Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.06.22. 12:22


........ papírdobozokat, poharakat.........törtek szét


mekkora egy szemét banda...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.21. 22:07


https://www.nemzetisport.hu/europa_liga ... fa-2963695
:D példás büntetések
Az olasz klubnak ezeken kívül ötezer eurót kell fizetnie a csapat helytelen viselkedése miatt, valamint fel kell vennie a kapcsolatot a Magyar Labdarúgó-szövetséggel a szurkolói által okozott károk rendezése érdekében. Az UEFA közleménye szerint a római szurkolók kukákat, papírdobozokat, poharakat, kábelcsatlakozókat és két széket törtek szét a Puskás Arénában


Amúgy remélem Josénak a zsebéből kell kifizetnie az 50ezret - ez a minimum
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.21. 21:04


Melyik portugalra gondolsz faszkalap alatt?
Mourinho a faszkalap vagy pinto a faszkalap? Vagy mindketten? De akkor faszkalap-ok!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.06.21. 21:01


de az is megvan, hogy frattesi leigazolásáról szó sincs......majd megy az interbe, milanba v a juvéba......
(mondjuk már tavaly se őt választotta a a portugál faxkalap)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.06.21. 17:20


NagyDick.. :mrgreen: :D :mrgreen: :D
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.21. 14:27


NagyDick barátunk pedig időközben hivatalos lett. Gyors, erős, fiatal és állítólag némi agya is van a poszthoz. Életemben nem láttam játszani, úgyhogy másodkézből az infók. Reméljük hoz egy Rüdiger szintet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.21. 07:04


Egyelőre úgy tűnik Ibanez beáldozása nélkül is összejön a 30 millió. A 8,5-ös Trahovic után 10-ért viszi Kluivertet a Bournemouth és elvileg Vinát is 7,5-ért, Volpato és Missori pedig 12 körül lehet Sassuolos.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.20. 08:14


Trigoria írta:k.rva jó az a cikk a főoldalon. Illetve a kép benne:
"A fotón az IFF elnöke, Idriss Diallo a Lilleben játszó Jonathan Bamba és Ndicka mellett pózol."
Én már ki se akarom googleözni, hogy melyik lesz a háromból a játékosunk :D :D


A középső még ifistának néz ki. Olyan 16 éves lehet, így őt kizárnám.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.20. 07:55


k.rva jó az a cikk a főoldalon. Illetve a kép benne:
"A fotón az IFF elnöke, Idriss Diallo a Lilleben játszó Jonathan Bamba és Ndicka mellett pózol."
Én már ki se akarom googleözni, hogy melyik lesz a háromból a játékosunk :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.06.20. 05:54


Szerintem azért, mert ők tényleg “hulladékok”, szemben a többi felsorolt nagyobb részével.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.06.19. 21:33


mondtam én hogy eladjuk a jövőt, addig nincs is ezzel semmi baj, míg ezek az ingyé igazolható, de annál nagyobb fizetésért érkező zsoldosok beválnak, mert ha nem, na a gond ott kezdődik....

amúgy qrvára nem értem, hogy egy villar v kluivert mért nem kap bizonyítási lehetőséget?!

mondjuk vhol borzalom, hogy egy perez, vina, spina, somurodov, karsdorp, kumbulla, ábrahám, belotti hulladékok jó része rajtunk marad, nálunk kezdi az új idényt :bah:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.19. 19:34


Köszi, eric. Talán közelebb kerültem az igazsághoz. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.19. 19:21


Zsolti, elvileg 3 éves ablakot néznek. Június 30ig tart az év, eddig kell most ezt a 30 milliót összeszedni, hogy az elmúlt 3 év balansza jó legyen.
Viszont július 1-től a harmadik év kiesik, az előző kettő meg ez számit majd, szóval, hogy mennyit költhetünk az attól is függ, hogy mennyire minuszos év esik ki. Nekem úgy rémlik hogy a 2 évvel ezelőtti volt az igazán minuszos, Abrahammel, Shomurodovval, Patricioval, stb. Szóval olyan sokat valószinűleg idén sem költhetünk, hacsak nem sikerül végre eladni a kölcsönadogatott ballasztot.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.06.19. 18:19


fel kéne hívni a juvénál pár embert, adjanak tippet mit hogyan kell ilyenkor... :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.19. 16:55


Én tényleg butus vagyok ehhez, segítsetek.
Ha most Friedkin adna 30 milliót zsebből új igazolásokra, nem tehetné meg, ugye ?
Mennyi pénzt kell összeszednünk eladásokból, és ennek függvényében mennyit költhetünk igazolásokra a nyáron ?
Cristante beletalált:
"Továbbra is mindent beleadok majd a klub színeiben, és a szurkolóinkért - hihetetlenül fantasztikusak, akik többet adnak vissza, mint amennyit kapnak."
:D :D
Hát többet, ja.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.19. 14:57


Ha az ilyen srácokat elengedjük, pont olyan gyökértelen, arc nélküli, fos csapat leszünk, mint az Inter vagy a Juve
nem nagyon van már "Ha"....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.19. 13:43


Nagy bajom nincs ezekkel az eladásokkal, mert jól járhat mindhárom fél. De oda az kell, hogy legyen visszavásárlási jogunk vagy legalább részesedjünk komolyabb mértékben a továbbértékesítésből.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.19. 13:03


Időközben nem csak Trahovicot viszik, de Volpatot és Missorit is, mindkettőt a Sassuolo. Tényleg az forgatókönyv van, hogy mindenkit is eladunk egy szűk 16 fős keretet leszámítva.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.19. 10:58


Az Internek megér 35öt, nekünk nem ér meg 25öt úgy, hogy saját nevelés és bevállaltan Roma szurkoló.
És igen, igazából fel sem kellene hogy merüljön a "miért?". Római nevelés, bőven Serie A szint. Nekem sem kell ennél több. Ha az ilyen srácokat elengedjük, pont olyan gyökértelen, arc nélküli, fos csapat leszünk, mint az Inter vagy a Juve, annyi különbséggel, hogy az eredményeink a kanyarban sem lesznek hozzájuk képest.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.06.19. 10:29


Nekem onnan, hogy római, Roma-nevelés, nem kérdés a prioritás. Már Politano elvesztését is nehezen emésztettem meg.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.19. 09:49


Fiatal, saját nevelés, olasz válogatott, és hiányposztra jönne. Nagyon sokat én sem láttam játszani, szóval kimerítő elemzést nem tudok adni, de valamiért olasz válogatott (hétvégén mindkét mecsen kezdett), és valamiért csak akarja több klub is. Szerintem nem rossz játékos. Ebben a Mourinhoval sújtott csapatban kevés szalmaszál van, amibe lehet kapaszkodni, akiknek érdemes szurkolni, ő ilyen lenne. Inkább szentimentális érvek, mint szakmaiak, de valószinűleg szakamilag sem járna rosszuul a csapat.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.06.19. 09:31


Mitől olyan jó Frattesi? Nem élcelődöm. Láttam pár meccsen és nem jöttem rá. Római, ez nem kérdés, tehát örömmel látnám a csapatban és válogatott is valamiért, de én nem vágom, hogy mitől olyan fantasztikus. Szívesen veszek véleményeket.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.19. 08:46


Tammy nem kezdett, gondolom nem játszott volna, ha nem muszáj. Inkább az a kérdés Mounak, hogy miért voltunk a bajnokság vége előtt 10 perccel még EKL helyen.

F.Totti, tök egyet értek azzal amit irtál, ezt már Zsolti is fejtegette, hogy Szanicson át az egész Roma szurkolói közeg hozzáállása zavar, de nagyon. Bármi ami rossz, arról nem beszélünk, meg amúgy se Mou hibája. Neki amúgy is csak jó döntési vannak. Kritizálni nem lehet.
Florenzi eladásánál egy hangot hallattak, de ha Mou menne lázadás lenne Romában. Rossz irányba kergetik a klubot.

Frattesi meg ha tényleg az Interbe megy, akkor elbőgöm magamat. Érte küzdeni kellene. Ha bárkiért pénzt adunk nyáron, akkor Pinto leirta magát nálam, hogy azt nem Frattesire költötte.
Lehet mégiscsak jó lett volna elérni azt a 4ik helyet.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.19. 07:34


Hunszi írta:(mondjuk ezt sem teljesen értem a vezetőség részéről, ha ők is tudják, hogy belőle szedjük össze a 30 milliót, akkor utolsó meccsen miért kockáztatják meg a szerepeltetését?)

Ez mondjuk elég fajsúlyosan jelzi kinek mit ér a szava a klubnál. Ez kizárólag akkor történhet meg, ha José minimális mértékben sem kontrillálható senki által. Ha szerinte 5 percre kell a pályára Tammy, akkor tök mindegy Pinto mit intézett és miért. Tammy játszani fog.
(vagy kamu a letutizott eladás)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.19. 07:11


marco24 írta:Szerintem Zale csak akkor eladó, ha ég a ház. Láthatóan a ballasztot szeretné eladni Pinto, hogy meglegyen a 30 milla. Perez, Shomurodov, Karsdorp, Kluivert, Villar, Vina, stb. játékosokat próbáljuk úgy eladni, hogy abból meglegyen a pénz, határidő előtt. Azt gondolom, hogy Abraham és Kumubulla sérülései nagyon rosszul jöttek, hiszen utóbbinak megvolt már egy ideje a cseréje, de most nem kapunk érte pénzt és Abraham jövője is kérdéses volt nálunk. Így viszont mindenki tudja, hogy Ibanezből kellene pénzt csinálnunk és hát éppen ezért nem is annyira akarják kinyitni a PL klubok a pénztárcájukat érte.

Volpato és Tahirovic távozása nem probléma. Előbbi esetében beépítenék egy visszavásárlási klauzát. De egyébént az utóbbiért kapott 8 milla pont elég lehet ahhoz, hogy az óriási nyomáson csökkentsen és ne kelljen bagóért eladni játékosokat. Sajnos most hiába tenne Friedkin pénzt a csapatba, ezt nem oldhatja ő meg, pedig szerintem megtenné.


Tammy eladása már borítékolható volt, a csapat megegyezett az Aston Villával, 30-ért vitték volna, állítólag már minden kész volt.

(mondjuk ezt sem teljesen értem a vezetőség részéről, ha ők is tudják, hogy belőle szedjük össze a 30 milliót, akkor utolsó meccsen miért kockáztatják meg a szerepeltetését?)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég