Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.24. 20:23


CaPy írta:Nico, nőlj már gyorsabban:
http://www.asromastreaming.net/2012/05/ ... nel-video/

És tényleg több helyen is olvasom, h már az espanyolból is elvitték volna. 10m + Gagot adnák xDD. Amúgy annyira jó lenne, ha azért nem akarnának edzőt, mert Bielsa-ra hajtanak és megvárják, mire a spanyoloknál is vége a szezonnak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.24. 20:22


Érdemes lenne vissza olvasgatni egy két hónapot, mikor és ki szidta meg kérte LE távozását.....Király...Megkapjuk kisrepülő barátunkat....Sabatini meg belehúzhatná magát a csúzliba ha ebbe bele megy.....és Amerikáig meg se álljon.....Amikor ide jött azt mondta, hogy hatalmas Róma drukker. És bla bla bla....Ha ide jön Vincenzo, akkor ez az egész csak egy hatalmas kamu volt!!!!!!! Vagy azt gondolja, h a Curva Sud türelmesebb és lojálisabb lesz hozzá a múltja miatt? Majd így elfogadhatóbbak lesznek a vereségek egy Cesena-tól? De akkor megint megkérdőjelezem a "Rómaiságát"!!!!! Ha nekem lenne rá pénzem, akkor a világ legjobb edzőjét akarnám idehozni, és nem Montella kaliberű edzők lennének a pletykák közepében...Top edzők nevei rónák a hasábokat, és nem Villas Boas meg Montella között kellene a drukkereknek hezitálni és aggódni, hogy a szar jön vagy a még szarabb..........Gratulálok Sabatininek meg a Vezetőségnek....Felháborító....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.05.24. 20:05


Hú de nehéz lenne megemészteni Montellát...
Persze lehet,hogy az idő minket cáfol majd,meg amúgyis a mi fiunk,de...
De valahogy nem értem a vezetőket.Mi fogta meg őket Vincenzóban?Fiatalsága,római érzelmei,olcsósága,az előző szezon munkája?Nem tudom.Az is megeshet,hogy nincs komoly esély Villas-Boasra,Spallettire,Capellóra,Bielsára meg hasonlókra,ezért megelégszenek Montellával is.Inkább,mint egy Pioli,Cosmi,Sannino,Ficcadenti,Delio Rossi,stb.Lehet,hogy így gondolkodnak.És ha már nagy halat nem tudunk fogni,akkor maradjon egy pályakezdő római!
Ezzel nincs is semmi gond.
De tényleg nincs egy picivel nagyobb halacska???
Luis Enriquét pedig figyelemmel fogom kísérni,ritka őszinte ember volt,soha nem kertelt.És lám,év végén felállt.Minta.
Nem voltak sunyi olasz nyilatkozatok,nem volt mismásolás,gerinces volt,na.
Persze mindez sz.rt sem ért.
Grazie Lucho!
Mi meg kössünk már végre szerződést valami allenatóréval.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11466
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.24. 19:49


mcsabi írta:Oszi összebalhézott Baldinivel és lehet el is húz Malagába :P. Nem hullatnék egy könnycseppet se, csak adják meg azt az árat, amiért megvettük :P


Az semmi! Itt a nap vicce: http://www.laroma24.it/archivio/65752/m ... valdo.html :D :D :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.24. 19:18


Oszi összebalhézott Baldinivel és lehet el is húz Malagába :P. Nem hullatnék egy könnycseppet se, csak adják meg azt az árat, amiért megvettük :P
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.24. 18:48


Montella állítólag hamarosan felbontja a szerződését és jön a fővárosba. Most, hogy elkezdték Bielsa-t emlegetni csak azt kérdem miéééért? Destro juvébe igazolása sztem hülyeség lenne. Tele vannak csatárokkal, esélytelen lenne, hogy a kezdő közelébe is kerüljön, nálunk meg Borinivel hatalmas párost alkothatnának Bielsa kezei alatt. Mondjuk akkor mehetne oszi és jöhetne muniain, javi martinez :P.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.24. 18:36


Nagyon remélem, hogy csak kacsa, ennyire nem lehet valaki dilettáns. Képtelenség. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.24. 18:23


Hogy Sabatinit megkérték, adja kölcsönbe Lamelát egy szezonra? :shock:
Montellaért cserébe Florenzit és/vagy még néhányat a fiatalok közül? :shock:

Néhány órán belül kiderül. Annyira emlegetik, hogy csodálnám, ha nem Montella lenne...
Az álmom az, hogy mégsem és Villas Boas helyett az újabban emlegetett Bielsa felé veszik az irányt. Bár itt a szurkolók darabokra szednék a nem éppen kommunikációjáról híres mestert.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.24. 17:22


hát ő se lesz már a régi, nekem legalábbis ez a nyilvánvaló.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.24. 16:47


lucifer0013 írta:G. Rossi gyakorlatilag kuka, szerintem annyi ép meccse se lesz, mint Aquilaninak (persze én pesszimista vagyok a feltámadásokkal kapcsolatban)

nagyon kiváncsi vagyok ki igazol ide:
nincs bl, nincs el, nincs nagyklub,
van süllyedő seria a, ígéretek:mint sikeres projekt, fiatalítás, szép foci, valamennyi pénz stb...

ergó maradnak a hasonló vagy rosszabb klubbok játékosai (Moussa Sissoko, Mateo Musacchio) és a szupertehetséges délamerikaiak

csak nehogy a Villareal féle szopórollerra szálljunk fel a következő években



Akkor Burdisso is kuka nalad?????????
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.05.24. 16:11


Úgy néz ki, hogy a Juve elhalássza előlünk Drogbát.... :D Kíváncsi vagyok, hogy végül mi kit fogunk csatárnak igazolni. Legjobban Jovetic-nek örülnék, de nem tudom, hogy mennyi esély van az ő leigazolására.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.24. 15:56


nem tudom írták e már, de Burdi a Primaverával nyomult ma a hosszú sérülése után :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.05.24. 15:28


Én csak annyit akarok hozzáfűzni, hogy :
-Boas szétzúzott egy Chealseat.. Szerintem nem lenne okos döntés idehozni.
-Montella mitől rutinosabb, mint LE?
-Drogba menjen színész iskolába(bár egyet már tuti kijárt) vagy interbe, vagy lesz"rom, de IDE NE!
-Sajnálom, hogy LE elment!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.05.24. 08:50


G. Rossi gyakorlatilag kuka, szerintem annyi ép meccse se lesz, mint Aquilaninak (persze én pesszimista vagyok a feltámadásokkal kapcsolatban)

nagyon kiváncsi vagyok ki igazol ide:
nincs bl, nincs el, nincs nagyklub,
van süllyedő seria a, ígéretek:mint sikeres projekt, fiatalítás, szép foci, valamennyi pénz stb...

ergó maradnak a hasonló vagy rosszabb klubbok játékosai (Moussa Sissoko, Mateo Musacchio) és a szupertehetséges délamerikaiak

csak nehogy a Villareal féle szopórollerra szálljunk fel a következő években
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.24. 07:49


az elmúlt jó félévben "csak" két térdszalagszakadáson esett át Rossi, szal ennek fényében nem hiszem hogy annyira nyomulni kéne rája...... :) vagy sajnálkozni utána
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.24. 07:18


Idezem a komentatort a tv-bol Giuseppe Rossi minden bizonyal a Napoliban fojtatja palyafutasat...ppppppffffffffffffffffffff..........
errol megint le maradunk NO COMENT
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.05.24. 01:10


Írjatok nekem valamit Bielsa-ról! Én azt gondolom, ő nagyon jó lenne, sőt szeretném, de mit gondoltok Ti?

VB szerintem nyilatkozatban már jó Roma ismerő. Csak hosszú távon megy bárhova. (projektál - a projekt szót kérném minden fordításban másra cserélni, mert totál őrjítő, és az egészet máshova helyezi - én egy csapatot akarok, sok sok szerelemmel, múlttal, jövővel, játékossal és szurkolással - nem egy p r o j e k t -et ) És ez talán nem pont az olasz bajnokság. Én kitartok a mellett, hogy előbb garanciákat adva kell egy edző sok évre, nem mint Moni kisrepülő, vagy más, aki 5-6 hónapra szól. Edzőt és csapatépítést! Már tényleg nagyon utálom LE kirúgását, talán már megmondhatná, kiket akar hozni...
Edzőt akarok (nem új projektet) de azonnal!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.23. 21:21


Primavera, Final Eight: Roma v Varese
The draw has been made for the final phase of the Primavera league. Alberto De Rossi's side will take on Varese in the quarter finals on 2 June. Whoever comes out on top will play the winner of the quarter final between Lazio and Torino. The other two ties see Inter play Palermo and Juventus v Milan on 3 June.

Roma v Zaglebie Lubin at Wrigley Field in Chicago
The summer tournament for Roma’s first team, taking place in the United States in July, will have its first stop Chicago as the Giallorossi take on Polish team Zaglebie Lubin in their first friendly match.To purchase tickets for the match, which will be played at the legendary Wrigley Field on 22 July.

Felkészülés
LA ROMA in ritiro a Riscone di Brunico dal 7 al 18 luglio
bari meccsek:

il 22 luglio a Chicago contro lo Zaglebie,
il 25 luglio a Boston contro il Liverpool,
il 28 luglio a New York contro L’america Cali.
Azért addigra jó lenne egy edzőt összekukázni, utána meg pár játékost, remélhetőleg minőséget, ahogy Sab is ígérte.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.23. 21:14


Lehet, h rohadt nagy mákunk lesz megint. Witselért bejelentkezett a milan :D. Most már rámehetünk akkor Sisora :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.23. 19:59


Nem értem ezeket a pletykákat. Komolyan Witselért 20 millió eurót adnánk?
Van der Wiel-nek nagyon megörültem kiderült, hogy csak kacsa emélem ez is az. Biztos nem rossz játékos, sőt lehet ha idejön megszeretem de ennyiért... Ráadásul egy büdös nagy favágó
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.23. 18:55


mondjuk én azon röhögök, és értetlenkedek, hogy firkászok hogy tudnak olyan hülyeséget írni, hogy borinira szemet vetett a zebra falka, főleg azok után hogy arra felé cavaniznak, van persiznek, meg higanyoznak, és arrafelé ezek a nevek nem is akkora kacsák, mintha velünk hoznák össze ezeket a neveket......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.05.23. 18:50


Verratti a Pescaraban szeretne játszani jövőre a Serie A-ban. Ha meg elmenne, sztem a Juve lesz a befutó, lévén Juve fan. Egyetlen esélyünk lenne a megszerzésére szerintem, az pedig akkor következhet be, ha Zeman lesz az edző.
Én is inkább Sissoko párti vagyok, jó partnere lenne DDR-nek.
már csak egy komplett védelem és egy csatár kellene :D
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.23. 16:52


Mi a reteknek kell Witsel 20 m-ért, amikor Sissoko kb térden állva könyörög, h jöhessen? Destro-t be kell hozni Borini mellé és a jövő olasz csatárkettőse nálunk képződik, főleg ha Verratti-t behúzzuk még mögéjük, az nagyon ütés lenne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.23. 15:19


slider írta:Még egy pletyka: Witselért 20 milliót ajánl Sab.


tavaly meg 10ért simán átengedtük a Benficának...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.23. 10:48


Szerintem Borini marad!!!!!!!!
1 Jol erzi magat kap rendszeres jatek lehetoseget
2 mar meg hoszabitotuk a kolcsont a jovo szezonra ugy hogy addig a mienk


Montelat meg felejtsuk mar el nem kell nekunk most egy kemeny kezu acelos edzo kell (es nem Acel Zoltanra gondoltam) :D :D :D :D :D :D
2-3 vedo egy Verbeli befejezo csatar meg Verratti Iranyitonak o erte leggalabb nem kell 20 millakat kiadni olasz es nagyon penge nem veletlenul van benne a valogatott bo kereteben.

vedekezni ott van DDR ha van eleg vedonk akkor jatszhat vegre a sajat posztjan cserenek Gago.
(de nem kell lehurogni ez csak az en velemenyem)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 29 vendég