Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.30. 16:40


nem hiteles az a dicsőités, átlátok a szitán... :D :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.30. 15:10


O hat sajnos f.tottirol nem tudok peldat venni, mert utalom a kelkaposztafozeleket es azt balhe aran sem eszem meg.

Azt meg megertem, hogy nem lehet szapulni az edzot, nade, hogy dicsoiteni se...
Oreg vagyok en mar ehhez...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.30. 10:29


Oh, utoljára olyan 5 éves koromban lehettem pozitív példa, amikor szépen megettem a kelkáposzta főzeléket :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.30. 09:29


így van, tomm, van arany középút. Pl F.Totti, aki szintén leírta szépen, mi a baj Fonsecával, mégsem erről szól minden hsz-e. Vannak értékelhető hozzászólásai is :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.10.30. 07:32


Tomm, átestél a ló túlsó oldalára.
Most már nagyon szereted őket.
Ez se jó. :wink: :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.30. 05:39


Aranyaban?
Fonseca a hibas. Meg fienga.
Ki mas? A takaritono?
Akarmit is tett vag mondott esetleg flo, a ket jomadarat kellett volna inkabb kirugni.

De persze imadom oket, a kedvenceim mindhalalig!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.29. 23:58


Nem csak tomm okolja Flo elüldözése miatt.
de tomm arányában nagyon
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.29. 23:44


Fonseca bőven okozója Florenzi kálváriájának. Ő tette ki a csapatból és kritizálta. Nem csak tomm okolja Flo elüldözése miatt. És mellesleg szar edző. Nincs játékunk. Jó ha hat-hét meccsenként tervszerű amit csinálunk. Lehet számlálgatni a pontokat, de én inkább a szememnek hiszek. Majd ha nem csak a Benevento és Young Boys felé gyíkokat verjük, elgonolkozom hogy hátha mégsem fogalmatlan a edzőnk.

Legyünk büszkék a tavalyi eredményekre? 5. Hely, 8 ponttal a Atalanta és a Lazio mögött. Kiesés 1 forduló után a kupából, tükörsima búcsú az ELben az első nem hurka ellenfél ellen. Ez olyan hűdefasza???! Hil van ez Garcia vagy Spalletti eredményeitől? A BL elődöntőt nem is említve. Béna, túlértékelt.


És itt jegyezném meg, hogy minden elődjét védtem. Még Garciát is. Spallettit egyenesen imádtam.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.10.29. 19:04


Annyit tennék hozzá, hogy Egri Viktor még az első meccsek egyikén mondta, azt viszont nem tudom, hogy volt e akkor már Smalling vagy sem, hogy Fonseca folyamatosan erősítésért lobbizik és szerinte kell még 1-2 igazolás, hogy jó legyen a csapat, ezt egy portugál tévének mondta. Aztán később azt nyilatkozta, hogy így is elég jó a csapat 4. hely a cél.
Szóval azért sírt ő is nem kell félteni.
Az a baj, hogy fejétől bűzlik a hal mindig. Baldini, Baldissoni, stb. olyan alakok voltak akiktől kifordult a gyomrom. Sajnos Fiengában sem érzem azt, hogy tudná mi a jó vagy egyáltalán melyik a jó irány. Szerencsére a Friedkin Family eléggé résen van most, nem is értem, nem megy most a Toyota, hogy ennyire csak a csapatra koncentrálnak? Örülök neki persze, jó, hogy végre jelen van a tulaj. Talán így nem tudja őket megvezetni az aktuális vezetés.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.10.29. 16:34


Gabesz írta:Petrachi 5 milliót követel a Romatól amiért elbocsátották. Rendes srác.
https://romapress.net/2020/10/28/petrac ... dismissal/

Aztán mit kellene csinálnia? Konkrétan szerintem még mindig nincs arról semmi infó, hogy miért függesztették fel, volt valami összezördülése Pallottaval, ennyit tudunk.
Én Roma szurkoló vagyok, de ha a helyében lennék, ugyanezt csinálnám. Volt egy érvényes szerződése, aztán az elnök úgy dönt valami miatt, hogy inkább mással folytatná, akkor tegye ezt meg nyugodtan, de fizesse ki azt az összeget, amitől elesett. Nem találtam infókat a kontraktus hosszáról és a fizetéséről, de gondolom valahol ezen a szinten lehet. Arról nem tehet, hogy idő közben volt egy tulajdonos váltás.
És mindezt úgy mondom, hogy annyira nem kedveltem őt, mert egyrészt Luca Pellegrini elengedése nálam megbocsáthatatlan bűn, másrészt szerintem az igazolásai neki se ültek és a Monchi selejtet se tudta eltakarítani.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.29. 15:17


ok, ez így korrekt, amit írsz (és köszi a forrást). Bár nyilván erősen sarkított példákkal. :)
Na igen, de ez ellen szerinted mit lehet tenni egy fórumon? Illetve miért is kéne tenni ellene? Egy fórum azért fórum, hogy elmondhassa mindenki mit gondol a dolgokról.Voltak időszakok, amikor mindenki szinte csak jót gondolt. Most meg olyan időszak van, amikor mindenki szinte csak rosszat.
Elhiheted, hogy nem tudatosan keressük a belerúgás lehetőségét egy olyan klubba, ami életünk igen fontos része.
Mondok egy példát az előzetes elvárásokról: legyen a csapatban minél több olasz. Ha 1-2 van, akkor MINDEGY hogyan szerepel a klub, legyen az akár BL győzelem is, AKKOR IS meg fogom jegyezni, hogy ok ok, de kevés az olasz. Ezt sokan értelmezhetik úgy, hogy a kákán is csomót, de ezek az elvárások pont hogy nem változnak szerintem, pont hogy következetes maradnék.

Objektívnak szakmai cikkekben és elemzésekben, összehasonlításokban kell lenni, nem egy fórumon.

Kluiverttel egyetértek. Nem hiányzik.

A kiégésed megértem. Csak te pl a károgástól égsz ki, én meg a jelenlegi csapattól. Összességében te vagy a boldogabb a Romával kapcsolatban jelenleg, ez vigasztaljon téged. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2020.10.29. 14:42


Ez egy egyszerű hsz az egyik szurkolói csoport zárt face csoportjából.

Én picit pont erre szerettem volna kilyukadni, hogy a klubot, és a klubnál történő szakmai munkát, picit objektívebben kellene értékelni, és beszélni róla, nem pedig egyénileg felallitott kritérium rendszer alapján, mert e mindenkinél más. Belegebedhet a klub abba, hogy jobbnál jobb legyen, vagyis törekedjen rá, ha az a szempont hogy pl ha nincs Uru a csapatban felőled mindegy az eredmény (nyilván picit sarkitok, de remélem érted mire gondolok.)
Hogy hiába megy egy nagy szériát egy edző, nem állnak bele mert külföldi. Ezek mind mind előzetesen felallitott elvarasok, és ezeket az elvarasokat tok jó érzékkel tudják nagyon sokat úgy változtatni,hogy mindig lehessen mivel ekézni a klubot. Hiába megy jól a csapatnak ha vki Kluivert eladása miatt ássa el az edzőt. Egy olyan játékosért akire mint látjuk szükség sincs, és az elmúlt 2 szezonban sem volt 3 olyan meccse ami kapasbol beugrik az embernek h jól játszott. Lehet picit elfilozofalom, csak kezdek brutál kiegni az állandó károgáson. Nem csak itt, úgy átlagban mindenhol ez megy.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2020.10.29. 13:59


Santon lesérült, mára oda a supersub. :roll:

Petrachi 5 milliót követel a Romatól amiért elbocsátották. Rendes srác.
https://romapress.net/2020/10/28/petrac ... dismissal/
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.29. 13:38


Ferenc10

Most ezt nem igazán értem.
Szomorú hogy sokszor a pontok sem elegek.
MIért szomorú? Kibeb.szottul lefosom hogy pl 5. helyen végzünk vagy 10. helyen. De még azt is, hogy beesünk a BL-be a 4. helyen vagy 15. hely. Én a csapat szerethetőségét teszem mindig az első helyre.
Én nyíltan vállalom, hogy persze hogy Ranieri és Zeman, mert ROMANISTÁK. Egy romanistának ezer hibát is elnézek egy Fonsecához képest!
Csak azért mert romanista? PONTOSAN azért! (De ez én vagyok. Csak az értetlenkedést nem értem. Nem mindenkinek azonosak az elvárási egy klubbal szemben.)

És tommon kívül szerintem kevesen hibáztatják Fonsecát Flo miatt. Ott 99%, hogy más van a háttérben. Ha újra és újra felhozod, attól még nem lesz igaz.
DDR jegelése nem lett elfelejtve (bár de, én mindent elfelejtek :)). De nem azért mert DDR romanista és benyelte, hanem mert Zeman is romanista! Neki ezt is elnézem.

Annyira hogy az első nehézségek közepette már menekült Rómából. Benne nem volt kitartás,romanizmus. De persze őt nem szabad hibáztatni.
pfff, ezt ne itt szerintem :evil:

(és forrást azóta se adtál)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.29. 13:10


En szidtam is zemant ddr miatt. Tobbszor is ki lett emelve, hogy messze nem az eredmenyek miatt kapja fonseca a szidalmakat. Es nem csak flo miatt.

Conte kapott elismerest, voltak is eredmenyei, de azert hasra senki nem dobta magat tole.

A tobbi edzot meg miert kene szidni?
En nagyon orulok, hogy pirlo alattvegre botladozik a juve. Halleluja pirlonak, remelem kihuzza addig, ahonnan mar nem nyernek.
Gattusonak szinten drukkolok, hogy mogottunk vegezzenek, ha bukdacsol, hat jol teszi.
Piolinak is addig orultem, amig nem talaltak magukra.

Szidja oket, akinek ket anyja van...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.10.29. 12:51


Ferenc10, a Flo-ügyben szerintem ne is találgassunk.
Az Atalanta nem vágott négyet a Napolinak, fordítva történt.
Amúgy van igazság a gondolataidban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2020.10.29. 11:45


Szomorú hogy sokszor a pontok sem elegek. Sőt, valami mindig baj, ha szar játékkal eredmény jön az a gond, ha fordítva történik pedig az. De már megszoktuk...a Ranieri féle játékkal is baj volt, és a Zeman félével is. De mindkettő bármelyik pillanatba padra ültetnék sokan. Fonseca dögöljön meg mert eluldozte Florenzit, de hogy Zeman majd egy szezonra jegelte DDR mert taxidisz az új DDR el van felejtve. És miert lett elfelejtve? Mert DDR valóban romanista és kitartott jóban rosszban, mehetett volna a Chelseabe és szinte bárhová. A két szitu közti különbség csupán a két játékosa elkötelezettsége volt.... Pedig DDR-rol akkoriban nem kaptunk annyi gólt mint két szezonnal ezelőtt Flo oldaláról..... Arra is csak legyintettunk, nem baj, Flonak belefér. Római. Annyira hogy az első nehézségek közepette már menekült Rómából. Benne nem volt kitartás,romanizmus. De persze őt nem szabad hibáztatni.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.29. 11:43


pont tegnap olvastam, hogy a lockdown óta a Milan és a Roma szerezték a legtöbb pontot. Durva. Meg sem fordult volna a fejemben.

Amúgy amit már említeni akartam, talán a Benevento elleni meccs előtti sajtótájékoztatón volt kérdés Florenzi, és ő azt mondta, hogy neki kellett volna Flo, főleg ebbe a taktikába. Persze tudjuk, bárki bármit mondhat, és az is egyértelműnek tűnik, hogy nem most nyáron lett "kitéve" Flo, hanem télen, és persze valahol Fonseca is ludas, de itt valami mélyebb ok van. Mert ha annyira kellett volna Fonsecának, akkor minden követ megmozgat, hogy megtartsa a játékost. Nyáron már kellett volna neki, de akkor meg már Flo intett be, hogy császtok, jó lesz nekem a PSG is.
Na mindegy, azt kb. minden Fonseca-utáló el kell fogadja, nem fog tudni annyira sz*rul teljesíteni, hogy kitegyék, ezt az évet is végig fogja vinni. Ide a bökőt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.29. 11:11


forrás, link, szerző, bármi?
kinek a véleménye ez?

amúgy a statisztikák önmagukban - és Rómában főleg - nem jelentenek mindent
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2020.10.29. 10:35


Paulo Fonseca utolsó 14 meccse: 10W 2X 2L ( Ebből az egyik az Europa Liga győztes Sevilla ellen, a másik pedig a regisztrációs hiba miatt 0-3)

Igen, ennek a kitűnő sorozatnak az ellenére a mester szinte "meccsről meccsre" pengeélen táncol, miközben a Liga kitűnő edzőinek poziciója felől nincs kétség....

Simone Inzaghi helye biztos,miközben hármat kap a Genoatól és négyet az Atalantatol, Conte elveszti a Derbyt, majd nem bír el a Mönchengladbachal, Pirlo leixel a Crotoneval , Gattuso brigádját pedig Nápolyban veri AZ Alkmaar, és szintén négyet ver neki az Atalanta.

Mindannyian kitűnő edzők, nem inog a pad, de persze Fonseca még mindig pengeélen...

Ő az az edző, aki ha nyer az szerencse, ha nem pedig egy kutyaütő.

Ő az a mester aki ha nem megy a csapatnak és nem nyúl bele a meccsbe azért kapja a savat, ha pedig teljesen mást próbál ki azért...

Ő az a mester aki nem engedhet meg magának egy Svájci csapat ellen 9 helyen cserét 3 nappal Európa egyetlen veretlen csapata elleni mérkőzés előtt. Egy Young boy ellen....

Ő az a mester aki hülye ezzel a kezdővel felállni a YB ellen a Milan előtt...

Csak Ő az egyetlen mester aki hibázik, és Ő az aki mindig is kritizálva lesz.

Egy kicsit olyan mint Cristante, bármit is tesz, benneragad a skatulyába amibe belehúzták.

De persze mi rómaiak már csak ilyenek vagyunk, ülünk a bárokban beszélgetünk kritizálunk. de a fasznak is van vége!

ELÉG!

A város még mindig imádja és idolizálja Zdenek Zemant és köpköp Fonsecára miközbe a Portugal tulajdonos váltás közepette -COVID idején- tömérdek rendeszeres sérülttel - és HATÁROZOTT gazdasági lehetőségek közepette vezeti a csapatot. Paulo mindig minden szituban a hátára vette a felelősséget. Nem jött tőle sosem a hiszti, hogy a római légkör hatszor nehezebb , hogy az ujságírók ellenünk vannak, a rádiók, és a sajtó. Nem veri az asztalt játékosokért (ahogy teszik más kluboknál bizonyos Conték), pedig lenne mire panaszkodni mert nehézek a körülmények körülötte.

De ő csak fikázást és kritikát kap a várostól. miközben sosem tett panaszt a körülmyénekre...

Pontosan ugyanilyen kritikákat kapott korábban is Rudi Garcia aki pontrekordot hozott össze rövid római útján.

Spallettit meg sem említem...

Ezek az edzők nem kapják meg az elvárt tiszteletet a rómaiaktól, miközben a "romanista" kollégák az egekig vannak magasztalva....

Ez egy ilyen város, a Romanisták, és a haverok védve vannak, sokszor még az eredmény sem számit...

Ezt az imént olvastam és rájöttem hogy pont így ítélkeztem Fonsécáról.

Hibáztam.

DAJE PAULO!!!
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.26. 21:20


+++
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.26. 21:03


De tényleg, tomm, én is csomó mindenért pipa vagyok, mégsem megyek át ámokfutó pocskondiázásba, és kérlek, kicsit tényleg finomhangolj. Kezd zavaró lenni, hogy nincs pozitív, de még csak semleges hszed sem. Ami van, az sem kesergő, hanem kimondott szitokáradat. Elnéztem, mert én sem vagyok kibékülve csomó mindennel, de legyen itt most egy kis állj. Köszönöm.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.26. 18:48


nana!
Itt nem gyeploengedesrol van szo!
Ki csinalt eddig olyat, hogy egy szuletett romait, aki sajat neveles es olasz valogatott, lecsereljunk egy megbukott juventusosra meg egy annal is nagyobbat bukott interesre? Es megis hogyan tudja ezt valaki pocskondiazas nelkul elturni? Nem is ertem....
inkabb megiscsak dogoljon meg
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.26. 18:41


Nyilvan nem a halalat kivanom... akkor pusztulj innen! Takarodj innen, huzz innen a budos francba... a tetszoleges alahuzando

De elobb-utobb mindenhez hozzaszokik az ember, ugyhogy nyilvan majd kifarad ez is.
Vagy akar el i erhetne valamit es akkor hamut szorok a fejemre es rengeteg bocsanatkero es dicsoito hsz-t fogok irni. Meg surun lejarok az utcara eltakaritani a piros havat...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.26. 18:20


Gabesz, nem tudom régen olvasta-e a fórumot, de Corsónak abban igaza van, hogy itt tiltott volt pocskondiázni bárkit (BÁRKIT!), aki az AS Roma alkalmazásában állt. De még ellenfél játékosait se nagyon.
Miért? Mert így hozta meg snatch anno a szabályokat (és áll a netikettben), és mivel ez egy magánoldal, jogában is állt/áll.
Nem tisztelni kellett, csak nem szidni! :!:
Ezen a gyeplőn engedtünk egy ideje, és mivel már nem vagyok moderátor, én is kimondom a véleményemet arról a két bohócról.

De!
Azt azért fogadjuk el, hogy nem mindenki rühelli őket úgy mint mi, és nem mindenki olvassa szívesen tomm pocskondiázó ámokfutását! :)
Sőt, még nekem is kezd sok lenni. :oops: Kicsit átesett a ló túloldalára.
És mivel az említett két ember nem olvassa a fórumot, kvázi értelmetlen is. Értem, hogy tomm is dühös, nem is kicsit, de ez a fórum NEM a Dühöngő!

A "dögölj meg" kifejezéseknek nincs itt helye.

Tehát tomm, már csak mint fórumtársad kérlek, hogy egy kicsit vegyél vissza az ámokfutásból! :wink: (annak ellenére, hogy igazad van)
Ha teszem azt még két évig itt lesz a portugál, akkor két évig ne kelljen már minden hszben a szidásukat olvasnunk. Elég lesz minden ötödikben is:)

De ez csak egy kérés. Rajtad áll a dolog. (Meg sn-en ha odacsap az ostorral. :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég