Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 20:25


De a képek biztatóak!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 20:19


Beszarás, hogy a szurkolók viselkedésétől kell tartanunk.
Lehet feleslegesen parázunk, de nincsenek jó megérzéseim.
Legyetek észnél, Curvák. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.16. 20:19

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.16. 20:11


Mou amúgy Vespán távozott?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.16. 20:09


F.Totti: még arabföldön van jövője. De ja, az európai topfutballban vége.

viszont Smalling is mindent elkövet, hogy megmutassa magát, így érkezett DDR első edzésére...

https://x.com/Riccardo_ASR27/status/174 ... 16633?s=20 :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.16. 20:04


Ja, meg annyi, hogy leszarom Dybalát és Lukakut. Kik ezek DDRhez képest? Ha bármi nyűgjük van a váltással, nem kérdés ki húzzon a véreres f@szba.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.01.16. 20:02


Egyet értsetek már meg
ezt kinek címzed ilyenkor? :shock: :)[/quote]

Mindenkinek aki nem érti :lol: :lol: :lol:

Bocs, de elragadtak az érzelmek, de hát olyan szenvedélyes vagyok, mint a római nép. :wink:
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.16. 19:59


Hú, én pont hogy most görcsölök a meccs miatt. Eddig alig volt tét. Ha nyertünk fasza, ha kikaptunk szar, de nem annyira, mert egy újabb szögnek jól jött Jose római koporsójába.

Most mocskosul féltem De Rossit. Kevés játékost szerettem úgy mint őt. Már játékosként vártam, hogy egyszer az edzőnk lehessen. Most ezt ronthatja el a Mou buzernyák tömeg. Na inkább bele se gondolok...

Hétvégén tényleg nem kell túlgondolnia a meccset. Jelöljön jó kezdőt és lássuk mi sül ki belőle. Az ő csapata talán májusra lehet pályán, de inkább szeptemberre. Addig a szíve kell nekünk.

És bocs az ünneprontásért, de muszáj leírnom. A mai nappal két dolog dőlt még el. Mou kiírta magát végleg a topfociból. Visszaút egyetlen helyen lesz még számára: Rómában :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.16. 19:58


Sztem Mancinihez illik a DDR-féle mentalitás is. Sőt.

És nem hiszem, hogy egy Lukaku csak azért azonnal alibizni kezdene, vagy lépni szeretne, mert már nincs a nagy Mou. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy Dybalának és egy Lukakunak jó volt ez a szenvedés, amit átéltek Mouval. Mert csak szenvedtek, lássuk be, ezt nekik is érezniük kellett. Nem hiszem, hogy Dybala élvezte ezt a semmit.

És simán lehet DDR betli, de kit érdekel, ennél sz*rabb nem lesz sem a játékunk, sem a helyezésünk. Ebben ezer százalékig biztos vagyok. Az meg, hogy DDR-t kifütyülnék az első meccsén? Meglepne, mert lehet bárki akármekkora Mou-fan, DDR az DDR, ő egy klubikon, neki az első, ami kijár, az a tisztelet! DDR-t nem lehet kifütyülni, rá is igaz: DDR non si discute, si ama!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2024.01.16. 19:57


Zsolti, ne foglalkozz semmivel, minden csoda 3 napig tart. Mindig mindenki okosat akar mondani a médiában. De ki nem szarja le őket.
Az biztos, hogy Daniele mindent őszinte szívvel meg fog tenni a klubért! Mert imádja a csapatot, itt nőtt fel, ide tartozik. Engem több nem is érdekel. Az sem, hogy még nincs túl nagy edzői tapasztalata. Itt volt a világ egyik legdrágább edzője, és vele sem voltunk előbbre, mert a focija mellett elment a világ.
Ha kikopnak a divatszurkolók azzal szerintem mindannyian csak jobban járunk.
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.16. 19:55


Isten ments, hogy én legyek az új Zsolti, ha már egyszer van nekünk egy igazi is, de... :D
Olvasva a híreket meg a hszeket, most kell majd vmi a mimóza lelkemnek ezek után.
Szóval én túltettem magam azon, hogy ide hozták AZ edzőt, akit ki nem állhattam. Kicsit meghasonulva magammal, a közepe tájára amúgy vmiért mégis megkedveltem. Ez a második félszezon volt már, amit kb félfüllel hallgattam csak, mert nem érdekelt, és a derbi után nálam is eltört vmi. Azon is túlteszem magam, hogy most kirúgták, mert kifejezetten nem köt hozzá a Konfettin meg az EL-döntőn kívül érzelem.
Ellentétben az utódjával... Akinek a vezérletével azt az élményt kaptam, amit életem végéig megkönnyezek majd. Szűk két hónappal utána volt az esküvőm, persze megkönnyeztem a pillanatot, amikor először megláttam a menyasszonyi ruhát, de amikor azon a bizonyos meccsen 3at fújt a bíró, akkor üvöltve zokogtam otthon. A Zampa-féle MANOLAAAAAAAS-t hallgattattam a gyerekkel az anyja hasában.
Ennyire vagyok csak bevonódva abba, hogy DDR lett az új edző. :)
De...

Két oldalnyi hsz alapján egyszerre nincs elvárás felé, de közben menetelünk a BL-felé, sőt irány, nyerjünk kupát.
Na én ezzel mind egytől egyig kiegyeznék gondolkodás nélkül.
Csak attól tartok, egy edzőváltástól nem lettünk jobb csapat. Rajtunk, régi szurkolókon kívül senkinek semmit nem jelent DDR edzőként. Talán Pellénel, esetleg Zalewskinek. De a keretünk nagyobb része hol nem szarja le, hogy ő mekkora legenda nekünk? De még ez is mindegy, mert profi játékosok, kussoljanak, dolgozzanak, akárki keze alatt.

De azt nem gondoljátok komolyan, hogy esetleg bukunk 3at zsinórban, és ez a mocsok plebs nem fogja teli pofával fújolni őt is... Vagy még csak őt igazán.
Nyilván kapott már ő hideget-meleget a pályán vezérként, nem is őt féltem. Inkább a magam lelki békéjét. :)

Tökösek voltak Friedkinék, de nagyon félek tőle, hogy 19re húztak lapot. Szarom le, ha 13. lesz a csapat, de nem szeretném látni, ahogy megaláznak egy legendát.
Cáfoljon rám Mister Futuro!! Szombaton talptól skalpig mezben fogok leülni megnézni a debütálását!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danikov 2024.01.16. 19:58-kor.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 19:32


Ez k.rva jó! :) :)
Jó mozgást!
És szombaton tedd le a segged a tévé elé! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.16. 19:25


gondoltam egy jó hasonlatot Zsolti:
(előre is bocsi a témáért, de nem volt jobb)
Gyurcsány/Orbán vezetné az országot, amely szar irányba menne gazdaságilag, külpoilitikailag, az élet egyre nehezebb lenne, óriási infláció stb, de nagy lenne a pofája, kiállna az országért mindig, és bizonyíthatóan neki köszönhetően visszakapnánk Kárpátalját, és tárgyalásig jutnánk Erdélyről. Majd Brüsszel megbuktatná. Visszasírnád őt mondjuk évtizedek óta külhonban élő magyarként?? És otthoni nemzeti érzelmű magyarként?
Mert a konfettikupa kb Kárpátaljával ért fel a római drukkereknek - láthatóan.
Na jó nem tökéletes példa, és én magam sem tudom a választ:)

Na mentem, focizom erre egy jót (Petyával többek között) :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 18:57


Bammeg, csak olvasom a szerkesztőségi véleményeket. Nem bírom ki.
Elképesztő.
Azok az újságírók, akik hasonló eredmények mellett gondolom napok alatt a pokolba taszítanak edzőt, játékost, most kiállnak Mourinho mellett, és leszedik Friedkinékről a keresztvizet.
Megmondom őszintén, hogy olykor itt a fórumon is hasonlóan éreztem magam. Ám ilyen eksztatikus Mou-áhitatot senkinél nem tapasztaltam.
Mi folyik itt Rómában ???
F72, forródrót kell Rómából. :)
Bármit tudsz, pötyögd be légyszi. Meg bárki. :)
Ugye mekkora káoszt csinált Mourinho kinevezése ? Így utólag.
Eskü próbálom megfejteni a folyamatot, elemezni a szurkolók szeretetét, de az ekkora mértékű ragaszkodás indokolatlan.
Értem a hálát. Hogy visszaadta a hitet és a reményt. Hogy két kupadöntőt hozott.
De...
Pfú...
Mindegy.
Nagyon beárnyékolja a fasza kis napomat ez a szurkolói attitűd.
Vagy akkor nem lett volna ekkora tiltakozás, ha nyáron távozik a szerződése lejártával?
Eskü tartok a szombattól.
Gyerünk, Danikám, mi veled vagyunk !!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 18:36


Ámen!
Ez amúgy úgy lenne egy óriási élmény, ha a stadion hangorkánja közepette tudnánk megélni DDR visszatérését.
Együtt a szurkolókkal.
Tudom, hogy onnantól az eredmények számítanak, de az elején valóban kell egy adag romantika.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2024.01.16. 18:32


De régen vártam már h újra nézhessek focit Roma meccseken. Én nem is tudom h bírtam ki ezt a 2,5 évet..
Ez szerintem jó döntés.
Ez a legjobb ami történhetett számomra.
Átalakulás lesz, erre magasan jegyzett edző nem jön aki nem ismeri a sportigazgatót és az átigazolási politikát se. Igy most van idő rá h ne nyáron kelljen kapkodni.
Erre mondom én h futball romantika. DDR álma volt ez. Aminek kis esélye van h itt olyat tegyen le ami emlékezetes de miért ne. Én simán elfogadnám azt a kimenetelt ha gyengülne a keret de nagy potenciálú fiatalok meg jönnének. Faterral összedolgozva a primavera gyöngyszemeit szívesebben nézném. Szerethető csapatot akarok nézni és ha ezt a 2,5 évet kibírtam az arrogáns antifocival akkor azt is kibirom ha gyenge de szenvedélyes focit nézhetek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h.zsotti 2024.01.16. 18:54-kor.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.16. 18:29


De Zsolti, ez nem Roma-drukker. Vagy nem feltétlen. Csak egy nso hozzászóló.
A külsősök véleménye nem releváns. Tőlük elfogadom, hogy így látják. Mintha nekem kéne véleményeznem a Chelsea-t mondjuk

A többit meglátjuk szombaton
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 18:02


De még mennyire!
Na jó. Ma kezdtem a valódi lelki rehabot. Nem szabad senki mást, csakis titeket olvasnom. :)
Nem szabad visszaesnem. :)
De eskü ettől tartottam már régóta.
A szélsőséges Mou-rajongóktól.
Szombaton sok dolog eldől, de nem minden.
Amit meg beidéztél, Trigo...
Olyan, mintha ezek az emberek 2021 óta lennének Roma-drukkerek.

És ja, öszekaptak a Milan-meccs után.
Biztos nem a két fájó vereség miatt küldték el.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2024.01.16. 17:39


https://twitter.com/OfficialASRoma/stat ... _nXhA&s=19
De jó újra látni ebben a szettben.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.16. 17:37


uhh nso-s hszek beleolvasását is elfelejtem mostantól a témában
gőzük sincs a helyzetről
csak egy példa:
"A Roma vezetői nem normálisak. Amikor olvastam a sajtóhíreket csak legyintettem rá, erre tényleg belerohannak a vesztükbe.
A Roma kerete bűn gyenge, lehetetlen őket BL-be vinni. Mou nyert nekik ezer év után trófeát, EL döntőbe vitte őket, meg volt a top6. Tele vannak sérülttel és pont egy könnyebb széria jön nekik az ellenfeleket tekintve. Erre kirúgják. Nincs benne logika. A Roma innentől elindul a lejtőn, örüljenek ha az EL hely meg lesz nekik."

megvolt a top6!!!!!!????? Azta de kurva jók voltunk, hogy meglett a top6 :D :D :D :D
na elég is ebből

amúgy nálam még valahol Mancini is olyan, akinek szerintem Mou jó volt, de ez majd kiderül. Neki adok tiszta lapot

Amelyik játékosnak ez nem tetszik, az mehet is! Csá!
azon nézőkkel együtt, akik ki merik fújolni netán DDR-t az első meccsén

F72: igazad van, lehet DDR-rel 13. is a Roma, de .... de nem lesz :wink: Mou helyezést simán hozni fog

DDR neve hallatán korántsincs olyan nagy rajongás a fórumokon.
mert azt látják, hogy egy nagy edzőt cseréltünk egy kezdőre. Ha CSAK így nézed, akkor érthető amit gondolnak. Ha CSAK ÍGY. És ők ezek szerint csak így nézik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 17:25


DDR neve hallatán korántsincs olyan nagy rajongás a fórumokon.
Na most vagy féltik őt, és edzőként nem kérnek még belőle, vagy...
Le se írom.
(DE. Vagy pedig Mourinhót jobban tisztelik, mint az ikont.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2024.01.16. 17:21


Én nem nagyon látok olyan "Mou bébiket" a csapatban, akik emiatt a döntés miatt esetleg elégedetlenkednének és a teljesítményük rovására menne. Max Paulo és Romelu, mondjuk ők igen fontos láncszemei a csapatnak. Bízom benne, hogy inkább nyertesei lesznek a játékosok a megváltozott körülményeknek és felszabadultabban, a képességeiknek megfelelően tudnak majd játszani.

Ha DDR-el a kispadon füttykoncert lesz a Verona ellen a Special One menesztése miatt, akkor a közönség menthetetlen.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 17:15


Jaja, köszi. Ez a hivatalos.
De vajon oda fogja tenni magát, ha eddig is kétmeccsenként játszott egy félidőt? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2024.01.16. 17:10


Zsolti írta:Ha valaki megtud valamit Dybala reakciójáról, írja be légyszi.
Van fenn valami a romanews-on, de még fordítóval sem egyértelmű.
Hogy csalódott és dühös volt?
Ha ez valóban így volt, akkor remélem hamarosan találkoztok.


Semmi extra. Nagyjából:
"Köszönöm Mester. Köszönet mindenért, hatalmas öröm volt veled dolgozni. Köszönet a tanácsaidért és minden egyes szóért, amit nekem mondtál. A legjobbakat kívánom neked és a stábodnak. Remélem hamarosan újra találkozunk."
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.16. 16:54


Most nemcsak a klubért és DDR-ért szurkolok a gárdának, hanem azért is, hogy egy k.rva szót ne tudjon mondani Mourinho és a bandája fél év múlva.
Na és akkor most lássuk az ajánlatait nyártól!
Kell az 5-6. hely!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron