Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.10. 11:06


DDR-t egyelore (gondolkodàsban/kivitelezèsben) lassùnak tartja egy bizonyos tàmadò szellemu jàtèkhoz, amit alapvetoen szeretne, de vannak meccsek, ahol pont az o vèdekezni jobban tudò stìlusa kell. Goicoechea tetszik neki. Ahogy vèd, ès ahogy irànyìtja a csapatot. Stek mèg nem volt teljesen jàtèkra kèsz a Fio ellen. ZZ ezeket a Fio utàni kèrdèsekre vàlaszolta.
(aldilá - index)
DDR-el bizony ez a baja szerintem is. Ami furcsa abból a szempontból, hogy régen azért bőven szórta a gólokat, a válogatottban meg rendszeresen odaér a kapu elé. Na de ő tudja.
Goico irányítását tv-n keresztül nem látom, de biztos igaza van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.09. 15:29


"Nem az első hely a cél, hanem az, hogy az előttünk levő csapatokat behozzuk és megelőzzük. Vannak még előttünk és megpróbáljuk egyesével leelőzni őket."
ravasz, nagyon ravasz :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.09. 15:04


ha hagynak minket játszani, akkor az számunkra nagyon nagy előny.

ZZ ne áruld már el :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.06. 13:09


Igazából ha már fizetjük, akkor nyugodtan játszogasson, Taxinál vagy Bradleynél nem szarabb, amikor rossz teljesítményt nyújt. Ha dobbant én azért szomorú leszek picit, nem a teljesítménye miatt, hanem amit képviselt az évek során.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.06. 01:34


aldilától az indexről:

Mièrt szemèt bèna a sajtò.

Este a hìradòban megdumàltattàk Zemant mindenfèlèrol.

Kèrdès: "A fàjdalmas jel De Rossi, aki visszatèr az eltiltàsbòl: nèlkule hàrom gyoztes meccs. Gondolkozott azon, hogy jàtszassa szombaton?

Vàlasz: "Szàmomra nem fàjdalmas jel, o egy fontos jàtèkos, a Romàban kezdte a karrierjèt ès nagyon jòl tette a dolgàt. Idèn, azokon a meccseken, amiken szerepelt nem a nevèhez mèltòan tette, ez inkàbb a csapattal valò osszhang hiànya miatt volt ìgy. Orulok, hogy a rendelkezèsemre àll, majd meglàtjuk, hogy jàtszik-e szombaton.

Màsik kèrdès: "Es mièrt nem integràlòdott a csapatba teljesen, van erre magyaràzat?"

Vàlasz: "Nem tudni, lehet tobb hipotèzist felàllìtani ès mind biztos hibàs... Tobb feltevès is lehet. Zavarhatta az is, hogy az èv elejèn kètsègbe vontàk, hogy Roma-szintu avagy sem. Vagy a M. City èrdeklodèse. Ezek is bejàtszhattak."

Ezek utàn mi jon le cìmben az egyik Roma-fan oldalon?

ZEMAN: "DE ROSSI NON SI è INTEGRATO, PER ME NON è UNA NOTA DOLENTE" avagy ZEMAN: "DE ROSSI NEM INTEGRàLODOTT, SZàMOMRA NEM EGY FàJDALMAS JEL"


Pfff...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.05. 16:08


A statisztika mindig torzít. Azért azt se felejtsük el, hogy az utsó 3 meccs, amin DDr nem játszott, még a Roma jelen állapotában is könnyű meccsnek számított. gyakorlatilag a legkönnyebb periódusban hiányzott tartósan.
Azzal persze ettől függetlenül is egyet értek, hogy nem kéne bérelt helyének lenni a kezdőben.
Szerintem nyilvánvaló, hogy itt már sose lesz a régi, úgyhogy minél hamarabb el kéne adni valami sejknek, amíg még jó pénzt lehet érte kapni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.05. 16:07


Burdival kapcsolatban meg nem vagyok hajlandó azt elfogadni, hogy azért nem játszik, mert nem tudja olvasni a játékot, ez vicc, sokkal inkább gondolom azt, hogy a fizuja és a kora inkább az akadály
vagy az hogy a megszerzett labdát számtalanszor amerre áll, arra rúgja előre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.05. 14:52


Romában kb. azon a poszton játszik, ahol a válogatottban. S valószínűleg pont a válogatottban nyújtott teljesítménye miatt az az értéke ami, azért kelendő a piacon...
A Romában nyújtott teljesítménye az utóbbi 4 évben nem hiszem, hogy felverte volna az árát. Ranieri, Montella, Enrique, Zeman... Egyiküknél sem volt már korábbi önmaga. Nem jó, ha após, ex feleség, gyerek és egyéb családi problémák miatt valaki képtelen koncentrálni. Ha egyáltalán valóban ezek lennének e gyengébb teljesítményének okai.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.05. 14:32


azért azt nem árt hozzátenni, hogy akárhogy is csűri-csavarja a szót zeman, ddr nem a helyén játszik. idén, ha jól melékszem, mindössze 1 meccsen volt ott, ahova igazán való (tremészetesen kényszerűségből) a lazio elleni meccsen és lehet, hogy én totálisan rosszul láttam, de nekem úgy tűnt, a kiállitásig teljesen rendben volt, végre megint láthattuk a csodálatos odaéréseit, szereléseit, becsúszásait.
könyörgöm, legalább kipróbálná mondjuk 2 meccsen és ha taxinál rosszabb teljesitményt nyújt (hahahaha) akkor csináljon vele az öreg amit akar
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.05. 14:07


Egy érdekes statisztika a mi legyen a középpálya a Fiorentina ellen témához...

Meccsek, amin De Rossi kezdő volt: 7 meccs, 2 győzelem, 1 döntetlen, 4 vereség...
Meccsek, amin nem játszott De Rossi: 7 meccs, 5 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség...

Nos játsszon vagy ne játsszon? Mindenesetre egy igazi "Capitan Futuro" ott lett volna a csapat mellett az eltiltás ellenére a legutóbbi meccseken.
Ő nem volt. Inkább Angliába utazott.
Várjuk az utoljára talán Spalletti alatt látott harcos, "csupaszív" játékost. Mert arra nagy szükség lenne.
Ha magánélet vagy egyéb más ok miatt csak az utóbbi évek szürke teljesítményére képes, akkor hatalmas nagy szükség azért nincsen rá.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.05. 12:11


jól jön ki? a legutóbbi meccsen is volt egy olyan kirohanása, hogy a sas-kabaré tisztelt publikuma a hasát fogta volna...
stek-et nálunk nagyobb csapat sztem nem fogja elvinni, nem jobb mint az ött lévő kapusok. európai szereplés idén nincs, de jövőre jó eséllyel min. EL
azt nem hiszem, hogy megcsinálnák, hogy sérültet jelentenek lameláról és marcosról. a játékosokkal nem csinálják meg, elég nagy kib.szás lenne velük, ráadásul az önbizalmuknak, fejlődésüknek is adhat egy újabb lökést
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.05. 11:20


Stek szerintem azért stabilabb. Goico sokat öklöz és szögleteknél is bizonytalan (lásd legutóbbi meccs). A játékot jól olvassa, jól jön ki, de Stek összességében jobb. Lobont? Lehet benne valami, mert valami svájci kapust is nézegetünk: Roman Bürki 22 éves... Nem tudom hova...
Stek számára szerintem eddig gáz ez a kirándulás, nem lehetetlen, hogy dobbant. A taktikánk nem kedvez neki, még a végén a válogatottból is kiteszik. Szerintem ő azért európai porondról álmodott. Mi is :D ...

Szerintem Lamela-t és Marquinhost is gyorsan lesérültetjük, így nem utaznak - aztán gyorsan felépülnek. 1 hónap azért sok - és ők azért most meghatározó játékosok.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.05. 10:35


erról a házasság dologról én is olvastam, vicc :lol:
amúgy sztem nemcsak Burdi jövője kétséges, hanem pölö Lobonté is, és esetleg még Stekké is az lehet, nem láttam az első félidőt, szal nem tudom mit nyújtott Gojko barátunk, de a 2dikban rendben volt, szal nem mintha túlzottan elégedetlen lennék vele, mondjuk 3 győztes meccs után :) de állítólag már Stek tényleg felépült, és lesz a Fio ellen, a kérdés csak annyi, hogy a kapuban vagy a padon.....

Burdival kapcsolatban meg nem vagyok hajlandó azt elfogadni, hogy azért nem játszik, mert nem tudja olvasni a játékot, ez vicc, sokkal inkább gondolom azt, hogy a fizuja és a kora inkább az akadály, és mivel azért vmennyire a 2 brazil bevált, inkább őket erőltetik, és Burdit ezzel távozásra késztetik, kényszerítik, holott bármennyire is jónak tűnnek a brazilok, az argentin akarban, keménységeben, határozottságban verhetetlen, egy vezető leader bekk....ezért is nehéz megemészteni a mellőzését, bár Marcos ha jól tom lelép 1 hónapra januárba, talán akkor megmutathatja......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.05. 10:18


Ha már hét közben ennyire uborka van, akkor teregetek egy kis összefoglalót a mercatoról, hisz mindjárt nyakunkon a januári piac. Kéretik a kacsát kacsának kezelni!

Jobb bekk utáni kutatásunk vezeti a listát:
- Jung (Frankfurt, 22) - őt már rohamozza egy ideje Sabatini bácsi, állítólag az Inter is beszállt. U-21-es német válogatott. Utoljára állítólag 2,5 milla kölcsön + 2,2 végleges az ajánlatunk.
- Danny Simpson (Newcastle, 25) - Danny a MU-ból került a szarkákhoz valami űber alacsony fizuért, amit már tavaly megduplázott volna a Newcastle, de Danny barátunk visszadobta az ajánlatot (kb. 1,5 mil. EUR évente). Nyáron lejár a szerződése, úgyhogy a csapata, ha pénzt akar látni belőle - lépni fog. Gyors, erős és szerelni is tud - meglátjuk. Kevés sót ettek meg olasz honban eddig az angolok. Szerintem inkább megy majd egy másik olasz csapathoz.
- Rafinha (Bayern M. - 27) - Lahm mellett nem sokat játszik. Szerintem kicsit drága, kölcsönben oké - bár nem megoldás hosszabb távra.

Újabban egy csatárt is nyomatnak: Osvaldo a neve (pontosabban Osvaldo Lourenço Filho). A Sao Paoloban játszik néhanapján. 25 éves, apró, gyors, labdával is tud bánni, bár nem egy gólkirály-jelölt (24 meccs, 8 gól, 6 gólpassz).
Nem tudom, hogy mit csinált Lopez, de ha a fenti srác jön, ő megy kölcsönbe...

Középhátvéd témában Rolando örökzöld sláger. Roncaglia is szóba került a Fiorentinából, még Burdissot is bevennénk a buliba. De arról is cikkeznek, hogy Burdisso simán hazamenne Argentinába. Hála istennek, az enyhén túlértékelt Ogbonna téma most nem megy...

Középpályás ügyben Obiang valamiért a Sampból és Rosicky???, érthetlen. Nem! Rossz vicc!

Talán még emlékeztek Jankovic barátunkra Szerbiából. 1 éve már úgy volt, hogy leigazoltuk, csak még kiskorú...
Nos, hamarosan betölti a 18-at így igazolhatóvá válik, viszont a biznisz úgy látszik mégsem biztos. Mivel szerb, így az EU útlevéllel adódnak gondok. Egy riporter már házzasságot is emlegetett megoldásként. :D A Porto és a Dinamo Kijev is erőlködik még. Az "új Prosinecki" sorsa mindenesetre tuti, hogy eldől januárban.

És ha már kisfiúk. Silvio Anocic. Na ő ki? Ne keressétek a transfermarkt-on. 15 éves és az Osijek játékosa. :shock:

Állítólag Sabatinit már kitiltották az összes brazil szülészeti osztályról. Soha nem tudhatod, mikor bukkansz egy tehetségre.... :lol:

Ja források: http://www.forzaroma.info/ http://www.goallegacy.net/t22993p126-as-roma-transfer-rumours-pt-ii
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.04. 21:11


azon kivül, hogy ajánlom szives figyelmedbe a gugli forditót, ami automatikusan leforditja az oldalt (nyilván rédekes a forditás, de a lényeget ki lehet bogózni), a cselzi leigazolta a srácot, akit mi is figyeltünk. középhátvéd.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.12.04. 20:38

reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.12.04. 15:23


Trigoria írta:http://www.youtube.com/watch?v=p5ZxdxeNVAI&feature=share


Itt az újabb, TOTTI a király! :D

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... jNhChv2wXg
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.04. 00:09


Kpály üygben a romanews is szavaztat, és a többség az előre megadott kombinációkból az általam is preferált középpályát szerenté látni a lilák ellen: DDR - Florenzi - Pjanic
(érdekes,. h. csak 5 nevet permutálnak, őket, meg Tachidist és Bradleyt.....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.03. 23:03


ráadásul a jó Francesco már készül a klubvezetői posztra, és jó marketing szakember vénával megáldva ügyesen csalja ki a nézőket az Olimpicoba :D

DDR-t ahogy telnek a meccsek, egyre jobban hiányolom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.03. 22:30


Milyen nyilatkozatot? Latszik, hogy egy kerdesre valaszolt es a kerdes is kikovetkeztetheto: zeman tenyleg hisz a scudettoban? Igen, zeman meg tenyleg hisz a scudettoban. Nem egy ordogtol valo mondat...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.03. 19:59


A Genoa immár két meccse nem kapott ki zsinórban! Tozser (vagy Toszer, ahogy az olaszok írják) szerint a Scudetto elérhető közelségbe került!

A Pescara edzője a Palermo ellen 1-0-ra hozott félidő szünetében nyilatkozott a Sky-nak, hogy csapata megkezdte a menetelést, és most már semmi és senki nem állíthatja meg a Pescarát, hogy hihetetlen meglepetésre bajnok legyen az év végén!

:D :D :D

Semmi sem lehetetlen és örülök, hogy van önbizalom, de mi lenne, ha a Fioval foglalkoznának. Majd júniusban ráér Totti ömlengeni...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.12.03. 17:57


nagyon szükség van egy jó De Rossira a középpályán, elég gyengén muzsikált a passzjátékunk középen, Tachtsidis több labdát adott el mint a Nike, Bradley az alibipasszaival nagyon szürke volt és Florenzi sem nyújtott valami kiemelkedőt. Pjanic szokatlan posztján eleinte el volt eléggé tűnve de azért sikerült neki pár jó megoldás a későbbiekben
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.03. 17:39


szvsz ebbe a látványtalan, szürke 442be bizony lenne DE Rossinak hely.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.03. 16:16


Különben aztán még Cosmi is "le4-4-2zte" a Roma játékát :D

Más. Ugye az utóbbi meccseken hiányzott DDR. de kérdem én, tényleg hiányzott? ha jól tudom a Fio ellen már játszhatna is.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.03. 16:00


fradista romanista írta:a végén 4-4-2 lesz belőle. Már az öreg Zeman se a régi.... :)


Na, na... tegnap ugyan elégedett volt, de megjegyezte, hogy ő már öreg ahhoz, hogy változzon, elől többet vár a csapattól...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron