Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.12.15. 12:31


tehát pár szurkoló miatt állna félre?
hahaha
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.12.15. 01:38


beszéltük nem olyan régen, hogy Tottinak és a klubnak is jobb lenne ha pl ámerikában vezetne le pl
A bajom mégis az, hogy olyan sok a változás most a klubnál, hogy csak kapkodom a fejem, és most már azt mondom, mivel ennek a szezonnak annyi, így maradjon Feri és játsszon! Mindegy hogyan, csak játsszon!
De teljesen megértem ha elmenne. Miért maradna? Így se nem játszik eleget, se nem keres annyit mint kint tehetné.

Corluka meg.... Már ott tartunk hogy a Tottenham kispadjáról válogatunk? Hova süllyedünk még? Mert ok hozzuk el, de egy cseréért 10 millát?! :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.15. 01:04


azért az csúnya lenne ha nem itt fejezné be, nem csak neki nem megy hanem az egész csapatnak és ez hatással van rá is...
egyébként szerintem még mindig többen vannak azok akik szeretik mint azok akik nem...ezt üzenném neki ha tehetném.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.12.15. 00:42

slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.12.14. 23:56


Este volt az egyesület karácsonyi vacsorája egy étteremben, játékosok, vezetők alkalmazottak részvételével. Előtte Tottinak beszólt egy két szurkokó, aki erre kissé berágott, és melegében olyat nyilatkozott, hogy felmerült benne, hogy otthagyja a klubot. Ebből persze egyből hír lett, úgyhogy a vacsiról távoztában aztán már magyarázkodnia kellett, mondván hogy félreértették, ő természetesen marad...

(azért ez jelzésértékű, már ami a capitano (lelki)állapotát illeti - normális esetben az ilyesmit magasról le kéne sz@rnia (de hát nyilván érzi, hogy ami nem megy, nem megy, hiába erölteti...- f.r.)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.14. 23:31


Corlukaval azt hiszem elég hosszú időre megoldódna a jobb bekk pozició. Na érte nem sajnálnék 10 millát de ahogy ismerem Sabatinit tuti farag belőlle ha tényleg hozzák..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.12.14. 19:05


Csak erős idegzetűeknek ajánlott:-) Nem izgulta agyon magát a meccs előtt.

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/t ... ok-2109105
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.12.14. 13:53


emellett nem az ő tulajdonában van a csapat, ő csak egy muki egy konzorcium élén...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.12.14. 09:56


DiBenedetto biztos, hogy nem megy sehova, ez nem így működik. A személycsere elképzelhető, de annak szerintem nincs sok köze a csapathoz, sokkal inkább arról van szó, hogy az elnök nem tud/nem akar/nincs ereje foglalkozni egy komplett futballcsapat irányításával. Legalábbis erre következtetek abból, hogy az operatív irányításért más fog felelni (állítólag).
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.12.14. 09:46


DiBenedetto távozásáról pletzkáltak az utóbbi napokban. Nos, ebből v.sz annyi igaz, hogy a mai igazgatótanácsi ülésen állitólag módosul a felállás: Lesz némi személycsere, és bár DiBenedetto marad az igazgatótanács és így a Roma elnöke, az operatív irányitás James Pallotta kezébe kerül.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.12.13. 22:50


Greco, Cicinho el? Ámen

Cicinhot 11 millióért vettük? :shock: Emlékszem, mikor a Realhoz szerződött, kikiáltották az új Roberto Carlosnak, csak jobb oldalon.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.13. 18:41


Végre :D , már évek óta nem lenne szabad hogy a Roma játékosa legyen. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.13. 14:19


Az a vicc, hogy már nyáron is beszéltük, hogy szélső támadót keresünk Lajcsi mágikus 433-ához, és Oszit annak hozták LOL, vki qrvára nagy hozzánemértésről ad ezzel tanubizonyosságot....

Azt is megértem, hogy fiatalítani akarunk, ha van pénz, legyen, de januárban jóval jóval többé juthatunk játékosokhoz mint nyáron...
De pölö Luis Fabiano az mi? minek ide? 31 évesen? vagy Canini? amikor nem volt zsé, elfogadtam volna, de baxa meg, ha már van zsé, és igazolunk, ne tucatjátékosokat hozzunk már, könyörgöm...
Qrvára kellene legalább egy minőségi belső védő(KEZDŐBE), egy hatékony támadó, meg talán jó szélsővédők, természetesen a 433at meg el kell felejteni.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.12.12. 20:14


azt hitte a bab is hús? tol egy kis pénzt bele és máris szárnyalunk?
amúgy nem hiszek ebben a pletykában
de ha igaz és nem jön helyette valaki hasonló akkor DDR szevasz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.12. 19:53


Most éppen nem Lajcsi távozásáról pletykálnak, hanem DiBenedettoéról, vagyis hogy lemond, de mégsem, mert cáfolják/cáfolták....
Ki érti ezt? máris elege lett a Roma projektből, vagy szimplán nem jön ki az unicreditesekkel? A mai meccsen állítólag nem is lesz jelen....
Ez nem valami pozitív a jövőre nézve.... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.12.11. 23:02


Eddig nem váltotta meg a világot, ez tény. Én nem is vártam egy 19 éves gyerektől, aki az első idényét játsza olaszhonban, hogy egyből a csapat élére áll. Az látszik, hogy tehetséges, de idő kell még neki.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.12.11. 22:28


nekem Mexes távozása fáj a legkevésbé. Riisét sajnálom. És azt a k*csög Vucinicet is, őt bírtam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.11. 21:11


én nem hiányolom egyiket sem, egyedül Riiset megtartottam volna, most milyen jo lenne, voltak hibái de alapvetően sztem elég megbízható volt. Totti Boris ügyel is ugyigy vagyok egyiket sem hiányolom különösebben mert szerintem ők sem hoznának nagybamenő változást. itt nem a játékosokkal van a baj hanem a taktikával mert az megbukott és még mindig azt erőltetjük...az meg h Lamela nem váltotta meg a világot elég korai kijelenteni :D hány meccset játszott kezőként? 7-8?
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.12.11. 20:51


mexes nem hosszabbitott, el akart menni, nem tehetnek róla. riise egyre rosszabb volt, nem kár érte. vucinic kifejezetten kérte, hogy engedjék el, miért tartottak volna meg egy piacképes de gólképtelen csatárt, aki menni akar?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.12.11. 20:26


Ha nem szalad a szekér, mindig az a jó játékos, aki nem játszik. Most Boris és Francesco a téma. Boris sajnos tavasz óta sehol sincs, persze most őt hiányolják a zsurnaliszták. Francesco pedig folyamatosan sérült, előtte megkapta a bizalmat. Akkor meg azt boncolgották többen, hogy ebben a jétékrendben neki nincs helye és Lamela majd megjátsza az ő posztját. Nos, Lamela nem váltotta meg a világot - sőt - most meg Francescot hiányolják. Ezek a szokásos újságírói, illetve szurkolói reakciók. LE-nek ehhez még úgy látszik nincs kellő rutinja, nem kellene túlreagálja a dolgokat.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.12.11. 17:38


LE őszinte ember.Neki tényleg elhiszem,hogy a teljesítmény számít a csapat-összeállításnál,a meccseken és az edzésen nyújtott teljesítmény.Persze ebbe bele fog bukni.Totti valószínű,hogy kezdeni fog a Juve ellen.Kezdjen is.
De hányszor és hányszor volt olyan,hogy Francesco csak lézengett a pályán heteken keresztül,és folyamatosan kezdett.A puszta jelenléte,ja persze...Taddei,Perrotta,stb állandóan kezdők voltak Spallettinél,Ranierinél és Montellánál is.Ám az eredmények olykor-olykor jöttek.Elértünk néhány bravúr második helyezést.Most egyáltalán nem jönnek az eredmények.
És azt azért szögezzük le:Totti a folyamatos sérülése miatt nem játszik hosszú hetek óta,LE betenné őt,ha egészséges lenne.Mint ahogy a szezon elején meg is tette.Az más kérdés,hogy Totti SE csinált semmit.Más se.
Vannak még a Capitanóban jó meccsek,tudja ezt Le is,fogja őt játszatni.De annak kimondottan örülök,hogy a lézengést már nem engedheti meg magának.Nem érdekel,hány éves.Del Piero is feltúrja a pályát,mikor tíz percre beáll.Túrja fel ő is.
Dehát ez rossz példa,mert mint tudjuk,Totti háromszor jobb,mint Del Piero.
És ezt most komolyan gondolom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.12.11. 16:19


Ez már megint milyen nyilatkozat LE-től?

"...a 8 főre fogyatkozott csapatom még akkor is támadott és hatalmas kockázatot vállalt. Mindannyian tudtuk, hogy ezért megfizetünk..."

Nem sokat kockáztattunk 0-3-nál mínusz 3 emberrel, csoda lett volna az is ha gólt rúgunk.
Meg mi az, hogy tudtuk ezért megfizetünk?

Jó lenne 1 olyan edző, aki végre nem néz hülyének minket.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.12.11. 16:03


Boldogok a szelektív memóriájuak.... :D - mert ők csak a szépre emlékeznek
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.11. 14:35


jó egészségbe hagyta ott a klubot :D hát azért az kicsit túlzás :D:D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2011.12.11. 00:29


Capello és Spalletti voltak az utóbbi évek legjobb ASR edzői, a többi utánuk érkező edzőben nem volt meg az átütőerő és ez meglátszott a csapat teljesítményén...
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég