Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.25. 11:53


Valaki tud hivatalosat mikor lessz edzonk?
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.25. 09:54


Ja bocs. persze, h. Zeman. Ő állítólag egyből jönne is (a Pescara elnöke szerint ez minden vágya :) )
és állítólag a szurkolói közhangulat is mellé állt
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.05.25. 08:21


fradista romanista írta:A mai sajtó mindenfélét találgat edző ügyben. Az azért kiderült, hogy Montella Villas Boas és bielsa négyes van képben.,, de az esélyeket illetően írnak mindenfélét. Annyit biztosan , hogy Bielsa ügyben Sabatini ma madridba megy a sdpanyol kupadöntőre....


de ki a negyedik fr? Zeman?

Tottika84 írta:

Akkor Burdisso is kuka nalad?????????


egyenlőre igen, sajnos
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.05.25. 08:00


Tottika84 írta:Edy Reya is szabad tudom hogy a bugyi kekeknel volt de en ot is szivesen latnam,en nagyon Lajos tavozasa mellett voltam de 1000x jobban akkarnam ot mint Montit nem ertem mit latnak benne teljesitette a minimum kovetelest egy kozep csapatban lehet nalunk mar ez is ki ugro teljesitmeny.de amugy Di Matteo is szamitasba johetne Mert Abramovich valami nagy nevet akkar a kispadra akkor o is felszabadul en orulnek neki.

Ha Di Matteo jönne, akkor a védekezéssel nem lenne gondunk :lol:
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.25. 07:34


A mai sajtó mindenfélét találgat edző ügyben. Az azért kiderült, hogy Montella Villas Boas és bielsa négyes van képben.,, de az esélyeket illetően írnak mindenfélét. Annyit biztosan , hogy Bielsa ügyben Sabatini ma madridba megy a sdpanyol kupadöntőre....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.25. 05:58


Edy Reya is szabad tudom hogy a bugyi kekeknel volt de en ot is szivesen latnam,en nagyon Lajos tavozasa mellett voltam de 1000x jobban akkarnam ot mint Montit nem ertem mit latnak benne teljesitette a minimum kovetelest egy kozep csapatban lehet nalunk mar ez is ki ugro teljesitmeny.de amugy Di Matteo is szamitasba johetne Mert Abramovich valami nagy nevet akkar a kispadra akkor o is felszabadul en orulnek neki.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.24. 22:28


Bielsanak és Zemannak is már csak 1 meccse van hátra aztán lejár a szerződésük... varjuk ki a végét. Sabatiniböl még kinézném, hogy visszahozná Montit de bizom Baldini józan eszében. Monti baromság lenne, föleg ha Catania sem akarja elengedni, csak feltételekkel. Nem hinném hogy 1 év alatt olyan edző lett belölle akiért harcolni kéne (utolso 10 mérközés 1győzelem 4 döntetlen 5 vereség). 1 év mulva lejár a szerződése és akkor jöhet ha tényleg bizonyít.
Zeman vagy Bielsa lesz a befutó :wink: ha egyikse jön akkor még mondjuk AVB, de Montinál akár még Gasperinit is szivesebben látnám....
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.05.24. 21:35


Csak nehogy Montella visszahozza a kapuba Donit. :(
Nagyon vártam a bohóc távozását,de nem Montellát akartam,Capellót v. Spallettit.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.05.24. 21:20


Kezdhetünk beletörődni középcsapat (értsd se színe se szaga) státuszunkba Montella érkezésével. Hacsak nem valami csoda folytán elérjük jövőre a BL-t, jópár évre lehúzhatjuk magunkat a klotyón.
És akár reális, akár nem magunkhoz mérve az elmúlt évtized teljesítménye, rohadtul hiányozni fog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára blint63 2012.05.24. 22:13-kor.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.24. 20:35


Aquilani írta:Úgy néz ki, hogy a Juve elhalássza előlünk Drogbát....

Ez hír? Mert ha az, akkor megoldódna ez a probléma:
mcsabi írta:Destro juvébe igazolása sztem hülyeség lenne. Borinivel hatalmas párost alkothatnának...
...
Oszi összebalhézott Baldinivel és lehet el is húz Malagába.

Igen, és Borini sem hinném hogy Roma fan volt, de lőtt 9 gólt, szal Destronak is hamar megbocsátanánk ha lőné a gólokat...
...
Jól hangzik, és biztos vagyok benne, hogy a Malaga találna is az egyik olajoshordó alján annyi pénzt, hogy jól jöjjünk ki a transzferből.
zsolti írta:Hú de nehéz lenne megemészteni Montellát...

Könnyedén megemészteném... de mint olvasom abban egyet értünk -mert én is így vagyok vele- , hogy ha nincs Spalletti, Zeman, Capello, akkor negyedik megoldásként én Montellát választanám.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.24. 20:23


CaPy írta:Nico, nőlj már gyorsabban:
http://www.asromastreaming.net/2012/05/ ... nel-video/

És tényleg több helyen is olvasom, h már az espanyolból is elvitték volna. 10m + Gagot adnák xDD. Amúgy annyira jó lenne, ha azért nem akarnának edzőt, mert Bielsa-ra hajtanak és megvárják, mire a spanyoloknál is vége a szezonnak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.24. 20:22


Érdemes lenne vissza olvasgatni egy két hónapot, mikor és ki szidta meg kérte LE távozását.....Király...Megkapjuk kisrepülő barátunkat....Sabatini meg belehúzhatná magát a csúzliba ha ebbe bele megy.....és Amerikáig meg se álljon.....Amikor ide jött azt mondta, hogy hatalmas Róma drukker. És bla bla bla....Ha ide jön Vincenzo, akkor ez az egész csak egy hatalmas kamu volt!!!!!!! Vagy azt gondolja, h a Curva Sud türelmesebb és lojálisabb lesz hozzá a múltja miatt? Majd így elfogadhatóbbak lesznek a vereségek egy Cesena-tól? De akkor megint megkérdőjelezem a "Rómaiságát"!!!!! Ha nekem lenne rá pénzem, akkor a világ legjobb edzőjét akarnám idehozni, és nem Montella kaliberű edzők lennének a pletykák közepében...Top edzők nevei rónák a hasábokat, és nem Villas Boas meg Montella között kellene a drukkereknek hezitálni és aggódni, hogy a szar jön vagy a még szarabb..........Gratulálok Sabatininek meg a Vezetőségnek....Felháborító....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.05.24. 20:05


Hú de nehéz lenne megemészteni Montellát...
Persze lehet,hogy az idő minket cáfol majd,meg amúgyis a mi fiunk,de...
De valahogy nem értem a vezetőket.Mi fogta meg őket Vincenzóban?Fiatalsága,római érzelmei,olcsósága,az előző szezon munkája?Nem tudom.Az is megeshet,hogy nincs komoly esély Villas-Boasra,Spallettire,Capellóra,Bielsára meg hasonlókra,ezért megelégszenek Montellával is.Inkább,mint egy Pioli,Cosmi,Sannino,Ficcadenti,Delio Rossi,stb.Lehet,hogy így gondolkodnak.És ha már nagy halat nem tudunk fogni,akkor maradjon egy pályakezdő római!
Ezzel nincs is semmi gond.
De tényleg nincs egy picivel nagyobb halacska???
Luis Enriquét pedig figyelemmel fogom kísérni,ritka őszinte ember volt,soha nem kertelt.És lám,év végén felállt.Minta.
Nem voltak sunyi olasz nyilatkozatok,nem volt mismásolás,gerinces volt,na.
Persze mindez sz.rt sem ért.
Grazie Lucho!
Mi meg kössünk már végre szerződést valami allenatóréval.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.24. 19:49


mcsabi írta:Oszi összebalhézott Baldinivel és lehet el is húz Malagába :P. Nem hullatnék egy könnycseppet se, csak adják meg azt az árat, amiért megvettük :P


Az semmi! Itt a nap vicce: http://www.laroma24.it/archivio/65752/m ... valdo.html :D :D :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.24. 19:18


Oszi összebalhézott Baldinivel és lehet el is húz Malagába :P. Nem hullatnék egy könnycseppet se, csak adják meg azt az árat, amiért megvettük :P
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.24. 18:48


Montella állítólag hamarosan felbontja a szerződését és jön a fővárosba. Most, hogy elkezdték Bielsa-t emlegetni csak azt kérdem miéééért? Destro juvébe igazolása sztem hülyeség lenne. Tele vannak csatárokkal, esélytelen lenne, hogy a kezdő közelébe is kerüljön, nálunk meg Borinivel hatalmas párost alkothatnának Bielsa kezei alatt. Mondjuk akkor mehetne oszi és jöhetne muniain, javi martinez :P.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.24. 18:36


Nagyon remélem, hogy csak kacsa, ennyire nem lehet valaki dilettáns. Képtelenség. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.24. 18:23


Hogy Sabatinit megkérték, adja kölcsönbe Lamelát egy szezonra? :shock:
Montellaért cserébe Florenzit és/vagy még néhányat a fiatalok közül? :shock:

Néhány órán belül kiderül. Annyira emlegetik, hogy csodálnám, ha nem Montella lenne...
Az álmom az, hogy mégsem és Villas Boas helyett az újabban emlegetett Bielsa felé veszik az irányt. Bár itt a szurkolók darabokra szednék a nem éppen kommunikációjáról híres mestert.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.24. 17:22


hát ő se lesz már a régi, nekem legalábbis ez a nyilvánvaló.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.24. 16:47


lucifer0013 írta:G. Rossi gyakorlatilag kuka, szerintem annyi ép meccse se lesz, mint Aquilaninak (persze én pesszimista vagyok a feltámadásokkal kapcsolatban)

nagyon kiváncsi vagyok ki igazol ide:
nincs bl, nincs el, nincs nagyklub,
van süllyedő seria a, ígéretek:mint sikeres projekt, fiatalítás, szép foci, valamennyi pénz stb...

ergó maradnak a hasonló vagy rosszabb klubbok játékosai (Moussa Sissoko, Mateo Musacchio) és a szupertehetséges délamerikaiak

csak nehogy a Villareal féle szopórollerra szálljunk fel a következő években



Akkor Burdisso is kuka nalad?????????
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.05.24. 16:11


Úgy néz ki, hogy a Juve elhalássza előlünk Drogbát.... :D Kíváncsi vagyok, hogy végül mi kit fogunk csatárnak igazolni. Legjobban Jovetic-nek örülnék, de nem tudom, hogy mennyi esély van az ő leigazolására.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.24. 15:56


nem tudom írták e már, de Burdi a Primaverával nyomult ma a hosszú sérülése után :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.05.24. 15:28


Én csak annyit akarok hozzáfűzni, hogy :
-Boas szétzúzott egy Chealseat.. Szerintem nem lenne okos döntés idehozni.
-Montella mitől rutinosabb, mint LE?
-Drogba menjen színész iskolába(bár egyet már tuti kijárt) vagy interbe, vagy lesz"rom, de IDE NE!
-Sajnálom, hogy LE elment!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.05.24. 08:50


G. Rossi gyakorlatilag kuka, szerintem annyi ép meccse se lesz, mint Aquilaninak (persze én pesszimista vagyok a feltámadásokkal kapcsolatban)

nagyon kiváncsi vagyok ki igazol ide:
nincs bl, nincs el, nincs nagyklub,
van süllyedő seria a, ígéretek:mint sikeres projekt, fiatalítás, szép foci, valamennyi pénz stb...

ergó maradnak a hasonló vagy rosszabb klubbok játékosai (Moussa Sissoko, Mateo Musacchio) és a szupertehetséges délamerikaiak

csak nehogy a Villareal féle szopórollerra szálljunk fel a következő években
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.24. 07:49


az elmúlt jó félévben "csak" két térdszalagszakadáson esett át Rossi, szal ennek fényében nem hiszem hogy annyira nyomulni kéne rája...... :) vagy sajnálkozni utána
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron