésszel csinálják a dolgokat, kérdés hogy sikerül-e nekik
abban amúgy nagyon igaza van, hogy a Róma név a világon nagyon jól hangzik a történelmi múlt miatt, és fociban is óriási ereje lehetne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28076
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég